Zczuba.tv

Aktualności

Topaz rozbity...!

• autor: Sonikos88, 2011-05-31 12:35

29 maja Nieciecz na własnym terenie rozbiła Topaz Jawor Sokołów wynikiem 8:5. Było to 12 zwycięstwo z rzędu naszej drużyny, które pozwoliło nam na wkroczenie na drugą pozycję w tabeli i 2pkt. przewagi nad Axanem Kowiesy. Vice lidera dały nam można powiedzieć Kurowice, które w tej kolejce pokonały Kowiesy 3:2.

Relacja w rozwinięciu newsa...

W ubiegłą niedzielę zespół z Niecieczy zmierzył się na własnym boisku z Topazem Jawor z Sokołowa Podlaskiego. Mecz rozpoczęli goście, jednak już w 2 minucie piłkę w siatce umieścił Andrzej Pniewski. Szybko strzelona bramka dodała naszym zawodnikom skrzydeł i niespełna parę minut później kibice Niecieczy mogli się cieszyć z drugiego gola. Od tego momentu gra się trochę uspokoiła i kolejne bramki nie wpadały tak szybko, jednak Nieciecz nadal przeważała. Niestety w połowie meczu przyjezdnym udało się pokonać naszego bramkarza, z niewielkiej odległości. Goście zdobyli bramkę kontaktową. Wtedy do ataku ruszył Patryk Bolesta i Jawor już niedługo cieszył się z kontaktowej bramki. Świetnym strzałem zza lewego rogu pola karnego, od słupka ten zawodnik zdobył już drugą bramkę tego dnia. Jednak obie drużyny nie zamierzały zakończyć tej połowy z takim wynikiem. Po kolejnej kontaktowej bramce, wynik drugiej połowy na 4-2 ustalił P. Bolesta, strzelając już 3 gola.
Drugą połowę rozpoczęli gospodarze i niedługo po rozpoczęciu gry podwyższyli wynik na 5-2. Tym razem na listę strzelców wpisał się A. Pniewski. W grze naszych zawodników przyszedł słabszy moment, co poskutkowało dwoma straconymi bramkami, jednak nasi też nie próżnowali. Szóstą bramkę zdobył Pniewski,  siódmą Bolesta, w wynik ustalił znów Andrzej Pniewski. Goście zdołali tylko strzelić gola na 8-5.

Niedzielna kolejka pomimo iż gościła tylko na dwóch boiskach to przyniosła nam bardzo miłą niespodziankę. W Sabniach Kurowice niespodziewanie pokonały byłego już v-ce lidera Axan Kowiesy. Po tym meczu wskoczyliśmy na ich miejsce i mamy 2pkt. przewagi nad Kowiesami.

Relacje opracował Przemysław Tosiński.

Skład: Tosiński Przemysław, Bolesta Łukasz, Bielarski Marcin, Pniewski Robert, Pniewski Paweł, Odowski Przemysław, Ignaciuk Adam, Bolesta Patryk, Pniewski Andrzej.

Bramki zdobyli: Bolesta Patryk - 4  /   Pniewski Andrzej - 4