Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Turniej finałowy rozstrzygnięty !

  • autor: Sonikos88, 2011-03-21 16:01

   13 Marca br. na hali w Sterdyni rozegrano finałowy turniej tegorocznej ligi halowej organizowanej przez PLPS oraz GOKIS w Sterdyni. Do końcowych zawodów zakwalifikowało się 6 drużyn: Sabnie I, Wytrawni Smakosze Sokołów (grupa A), Kurowice, AMT Sokołów (grupa C) oraz Sabnie II i Ulkar Karolew (grupa C). Turniej rozgrywał się w systemie "każdy z każdym".

Najlepszą drużyną okazała się byc ekipa z Sabni II, ale nie gorzej spisali się ich koledzy gdyż Sabnie I zajęły 2 miejsce zaś trzecie trafiło do Wytrawnych Smakoszów. Najlepszym strzelcem turnieju ogłoszono Jarosława Kobusa z Sabni I z dorobkiem 27 goli.

1) Sabnie I – Sabnie II 2:4 (0:1)

Nowakowski Dawid, Kobus Jarosław # Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Krzysztof, Omieciuch Mateusz 

2) Ulkar Karolew – Kurowice 3:1 (1:0)

Komosa Rafał 2, Żurawiński Paweł # Jakubiak Patryk

3) AMT Sokołów – Wytrawni Smakosze Sokołów 0:0 

4) Sabnie I – Ulkar Karolew 2:1 (2:0)

 Kryszczuk Tomasz, Kobus Jarosław # Komosa Rafał

5) Sabnie II – AMT Sokołów 4:1 (1:0)

Omieciuch Mateusz 2, Jagiełło Kamil, Bierdziński Damian # Błoński Adrian

6) Kurowice – Wytrawni Smakosze Sokołów 4:3 (1:2)

 Sójka Tomasz 2, Skorupka Damian, Goworek Hubert # Krysiński Piotr 2, Skórka Wojciech

7) Sabnie I – AMT Sokołów 2:1 (0:1)

Nowakowski Dawid 2 # Borkowski Karol

8) Sabnie II – Kurowice 5:1 (3:0)

Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Krzysztof 2, Parzonka Mariusz # Bogucki Damian

9) Ulkar Karolew – Wytrawni Smakosze Sokołów 3:6 (2:4)

Żurawiński Paweł 2, Komosa Rafał # Skórka Wojciech 3, Maksymiak Robert 2, Krysiński Piotr

10) Sabnie I – Kurowice 7:2 (2:1)

 Nowakowski Dawid 2, Kryszczuk Tomasz 2, Kobus Jarosław 2, Romańczuk Marcin # Bogucki Damian, Bińkowski Damian

11) Sabnie II – Wytrawni Smakosze Sokołów 1:5 (1:3)

 Bierdziński Damian # Krysiński Piotr 2, Załoga Wojciech 2, Skórka Wojciech

12) Ulkar Karolew – AMT Sokołów 0:0 

13) Sabnie I – Wytrawni Smakosze Sokołów 0:0 

14) Sabnie II – Ulkar Karolew 3:1

 Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Mateusz # Mazurek Artur

15) Kurowice – AMT Sokołów 1:3

Bogucki Damian # Borkowski Karol, Kamiński Tomasz

 

 

Drużyna

Mecze

Pkt

Bramki

1.

Sabnie II

5

12

17:10

2.

Sabnie I

5

10

13:8

3.

Wytrawni Samkosze

5

8

15:10

4.

AMT Sokołów

5

5

4:5

5.

Ulkar Karolew

5

4

7:14

6.

Kurowice

5

3

9:21


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [152]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 67, wczoraj: 92
ogółem: 622 549

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka