Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
13 Marca br. na hali w Sterdyni rozegrano finałowy turniej tegorocznej ligi halowej organizowanej przez PLPS oraz GOKIS w Sterdyni. Do końcowych zawodów zakwalifikowało się 6 drużyn: Sabnie I, Wytrawni Smakosze Sokołów (grupa A), Kurowice, AMT Sokołów (grupa C) oraz Sabnie II i Ulkar Karolew (grupa C). Turniej rozgrywał się w systemie "każdy z każdym".
Najlepszą drużyną okazała się byc ekipa z Sabni II, ale nie gorzej spisali się ich koledzy gdyż Sabnie I zajęły 2 miejsce zaś trzecie trafiło do Wytrawnych Smakoszów. Najlepszym strzelcem turnieju ogłoszono Jarosława Kobusa z Sabni I z dorobkiem 27 goli.
1) Sabnie I – Sabnie II 2:4 (0:1)
Nowakowski Dawid, Kobus Jarosław # Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Krzysztof, Omieciuch Mateusz
2) Ulkar Karolew – Kurowice 3:1 (1:0)
Komosa Rafał 2, Żurawiński Paweł # Jakubiak Patryk
3) AMT Sokołów – Wytrawni Smakosze Sokołów 0:0
4) Sabnie I – Ulkar Karolew 2:1 (2:0)
Kryszczuk Tomasz, Kobus Jarosław # Komosa Rafał
5) Sabnie II – AMT Sokołów 4:1 (1:0)
Omieciuch Mateusz 2, Jagiełło Kamil, Bierdziński Damian # Błoński Adrian
6) Kurowice – Wytrawni Smakosze Sokołów 4:3 (1:2)
Sójka Tomasz 2, Skorupka Damian, Goworek Hubert # Krysiński Piotr 2, Skórka Wojciech
7) Sabnie I – AMT Sokołów 2:1 (0:1)
Nowakowski Dawid 2 # Borkowski Karol
8) Sabnie II – Kurowice 5:1 (3:0)
Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Krzysztof 2, Parzonka Mariusz # Bogucki Damian
9) Ulkar Karolew – Wytrawni Smakosze Sokołów 3:6 (2:4)
Żurawiński Paweł 2, Komosa Rafał # Skórka Wojciech 3, Maksymiak Robert 2, Krysiński Piotr
10) Sabnie I – Kurowice 7:2 (2:1)
Nowakowski Dawid 2, Kryszczuk Tomasz 2, Kobus Jarosław 2, Romańczuk Marcin # Bogucki Damian, Bińkowski Damian
11) Sabnie II – Wytrawni Smakosze Sokołów 1:5 (1:3)
Bierdziński Damian # Krysiński Piotr 2, Załoga Wojciech 2, Skórka Wojciech
12) Ulkar Karolew – AMT Sokołów 0:0
13) Sabnie I – Wytrawni Smakosze Sokołów 0:0
14) Sabnie II – Ulkar Karolew 3:1
Jagiełło Kamil 2, Omieciuch Mateusz # Mazurek Artur
15) Kurowice – AMT Sokołów 1:3
Bogucki Damian # Borkowski Karol, Kamiński Tomasz
| Drużyna | Mecze | Pkt | Bramki |
1. | Sabnie II | 5 | 12 | 17:10 |
2. | Sabnie I | 5 | 10 | 13:8 |
3. | Wytrawni Samkosze | 5 | 8 | 15:10 |
4. | AMT Sokołów | 5 | 5 | 4:5 |
5. | Ulkar Karolew | 5 | 4 | 7:14 |
6. | Kurowice | 5 | 3 | 9:21 |
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 254, wczoraj: 1955
ogółem: 926 950
statystyki szczegółowe
|