Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Rusza Liga Halowa

  • autor: Sonikos88, 2010-12-03 18:18

   Już od najbliższej niedzieli można rozgrywac turnieje w ramach powiatowej ligi halowej organizowanej przez PLPS. Organizator przedstawił nam podział grup w których znalazły się zgłoszone drużyny. Nieciecz została przydzielona do grupy ,,B" w której rywalizowały będą drużyny: Nieciecz, AMT Sokołów, Kurowice, Skibniew oraz Chądzyń.  Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 1-31 grudzień 2010 na hali w Sterdyni, a organizatorem będzie Skibniew do którego należy poinformowanie nas o konkretnej dacie pierwszego turnieju. Informacje będą podawane na bierząco na naszej stronie. 

  Nasza grupa ,,B" pierwsze swoje zmagania będzie toczyła już w najbliższą niedzielę (12.12.2010) o godzinie 12:00. Gospodarzem będzie ekipa Skibniewa która swoje mecze halowe jako gospodarz rozgrywa na hali w Sterdyni.

W rozwinięciu znajduje się rozkład wszystkich grup wraz z datami. Zapraszamy!!! 

POWIATOWA LIGA HALOWA SEZON 2010/2011

GRUPA A

  Turniej  11- 31.12.2010 Organizator:  Sabnie I (hala w Sabniach)

         1    Sabnie I    Grodzisk         0          :         0          (         0          :         0          )

         2      NKS I Białobrzegi       Lech Nowomodna         0          :         0          (         0          :         0          )

         3DG Wyrozęby    Sabnie I         0          :         0          (         0          :         0          )

         4    Grodzisk   Wytrawni Smakosze          0          :         0          (         0          :         0          )

         5      NKS I BiałobrzegiDG Wyrozęby         0          :         0          (         0          :         0          )

         6       Lech Nowomodna   Wytrawni Smakosze         0          :         0          (         0          :         0          )

  Turniej  21-15.01.2011Organizator:  NKS I Białobrzegi (hala w Sterdyni)

         7    Grodzisk      NKS I Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

         8DG Wyrozęby       Lech Nowomodna         0          :         0          (         0          :         0          )

         9   Wytrawni Smakosze    Sabnie I         0          :         0          (         0          :         0          )

        10DG Wyrozęby    Grodzisk         0          :         0          (         0          :         0          )

        11      NKS I Białobrzegi   Wytrawni Smakosze         0          :         0          (         0          :         0          )

        12       Lech Nowomodna    Sabnie I         0          :         0          (         0          :         0          )

 Turniej  316-31.01.2011Organizator:  DG Wyrozęby (hala w Repkach)

        13    Sabnie IDG Wyrozęby         0          :         0          (         0          :         0          )            

        14       Lech Nowomodna      NKS I Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        15   Wytrawni SmakoszeDG Wyrozęby         0          :         0          (         0          :         0          )

        16    Grodzisk       Lech Nowomodna         0          :         0          (         0          :         0          )

        17    Sabnie I      NKS I Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        18   Wytrawni Smakosze    Grodzisk         0          :         0          (         0          :         0          )

  Turniej  41-14.02.2011Organizator:  Wytrawni Smakoszew(hala w Sterdyni)

        19   Wytrawni Smakosze       Lech Nowomodna         0          :         0          (         0          :         0          )

        20    Grodzisk    Sabnie I         0          :         0          (         0          :         0          )

        21DG Wyrozęby      NKS I Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        22    Sabnie I   Wytrawni Smakosze         0          :         0          (         0          :         0          )

        23       Lech NowomodnaDG Wyrozęby         0          :         0          (         0          :         0          )

        24      NKS I Białobrzegi    Grodzisk         0          :         0          (         0          :         0          )

Turniej  515-28.02.2011Organizator:  Grodzisk (hala w Sabniach)

        25    GrodziskDG Wyrozęby         0          :         0          (         0          :         0          )

        26    Sabnie I       Lech Nowomodna         0          :         0          (         0          :         0          )

        27   Wytrawni Smakosze      NKS I Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        28       Lech Nowomodna    Grodzisk         0          :         0          (         0          :         0          )

        29DG Wyrozęby   Wytrawni Smakosze         0          :         0          (         0          :         0          )

        30      NKS I Białobrzegi    Sabnie I         0          :         0          (         0          :         0          )

 

 

          GRUPA B

 

  Turniej  1               1- 31.12.2010 Organizator:  Skibniew (hala w Sterdyni)

       1AMT Sokołów    Skibniew         0          :         0          (         0          :         0          )

         2    Nieciecz    Kurowice         0          :         0          (         0          :         0          )

         3    Skibniew    Chądzyń         0          :         0          (         0          :         0          )

         4    KurowiceAMT Sokołów         0          :         0          (         0          :         0          )

         5    Nieciecz    Chądzyń         0          :         0          (         0          :         0          )

  Turniej  2               1-15.01.2011Organizator:  Nieciecz (hala w Sabniach)

         6AMT Sokołów    Nieciecz         0          :         0          (         0          :         0          )

         7    Kurowice    Skibniew         0          :         0          (         0          :         0          )

         8    ChądzyńAMT Sokołów         0          :         0          (         0          :         0          )

         9    Skibniew    Nieciecz         0          :         0          (         0          :         0          )

        10    Chądzyń    Kurowice         0          :         0          (         0          :         0          )            

  Turniej  3          16-31.01.2011Organizator:  Chądzyń (hala w Sterdyni)

        11    Chądzyń    Skibniew         0          :         0          (         0          :         0          )

        12AMT Sokołów    Kurowice         0          :         0          (         0          :         0          )

        13    Chądzyń    Nieciecz         0          :         0          (         0          :         0          )

        14    SkibniewAMT Sokołów         0          :         0          (         0          :         0          )

        15    Kurowice    Nieciecz         0          :         0          (         0          :         0          )

Turniej  4         1-28.02.2011Organizator:  Kurowice (hala w Sterdyni)

        16    Skibniew    Kurowice         0          :         0          (         0          :         0          )

        17    NiecieczAMT Sokołów         0          :         0          (         0          :         0          )

        18    Kurowice    Chądzyń         0          :         0          (         0          :         0          )

        19    Nieciecz    Skibniew         0          :         0          (         0          :         0          )

        20AMT Sokołów    Chądzyń         0          :         0          (         0          :         0          )

 

         

GRUPA C

 

  Turniej  1          1- 31.12.2010 Organizator:  Ulkar Karolew (hala w Węgrowie)

         1Ulkar Karolew    Sabnie II         0          :         0          (         0          :         0          )

         2   Sokołów I      NKS II Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

         3   KamiankaUlkar Karolew         0          :         0          (         0          :         0          )

         4    Sabnie IIBTS Kobylany         0          :         0          (         0          :         0          )

         5   Sokołów I   Kamianka         0          :         0          (         0          :         0          )

         6      NKS II BiałobrzegiBTS Kobylany         0          :         0          (         0          :         0          )

  Turniej  2                1-15.01.2011Organizator:  Sokołów I (hala w Repkach)

         7    Sabnie II   Sokołów I         0          :         0          (         0          :         0          )

         8   Kamianka      NKS II Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

         9BTS KobylanyUlkar Karolew         0          :         0          (         0          :         0          )

        10   Kamianka    Sabnie II         0          :         0          (         0          :         0          )

        11   Sokołów IBTS Kobylany         0          :         0          (         0          :         0          )

        12      NKS II BiałobrzegiUlkar Karolew         0          :         0          (         0          :         0          )

 Turniej  3         16-31.01.2011Organizator:  NKS II Białobrzegi (hala w Sterdyni)

        13Ulkar Karolew   Kamianka         0          :         0          (         0          :         0          )            

        14      NKS II Białobrzegi   Sokołów I         0          :         0          (         0          :         0          )

        15BTS Kobylany   Kamianka         0          :         0          (         0          :         0          )

        16    Sabnie II      NKS II Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        17Ulkar Karolew   Sokołów I         0          :         0          (         0          :         0          )

        18BTS Kobylany    Sabnie II         0          :         0          (         0          :         0          )

  Turniej  4         1-14.02.2011Organizator:  Kamianka (hala w Repkach)

        19BTS Kobylany      NKS II Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        20    Sabnie IIUlkar Karolew         0          :         0          (         0          :         0          )

        21   Kamianka   Sokołów I         0          :         0          (         0          :         0          )

        22Ulkar KarolewBTS Kobylany         0          :         0          (         0          :         0          )

        23      NKS II Białobrzegi   Kamianka         0          :         0          (         0          :         0          )

        24   Sokołów I    Sabnie II         0          :         0          (         0          :         0          )

Turniej  5  15-28.02.2011Organizator:  Sabnie II (hala w Sabniach)

        25    Sabnie II   Kamianka         0          :         0          (         0          :         0          )

        26Ulkar Karolew      NKS II Białobrzegi         0          :         0          (         0          :         0          )

        27BTS Kobylany   Sokołów I         0          :         0          (         0          :         0          )

        28      NKS II Białobrzegi    Sabnie II         0          :         0          (         0          :         0          )

        29   KamiankaBTS Kobylany         0          :         0          (         0          :         0          )

        30   Sokołów IUlkar Karolew         0          :         0          (         0          :         0          )


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [2920]
 

autor: ~.. 2011-01-02 13:29:32

avatar kiedy będzie turniej który organizujecie?


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 135, wczoraj: 17
ogółem: 623 082

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka