Zczuba.tv

Aktualności

Zwycięstwo na zakończenie rundy

• autor: Sonikos88, 2010-11-13 13:47

W miniony czwartek nasza drużyna po raz ostatni w tym roku wybiegła na boisko aby walczyc o ligowe punkty. Mecz okazał się byc bardzo jednostronnym. Nieciecz pokonała gości z Czekanowa aż 9:1 i najprawdopodobniej przezimuje na 5 miejscu w ligowej tabeli.

Zapraszamy na relacje...

Pierwsza niespodzianka wyszła jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Otóż na mecz nie dojechał sędzia z Morszkowa. Zgodnie z regulaminem, w takiej sytuacji to gospodarz ma obowiązek wyznaczyć sędziego.  Po uporaniu się z tym problemem, mecz mógł się rozpocząć.

Atmosfera meczu nie sprzyjała częstym i szybkim akcjom, ale to nasza drużyna zdecydowanie przeważała. Mimo paru dogodnych sytuacji, żadna piłka nie wylądowała w siatce rywali. Po jednej z naszych ofensywnych akcji, zawodnicy Czekanowa wyszli z kontrą i ładnym strzałem zza lewego rogu pola karnego, umieścili piłkę w naszej siatce.

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu sprawy. Przed meczem, to drużyna Niecieczy była zdecydowanym faworytem. Nasi zawodnicy nie zrezygnowali z ataków na bramkę Czekanowa, czego  wynikiem była bramka pod koniec pierwszej połowy, strzelona przez Andrzeja Pniewskiego.

Na przerwę schodziliśmy z nadziejami na skuteczniejszą grę w drugiej Polowie.

I tak było.  W przerwie dostaliśmy wzmocnienie, w postaci Patryka Bolesty, który wrócił ze swojego klubowego meczu.

Kilka minut po wznowieniu gry, rozwiązał się worek z bramkami, ale na szczęście dla nas. Po raz kolejny strzelił Andrzej Pniewski. Zawodnicy Czekanowa zaczęli popełniać coraz więcej błędów, a nasza gra się rozluźniła i mimo paru kontr  ze strony przeciwników to my dominowaliśmy. Kolejne pięc bramek strzelił Andrzej Pniewski (razem siedem), jedną Paweł Pniewski, a znakomity prezent imieninowy sprawił sobie Marcin Bielarski też strzelając bramkę.

W ostatnich minutach meczu, do naszej drużyny dotarła bardzo dobra dla nas wiadomość o przegranej ekipy Białobrzeg z Kurowicami. Oznaczało to przesunięcie się Niecieczy na piąte miejsce w klasyfikacji na koniec rundy.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 9-1.

Skład: Tosiński Przemysław, Bolesta Łukasz, Bielarski Marcin, Pniewski Robert, Pniewski Paweł, Rosocha Maciej, Odowski Przemek, Bolesta Patryk, Pniewski Andrzej.

Gole:  Pniewski Andrzej - 7 / Pniewski Paweł - 1 / Bielarski Marcin - 1