Nieciecz - NKS Białobrzegi 2:0

• autor: Sonikos88, 2010-11-08 14:10

Wczoraj, po 3pkt. nasza drużyna musiała pojechac aż do Białobrzeg. Przejechane kilometry w całości wynagrodził nam wynik jaki tam uzyskaliśmy, czyli wygrana 2:0. Zaliczyliśmy już kolejne cenne zwycięstwo, i czekamy już tylko na ostatni mecz w tej rundzie, który zostanie rozegrany już w ten czwartek na boisku w Niecieczy.

Nasza drużyna do tego spotkania przystąpiła w nieco okrojonym składzie, ale w pełni gotowa do meczu. Od samego początku zaczęliśmy przejmowac inicjatywę, staraliśmy się jak najczęściej gościc w obrębie pola karnego rywala nie dopuszczając do swojego.

Nieciecz starała się jak najczęściej zagrażac bramkarzowi rywala, ale ten miał w tym dniu spore szczęście, gdyż nasze strzały zatrzymywały się na słupku lub poprzeczce.

Przełom w grze nastąpił po trafieniu Andrzeja Pniewskiego który tą bramką wyprowadził naszą ekipę na prowadzenie. Do końca pierwszej części meczu gra wyglądała bardzo podobnie, nasi nieustannie atakowali na gospodarzy, a NKS nie zdołał przeprowadzic żadnej znacząco grożącej nam akcji. Wynik do przerwy - 1:0.

W drugiej połowie zobaczyliśmy drugie oblicze Białobrzeg. NKS po straceniu bramki, zdecydował się ostrzej zaatakowac od samego początku drugiej części spotkania. Gospodarze dużo częściej gościli pod naszą bramką niż w pierwszej połowie, ale podobnie jak ich wcześniej tak nas później od straty bramek ratowały słupki lub poprzeczki.

Nieciecz nie zaprzestała atakowac i nie cofnęła się całkiem do defensywy. Drugiego gola dała nam akcja Pniewski - Bolesta, ale tym razem do bramki trafił ten drugi.

Wynik do końca spotkania nie uległ już zmianie i z wielką satysfakcją opuszczaliśmy boisko w Białobrzegach.

Występ zaliczyli: Tosiński Przemek, Bolesta Łukasz, Bielarski Marcin, Pniewski Robert, Pniewski Paweł, Rosocha Maciej, Odowski Przemek, Waszkiewicz Jakub, Bolesta Patryk, Pniewski Andrzej.

Gola zdobyli: Bolesta Patryk - 1   / Pniewski Andrzej - 1

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz