Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Klasyfikacja strzelców po rundzie jesiennej (I i II Liga)

  • autor: Sonikos88, 2010-11-19 19:01

   Poniżej, oraz w zakładce obok przedstawiamy końcową klasyfikację strzelców z Pierwszej i drugiej (A i B) Ligi. Klasyfikacja końcowa po rundzie jesiennej jest dla nas bardzo korzystna, gdyż ex aequo na pierwszym miejscu obok Marcina Chromińskiego z Topazu Jawor Sokołów Podlaski znajduje się z takim samym bilansem 23 bramek nasz zawodnik Andrzej Pniewski. Trzecia lokata należy do kapitana drużyny Sabni - Jarosława Kobusa. 

   Obliczenia zostały wykonane na podstawie danych zamieszczonych na oficjalnej stronie siódemek.

 

 

1 Chromiński Marcin Topaz Jawor Sokołów 23
1 Pniewski Andrzej Nieciecz 23
3 Kobus Jarosław Sabnie 21
4 Nowakowski Dawid Sabnie 13
5 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 12
6 Mosiej Krzysztof BTS I Kobylany 11
7 Żukowski Piotr Axan Kowiesy 11
8 Omieciuch Krzysztof Sabnie 10
9 Bogucki Damian Kurowice 9
10 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 9
11 Węcławek Karol Bujały 9
12 Jaczewski Przemysław BTS I Kobylany 8
13 Kozaczuk Dariusz Skrzeszew 8
14 Małko Wojciech Ulkar Karolew 8
15 Zawadzki Mateusz Czekanów 8
16 Bolesta Patryk Nieciecz 7
17 Skorupka Damian Kurowice 7
18 Zieliński Łukasz NKS I Białobrzegi 7
19 Dmowski Damian Axan Kowiesy 6
20 Noszczak Paweł Topaz Jawor Sokołów 6
21 Strzała Bartosz Bujały 6
22 Głogowski Daniel Skrzeszew 5
23 Głogowski Kamil Skrzeszew 5
24 Głogowski Patryk Czekanów 5
25 Grądzki Wojciech Czekanów 5
26 Jagiełło Kamil Sabnie 5
27 Skupiewski Maciej Kurowice 5
28 Trębicki Sebastian BTS I Kobylany 5
29 Wierzbicki Paweł Axan Kowiesy 5
30 Zawadzki Łukasz Czekanów 5
31 Błoński Sylwester BTS I Kobylany 4
32 Dziubiela Kamil Ulkar Karolew 4
33 Gargul Adam Topaz Jawor Sokołów 4
34 Komosa Rafał Ulkar Karolew 4
35 Ołowski Tomasz Ulkar Karolew 4
36 Rusiniak Piotr Skrzeszew 4
37 Sójka Tomasz Kurowice 4
38 Waszkiewicz Jakub Nieciecz 4
39 Bolesta Łukasz Nieciecz 3
40 Graw Piotr Sabnie 3
41 Ignaciuk Adam Kamianka 3
42 Klewek Karol Axan Kowiesy 3
43 Kotowski Rafał NKS I Białobrzegi 3
44 Krochmal Konrad Nieciecz 3
45 Kryszczuk Tomasz Sabnie 3
46 Mosiej Robert BTS I Kobylany 3
47 Nasiłowski Łukasz BTS I Kobylany 3
48 Ostrowski Damian Ulkar Karolew 3
49 Steć Mateusz NKS I Białobrzegi 3
50 Steć Michał NKS I Białobrzegi 3
51 Sulawiak Adrian Kamianka 3
52 Zalewski Michał Bujały 3
53 walkower z Bujałami (d) Axan Kowiesy 3
54 walkower z Czekanowem (d) Axan Kowiesy 3
55 walkower z Kurowicami (d) Axan Kowiesy 3
56 Bareja Łukasz Axan Kowiesy 2
57 Bielarski Marcin Nieciecz 2
58 Bińkowski Damian Kurowice 2
59 Borys Marek Czekanów 2
60 Brzezik Marcin Topaz Jawor Sokołów 2
61 Chmielewski Daniel Kamianka 2
62 Czerkas Tomasz Skrzeszew 2
63 Fąk Przemysław Kurowice 2
64 Goworek Hubert Kurowice 2
65 Iliński Kamil BTS I Kobylany 2
66 Jasiński Adam BTS I Kobylany 2
67 Jastrzębski Hubert Topaz Jawor Sokołów 2
68 Kąkol Krzysztof Ulkar Karolew 2
69 Koc Sebastian Czekanów 2
70 Kołodziejczuk Łukasz Kurowice 2
71 Kur Norbert NKS I Białobrzegi 2
72 Malinowski Marcin Skrzeszew 2
73 Mazurek Andrzej Ulkar Karolew 2
74 Mieczkowski Dominik BTS I Kobylany 2
75 Pankiewicz Jacek Topaz Jawor Sokołów 2
76 Perczak Jacek Skrzeszew 2
77 Pniewski Paweł Nieciecz 2
78 Rejmuza Kamil Skrzeszew 2
79 Rymuza Karol Axan Kowiesy 2
80 Steć Jarosław NKS I Białobrzegi 2
81 Świniarski Rafał Topaz Jawor Sokołów 2
82 Wilk Łukasz NKS I Białobrzegi 2
83 Wyszyński Piotr NKS I Białobrzegi 2
84 Zaranek Damian Topaz Jawor Sokołów 2
85 Zieliński Konrad NKS I Białobrzegi 2
86 Zieniawski Mariusz Bujały 2
87 bramka samobójcza BTS I z Kamianką 1
88 bramka samobójcza Kamianki z Niecieczą 1
89 Chmielewski Daniel BTS I Kobylany 1
90 Czerkas Mateusz Topaz Jawor Sokołów 1
91 Czerniakowski Cezary Skrzeszew 1
92 Dąbkowski Grzegorz Kurowice 1
93 Dobrzyński Tomasz Topaz Jawor Sokołów 1
94 Góral Karol Ulkar Karolew 1
95 Iwański Piotr Nieciecz 1
96 Jaroszewski Grzegorz Topaz Jawor Sokołów 1
97 Jurczak Artur Bujały 1
98 Jurczak Marcin Sabnie 1
99 Kamiński Kamil NKS I Białobrzegi 1
100 Korczewski Andrzej Czekanów 1
101 Mazurek Artur Ulkar Karolew 1
102 Murasicki Mariusz Topaz Jawor Sokołów 1
103 Odowski Przemysław Nieciecz 1
104 Przewoźnik Daniel Sabnie 1
105 Romaniuk Marcin Sabnie 1
106 Rosocha Maciej Nieciecz 1
107 Rozbicki Ignacy Kurowice 1
108 Sasin Rafał Axan Kowiesy 1
109 Sidorzak Marcin Czekanów 1
110 Steć Patryk NKS I Białobrzegi 1
111 Sulawiak Jarosław Kamianka 1
112 Szczeć Sylwester NKS I Białobrzegi 1
113 Walczuk Bartłomiej Kamianka 1
114 Więckowski Piotr Ulkar Karolew 1
115 Zieliński Jarosław NKS I Białobrzegi 1
       
brak 2 strzelców z Javora w meczu z kurowicami  
brak 7 strzelców z Karolewa w meczu z Bujałami  
brak 10 strzelców z Sabni w meczu Kamianką  
brak strzelca z Javora w meczu z Sabniami  
Brak 3 strzelców z Kamianki w meczu z Ulkarem  

 

II LIGA GRUPA A  
1 Rutkowski Rafał DG Wyrozęby 21
  Gawroński Rafał Sokołów I 15
2 Wasiluk Michał Sokołów I 13
3 Jaszczuk Damian DG Wyrozęby 12
4 Jaszczuk Filip DG Wyrozęby 12
5 Molski Tomasz Al.-Drób Old Boys Sokołów 12
6 Woźniak Damian Lech Nowomodna 11
7 Olszewski Kamil DG Wyrozęby 10
8 Rozbicki Piotr Al.-Drób Old Boys Sokołów 10
9 Kozak Andrzej KS Patrykozy 10
10 Maksymiak Robert Al.-Drób Old Boys Sokołów 10
11 Chomać Grzegorz Al.-Drób Old Boys Sokołów 9
12 Andrzejewski Bartosz Sokołów I 8
13 Bartoszuk Kamil KS Patrykozy 8
14 Gilewski Przemysław KS Patrykozy 8
15 Kozak Michał KS Patrykozy 8
16 Replin Sławomir Sokołów I 7
17 Abramczuk Hubert DG Wyrozęby 6
18 Ambroziak Artur Al.-Drób Old Boys Sokołów 6
19 Nowakowski Piotr Al.-Drób Old Boys Sokołów 6
20 Parzych Krzysztof Al.-Drób Old Boys Sokołów 6
21 Jaworowski Łukasz WKS Wojewódki 6
22 Krysiński Piotr Al.-Drób Old Boys Sokołów 5
23 Maliszewski Zdzisław Sokołów I 5
24 Ornowski Marcin DG Wyrozęby 5
25 Trębicki Sebastian BTS II Kobylany 5
26 Błoński Sylwester BTS II Kobylany 4
27 Fajkowski Grzegorz Sokołów I 4
28 Kobyliński Łukasz Lech Nowomodna 4
29 Krasnodębski Marcin BTS II Kobylany 4
30 Rybiński Tomasz Sokołów I 4
31 Wasiluk Jacek Sokołów I 4
32 Wyrozębski Maciej Al.-Drób Old Boys Sokołów 4
33 Chadaj Sławomir Al.-Drób Old Boys Sokołów 3
34 Cholewka Artur KS Patrykozy 3
35 Iliński Kamil BTS II Kobylany 3
36 Jóźwiak Jacek Lech Nowomodna 3
37 Łachecki Robert Lech Nowomodna 3
38 Myszka Grzegorz WKS Wojewódki 3
39 Piwowarski Kamil KS Patrykozy 3
40 Rozbicki Adam  Al.-Drób Old Boys Sokołów 3
41 Świnarski Andrzej WKS Wojewódki 3
42 Valkover BTS-u II Mecz z Lechem Nowomodna 3
43 Bartosiak Grzegorz DG Wyrozęby 2
44 Gilewski Kamil KS Patrykozy 2
45 Iliński Sebastian  BTS II Kobylany 2
46 Krakowski Karol Al.-Drób Old Boys Sokołów 2
47 Księżopolski Marcin WKS Wojewódki 2
48 Łachecki Jarosław Lech Nowomodna 2
  Sobolewski Patryk WKS Wojewódki 2
49 Tymiński Marcin WKS Wojewódki 2
50 Wasilewski Mariusz Lech Nowomodna 2
51 Wasilewski Radosław WKS Wojewódki 2
52 Borowski Adrian DG Wyrozęby 1
53 bramka samobójcza DG z WKS (d) 1
54 bramka samobójcza WkS z Lechem Nowomodna 1
  bramka samobójcza BTS II Kobylany z WKS Wojewódki 1
55 bramka samobójcza Sokołów I z DG (D) 1
56 Burdach Paweł KS Patrykozy 1
57 Gałecki Leszek  DG Wyrozęby 1
58 Harasim Marcin  DG Wyrozęby 1
59 Jaczewski Artur Lech Nowomodna 1
60 Jaczewski Przemysław BTS II Kobylany 1
  Jaszczuk Piotr Sokołów I 1
61 Jaworowski Rafał WKS Wojewódki 1
62 Karwowski Leszek KS Patrykozy 1
63 Kozak Kamil KS Patrykozy 1
64 Krasnodębski Rafał Lech Nowomodna 1
65 Łomża Andrzej Al.-Drób Old Boys Sokołów 1
66 Madoń Hubert DG Wyrozęby 1
67 Mazurczak Maciej DG Wyrozęby 1
68 Mosiej Krzysztof BTS II Kobylany 1
69 Nasiłowski Łukasz BTS II Kobylany 1
70 Pakuła Bartosz WKS Wojewódki 1
71 Podgórzak Daniel KS Patrykozy 1
72 Radawiec Sławomir Sokołów I 1
73 Rozbicki Adam Al.-Drób Old Boys Sokołów 1
75 Szybka Grzegorz Sokołów I 1
77 Wasilewski Jarosław  KS Patrykozy 1
78 Wierzbicki Jakub DG Wyrozęby 1
79 Zdunek Cezary Lech Nowomodna 1
80 bramka samobójcza Al.- Drób Old Boys Sokołów z DG Wyrozęby 1
81 bramka samobójcza WKS Wojewódki – Sokołów I 1
82 bramka samobójcza Lech Nowomodna – KS Patrykozy 1
83 bramka samobójcza DG Wyrozęby – Al.- Drób Old Boys Sokołów 1
brak 2 strzelców z Wojewódek w meczu z Sokołowem
brak 6 strzelców z Al.-Drób Old Boys Sokołów w meczu z Wyrozębami
brak 2 strzelców z Lecha w meczu z KS Patrykozy
Brak 5 strzelców z Al..-Drób Old boys w meczu z Patrykozami
Brak 8 Strzelców z BTS II Kobylany w meczu z WKS Wojewódki
Brak 2 strzelców z Lecha w Meczu z Sokołowem I

 

 

II LIGA GRUPA B  
1 Borkowski Karol AMT Sokołów 23
2 Osipiak Bartosz Grodzisk 16
3 Filipiak Łukasz Gałki Sokołów 14
4 Miszczuk Kamil Skibniew 13
5 Goworek Marcin Skibniew 10
6 Jurczak Kamil AMT Sokołów 10
7 Grądzki Piotr Morszków 10
8 Szczeć Tomasz NKS II Białobrzegi 7
9 Błoński Dawid Grodzisk 6
10 Steć Patryk NKS II Białobrzegi 6
11 Trębicki Hubert Gałki Sokołów 6
12 Trębicki Robert Gałki Sokołów 6
13 Kaczorowski Kamil Morszków 5
14 Kur Włodzimierz Morszków 5
15 Miszczuk Mateusz Skibniew 5
16 Mróz Bartosz AMT Sokołów 5
17 Szczeć Sylwester NKS II Białobrzegi 5
18 Zieliński Łukasz NKS II Białobrzegi 5
19 Czerkas Rafał AMT Sokołów 4
20 Kamiński Kamil NKS II Białobrzegi 4
21 Krysiak Paweł Chądzyń 4
22 Skonieczny Paweł Skibniew 4
23 Zegadło Artur Skibniew 4
24 Bolesta Michał Grodzisk 3
25 Zieliński Konrad NKS II Białobrzegi 3
26 Andrzejewski Mariusz Chadzyń 2
27 Błoński Adrian Gałki Sokołów 2
28 Boruta Robert Chadzyń 2
29 bramki samobójcze AMT z Chadzyniem 2
30 Iwański Mariusz Gałki Sokołów 2
31 Jurczak Dariusz Morszków 2
32 Kamiński Arkadiusz AMT Sokołów 2
33 Księżak Robert Chądzyń 2
34 Mosakowski Igor Morszków 2
35 Osipiak Piotr Grodzisk 2
36 Puzan Mateusz AMT Sokołów 2
37 Rogoziński Adrian  Grodzisk 2
38 Sidorzak Sebastian Morszków 2
39 Steć Mateusz NKS II Białobrzegi 2
40 Tymiński Konrad Chadzyń 2
41 Wojewódzki Artur  Chadzyń 2
42 Zduniak Michał Skibniew 2
43 Bajdecki Michał Gałki Sokołów 1
44 Hudon Bartłomiej NKS II Białobrzegi 1
45 Judasz Piotr Grodzisk 1
46 Kalicki Marcin Chadzyń 1
47 Kamont Sylwester  Chadzyń 1
48 Krysiak Jabub NKS II Białobrzegi 1
49 Ludwiczak Kamil AMT Sokołów 1
50 Mieczkowski Karol Gałki Sokołów 1
51 Mikołajczyk Damian AMT Sokołów 1
52 Pogorzelski Patryk Gałki Sokołów 1
53 Rogoziński Sylwester  Grodzisk 1
54 Rospara Mariusz AMT Sokołów 1
55 Siłojańczuk Adrian Gałki Sokołów 1
56 Strzała Maciej Grodzisk 1
57 Supeł Przemysław Skibniew 1
58 Tatarczuk Maciej Chadzyń 1
59 Tomczuk Jacek Morszków 1
60 Tymiński Konrad Grodzisk 1
61 Tymiński Krzysztof Grodzisk 1
62 Tymoszuk Kamil Gałki Sokołów 1
63 Wilk Łukasz NKS II Białobrzegi 1
64 Zawadzki Radosław Skibniew 1
65 bramka samobójcz Chadzyń – NKS II Białobrzegi 1
       
Brak 9 strzelców w meczu Gałki Sokołów – AMT Sokołów
Brak strzelca ze Skibniewa w meczu z AMT Sokołów
Brak 14 strzelców AMT Sokołów w meczu z Białobrzegami

 

Autor: Andrzej Pniewski


  • Komentarzy [4]
  • czytano: [721]
 

autor: ~Paweł 2010-11-20 11:30:03

avatar Zmień to. Obok Andrzeja też postaw jedynkę, a za nim od razu trójkę.


autor: ~kamil 2010-12-02 11:57:38

avatar Sabnie - BTS Bramki dla BTS: 2x Mosiej K, Mieczkowski D, Błoński S


autor: Sonikos88 2010-12-05 21:22:27

Profil Sonikos88 w Futbolowo Jest Już dodane - sorry że dopiero teraz ;)


autor: ~skibniew 2010-12-16 00:32:50

avatar bramki w meczu skibniew amt strzelil kamil miszczuk


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Zdjęcia drużynowe
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 14, wczoraj: 17
ogółem: 622 961

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka