Dobra passa podtrzymana - BTS Zatrzymany

• autor: Sonikos88, 2010-10-31 12:57

Naszej drużynie udało się podtrzymac bardzo dobrą passę pięciu meczów bez porażki. Dzisiejsze spotkanie z Kobylanami zostało rozegrane w ramach IX już kolejki I PLPS. Po bardzo dobrym, zaciętym i dośc trudnym spotkaniu wywalczyliśmy tym razem na własnym terenie kolejne zwycięskie punkty.

NIECIECZ - BTS KOBYLANY 3:2

Od pierwszego gwizdka nasza drużyna zdecydowanie ruszyła na rywala. Przez dłuższy czas obie ekipy grały bardzo równo, ale Nieciecz częściej ostrzeliwała rywala. Stwarzaliśmy sobie bardzo dobre sytuacje podbramkowe, ale niestety brak skuteczności nie pozwalał nam na strzelenie bramki.

Mimo, iż inicjatywę w meczu przejęła nasza drużyna, to nie mogliśmy umieścic piłki w siatce, gdyż albo minimalnie mijała bramkę, albo trafiała wprost w bramkarza gości. Przełomowy moment nastąpił mniej-więcej  w połowie pierwszej części meczu, strzałem ,,po długim słupku" w dolny róg bramki uszczęśliwił nas Andrzej Pniewski, który tym uderzeniem wyprowadził nas prowadzenie.

Nasza radośc niestety nie trwała zbyt długo, gdyż kilka akcji później, strzałem głową piłkę w naszej bramce umieścił zawodnik BTS'u, który tym trafieniem doprowadził do remisu. Przed zejściem na przerwę sytuacja bramkowa nie uległa zmianie.

Druga połowa nie zaczęła się dla nas tak dobrze jak pierwsza. Kilka minut po rozpoczęciu, gola na 2:1 z rzutu rożnego zdobył zawodnik z Kobylan wyprowadzając tym samym swoją drużynę na prowadzenie. Nieciecz po tej stracie zdecydowała się bardziej zdeterminowanie zaatakowac rywala.

Podobnie jak w pierwszej połowie bramkarz przyjezdnych był coraz bardziej zmuszany do interwencji, i gdyby nie jego dobre obrony, to goście mogli by nie cieszyc się z takiego wyniku. Dobrą serię skutecznych interwencji ponownie przerwał Andrzej, który kolejnym celnym trafieniem na 2:2 pozwolił nam na nieco spokojniejszą grę.

Wiedzieliśmy, że remis nie satysfakcjonowałby naszego zespołu, ponieważ widac było znaczącą przewagę Niecieczy. Dlatego też nasze ataki na BTS po zdobytej bramce nie straciły na sile i cały czas wyprowadzaliśmy co raz to groźniejsze akcje. Bardzo bliski zdobycia bramki był nasz obrońca Łukasz Bolesta, który po otrzymaniu świetnego podania od Andrzeja w polu karnym gości niefortunnie przestrzelił.

Kiedy do zakończenia meczu pozostało niespełna 5min. wszyscy myśleliśmy, że wynik nie ulegnie już zmianie i zakończy się podziałem punktów, nic bardziej mylnego, pięknym ,,główkowym" trafieniem popisał się nasz kapitan - Konrad Krochmal. Szał radości opanował obóz naszej drużyny, która wiedziała już, że zostało nie wiele czasu do zakończenia tego spotkania i wygrana jest coraz bliżej.

Goście przeprowadzili z 1/2 ataki na naszą bramkę, ale żadne nie znalazły drogi do siatki. Mecz zakończył się jednobramkowym zwycięstwem naszej ekipy, czyli wynikiem 3:2

Skład: Tosiński Przemek, Nasiłowski Rafał, Bolesta Łukasz, Pniewski Paweł, Pniewski Robert, Odowski Przemek, Rosocha Maciek, Waszkiewicz Jakub, Bielarski Marcin, Iwański Piotrek, Krochmal Konrad, Pniewski Andrzej.

Gole zdobyli: Pniewski Andrzej - 2 / Krochmal Konrad - 1

autor: ~Aaa 2010-10-31 16:16:56

avatar i o to ochodzi oby tak dalej ;)Gratuluje chlopaki ;)

autor: ~anonim 2010-11-06 11:42:51

avatar nksbialobrzegi.futbolowo.pl/nksbialobrze gi/news,699144,przed-meczem-nks-bialobrz egi-nieciecz-.html - Bardzo ciekawa zapowiedź ;D