Nieciecz vs Kamianka - Zapowiedź

• autor: Sonikos88, 2010-10-08 21:36

Na rozegranie VI kolejki Tym razem musimy pojechac na teren gminy Repki, a dokładnie do Kamianki. Teraz miejscowa drużyna wcale nie przypomina tej z ubiegłego sezonu, w którym to była poza zasięgiem innych i zdobyła mistrza I ligi PLPS.  Kamianka zajmuje ostatnią pozycję w tabeli, z zerowym dorobkiem punktów, i jednym z najgorszych bilansów drużyn siódemkowych, jednak ostatnio nieznacznie uległa z ekipą Białobrzeg przegrywając tylko 4:3. Mamy nadzieję, że uda nam się podtrzymac tę złą passę przeciwników i po raz kolejny zostaną pokonani.

Mecz rozpocznie się o godzinie 12:00 na miejscowym obiekcie w Kamiance. Do tego meczu organizator wyznaczył sędziego z Jabłonny Lackiej - Pana Adama Chruścickiego.

ZAPRASZAMY!!!

Niestety ze statystycznych wyliczeń wynika, że w ligowych potyczkach między tymi drużynami to nasi rywale częściej wychodzili zwycięsko. W ubiegłym, mistrzowskim dla drużyny Kamianki sezonie zarówno jesienne jak i wiosenne spotkanie zakończyło się znaczną wygraną przeciwników. W tym sezonie jest już zupełnie inaczej, ekipa gospodarzy nie ma już co marzyc o obronie tytułu a raczej powinna bardzo się zkoncentrowac na utrzymaniu w lidze.

Obecna sytuacja w Kamiance wynikła z odejścia kilku czołowych zawodników z tego zespołu do np. nowo powstałego (grającego w II lidze) AL-DRÓB OLD BOYS SOKOŁÓW .

Nieciecz w ubiegłą niedzielę udowodniła, że nie chce byc i nie będzie w tym sezonie głównym dostarczycielem punktów, ale spróbuje powalczyc o jak najwyższe miejsce w tabeli. Sytuacja w drużynie na szczęście bardzo pozytywnie ulega zmianie.

Niestety już dzisiaj wiemy, że z powodu obowiązków osobistych kilku graczy z meczu z Bujałami nie będzie mogło przybyc na mecz z Kamianką, ale mimo to postaramy się załatac tą dziurę.

W tą niedzielę liczymy na powtórkę wyniku z meczu V kolejki, i wysoką jakośc spotkania. Mamy nadzieję, że ubiegły mecz uruchomił falę dobrych wyników w naszym zespole.