Nieciecz - Skrzeszew 1:2

• autor: Sonikos88, 2010-09-23 19:46

19. 09. 2010 rozegraliśmy kolejne ligowe spotkanie w tej rundzie. Tym razem graliśmy na własnym boisku z ,,beniaminkiem I ligi" drużyną ze Skrzeszewa. Po dobrej, wyrównanej, i pechowej grze ostatecznie to Skrzeszewiacy wyszli zwycięsko z tego meczu i to oni dopisali sobie 3pkt. do tabeli.

Od samego początku meczu nasza drużyna wzmocniona dwoma nowymi zawodnikami ruszyła z mocnym presingiem. Stwarzaliśmy sobie dużo sytuacji podbramkowych, ale niestety, na drodze stawał nam słupek, poprzeczka, lub świetnie tego dnia predyspozycyjny bramkarz rywali. Widac było, że naszym zawodnikom bardzo zależy na zmianie naszej sytuacji w tabeli. Chcieliśmy jak najszybciej strzelic bramkę, aby móc w drugiej części spotkania spokojniej prowadzic grę. Niestety nasze założenia poszły w zapomnienie, gdyż brakowało ostatniego, podbramkowego wykończenia akcji. Mimo bardzo dobrej gry naszego zespołu w pierwszej połowie nie udało nam się strzelic żadnej bramki, podobnie jak rywale i zeszliśmy na pierwszą połowę z bezbramkowym remisem.

Druga połowa zaczęła się dla nas fatalnie. Nie długo po wznowieniu gry, ze stałego fragmentu - z rzutu rożnego Skrzeszewiacy wyszli na prowadzenie. Sytuacja zrobiła się nieciekawa, gdyż zamiast bronic wyniku, musieliśmy go gonic. Doprowadzenie szybko do remisu nie było jednak takie łatwe, gdyż zawodnicy przyjezdnych zmobilizowani pierwszą bramką zaczynali coraz lepiej grac. Efektem tego była zdobyta kolejna, druga już bramka dla gości, przegywaliśmy już 2:0. Nasi zawodnicy ze sportową złością znów zaczeli grac bardziej skutecznie, i nie dawali już rywalowi tak łatwo rozgrywac piłki. Nerwowośc w naszej drużynie musiała trwac aż do ostatnich minut meczu.

Kilka akcji przed końcowym gwizdkiem sędziego, udało się naszej drużynie strzelic honorowego gola, swoją bramką uszczęśliwił nas Andrzej Pniewski. Niestety było już za mało czasu, żeby myślec o dogonieniu Skrzeszewiaków i wynik już nie uległ zmianie. Po nareszcie dobrej grze naszego zespołu, przegraliśmy tylko jedną bramką z szóstą drużyną w tabeli. Liczymy na jeszcze bardziej skuteczną i dobrą grę w kolejnych meczach.

Gola w tym meczu dla nas zdobył Andrzej Pniewski

* Przepraszamy za opóźnienia związane z uzupełnieniem strony wynikami oraz relacją z meczu, ale zmusiły nas do tego problemy techniczne związane z serwisem futbolowo.pl.

autor: ~xxxx 2010-09-25 14:52:31

avatar No cóż..Nieciecz chyba powinna juz tylko skupic sie na utrzymaniu w lidze.

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11