Druga straszliwie przygniatająca porażka

• autor: Sonikos88, 2010-09-15 20:56

Drugi mecz, i druga wielka porażka w lidze. Od przegranej z Kurowicami w zeszłym sezonie w skuteczności naszej gry nie nastąpiły żadne korzystne zmiany. Przed tym meczem wydawało się, że gra będzie już zupełnie inna, gdyż skład był dużo lepszy. Niestety nasze zamiary wywiezienia ze stolicy gminy korzystnego wyniku legły w totalnym gruzie. Wynik był jeszcze bardziej przygniatający niż w spotkaniu z Kurowicami. Przegraliśmy z Sabniami aż 13:2 i poważnie zastanawiamy się co musimy zrobic, aby nasza gra jak najszybciej uległa pozytywnej zmianie.

Przed rozpoczęciem byliśmy bardzo pozytywnie nastawieni do tego meczu, bo kadrę zasilili mocni zawodnicy, których brakowało w ubiegłym tygodniu. Jednak nasze dobre nastawienie nie wystarczyło aby pokonac dobry (jak się na razie wydaje) zespół Sabni, który wspomnijmy, że w znacznej mierze jest zasilany przez byłych zawodników Tchórznicy. Nasza gra wizualnie wydawała się całkiem dobra, lecz sytuacje które z dużym wysiłkiem sobie stwarzaliśmy, strasznie szybko marnowaliśmy nie zagrażając nawet znacząco bramkarzowi rywali.

Jako taka, dobra gra utrzymywała się przez ok 15 min. Po pierwszym trafieniu gospodarzy wszystko jeszcze bardziej zaczeło się sypac. Co raz mieliśmy dogodne sytuacje na trafienie do sieci gospodarzy ale brak było dokładnego, dobrego wykończenia. Sabnie po pierwszym trafieniu mocno wzmocnili ataki co zaskutkowało kolejnymi bramkami na ich konto.

Pierwsze trafienie dla naszej drużyny zaliczył pięknym przerzutem piłki nad bramkarzem z za pola karnego nasz nowy zawodnik Jakub Waszkiewicz. Gospodarze mieli już na tyle duży wynik, że jedna stracona bramka nie przeraziła ich za bardzo. Chcący odwetu zawodnicy Sabni, ponownie nasilili strzały (niestety celne) na naszą bramkę. W drugiej połowie mieliśmy trochę więcej sytuacji podbramkowych, ale zbyt duża lojalnośc naszych zawodników powodowała, że zamiast samemu strzelac do bramki, podawali piłkę pod bramką kolegom. Drugiego honorowego gola dla Niecieczy zdobył Piotrek Iwański. Ostatecznie Sabnie rozgromiły nas aż 13:2.

Zawodnicy w rozmowie pomeczowej jednogłośnie stwierdzili, że nie ma co się załąmywac i poddawac, teraz Nieciecz to jest w tym momencie drużyna można powiedziec zakładana od podstaw, i nie ma co się strasznie martwic, musimy grac po prostu swoje. Jednak tak duże porażki strasznie bolą i trochę psują renomę naszej drużyny.

Skład:

Nasiłowski Rafał, Tosiński Przemek, Bolesta Łukasz, Waszkiewicz Jakub, Iwański Mariusz, Bielarski Marcin, Krochmal Konrad, Rosocha Maciek, Iwański Piotrek, Pniewski Andrzej.

Gole strzelili:

Iwański Piotrek, Waszkiewicz Jakub.

autor: ~axan k 2010-09-16 10:32:29

avatar Dacie rade;))

autor: ~aa 2010-09-16 18:21:48

avatar no miejmy nadzieje ze damy rade bo w przeciwnym razie moze byc bardzo nie ciekawie..