Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Przedostatni letni turniej - GP Bielan

  • autor: Sonikos88, 2010-08-23 13:04

    W minioną niedzielę drużyny naszych siódemek zjechały się do gminy Bielany, aby rozegrać przedostatni już w tym roku letni turniej organizowany przez PLPS. Nasza drużyna została wylosowana do grupy ,,C" która swoje mecze rozgrywała w Kowiesach. Rywalizowaliśmy w grupie z Rozbitym Kamieniem, Skrzeszewem i Sokołowem I. Pierwszy mecz graliśmy z Rozbitym Kamieniem, i był dla nas dość wysoko przegrany (3:0). Drugie spotkanie stoczyliśmy z ekipą Sokołowa I, ale ze zdobyciem 3pkt. nie mieliśmy większego problemu, pokonaliśmy Sokołowian aż 4:0. Ostatnim grupowym meczem był dla nas pojedynek z ,,beniaminkiem" I ligi drużyną Skrzeszewa. Mecz był na tyle wyrównany, że od pierwszego gwizdka, do ostatniego wynik się nie zmienił, żadna drużyna nie strzeliła w tym meczu gola i podzieliła się punktami. Ostatecznie zajęliśmy drugie miejsce w grupie, a pierwsze zajął jak się później okazało zwycięzca całego turnieju - Rozbity Kamień. W końcowej klasyfikacji niedzielnego turnieju zajęliśmy (myślimy, że dobre) szóste miejsce. Cały turniej wygrała drużyna z Rozbicia, a pod nią znalazły się (silne w wakacje) Kobylany. W rzutach karnych o 3 miejsce walczyły DG Wyrozęby i Ulkar Karolew, z czego ci pierwsi okazali się skuteczniejsi i to oni zgarnęli najmniejszy puchar.

Gr.  A  - boisko w Patrykozach

Przesmyki – Patrykozy         1:0

Pniewski Dawid

Białobrzegi – Wyrozęby        1:0

Leśniczuk Łukasz

Patrykozy – Białobrzegi        1:0

Cholewka Artur

Przesmyki – Białobrzegi       0:0

Wyrozęby – Przesmyki         3:0

Abramczuk Hubert 3

Wyrozęby = Patrykozy         0:0

 

Tabela

1.Wyrozęby                 3          4          3:1

2.Patrykozy                 3          4          1:1 /mecz bezpośredni/

3.Białobrzegi                3          4          1:1

4.Przesmyki                 3          4          1:3

 

Gr. B – boisko w Kożuchowie

Kobylany - Kurowice I          3:0

Trębiscki Sebastian, Mosiej Robert, Jaczewski Prezmysław

Jawor - Chądzyń                  0:0

Czekanów - Kobylany          0:2

Mosiej Krzysztof, Nasiłowski Łukasz

Kurowice I - Jawor               1:1

Bogucki Damian - Chromiński Marcin

Chądzyń - Kobylany           1:2

... - Trębicki Sebastian, Mosiej Krzysztof

Kurowice - Czekanów         0:2

Korczewski Andrzej, Zawadzki Mateusz

Jawor - Kobylany               0:0

Chądzyń - Czekanów         0:1

Korczewski Andrzej

Kurowice - Chądzyń          0:1

Siedlecki Piotr

Czekanów - Jawor            0:3 vo *

*drużyna z Czekanowa nie przystąpiła do meczu

1. Kobylany               4          9          7:1

2. Jawor                    4          6          4:1

3. Czekanów             4          6          3:5

4. Chądzyń               4          4          2:3

5. Kurowice               4          1          1:7


Gr. C – boisko w Kowiesach

Rozbity Kam. – Nieciecz      3:0

Żuk Piotr – 2 , Wierzbicki Paweł

Nieciecz – Sokołów I             4:0

Krochmal Konrad – 2 , Pniewski Andrzej , Ruciński Rafał

Rozbity Kam. – Skrzeszew   4:0

Wierzbicki Paweł – 2 , Klewek Karol ,Dmowski Damian

Skrzeszew – Sokołów I         1:1

Wasiluk Michał  - Czerkas Tomasz

Rozbity Kam. – Sokołów I    4:0

Żuk Piotr , Dmowski Jacek , Wierzbicki Paweł , Sikorski Wojciech

Nieciecz  -Skrzeszew             0:0

Tabela

1.Rozbity Kam.           3          9          11:0

2.Nieciecz                   3          4          4;3

3.Skrzeszew                3          2          1:5

4.Sokołów  I               3          1          1:9

 

Gr. D – boisko w Wojewódkach

Karolew I – Skibniew            6:0

Małko Wojciech 2, Mikołajewski Karol, Dziubiela Kamil, Brzezik Tomasz, Ostrowski Damian          

Sabnie – AMT Sokołów        2:2

Graw Piotr, Kobus Dawid – Flaga Jakub, Jurczak Kamil

Skibniew – Sabnie                 6:3

Skorupka Damian – 3, Zegadło Artur – 2, Pogorzelski Sebastian – Korczewski Robert, Kobus Dawid, Graw Piotr

Karolew I – AMT Sokołów  2:1

Mikołajewski Karol, Dziubiela Kamil - Borkowski Karol

Karolew i – Sabnie                5:2

Żurawiński Paweł 2, Dziubiela Kamil, Ołowski Tomasz 2  - Kobus Dawid, Graw Piotr

AMT Sokołów – Skibniew    3:0

Borkowski Karol 2, Jurczak Kamil

Tabela

1.Karolew I                 3          9          13:3

2.AMT Sokołów         3          4          6:4

3.Skibniew                  3          3          6:12

4.Sabnie                      3          1          7:13

 

Mecze półfinałowe

A-B     Wyrozęby  - Kobylany          0:1

 

C-D     Rozbity Kam. – Karolew      1:0

            Rymuza Karol

Mecz o III miejsce

Wyrozęby – Karolew  k. 3:2

Mecz o I miejsce

Rozbity Kam. – Kobylany       0:0       k. 3:2

 

Kolejność końcowa

1.Rozbity Kamień

2.Kobylany

3.Wyrozęby

4.Karolew I


5-8 Patrykozy

       Nieciecz

      AMT Sokołów
     
      Jawor Sokołów
 

9-12.Białobrzegi

        Skrzeszew

        Skibniew
        
        Czekanów
 

13-16.Przesmyki

          Sokołów I

          Sabnie
        
         Chądzyń
 

17. Kurowice I


Królem strzelców turnieju został Wierzbicki Paweł Rozbity Kamień - 4 bramki


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [1880]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 30, wczoraj: 28
ogółem: 622 780

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka