Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Informacje z naszej ligi

  • autor: Sonikos88, 2010-08-17 13:55

    Dzisiaj organizator przedstawił nam końcową klasyfikację strzelców II ligi siódemek. Takie opóźnienie powstało z powodu braków strzelców z różnych spotkań. Bez żadnych wątpliwości królem strzelców II ligi został zawodnik Czekanowa - Mateusz Zawadzki, zdobywając aż 54 bramki. Na drugiej pozycji uplasował się zawodnik naszych juniorów Rafał Świnarski z dorobkiem 41 goli. Trzecia pozycja należy do Sylwestra Błońskiego z AMT Błonie, któremu strzelenie 35 bramek pozwoliło na zajęcie trzeciego miejsca. Rozbieżność między zwycięzcą, a kolejnymi pozycjami  jest bardzo duża, i z wybraniem mistrza nie było problemu.

   Pojawił się już nowy regulamin na przyszły sezon naszej ligi. Jest w nim kilka znaczących poprawek i zmian, które mamy nadzieję, że pozwolą na uatrakcyjnienie naszych rozgrywek.

   Znamy już mniej więcej terminarz na przyszłą rundę jesienną. W terminarzu nie ma jednak podanych godzin, i miejsca rozgrywania meczu danej drużyny jako gospodarz, ale są już powybierane pary na wszystkie kolejki. 

 

Czytaj dalej...

    Znaczącą zmianą na przyszły sezon jest niewątpliwie sposób w jaki będzie wyglądało sędziowanie w naszych ligach.

    Na naszych boiskach pojawi się na pewno więcej sędziów z GOKIS'u, już teraz jest ich 5, a możliwe, że ktoś jeszcze dojdzie. Regulamin mówi także, o możliwości wyboru sposobu sędziowania z pośród 3 wariantów (szczegóły czytaj w regulaminie). Wszystkie zespoły z I ligi zobowiązane są do posiadania jednolitych strojów sportowych. Każdy zawodnik niewątpliwie musi posiadać swój własny strój ze swoim numerem (niedopuszczana będzie wymiana koszulkami podczas meczu).

   Poruszany nie raz już problem na zebraniach ligi siódemek o identyfikacji zawodników w końcu wejdzie w życie. Każdy zawodnik będzie musiał posiadać na meczu dokument potwierdzający jego tożsamość, aby podczas jakiś niejasności, sędzia wraz z kapitanem mogli potwierdzić dane zawodnika.

    Wchodzi również przymusowy nakaz wypełniania protokołów meczowych, chociażby po to, żeby móc potem zgłaszać jakieś zażalenia, czy skargi (bez protokołu organizator nie będzie przyjmował żadnych protestów).

   Zaostrzone zostały również niektóre inne przepisy, za których nieprzestrzeganie będą dużo większe konsekwencje w postaci większych kaucji.

Więcej o nowych przepisach dotyczących naszej ligi znajdziecie w jej regulaminie na naszej stronie w zakładce po lewej stronie.

Zapraszamy...

Cała klasyfikacja strzelców II ligi na www.siodemkigokis.futbolowo.pl

 

TERMINARZ ROZGRYWEK
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
SEZON 2010/2011
RUNDA JESIENNA
 
     Godzina   Termin  1 -   5 wrzesień 2010 r.              Miejsce spotkania  Sędzia 
        :      Kamianka               - Czekanów                       
        :      Axan Kowiesy           - Bujały                         
        :      Jawor Sokołów          - Ulkar I Karolew                
        :      BTS I Kobylany         - Skrzeszew        
        :      NTS Białobrzegi        - Sabnie                         
        :      Nieciecz               - Kurowice I 

 

     Godzina   Termin  2 -   12  wrzesień  2010 r.           Miejsce spotkania  Sędzia      
 
        :      Czekanów               - Kurowice I                        
        :      Sabnie                 - Nieciecz
        :      Skrzeszew              - NTS Białobrzegi                
        :      Ulkar I Karolew        - BTS I Kobylany              
        :      Bujały                 - Jawor Sokołów              
        :      Kamianka               - Axan Kowiesy      

 

     Godzina   Termin  3 -   19  wrzesień  2010 r.           Miejsce spotkania  Sędzia
        :      Axan Kowiesy           - Czekanów              
        :      Jawor Sokołów          - Kamianka   
        :      BTS I Kobylany         - Bujały  
        :      NTS Białobrzegi        - Ulkar I Karolew              
        :      Nieciecz               - Skrzeszew
        :      Kurowice I             - Sabnie 

 

    Godzina   Termin  4 -   26  wrzesień  2010 r.            Miejsce spotkania  Sędzia
        :      Czekanów              - Sabnie
        :      Skrzeszew              - Kurowice I                   
        :      Ulkar I Karolew      	  - Nieciecz
        :      Bujały                 - NTS Białobrzegi                
        :      Kamianka               - BTS I Kobylany     
        :      Axan Kowiesy           - Jawor Sokołów              

     Godzina   Termin  5 -   3 październik 2010 r.           Miejsce spotkania  Sędzia

        :      Jawor Sokołów          - Czekanów              
        :      BTS I Kobylany         - Axan Kowiesy                    
        :      NTS Białobrzegi        - Kamianka   
        :      Nieciecz               - Bujały  
        :      Kurowice I             - Ulkar I Karolew              
        :      Sabnie                 - Skrzeszew

     Godzina   Termin  6 -   10 październik 2010 r.          Miejsce spotkania  Sędzia

        :      Czekanów              - Skrzeszew
        :      Ulkar I Karolew        - Sabnie
        :      Bujały                 - Kurowice I                   
        :      Kamianka               - Nieciecz
        :      Axan Kowiesy           - NTS Białobrzegi                
        :      Jawor Sokołów          - BTS I Kobylany   

     Godzina   Termin  7 -   17 październik  2010 r.         Miejsce spotkania  Sędzia

        :      BTS I Kobylany         - Czekanów              
        :      NTS Białobrzegi        - Jawor Sokołów              
        :      Nieciecz               - Axan Kowiesy                    
        :      Kurowice I             - Kamianka   
        :      Sabnie                 - Bujały           
        :      Skrzeszew              - Ulkar I Karolew              

     Godzina   Termin  8 -   24 październik 2010 r.          Miejsce spotkania  Sędzia

        :      Czekanów              - Ulkar I Karolew              
        :      Bujały                 - Skrzeszew
        :      Kamianka               - Sabnie
        :      Axan Kowiesy           - Kurowice I                   
        :      Jawor Sokołów          - Nieciecz
        :      BTS I Kobylany         - NTS Białobrzegi                

     Godzina   Termin  9 -   31 październik  2010 r.         Miejsce spotkania  Sędzia     

        :      NTS Białobrzegi        - Czekanów              
        :      Nieciecz               - BTS I Kobylany     
        :      Kurowice I             - Jawor Sokołów              
        :      Sabnie                 - Axan Kowiesy                    
        :      Skrzeszew              - Kamianka   
        :      Ulkar I Karolew        - Bujały   

     Godzina   Termin 10 -   7 listopad 2010 r.              Miejsce spotkania  Sędzia

        :      Czekanów              - Bujały  
        :      Kamianka              - Ulkar I Karolew              
        :      Axan Kowiesy          - Skrzeszew
        :      Jawor Sokołów         - Sabnie
        :      BTS I Kobylany        - Kurowice I                   
        :      NTS Białobrzegi       - Nieciecz

    Godzina   Termin 11 -   14  listopad  2010 r.            Miejsce spotkania  Sędzia

        :      Nieciecz              - Czekanów              
        :      Kurowice I            - NTS Białobrzegi                
        :      Sabnie                - BTS I Kobylany    
        :      Skrzeszew             - Jawor Sokołów              
        :      Ulkar I Karolew       - Axan Kowiesy                    
        :      Bujały                - Kamianka   
 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [823]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 42, wczoraj: 92
ogółem: 622 524

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka