Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Turniej - Porażka...

  • autor: Sonikos88, 2010-08-03 09:06

    Podczas wygranego przez Sabnie, niedzielnego turnieju o GP Gminy Jabłonna Lacka, nasza drużyna grała bardzo słabo, a wręcz fatalnie. Przegraliśmy wszystkie mecze w grupie, i w tej fazie zakończyliśmy turniej. Zła sytuacja podczas turnieji wynika przede wszystkim z tego, że znaczna część naszej drużyny przebywa obecnie na wakacjach, lub w inny sposób wykorzystuje letnią przerwę na odpoczynek. Letnie turnieje już mają to do siebie, że często ci, co wydają się słabi, odnoszą duże sukcesy, i pokonują ligowych "wymiataczy".  W wakacje każdy chce jak najwięcej czasu spędzić z rodziną i przyjaciółmi, a wtedy gra schodzi już na dalszy plan, ale turnieje są dobrą okazją na rozegranie się rezerwowych zawodników i wprowadzanie do drużyny nowych... Wszyscy z niecierpliwością czekamy na kolejny start ligi, w której również na pewno, jak co roku nie zabraknie emocji, rozczarowań, sukcesów i słynnych pretensji, ale musimy jeszcze poczekać parę tygodni, i rozegrać kilka turnieji.

Wyniki:

 

Grupa A (Jabłonna Lacka)

A1 (Jabłonna Lacka, Przesmyki, Sokołów I, KS Patrykozy)

Jabłonna Lacka - Przesmyki   3:1
Maciej Ołtarzewski-2, Maciej Przesmycki # Marcin Ługowski

KS Patrykozy - Sokołów I       0:3
Michał Wasiluk, Grzegorz Chomać, Grzegorz Szybka 

Jabłonna Lacka - KS Patrykozy 1:1
Piotr Krawczyk # Jarosław Wasilewski

Przesmyki - Sokołów I 1:2
Marcin Ługowski # Sławomir Replin, Sławomir Radawiec

Jabłonna Lacka - Sokołów I 1:1
Dariusz Milik # Grzegorz Szybka

Przesmyki - KS Patrykozy   1:0
Marcin Ługowski

1. Sokołów I, 2. Jabłonna Lacka, 3. Przesmyki, 4. KS Patrykozy

* drużyna z Jabłopnny zrezygnowała z dalszych gier z powodu braku zawodników, w związku z tym awans wywalczyła druzyna Przesmyki

A2 (Jawor Sokołów, Korupter Sokołów, Białobrzegi

Jawor Sokołów - Korupter Sokołów     6:1
Marcin Chromiński-2, Piotr Domagał, Adam Gargul, Tomasz Dobrzyński, Marcin Brzezik # Robert Trębicki

Jawor Sokołów - Białobrzegi     0:1
Łukasz Zieliński

Białobrzegi - Korupter Sokołów    1:1
Łukasz Zieliński # Adam Bielecki

1. Białobrzegi, 2. Jawor Sokołów, 3. Korupter Sokołów

Awans: Białobrzegi i Jawor Sokołów

1/2 grupy A

Sokołów I - Jawor Sokołów        1:2
Michał Wasiluk # Marcin Chromiński-2

Białobrzegi - Przesmyki       5:0
Konrad Zieliński-2, Łukasz Zieliński, Sylwester Szczeć, Łukasz Leśniczuk

Finał grupy A

Jawor Sokołów - Białobrzegi     1:0
Marcin Chromiński

Grupa B (Wirów)

B1 (Lech Nowomodna, DG Wyrozęby, Chądzyń, Kamieńczyk)

Lech Nowomodna - DG Wyrozęby   0:2
Hubert Abramczuk, Rafał Rutkowski

Chądzyń - Kamieńczyk     1:1
Jakub Siedlecki # Robert Boruta

DG Wyrozęby - Kamieńczyk     0:1|
Paweł Krysiak

Lech Nowomodna - Chądzyń    2:0
Bartosz Ewiak, Robert Księżak

Lech Nowomodna - Kamieńczyk 0:2
Paweł Krysiak, bramka samobójcza

DG Wyrozęby - Chadzyń    2:1
Filip Jaszczuk, Hubert Abramczuk # Jakub Siedlecki

1. Kamieńczyk, 2. DG Wyrozęby, 3. Lech Nowomodna, 4. Chądzyń

Awans: Kamieńczyk i DG Wyrozęby

B1 ( Skrzeszew, Ulkar II Karolew, Sabnie)

Skrzeszew - Ulkar II Karolew     1:0
Tomasz Czerkas

Skrzeszew - Sabnie                      0:1
Dawid Nowakowski

Ulkar II Karolew - Sabnie         1:2
Michał Ciszewski # Hubert Kobus-2

1. Sabnie, 2. Skrzeszew, 3. Ulkar II Karolew

Awans: Sabnie i Skrzeszew

1/2 finału grupy B

Kamieńczyk - Skrzeszew    1:0
Paweł Krysiak

Sabnie - DG Wyrozęby     3:3
Kamil Jagiełło, Jarosław Kobus, Dawid Nowakowski # Hubert Abramczuk-2, Adrian Waszczuk

Finał grupy B

Sabnie - Kamieńczyk            1:1 karne: 3-2
Jarosław Kobus # Robert Boruta
 

Grupa C (Morszków)

C1 (Morszków, AMT Błonie, Skibniew)

Morszków - AMT Błonie   1:2
Piotr Grądzki # Patryk Kisieliński, Karol Mieczkowski

Morszków - Skibniew      1:1
Włodzimierz Kur # Kamil Miszczuk

AMT Błonie - Skibniew     0:2
Paweł Skonieczny-2

1. Skibniew, 2. AMT Błonie, 3. Morszków

Awans: Skibniew i AMT Błonie

C2 (BTS Kobylany, Ulkar I Karolew, Kurowice I)

BTS Kobylany - Ulkar I Karolew    1:1
Łukasz Nasiłowski #  ......................................

BTS Kobylany - Kurowice I            4:0
Sebastian Trębicki, Dominik Mieczkowski, Robert Mosiej, Krzysztof Mosiej

Ulkar I Karolew - Kurowice I       0:1
Damian Bogucki

1. BTS Kobylany, 2. Kurowice I, 3. Ulkar I Karolew

Awans: BTS Kobylany i Kurowice I

1/2 finału grupy C

Skibniew - Kurowice  I  3:0
Paweł Skonieczny, Damian Skorupka, Sebastian Pogorzelski

BTS Kobylany - AMT Błonie     4:0
Krzysztof Mosiej, Łukasz Nasiłowski, Daniel Chmielewski, Marcin Fedorczyk

Finał grupy C

BTS Kobylany - Skibniew     1:1 karne: 6-5
Daniel Chmielewski # Paweł Sobotka

 

Grupa D (Bujały)

D1 (Bujały, Nieciecz, Czekanów)

Bujały - Nieciecz     3:0
Janusz czarnocki, Mariusz Zieniawski, bramka samobójcza

Bujały - Czekanów  1:2
Mariusz Zieniawski # Mateusz Zawadzki, Wojciech Grądzki

Nieciecz - Czekanów      0:1|
Mateusz Zawadzki

1. Czekanów, 2. Bujały, 3. Nieciecz

Awans: Czekanów i Bujały

D2 (Rozbity Kamień, AMT Sokolów)

Rozbity Kamień - AMT Sokołów 0:0

AMT Sokołów - Rozbity Kamień  1:1  karne: 5-6
Karol Borkowski # Damian Dmowski

1. Rozbity Kamień 2. AMT Sokołów

Awans Rozbity Kamień i AMT Sokołów

1/2 finału grupy D

Czekanów - AMT Sokołów  2:0
Wojciech Grądzki, Marcin Sidorzak

Rozbity Kamień - Bujały     2:0
Damian Dmowski, Karol Rymuza

Finał grupy D

Czekanów - Rozbity Kamień   1:0
Wojciech Grądzki

 

1/2 finału (Jabłonna Lacka)

Sabnie - Jawor Sokołów    2:1
Dawid Nowakowski, Jarosław Kobus  Marcin Chromiński

1/2 finału (Morszków)

Czekanów - BTS Kobylany    0:0 karne: 3-2

 

Mecz o 3 miejsce (Jabłonna Lacka)

Jawor Sokołów - BTS Kobylany  0:0 karne: 3-2

Finał

Sabnie - Czekanów    3:0

Jarosław Kobus -3 


Kolejność turnieju:

1. Sabnie,

2. Czekanów,

3. Jawor Sokołów,

4. BTS Kobylany,

5-8 Białobrzegi, Kamieńczyk, Skibniew, Rozbity Kamień

9-16 Przesmyki, Sokołów I, Skrzeszew, DG Wyrozęby, Kurowice I, AMT Błonie, Bujały, AMT Sokołów

17-25 Jabłonna Lacka, KS Patrykozy, Korupter Sokołów, Chądzyń, Lech Nowomodna, Ulkar II Karolew, Ulkar I Karolew, Morszków, Nieciecz


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [3039]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 194, wczoraj: 17
ogółem: 623 141

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka