Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Hubert Królem strzelców I ligi

  • autor: Sonikos88, 2010-07-13 20:47

   Dzisiaj organizator przedstawił nam klasyfikacje strzelców I ligi. Królem został najlepszy snajper Niecieczy - Hubert Abramczuk z 49 bramkami na koncie. Tuż pod nim na drugiej pozycji znalazł się Damian Bogucki z Kurowic (47 bramek) a trzecie miejsce przypadło Dawidowi Nowakowskiemu z Sabni (43 gole).

   Gratulujemy Hubertowi, i cieszymy się, że gra, i strzela gole właśnie dla naszej drużyny, liczymy na powtórkę w przyszłym sezonie ;) .

Hubert zajął również pierwsze miejsce w klasyfikacji strzelców w naszej drużynie, wyprzedzając Macka Skupiewskiego który zgromadził w tym sezonie 19 goli, a trzecie miejsce należy do naszego ,,Kochanego" kapitana Konrada Krochmala który nastrzelał dla nas 12 Bramek.

 

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2009/2010

KLASYFIKACJA STRZELCÓW

 

 

l.p.

Nazwisko i imię

Drużyna

Liczba bramek

  1.  

Abramczuk Hubert

 

 

Nieciecz I

 

 

49

 

 

  1.  

Bogucki Damian

Kurowice I

47

  1.  

Nowakowski Dawid

Sabnie

43

  1.  

Kołodziejczuk Hubert

Kamianka

38

  1.  

Ignaciuk Adam

Kamianka

37

  1.  

Kobus Jarosław

Sabnie

37

  1.  

Chromiński Marcin

Jawor Sokołów

36

  1.  

Miszczuk Kamil

Skibniew

36

  1.  

Żuk Piotr

Rozbity Kamień

32

  1.  

Kołodziejczuk Łukasz

Kurowice I

31

  1.  

Mikołajewski Karol

Ulkar I Karolew

25

  1.  

Dmowski Damian

Rozbity Kamień

22

  1.  

Gargul Adam

Jawor Sokołów

22

  1.  

Wasiluk Michał

Sokołów I

20

  1.  

Skupiewski Maciej

Nieciecz I

19

  1.  

Wierzbicki Paweł

Rozbity Kamień

17

  1.  

Bareja Łukasz

Rozbity Kamień

16

  1.  

Leśniczuk Łukasz

Białobrzegi

16

  1.  

Małko Wojciech

Ulkar I Karolew

16

  1.  

Wyszyński Piotr

Białobrzegi

16

  1.  

Góral Karol

Ulkar I Karolew

15

  1.  

Zieliński Łukasz

Białobrzegi

15

  1.  

Brzezik Marcin

Jawor Sokołów

13

  1.  

Dąbkowski Grzegorz

Kurowice I

13

  1.  

Fajkowski Grzegorz

Sokołów I

13

  1.  

Goworek Marcin

Skibniew

13

  1.  

Jurczak Kamil

AMT Tchórznica

13

  1.  

Wrzosek Radosław

AMT Tchórznica

13

  1.  

Jagiełło Kamil

AMT Tchórznica

12

  1.  

Krochmal Konrad

Nieciecz I

12

  1.  

Markowski Konrad

Ulkar I Karolew

12

  1.  

Pniewski Paweł

Bujały

12

  1.  

Kur Mariusz

Bujały

11

  1.  

Domagała Piotr

Jawor Sokołów

10

  1.  

Graw Piotr

Sabnie

9

  1.  

Księżak Robert

AMT Tchórznica

9

  1.  

Maksymiak Paweł

Kamianka

9

  1.  

Brzezik Tomasz

Ulkar I Karolew

8

  1.  

Dmowski Krzysztof

Sokołów I

8

  1.  

Fąk Przemysław

Kurowice I

8

  1.  

Jurczak Marcin

AMT Tchórznica

8

  1.  

Ostrowski Damian

Ulkar I Karolew

8

  1.  

Sójka Tomasz

Kurowice I

8

  1.  

Steć Michał

Białobrzegi

8

  1.  

Strzała Paweł

Bujały

8

  1.  

Chomać Grzegorz

Sokołów I

7

  1.  

Kobus Hubert

Sabnie

7

  1.  

Kotowski Rafał

Białobrzegi

7

  1.  

Noszczak Paweł

Jawor Sokołów

7

  1.  

Parzonka Mariusz

Sabnie

7

  1.  

Skorupka Damian

Skibniew

7

  1.  

Zegadło Artur

Skibniew

7

  1.  

Goworek Hubert

Kurowice I

6

  1.  

Iwański Piotr

Nieciecz I

6

  1.  

Jastrzębski Hubert

Jawor Sokołów

6

  1.  

Rozbicki Ignacy

Kurowice I

6

  1.  

Rozbicki Piotr

Kamianka

6

  1.  

Rutkowski Rafał

Nieciecz I

6

  1.  

Wasiluk Jacek

Sokołów I

6

  1.  

Wilk Łukasz

Białobrzegi

6

  1.  

Zalewski Michał

Nieciecz I

6

  1.  

Zaranek Damian

Jawor Sokołów

6

  1.  

Ignaciuk Krzysztof

Kamianka

5

  1.  

Ignaciuk Tomasz

Kamianka

5

  1.  

Maksymiak Robert

Kamianka

5

  1.  

Odowski Przemysław

Nieciecz I

5

  1.  

Steć Mateusz

Białobrzegi

5

  1.  

4 bramki z Sabniami

Dla Bujał

4

  1.  

Bolesta Patryk

Nieciecz I

4

  1.  

Borkowski Karol

AMT Tchórznica

4

  1.  

Chmielewski Adrian

Kamianka

4

  1.  

Krystosiak Łukasz

Kamianka

4

  1.  

Ławecki Marcin

Rozbity Kamień

4

  1.  

Pniewski Robert

Bujały

4

  1.  

Pogorzelski Marek

Skibniew

4

  1.  

Przewoźnik Daniel

AMT Tchórznica

4

  1.  

Replin Sławomir

Sokołów I

4

  1.  

Rosochacki Bartosz

Skibniew

4

  1.  

Rybiński Tomasz

Sokołów I

4

  1.  

Rymuza Kamil

Rozbity Kamień

4

  1.  

Zieliński Konrad

Białobrzegi

4

  1.  

Benedykciuk Jarosław

Kurowice I

3

  1.  

Bińkowski Damian

Kurowice I

3

  1.  

Bujalski Wojciech

Skibniew

3

  1.  

Gałecki Dominik

Kamianka

3

  1.  

Ignaciuk Wojciech

Kamianka

3

  1.  

Jaroszewski Grzegorz

Jawor Sokołów

3

  1.  

Kąkol Krzysztof

Ulkar I Karolew

3

  1.  

Klewek Karol

Rozbity Kamień

3

  1.  

Kosiorek Emil

Sabnie

3

  1.  

Kryszczuk Tomasz

AMT Tchórznica

3

  1.  

Miszczuk Mateusz

Skibniew

3

  1.  

Pieniak Paweł

Nieciecz I

3

  1.  

Radawiec Sławomir

Sokołów I

3

  1.  

Ryciak Jakub

Białobrzegi

3

  1.  

Steć Jarosław

Białobrzegi

3

  1.  

Szczeć Sylwester

Białobrzegi

3

  1.  

Walkower

Dla Białobrzegów z Sokołówem I

3

  1.  

Walkower

Dla Białobrzeg (z Bujałami)

3

  1.  

Walkower

Dla Bujał z Białobrzegami

3

  1.  

Walkower

Dla Bujał z AMT

3

  1.  

Walkower

Dla Kamianki z AMT

3

  1.  

Walkower

Dla Kamianki z Sokołowem I

3

  1.  

Walkower

Dla Nieciecz z AMT

3

  1.  

Walkower

Dla Niecieczy zJaworem

3

  1.  

Walkower

Dla Rozbitegoz Niecieczą I

3

  1.  

Walkower

Dla Sabni z AMT

3

  1.  

Walkower

Dla Skibniewa z AMT

3

  1.  

Walkower

Dla Ulkar I z AMT

3

  1.  

Al.-Halabi Amir

Jawor Sokołów

2

  1.  

Ambroziak Artur

Kamianka

2

  1.  

Bielarski Marcin

Nieciecz I

2

  1.  

Czarnocki Janusz

Bujały

2

  1.  

Dmowski Jacek

Rozbity Kamień

2

  1.  

Kamiński Tomasz

AMT Tchórznica

2

  1.  

Kryszczuk Tomasz

Kurowice I

2

  1.  

Leszcz Mateusz

Kurowice I

2

  1.  

Osipiak Bartosz

Sabnie

2

  1.  

Paderewski Jakub

Jawor Sokołów

2

  1.  

Rutkowski Daniel

Sokołów I

2

  1.  

Sikorski Wojciech

Rozbity Kamień

2

  1.  

Sulawiak Jarosław

Kamianka

2

  1.  

Świanrski Dariusz

Ulkar I Karolew

2

  1.  

Węcławek Karol

Bujały

2

  1.  

Wilk Rafał

Białobrzegi

2

  1.  

Wojtczuk Łukasz

AMT Tchórznica

2

  1.  

Wrzosek Wiesław

Rozbity Kamień

2

  1.  

Żurawiński Paweł

Ulkar I Karolew

2

  1.  

Bramka samobójcza

Dla AMT z Sokołowem

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla AMT z Ulkarem

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Białobrzeg z Skibniewem

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Białobrzeg z Sokołowem I

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Białobrzegów z Karolewem

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Bujał z Sabniami

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Kamianki (Jawor)

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Kurowic z Niecieczą

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Nieciecz z Jaworem

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Rozbitego z Białobrzegami

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Rozbitego z Sabniami

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Rozbitego z Jaworem

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Sabni (z Karolewem)

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Skibniewa z Sok I

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Sokołów I z Niecieczą

1

  1.  

Bramka samobójcza

Dla Ulkar I z Sabniami

1

  1.  

Ciszewski Michał

Ulkar I Karolew

1

  1.  

Czerkas Zbigniew

Kamianka

1

  1.  

Danielczuk Daniel

Bujały

1

  1.  

Dmowski Jacek

Rozbity Kamień

1

  1.  

Dobrzyński Tomasz

Jawor Sokolów

1

  1.  

Fabisiak Hubert

AMT Tchórznica

1

  1.  

Hanusz Sylwester

AMT Tchórznica

1

  1.  

Hardejewicz Krzysztof

Sabnie

1

  1.  

Jaszczuk Piotr

Sokołów I

1

  1.  

Kożuchowski Jarosław

Nieciecz I

1

  1.  

Kucharek Marcin

Kurowice I

1

  1.  

Kuć Łukasz

Kurowice I

1

  1.  

Kulwicki Daniel

Sabnie

1

  1.  

Milik Grzegorz

Bujały

1

  1.  

Misiak Jarosław

Rozbity Kamień

1

  1.  

Mosiej Krzysztof

Jawor Sokołów

1

  1.  

Mróz Bartosz

AMT Tchórznica

1

  1.  

Niedziałkowski Bartłomiej

Ulkar I Karolew

1

  1.  

Olszewski Tomasz

Bujały

1

  1.  

Pniewski Andrzej

Nieciecz I

1

  1.  

Romaniuk Marcin

Sabnie

1

  1.  

Romanowski Sylwester

Rozbity Kamień

1

  1.  

Rosocha Maciej

Nieciecz I

1

  1.  

Rospara Mariusz

AMT Tchórznica

1

  1.  

Ruciński Rafał

Nieciecz I

1

  1.  

Sękal Wojciech

Bujały

1

  1.  

Skonieczny Paweł

Skibniew

1

  1.  

Sobotka Paweł

Skibniew

1

  1.  

Sójka Piotr

Kurowice I

1

  1.  

Steć Patryk

Białobrzegi

1

  1.  

Strus Robert

Rozbity Kamień

1

  1.  

Strzała Bartosz

Bujały

1

  1.  

Supeł Przemysław

Skibniew

1

  1.  

Tomasz Witowski

Jawor Sokołów

1

  1.  

Wasażnik Ernest

Ulkar I Karolew

1

  1.  

Wicenciak Jacek

Białobrzegi

1

  1.  

Wrzosek Tomasz

Bujały

1

  1.  

Wyszomierski Sylwester

Skibniew

1

  1.  

Zawadzki Radosław

Skibniew

1

  1.  

Żurawiński Tomasz

Ulkar I Karolew

1



  • Komentarzy [15]
  • czytano: [3815]
 

autor: ~Gracz ;p 2010-07-13 22:34:46

avatar Gratulacje Hubercie ;) Oby taak dalej :D


autor: Sonikos88 2010-07-14 14:32:07

Profil Sonikos88 w Futbolowo Informacja: Wrócił znowu mini-hat (schoutbox) zapraszamy do korzystania z niego.


autor: ~Aaa 2010-07-19 16:06:22

avatar Kto najlepiej w pilke gra ? :p Hubi Hubie TAK TAK TAK !! Gratulacje szkoda ze opuszczasz juz Nieciecz


autor: ~^;^ 2010-07-22 16:03:56

avatar no szkoda szkoda ;p


autor: ~Ciekawy 2010-07-26 15:58:19

avatar Jak to opuszcza? Dlaczego?


autor: ~uut 2010-07-26 16:05:45

avatar nie jest zainteresowany dalszą grą dla nas, woli inną drużynę.


autor: ~roman 2010-07-26 17:10:40

avatar woli DG Wyrozęby i dobrą atmosfere w drużynie


autor: ~prawdomowny 2010-07-27 19:53:34

avatar Ma się taką ATMOSFERĘ JAKĄ SIĘ STWARZA.... Dlaczego teraz jest juz w Niecieczy inaczej jak bylo jeszcze niedawno? odpowiedz jest prosta... i nie chodzi tu glownie o Abramka jak czesto go wypominacie, bo fakt, ze jest mu co zawdzieczac, ale zachowal sie nielojalnie wobec druzyny... Teraz jest juz inaczej i mamy nadzieje, ze atmosfera obecna zostanie podtrzymywana.


autor: ~?? 2010-07-27 20:05:49

avatar dlaczego nielojalnie?


autor: ~Aaa 2010-07-27 22:11:11

avatar wlasnie dlaczego niby nielojalnie ?? ;/ bo mial dosyc ciaglego sluchania jak kazdy kazdemu dupe obrabia ? :/ prawdomowny troche popieprzylo ci sie cos.. Hubert zachowal sie noramlnie po prostu mial dosyc i odszedl.. ;/ ja tam mu sie nie dziwie i nie tylko jemu..


autor: ~3 2010-07-28 01:20:14

avatar do aaa nie wpier...la sie w nie swoją drozyne


autor: ~Aaa 2010-07-28 14:28:10

avatar Druzyna nie jest moja ale czesto bylem na meczach i widzialem ale skoro dla was jest to normalna atmosfera to dobrzy jestescie ;/


autor: ~66 2010-07-29 21:53:56

avatar Bóg zapłać, że byłeś, ale to nie twój interes, a atmosfera juz nie jest i nie bedzie taka jaka zaobserwowałes, to to moze ci kazdy od nas zapewnic


autor: ~Aaa 2010-07-29 22:27:34

avatar to bardzo sie ciesze zycze wam jak najlepiej.. a jak wyjdzie to zobaczymy :)


autor: ~3 2010-07-29 22:47:17

avatar ale nasza strona jest teraz popularna


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 26, wczoraj: 28
ogółem: 622 776

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka