Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Drugie miejsce w GP Gminy Repki

  • autor: Sonikos88, 2010-07-12 22:53

   W tą niedzielę odbył się pierwszy w tym roku, letni turniej organizowany przez PLPS. Jego gospodarzem była gmina Repki. Start naszej drużyny stał pod sporym znakiem zapytania, ponieważ również tego dnia odbywały się gminne zawody sportowo-pożarnicze, i większośc zawodników z drużyny brała w nich udział. Nasi nieobecni zawodnicy nie zmarnowali czasu, i po raz kolejny pokazali, że są najlepsi w gminie, a druga drużyna OSP Nieciecz stanęła na trzecim stopniu podium. Pomimo problemów kadrowych, udało się zebrac ośmioosobowy skład. Nieciecz świetnie poradziła sobie w tym turnieju, co widac po wyniku. Poniżej zamieszczone są wszystkie wyniki z tego turnieju.

 

Więcej o zawodach strażackich można się dowiedziec na : www.ospnieciecz.mazowsze.pl

XV POWIATOWY LETNI TURNIEJ PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

 

11.07.2010 GP GMINY REPKI
 

GRUPA A (Wyrozęby)

Podgrupa 1 (DG Wyrozęby, AMT Błonie, Kurowice I)
DG Wyrozęby – AMT Błonie                        0:0

DG Wyrozęby – Kurowice I              0:1

0:1 Marcin Jurczak

AMT Błonie – Kurowice I                             0:7

0:1 Tomasz Kryszczuk, 0:2 Przemysław Fąk, 0:3 Tomasz Kryszczuk,
0:4 Damian Bogucki, 0:5 Marcin Jurczak, 0:6 Jarosław Benedykciuk,
0:7 Grzegorz Dąbkowski

                                                                       TABELA

 

Podgrupa A

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kurowice I

2

6

8-0

*

2.

DG Wyrozęby

2

1

0-1

*

3.

AMT Błonie

2

1

0-7

 


Podgrupa 2 (Przesmyki, Ulkar II Karolew, Nieciecz I)

 

Przesmyki – Ulkar II Karolew                      1:2 (karne: 3-1)

0:1 Tomasz Ołowski, 1:1 Włodzimierz Kamiński, 1:2 Kamil Dziubiela

Przesmyki – Nieciecz I                               2:1 (karne: 5-4)

0:1 Hubert Abramczuk, 1:1 Marcin Tankowski, 2:1 Włodzimierz Kamiński

Ulkar II Karolew – Nieciecz I                   1:2 (karne: 2-3)

0:1 Hubert Abramczuk, 0:2 Hubert Abramczuk, 1:2 Michał, Ciszewski

                                                                                    TABELA

 

Podgrupa B

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Przesmyki

2

3

3-3

*

2.

 

Nieciecz I

 

2

 

3

 

3-3

 

*

 

3.

Ulkar II Karolew

2

3

3-3

 

* o kolejności w tabeli zadecydowały rzuty karne

½ grupy A

Kurowice – Nieciecz I                                0:2

0:1 Hubert Abramczuk, 0:2 Hubert Abramczuk

Przesmyki – DG Wyrozęby                                    1:1 karne: 5-4

1:0 Marcin Rzewuski, 1:1 bramka samobójcza

Finał grupy A

Nieciecz I  - Przesmyki                              2:0

1:0 Jacek Jóźwiak, 2: 0 Rafał Rutkowski

 

GRUPA B (Wyrozęby)

Podgrupa 1 (Ulkar I Karolew, Skrzeszew, Sawice)
Ulkar I Karolew - Skrzeszew                  1:1

0:1 Daniel Głogowski, 1:1 Karol Mikołajewski
Skrzeszew – Sawice                                                2:0

1:0 Daniel Głogowski, 2:0 Kamil Rejmuza
Ulkar I Karolew – Sawice                                    3:1

1:0 Tomasz Żurawiński, 1:1 Robert Czarnocki, 2:1 Tomasz Żurawiński,
3:1 Damian Ostrowski
 

 

Podgrupa A

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Ulkar I Karolew

2

4

4-2

*

2.

Skrzeszew

2

4

3-1

*

3.

Sawice

2

0

1-5

 


Podgrupa 2 (BTS Kobylany, Morszków, Lech Nowomodna)

BTS Kobylany – Morszków                  0:0

BTS Kobylany – Lech Nowomodna            0:1

0:1 Artur Jaczewski
Morszków – Lech Nowomodna               0:3

0:1 Robert Łachecki, 0:2 Artur Jaczewski, 0:3 Robert Księżak
 

 

Podgrupa B

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Lech Nowomodna

2

6

4-0

*

2.

BTS Kobylany

2

1

0-1

*

3.

Morszków

2

1

0-3

 

 

½ finału grupy B

Ulkar I Karolew – BTS Kobylany                    1:2

0:1 Sebastian Trębicki, 1:1 Wojciech Małko, 1:2 Krzysztof Mosiej

Lech Nowomodna – Skrzeszew                  1:1 karne: 3-2

0:1 Marcin Malinowski, 1:1 Maciej Ołtarzewski
 

Finał grupy B

BTS Kobylany – Lech Nowomodna            2:0

1:0 Sebastian Trębicki, 2:0 Sebastian Trębicki


Grupa C (Repki)

Podgrupa 1 (Repki, Skibniew, Brzozów)
Repki – Skibniew                                             2:0

 

Repki – Brzozów                                              0:1

0:1 Bartosz Siedlecki

Skibniew – Brzozów                                              0:2

0:1 Hubert Fabisiak, 0:2 Mariusz Borkowski

                                                                       TABELA

 

Podgrupa A

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Brzozów

2

6

3-0

*

2.

Repki

2

3

2-1

*

3.

Skibniew

2

0

0-4

 


Podgrupa 2 (Sokołów I, AMT Sokołów, Rozbity Kamień)

 

Sokołów I – AMT Sokołów                                  3:3

0:1 Kamil Jurczak, 1:1 Grzegorz Chomać, 2:1 Grzegorz Chomać,
2:2 Damian Mikołajczyk, 3:2 Michał Wasiluk, 3:3 Karol Borkowski

Sokołów I – Rozbity Kamień                       2:2

0:1 Mariusz Sikorski, 0:2 Piotr Żuk, 1:2   Michał Wasiluk 2:2 Grzegorz Szybka

AMT Sokołów – Rozbity Kamień                       1:1

0:1 Piotr Żuk, 1:1 Karol Borkowski

 

                                                                                    TABELA

 

Podgrupa B

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sokołów I

2

2

5-5

*

2.

AMT Sokołów

2

2

4-4

*

3.

Rozbity Kamień

2

2

3-3

 

 

½ grupy C

AMT Sokołów – Brzozów                                  2:1

1:0 Damian Mikołajczyk, 2:0 Tomasz Kamiński, 2:1 Bartosz Siedlecki
Sokołów I - Repki                                     0:1

0:1 Rafał Gawroński

Finał grupy C

AMT Sokołów – Repki                         1:1 karne: 3-2

1:0 Karol Borkowski, 1:1 Jakub Rosak

 

Grupa D (Kamianka)

 

Podgrupa 1 (Czekanów, KS Patrykozy, Jawor Sokołów)

Czekanów – KS Patrykozy            1:1

1:0 Mateusz Zawadzki, 1:1 .....................................

Czekanów – Jawor Sokołów            0:1

0:1 Damian Zaranek

KS Patrykozy – Jawor Sokołów            0:3

0:1 Marcin Chromiński, 0:2 Hubert Jastrzębski, 0:3 Tomasz Dobrzyński

:2 (karne: 2-3)

0:1 Hubert Abramczuk, 0:2 Hubert Abramczuk, 1:2 Michał, Ciszewski

                                                                                    TABELA

 

Podgrupa A

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jawor Sokolów

2

6

4-0

*

2.

Czekanów

2

1

1-2

*

3.

KS Patrykozy

2

1

1-4

 

 

Podgrupa 2 (Kamianka, Kurowice II)

Kamianka – Kurowice II                5:0

1:0 Maciej Krasnodębski, 2:0 Szymon Jałkowski, 3:0 Robert Maksymiak,
4:0 Maciej Krasnodębski, 5:0 Szymon Jałkowski                    
Kurowice II – Kamianka                 
0:1

0:1 Damian Chmielewski               



                                                                       TABELA

 

Podgrupa B

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kamianka

2

6

6-0

*

2.

Kurowice II

2

0

0-6

*

 

 

 

 

 

 


½ grupy D

Jawor Sokołów – Kurowice II                1:0

1:0 Piotr Domagała

Kamianka – Czekanów                               1:4

0:1 Marek Borys, 0:2 Marek Borys, 1:2 Tomasz Jaszczuk, 1:3 Mateusz Zawadzki,
1:4 Marek Borys

Finał grupy D

Jawor Sokołów – Czekanów                   1:0

1:0 Jacek Pankiewicz

 

½ finału

Nieciecz I– BTS Kobylany                                1:1 karne: 3-2

0:1 Sebastian Trębicki, 1:1 Hubert Abramczuk

AMT Sokołów – Jawor Sokołów                      1:3

0:1 Piotr Domagała, 0:2 Adam Gargul, 1:2 bramka samobójcza, 1:3 Marcin Chromiński

 

Mecz o 3 miejsce

BTS Kobylany – AMT Sokolów                      0:0 karne: 1-3

 

Finał

Nieciecz I – Jawor Sokołów                                  0:3

0:1 Marcin Chromiński, 0:2 Marcin Chromiński, 0:3 Adam Gargul

 

Kolejność turnieju:

I miejsce –            Jawor Sokołów                      - 14,3 pkt.

II          –             Nieciecz I                                - 11,3 pkt.

III        -            AMT Sokołów                      -   9,3 pkt.

IV         -            BTS Kobylany                     -   8,3 pkt.

V-VIII -            Przesmyki                               -   6,3 pkt.     

-                     Lech Nowomodna                        -  6,3 pkt.

-                     Repki                                                -  6,3 pkt.

-                     Czekanów                                    -  6,3 pkt.

IX- XVI         

-            Skrzeszew

-                     Ulkar I Karolew                        -  4,8 pkt.

-                     DG Wyrozęby                                    -  4,8 pkt.

-                     Kurowice I                                     -  4,8 pkt.

-                     Sokołów I                                    -  4,8 pkt.

-                     Brzozów                                    -  4,8 pkt.

-                     Kamianka                                     -  4,8 pkt.

-                     Kurowice II                                    -  4,8 pkt.

XVII – XXIII 
            -            AMT Błonie                          - 3,3 pkt.

-                     Ulkar II Karolew                        - 3,3 pkt.

-                     Sawice                                                - 3,3 pkt.

-                     Morszków                                    - 3,3 pkt.

-                     Skibniew                                    - 3,3 pkt.

-                     Rozbity Kamień                        - 3,3 pkt.

-                     KS Patrykozy                                    - 3,3 pkt.


  • Komentarzy [3]
  • czytano: [2263]
 

autor: ~ktm 2010-07-13 14:11:46

avatar Nieciecz jak reprezentacja Niemiec ... nikt z Niecieczy w składzie nie zagrał ;prnale gratulacje chyba za najlepszy występ na turnieju jak do tej pory


autor: ~Aa 2010-07-14 17:58:25

avatar Gdzie znajde dalszy ciag Galeri z Turnieju a dokladniej chodzi mi o zdjecia po finale wykonane w Kamiance. ??


autor: Sonikos88 2010-07-14 21:10:55

Profil Sonikos88 w Futbolowo Jeśli chodzi o zdjęcie z wręczenia pucharów to jest w naszej galerii w dziale ,,luźne zdjęcia"rn


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 57, wczoraj: 17
ogółem: 623 004

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka