Aktualności

Nieciecz trzecią, najlepszą, amatorską drużyną juniorską w...

• autor: Sonikos88, 2010-07-05 13:28
Nieciecz trzecią, najlepszą, amatorską drużyną juniorską w powiecie!

Wczoraj, 4 lipca w Skibniewie rozgrywaliśmy powiatowy turniej juniorów. Po losowaniu, znaleźliśmy się w grupie z Kurowicami, Skibniewem, Oraz Czekanowem. Przez fazę grupową nasza drużyna przeszła jak burza, wygrywając kolejno z Kurowicami 4:0, Skibniewem 4:2 oraz z Czekanowem 3:0 (vo) który oddał ten mecz walkowerem, gdyż jaki nie był by wynik, sytuacja w tabeli nie uległa by zmianie. Z grupy wyszliśmy z I miejsca, a za nami gospodarze turnieju Skibniew. W drugiej grupie o I miejsce walczyły ze sobą Białobrzegi oraz DG Wyrozęby, ale to DG wyszło z tego meczu zwycięsko, i w półfinale graliśmy z Białobrzegami. Ten mecz zaczął się dla nas pechowo, jako pierwsi straciliśmy bramkę, i mało brakowało, żeby do przerwy było 2:0 dla rywali. W drugiej połowie nasi zawodnicy zdali sobie sprawę o co grają, i wzięli się do odrabiania strat. Po kilku minutach drugiej połowy wynik wyglądał dużo, dużo lepiej, wygrywaliśmy z Białobrzegami 3:1, a do podwyższenia wyniku z rzutu karnego miała okazję nasza drużyna, ale niestety nasz zawodnik strzelił piłkę wprost w ręce bramkarza i wynik został 3:1. Białobrzegi zmobilizowani obroną rzutu karnego, wzięli się do roboty. Przeprowadzone przez nich 2 dobre, składne akcje pod koniec meczu dały im dwie bramki i remis. Do rozstrzygnięcia tego pojedynku konieczny był konkurs rzutów karnych, w których lepsi okazali się piłkarze Białobrzeg, i to oni grali w finale ze zwycięzcami meczu DG Wyrozęby - Skibniew, piłkarzami DG. Nieciecz w meczu o 3 miejsce, również w rzutach karnych pewnie pokonała Skibniew, i zajęła III miejsce .

Grający tego dnia zawodnicy naszego zespołu: Nasiłowski Rafał, Bolesta Łukasz, Pieniak Paweł, Nasiłowski Piotr, Rutkowski Rafał, Skupiewski Maciej, Bolesta Łukasz i Abramczuk Hubert.

Strzelcy: Abramczuk Hubert- 7/Skupiewski Maciek- 2 /Bolesta Patryk-1/Rutkowski Rafał -1