Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Zakończenie pucharu ligi na II rundzie

  • autor: Sonikos88, 2010-07-05 13:07

    27 czerwca pojechaliśmy do Sokołowa na dokończenie Pucharu ligi. W II rundzie w grupie mieliśmy Sabnie, Kamiankę oraz AMT Błonie. Mieliśmy już 3 pkt. do przodu gdyż w I rundzie pokonaliśmy ekipę z Sabni, ale nie wystarczyły nam one do przejścia do dalszej fazy turnieju, bo mecz z Kamianką oraz AMT Błoniami zakończył się dla nas porażką 0:1, 1:3. Do dalszej fazy również nie awansowała Kamianka - zwycięska drużyna I ligi, co było dla wszystkich wielkim zaskoczeniem.

   Puchar Ligi przypadł drużynie z Rozbitego Kamienia, która w finale bezproblemowo wygrała z Białobrzegami 5:0. III miejsce należało do Kurowic, które pokonały Sabnie 3:1.

Skład Niecieczy  podczas II rundy: Kotowski Konrad, Nasiłowski Rafał, Rosocha Maciej, Bielarski Marcin, Bolesta Łukasz, Kamil Marczuk, Rutkowski Rafał oraz Pniewski Andrzej.

Jedynego gola w meczu z Błoniami zdobył Rafał Rutkowski.

II RUNDA 27.06.2010

Grupa X (SP 4 Sokołów)

Mecze z zaliczenia:

AMT Błonie – Kamianka                  0:0

Nieciecz I – Sabnie                        2:1

AMT Błonie – Sabnie            3:4

Kamianka – Nieciecz I                   1:0

Sabnie – Kamianka                              2:1

Nieciecz I – AMT Błonie               1:3

 

Awans do turnieju finałowego: Sabnie i AMT Błonie

 

Grupa Y (Kowiesy)

Mecze z zaliczenia:

Jawor Sokołów – Ulkar Karolew                      1:0

Ulkar Karolew: Mikołajewski K., Ostrowski D., Markowski K., Góral K., Małko W.,
Pajka M., Żurawiński T.

 

BTS Kobylany – Rozbity Kamień                       1:1

Jawor Sokołów – Rozbity Kamień                       1:3

# Piotr Żuk-2, Damian Dmowski

Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.

 

BTS Kobylany – Ulkar Karolew

# Karol Góral, bramka samobójcza

Ulkar Karolew: Mikołajewski K., Ostrowski D., Markowski K., Góral K., Małko W.,
Pajka M., Żurawiński T.

 

Jawor Sokołów – BTS Kobylany

Ulkar Karolew – Rozbity Kamień                       0:1

Kamil Rymuza

Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.

 

 

Awans do turnieju finałowego: BTS Kobylany i Rozbity Kamień

 

Grupa Z (Skibniew)

Mecze z zaliczenia:

Skibniew – Kurowice                    0:3

Białobrzegi – DG Wyrozęby            3:0

 

Skibniew – DG Wyrozęby                        2:0

Mateusz Miszczuk, Paweł Skonieczny

Skibniew: Zaranek B., Supeł Paweł, Supeł Przemysław, Miszczuk K., Miszczuk M., Skonieczny P., Bujalski W. 

DG Wyrozeby: Wierzbicki E., Gałecki L., Bartosiak G., Rytel B., Rytel C., Jaszczuk F., Siemieniak J., Borys Ł., Ornowski M.

 

Białobrzegi – Kurowice                    1:2

Łukasz Leśniczuk # Tomasz Kryszczuk, Damian Bogucki

Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N. 

Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.

 

Skibniew – Białobrzegi                 1:2

Kamil Miszczuk # Mateusz Steć, Jakub Ryciak

Skibniew: Zaranek B., Supeł Paweł, Supeł Przemysław, Miszczuk K., Miszczuk M., Skonieczny P., Bujalski W. 

Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N. 

 

Kurowice – DG Wyrozęby                        0:1

Adrian Waszczuk

Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.

DG Wyrozeby: Wierzbicki E., Gałecki L., Bartosiak G., Rytel B., Rytel C., Jaszczuk F., Siemieniak J., Borys Ł., Ornowski M.

 

Awans do turnieju finałowego Kurowice i Białobrzegi

 

Turniej finałowy

Grupa A: (SP4 Sokołów)

Sabnie – Białobrzegi                                         1:2

# Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński

Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N. 

 

Sabnie – BTS Kobylany

Białobrzegi – BTS Kobylany                    2:2

Łukasz Wilk, Mateusz Steć #

Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N. 

 

Grupa B: (Kowiesy)

Rozbity Kamień – AMT Błonie               2:1

Piotr Żuk, Paweł Wierzbicki #

Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.

 

Rozbity Kamień – Kurowice                    1:1

Damian Dmowski # Hubert Goworek

Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.

Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.

 

AMT Błonie – Kurowice                                0:0

Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.

 

Mecz o 3 miejsce

Kurowice – Sabnie                                    3:1

Ignacy Rozbicki, Damian Bogucki, Tomasz Kyszczuk #

Kurowice: Kucharek M., Bińkowski D., Benedykciuk J., Kryszczuk T., Jurczak M.,
Goworek H., Dąbkowski G., Rozbicki I., Bogucki D.

 

Finał
Rozbity Kamień – Białobrzegi                 5:0

Paweł Wierzbicki-2, Damian Dmowski-2, Piotr Żuk

Rozbity Kamień: Sikorski M., Sikorski W., Sikorski J., Dmowski D., Dmowski J.,
Klewek K., Romanowski S., Ławecki M., Rymuza k., Wierzbicki P., Bareja Ł., Żuk P.

Białobrzegi: Kamiński K., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Steć Michał, Steć Mateusz, Steć Mariusz I, Steć P., Kamiński J., Szczeć S., Kur N. 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [2060]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 29, wczoraj: 28
ogółem: 622 779

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka