Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wracamy do rozgrywek

  • autor: Sonikos88, 2010-04-19 21:17

    Po 2 tygodniowej przerwie, wracamy na ligowe boiska. Kolejki ligowe zaczną się normalnie od 12, ale z 2 tygodniowym przesunięciem, czyli dwunasta kolejka rozpocznie się od tej niedzieli (dla nas mecz z Sokołowem I).  Dość istotną zmianą jest to, że 3 maja zamiast II rundy Pucharu Ligi zostanie rozegrana normalna kolejka ligowa, a druga runda wraz z finałem rozegra się w niedzielę po zakończeniu sezonu 27.06.2010.

Tak oto prezentuje się tegoroczny, wiosenny terminarz:

 

 Godzina   Termin  12 -   25 kwietnia  2010 r.  - niedziela
     14:30   AMT Tchórznica       - Kurowice               (Sokołów, SLO)                        Sędzia: Turbo Ptysie                                   
     14:30   Kamianka                - Rozbity Kamień       (Kamianka)                              Sędzia: Czekanów
     14:30   Sabnie                    - Jawor Sokołów       (Sabnie)                                  Sędzia: Chądzyń
     14:30   Ulkar Karolew          - Skibniew                               (Karolew)                                Sędzia: Wojewódki 
     14:00   Sokołów I               - Nieciecz I               (Repki)                                    Sędzia: Skrzeszew
     14:30  Białobrzegi              - Bujały                    (Białobrzegi)                            Sędzia: Patrykozy                     

 

     Godzina   Termin  13 -   2 maja 2010 r.  - niedziela
    14:00  Sokołów I                - AMT Tchórznica    (Repki)                                    Sędzia: Wyrozęby    
    14:30   Nieciecz I                 - Skibniew                (Nieciecz)                                Sędzia: GOKIS
    14:30   Ulkar Karolew          - Sabnie                   (Karolew)                                Sędzia: Turbo Ptysie
    14:30   Jawor Sokołów         - Białobrzegi             (Sokołów, Okrężna)                  Sędzia: Nowomodna
    14:30   Rozbity Kamień         - Kurowice               (Kowiesy)                                 Sędzia: Kobylany
    14:30   Bujały                      - Kamianka               (Bujały)                                   Sędzia: Morszków

 

     Godzina   Termin  14 -   3 maja  2010 r.  - poniedziałek
      14:30  AMT Tchórznica      - Rozbity Kamień       (Sokołów, SLO)                        Sędzia: Sokołów United
      14:30  Kurowice                 - Bujały                   (Sabnie)                                  Sędzia: GOKIS
      14:30  Kamianka                - Jawor Sokołów       (Kamianka)                              Sędzia: Wyrozęby
      14:30  Białobrzegi              - Ulkar Karolew         (Białobrzegi)                            Sędzia: Kobylany
      12:30  Sabnie                    - Nieciecz I               (Sabnie)                                  Sędzia: GOKIS
      14:30  Skibniew - Sokołów I              (Skibniew)                               Sędzia: Telaki

 

     Godzina   Termin  15 -   9 maja  2010 r.  - niedziela
      14:30   Skibniew                - AMT Tchórznica    (Skibniew)                               Sędzia: GSE Sokołów
      14:00   Sokołów I              - Sabnie                   (Repki)                                    Sędzia: Sawice
      14:30   Nieciecz I               - Białobrzegi             (Nieciecz)                                Sędzia: GOKIS
      12:00   Ulkar Karolew         - Kamianka               (Karolew)                                Sędzia: GOKIS
      14:30   Jawor Sokołów       - Kurowice               (Sokołów, Okrężna)                  Sędzia: AMT Błonie
      14:30   Bujały                    - Rozbity Kamień       (Bujały)                                   Sędzia: Nieciecz II

 

     Godzina   Termin  16 -   16 maja 2010            - niedziela
     14:30   AMT Tchórznica       - Bujały                    (Sokołów, SLO)                        Sędzia: Nieciecz II
     14:30   Rozbity Kamień        - Jawor Sokołów       (Kowiesy)                                Sędzia: Wojewódki
     14:30   Kurowice                 - Ulkar Karolew         (Sabnie)                                  Sędzia: GOKIS
     14:30   Kamianka                - Nieciecz I               (Kamianka)                              Sędzia: Sawice
     14:30   Białobrzegi              - Sokołów I              (Białobrzegi)                            Sędzia: Chądzyń
     12:30   Sabnie                    - Skibniew                (Sabnie)                                  Sędzia: Czekanów

 

     Godzina   Termin  17 -   23 maja  2010 r.  - niedziela
    14:30   Sabnie                     - AMT Tchórznica     (Sabnie)                                  Sędzia: Nowomodna
    14:30   Skibniew                  - Białobrzegi             (Skibniew)                               Sędzia: Sokołów United
    14:00   Sokołów I                - Kamianka               (Repki)                                    Sędzia: Skrzeszew
    14:30   Nieciecz I                 - Kurowice               (Nieciecz)                                Sędzia: Patrykozy
    12:30   Ulkar Karolew           - Rozbity Kamień       (Karolew)                                Sędzia: GOKIS
    14:30   Jawor Sokołów         - Bujały                    (Sokołów, Okrężna)                  Sędzia: GOKIS

 

     Godzina   Termin  18 -   30 maja  2010 r.  - niedziela
  14:30     AMT Tchórznica        - Jawor Sokołów       (Sokołów, SLO)                        Sędzia: AMT Błonie
  14:30     Bujały                      - Ulkar Karolew        (Bujały)                                   Sędzia: Czekanów
  14:30     Rozbity Kamień         - Nieciecz I               (Kowiesy)                                Sędzia: Sawice
  14:30     Kurowice                  - Sokołów I              (Sabnie)                                  Sędzia: Morszków
  14:30     Kamianka - Skibniew                (Kamianka)                              Sędzia: Skrzeszew    
  14:30     Białobrzegi               - Sabnie                   (Białobrzegi)                            Sędzia: Chądzyń

 

 Godzina   Termin  19 -   3 czerwca  2010 r.  - czwartek
  16:00     Białobrzegi               - AMT Tchórznica     (Białobrzegi)                            Sędzia: GOKIS          
 16:00     Sabnie                     - Kamianka               (Sabnie)                                  Sędzia: Kobylany
  16:00     Skibniew                  - Kurowice               (Skibniew)                               Sędzia: Turbo Ptysie
  14:00     Sokołów I                - Rozbity Kamień       (Repki)                                    Sędzia: Wyrozęby
  16:00     Ulkar Karolew           - Jawor Sokołów       (Karolew)                                Sędzia: AMT Błonie
  16:00     Bujały                      – Nieciecz I              (Bujały)                                   Sędzia: Nowomodna

 

     Godzina   Termin  20 -   6 czerwca 2010 r.  - niedziela
   16:00    AMT Tchórznica        - Ulkar Karolew         (Sokołów, SLO)                        Sędzia:  GOKIS
   16:00    Jawor Sokołów         - Nieciecz I              (Sokołów, Okrężna)                  Sędzia:  GOKIS
   16:00    Rozbity Kamień         - Skibniew                               (Kowiesy)                                Sędzia: Patrykozy
   16:00    Kurowice                  - Sabnie                   (Sabnie)                                  Sędzia: Morszków     
   16:00    Kamianka - Białobrzegi             (Kamianka)                              Sędzia: Sawice
   16:00    Sokołów I                - Bujały                    (Repki)                                    Sędzia: Kobylany 

 

     Godzina   Termin 21 -   13 czerwca 2010 r.  - niedziela
   16:00     Kamianka                - AMT Tchórznica     (Kamianka)                              Sędzia: Patrykozy
   16:00     Białobrzegi              - Kurowice               (Białobrzegi)                            Sędzia: GOKIS 
   16:00     Sabnie                    - Rozbity Kamień       (Sabnie)                                  Sędzia: Nieciecz II
   14:00     Sokołów I               - Jawor Sokołów      (Repki)                    Sędzia: Skrzeszew
   16:00     Nieciecz I                - Ulkar Karolew         (Nieciecz)                                Sędzia: AMT Błonie
   16:00      Bujały                    - Skibniew                               (Bujały)                                   Sędzia: Czekanów

 

     Godzina   Termin 22 -   20 czerwca  2010 r.  - niedziela
    14:30   AMT Tchórznica        - Nieciecz I               (Sokołów, SLO)                        Sędzia: Wojewódki
    14:30   Ulkar Karolew           - Sokołów I             (Karolew)                                Sędzia: Turbo Ptysie
    14:30   Jawor Sokołów         - Skibniew                               (Sokołów, Okrężna)                Sędzia: Chądzyń
    14:30   Bujały                      - Sabnie                  (Bujały)                                   Sędzia: Nowomodna
    14:30   Rozbity Kamień         - Białobrzegi             (Kowiesy)                                Sędzia: Nieciecz II

    14:30  Kurowice                 - Kamianka             (Sabnie)                                    Sędzia: Wyrozęby    


  • Komentarzy [1]
  • czytano: [953]
 

autor: ~WOLFEAdela23 2010-05-11 19:57:43

avatar Make your own life time more simple take the lowest-rate-loans.com all you want.


Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Sokołów I 25.04.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 180, wczoraj: 17
ogółem: 623 127

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka