Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki XVI koejki

  • autor: Bialy84, 2015-05-14 23:04

XVI kolejka 10.05.2015
THC Czarni Wrotnów – Nieciecz 1:4 (:) (Miedzna)
Mariusz Supeł # Patryk Bolesta-3, Konrad Krochmal
Sędziował: Piotr Pniewski
THC Czarni Wrotnów: Jabłoński H., Marczak K., Marczak M., Ufnal M., Kołodziejek D., Guzek M., Matusik T., Wyszomirski M., Supeł M., Postek J., Postek E.
Nieciecz: Grzymała J., Bielarski M., Skupiewski M., Ignaciuk A., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Krochmal K., Bolesta P.

Ulkar Karolew – Kamianka  3:5 (2:1) (Węgrów-Orlik)
Paweł Żurawińśki-2, Dominik Batorowicz #Hubert Kołodziejczuk-2,  Łukasz Zawadzki, Mateusz Zawadzki, Maciej Krasnodębski
Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew: Rostek A., Batorowicz D., Karcz B., Karcz M., Żurawiński P., Kondarciuk E., Bąk M., Replin R.
Kamianka: Stefaniak J., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Sidorzak M., Miłobędzki K., Żółkiowski S., Kondraciuk M., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Krasnodębski M., Błoński D., Polak T.

Jabłonna Lacka – Skrzeszew   0:3 vo
• drużyna z Jabłonny Lackiej została wycofana z rozgrywek

BTS Kobylany – Sabnie   8:4 (2:1) (Repki-Orlik)
Przemysław Jaczewski-5, Mateusz Omieciuch-2, Bartosz Kisieliński # Damian Bogucki-2, Piotr Graw-2
Sędziował: Piotr Wyszyński
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Ornowski M., Poziemski T., Trębicki R., Gawroński D., Frankowski T., Pietrzyk D., Omieciuch M., Kisieliński B., Jaczewski P. 
Sabnie: Ładziak K., Bogucki D., Graw P., Krzymowski R., Goworek H., Nowakowski D., Saczuk K., Kobus D.,

JSPNT Sokołów – ATS Kowiesy 1:9 (1:5) (Sokołów, SLO)
Tomasz Jaszczuk # Dawid Gębicki-3, Kacper Komycz-3, Jakub Gębicki-2, Jakub Rosak
Sędziował: Krzysztof Woźniak
JSPNT Sokołów: Parzych K., Brzezik M., Jaszczuk T., Dobrzyński T., Kuryłek A., Murasicki M., Oleszczuk B., Oleszczuk H.
ATS Kowiesy:

 
Tabela I ligi (Stan 10.05.2015)


1. Nieciecz (m) 14 42 134 23 14 0 0
2. Sabnie (p) 15 31 77 51 10 1 4
3. Ulkar Karolew 15 25 79 80 8 1 6
4. BTS Kobylany 15 28 91 57 9 1 5
5. GKS Ceranów (b) 14 20 34 37 6 2 6
6. Skrzeszew (b) 14 22 50 43 7 1 6
7. THC Czarni Wrotnów 15 18 44 65 5 3 7
8. ATS Kowiesy (b) 15 17 69 82 5 2 8
9. JSPNT Sokołów  15 16 51 75 5 1 9
10. Kamianka 14 15 61 84 5 0 9
11. Jabłonna Lacka 13 0 38 128 0 0 13
        

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

~~XVI kolejka 10.05.2015
Sokołów I – Wszebory     15:3 (6:2)
Grzegorz Chomać-8, Michał Wasiluk-3, Łukasz Sawicki-2, Sławomir Radawiec, Zdzisław Maliszewski #
Sędziował: Piotr Wyszyński
Sokołów I: Ratyński I., Radawiec S., Wasiluk M., Maliszewski Z., Bogaj M., Gajzler B., Sawicki Ł., Chomać G.
Wszebory:

MTS Sokołów – BG Sokołów    3:5 (2:2) (Sterdyń)
Konrad Przywózki-2, Robert Księżak # Piotr Ornowski,  Karol Mieczkowski, J. Rozbicki, Przemysław Chudź, Cezary Dondzbach
Sędziował: Piotr Wyszyński
MTS Sokołów: Lesko ., Kołodziejczuk Ł., Błoński, Przywózki K., Księżak R., Rozbicki I., Siedlecki P.
BG Sokołów: Mieczkowski K., Mieczkowski D., Chudź P., Przybyszewski K., Ornowski P., Baranek K., Rozbicki J., Chmielak S., Nowotniak B., Kosina D., Dondzbach C.

Bujały – Kamieńczyk     1:3 (1:0) (Bujały)
Mariusz Kur # Damian Kotowski-2, Marcin Puzan
Sędziował: Marek Szybka
Bujały: Kur M., Czarnocki E., Czarnocki J., Wierzbicki K., Klimczuk M., Maliszewski G., Nasiłowski R., Szulawiak M.,
Kamieńczyk: Zieliński Ł., Krysiak P., Kotowski R., Kotowski D., Tymiński Konrad, Korman J., Rutkowski D., Puzan M.

Dzierzby – Rytele Święckie    4:4 (2:1) (Jabłonna -Orlik)
Jacek Toczyski-3, Grzegorz Milik # Emil Laskowiecki, Radosław Laskowiecki, Rafał Zębrowski, Paweł Dawidowski
Sędziował: Marek Szybka
Dzierzby: Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Milik G., Zębrowski R., Toczyski J., Toczyski D., Wrzosek S., Wrzosek P., Danielczuk M., Polak D., Gawrysiuk M.
Rytele Św.: Zębrowski D., Zębrowski Ł., Zębrowski R., Dawidowski P., Kołodziej K., Skorek R., Laskowiecki E., Laskowiecki Rafał, Laskowiecki Radosław, Rytel R.

Nowa Wieś Grochowska – NKS Białobrzegi 3:10 (0:4) (Nowa Wieś Gr.)
Karol Skonieczny, Mariusz Wilk, bramka samobójcza # Sylwester Szczeć-4, Bartrtosz Hudon-2, Mariusz Steć, Michał Steć, Łukasz Wilk, Łukasz Zieliński
Sędziował: Jarosław Łachecki
Nowa Wieś Gr.: Wilk S., Wilk M., Olszewski K., Rytel K., Kupisz A., Gryglas M., Onisk M., Pogorzelski P.
NKS Białobrzegi: Hudon B., Szczec T., Steć Michał, Steć Mariusz, Zieliński Ł., Żołnicki R., Wilk Ł., Kamiński K., Ślepowroński C., Bisior N.

Tabela II ligi
(Stan na 10.05.2015)


1. NKS Białobrzegi 15 34 101 44 11 1 3
2. Kamieńczyk 15 34 71 25 11 1 3
3. Sokołów I 15 34 84 38 11 1 3
4. Bujały 14 31 63 26 10 1 3
5. Przywózki 13 30 48 29 10 0 3
6. BG Sokołów 14 20 59 55 6 2 6
7. Rytele Święckie 13 15 50 48 4 3 6
8. Nowa Wieś Gr.  15 13 42 70 4 1 10
9. MTS Sokołów 15 12 43 100 4 0 11
10. Dzierzby 15 8 39 63 2 2 11
11. Wszebory 14 0 23 125 0 0 14


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [309]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 73, wczoraj: 215
ogółem: 623 235

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka