Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI XIV i XV kolejki PLP7

  • autor: korniszon111, 2015-05-06 10:26

W dniu 26.04.2015 została rozegrana XIV kolejka spotkań, natomiast w dniu 3.05.2015 została rozegra XV kolejka spotkań. W rozgrywkach I ligi kolejne pewne zwycięstwa odniosła drużyna z Niecieczy, trwa walka o miejsca na podium oraz utrzymanie się. Niestety trzy walkowery ma już na koncie drużyna z Jabłonny Lackiej, oznacza to ze została ona wycofana z rozgrywek, ponieważ drużyna z Jabłonny rozegrała równo 50 % spotkań wszystkie pozostałe mecze będą wpisywane jako walkowery dla przeciwników. 

            W rozgrywkach II ligi aż pięć drużyn toczy walkę o awans do I ligi: Bujały, Kamieńczyk, NKS Białobrzegi, Sokołów I oraz Przywózki, najważniejsze są teraz mecz między tymi drużynami, gdyż w końcowym rozrachunku mogą się liczyć mecze bezpośrednie.   

XIV kolejka 26.04.2015

Ulkar Karolew – Nieciecz                                   2:10 (1:1) (Węgrów- Orlik)

Jarosław Pełka-2 # Andrzej Pniewski-3, Adam Ignaciuk-3, Patryk Bolesta-2, Konrad Krochmal, Robert Pniewski

Sędziował: Marek Szybka

Ulkar Karolew: Rostek A., Sołowiński A., Pełka J., Cienkowski M., Roguszewski L., Bąk M., Markowski K., Mikołajewski K., Karcz M., Karcz B.

Nieciecz: Skupiewski M., Pniewski P., Pniewski A., Pniewski R., Ignaciuk A., Bolesta P., Krochmal K., Bolesta Ł.

 

THC Czarni Wrotnów – Jabłonna Lacka            3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

BTS Kobylany – Kamianka                                 12:4 (8:3) (Repki-Orlik)

Mateusz Omieciuch-6, Przemysław Jaczewski-2, Bartosz Kisieliński-2, Marcin Ornowski, Robert Trębicki # Maciej Krasnodębski-2, Krzysztof Ignaciuk, Hubert Kołodziejczuk

Sędziował: Mariusz Rutkowski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Trębicki R., Trębicki H., Poziemski T., Frankowski T., Omieciuch M., Jaczewski P., Kisieliński T., Nasiłowski Ł., Ornowski M., Kisieliński B.

Kamianka: Zawadzki Ł., Sidorzak M., Stefaniuk J., Ignaciuk Krzysztof., Ignaciuk Konrad, Krasnodębski M., Miłobędzki K., Czyż P., Kondraciuk M., Kołodziejczuk H.

 

JSPNT Sokołów – GKS Ceranów                        4:1 (1:1) (Sokołów, SLO)

Grzegorz Janista, Łukasz Buczyński, Mariusz Murasicki, Tomasz Chromiński # Karol Dmowski

Sędziował: Marek Szybka

JSPNT Sokołów: Brzezik M., Jastrzębski H., Dobrzyński T., Parzych K., Parzonka M., Kuryłek A., Oleszczuk B., Oleszczuk H., Murasicki M., Janista G., Siedlecki M., Buczyński Ł., Chromiński T., Pawluk A., Jaszczuk T.

GKS Ceranów: Plas Ł., Świderski T., Byczkowski A., Nowak A., Jakubik C., Jakubik P., Jakubik Kamil, Dmowski K., Rawiński Ł., Waszczuk J., Rzeszotek A.

 

ATS Kowiesy – Sabnie                                       4:5 (:) (Repki-Orlik)

# Damian Bogucki-2, Dawid Kobus-2, Hubert Kobus

Sędziował: Mariusz Rutkowski

ATS Kowiesy:

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Jurczak M., Krzymowski R., Chendoszko Ł., Goworek H., Kobus H., Kobus D., Bogucki D., Saczuk K.

 

 

XV kolejka 3.05.2015

Sabnie – JSPNT Sokołów                                   9:3 (3:0) (Sabnie)

Dawid Kobus-5, Damian Bogucki-2, Kamil Jagiełło, Piotr Graw #

Sędziował: Piotr Wyszyński

Sabnie: Ładziak K., Bogucki D., Kobus H., Kobus D., Graw P., Krzymowski R., Jagiełło K., Bińkowski D., Chendoszko Ł.

JSPNT Sokołów:  

 

Skrzeszew – Ulkar Karolew                               3:5 (2:2) (Skrzeszew)

# Adam Sołowiński-3, Rafał Komosa-2

Sędziował:

Skrzeszew:

Ulkar Karolew: Rostek A., Sołowiński A., Roguszewski L., Bąk M., Księżak H., Komosa R., Świnarski A., Batorowicz D., Kondraciuk E.

 

Nieciecz – Jabłonna Lacka                                 3:0 vo

* drużyna z Jabłonny Lackiej nie dojechała na mecz

 

GKS Ceranów – BTS Kobylany                           6:3

Adrian Byczkowski-4, Łukasz Rawińśki-2 # Mateusz Omieciuch-3

Sędziował: Piotr Wyszyński

GKS Ceranów: Plas Ł., Świderski T., Jakubik Kamil, Jakubik P., Jakubik C., Kamiński M., Rzeszotek A., Dmowski K., Rawiński Ł., Byczkowski A., Czaplarski M., Bieliński R.,

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Trębicki R., Jaczewski P., Nasiłowski Ł., Kisieliński B., Frankowski T., Błoński P., …………., …………………

 

ATS Kowiesy – THC Czarni Wrotnów                1:4 (1:4) (Repki-Orlik)

Daniel Chmielewski # Kamil Marczak-2, Mateusz Ufnal, Patryk Ładosz

Sędziował: Marek Szybka

ATS Kowiesy: Jasiński D., Jasiński K., Gebicki D., Gębicki J., Czerkas B., Niewiadomski S., Romanowski S.,, Miszczuk P., Rosak J., Księżpolski M., Chmielewski D., Iliński S., Andrzejczuk P., Karcz R.

THC Czarni Wrotnów: Postek J., Matusik D., Guzek M., Jabłoński H., Ładosz P., Postek P., Supeł M., Marczak M., Ufnal M., Marczak K.

Tabela I ligi (Stan 3.05.2015)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

13

39

130

22

13

0

0

2.

Sabnie (p)

14

31

73

43

10

1

3

3.

Ulkar Karolew

14

25

76

75

8

1

5

4.

BTS Kobylany

14

25

83

53

8

1

5

5.

GKS Ceranów (b)

14

20

34

37

6

2

6

6.

Skrzeszew (b)

13

19

47

43

6

1

6

7.

THC Czarni Wrotnów

14

18

43

61

5

3

6

8.

JSPNT Sokołów

14

16

50

66

5

1

8

9.

ATS Kowiesy (b)

14

14

60

81

4

2

8

10.

Kamianka

13

12

56

81

4

0

9

11.

Jabłonna Lacka

13

0

38

128

0

0

13

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XIV kolejka 26.04.2015

Przywózki – Wszebory                                       7:0

Sędziował:

Przywózki:

Wszebory:

 

Kamieńczyk – OSP Nowa Wieś Grochowska     3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

NKS Białobrzegi – MTS Sokolów                       5:3

Mateusz Hudon-3, Mateusz Trusiak-2 #

Sędziował:

NKS Białobrzegi: Ślepowroński C., Steć Mariusz I, Kur N., Kamiński K., Zieliński Ł., Szczeć S., Szczeć T., Żołnicki R., Hudon M., Trusiak M.

MTS Sokołów:

 

Dzierzby – Bujały                                                        3:4

# Mariusz Kur-2, Kamil Wierzbicki, Rafał Nasiłowski

Sędziował: Adam Chruścicki

Dzierzby:

Bujały: Kur M., Wierzbicki K., Nasiłowski R., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Czarnocki E., Klimczuk M., Maliszewski G.

 

Sokołów I – BG Sokołów                                    7:1                      

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Sokołów I:

BG Sokołów:

 

XV kolejka 3.05.2015

Przywózki – OSP Nowa Wieś Grochowska        7:3 (:) (Przywózki)

# Mariusz Wilk-2, Ariel Kupisz

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Przywózki:

OSP Nowa Wieś Gr.: Gryglas  M., Kupisz A., Wilk S., Wilk M., Rytel K., Onisk M., Górski M., Pogorzelski P.

 

Bujały – MTS Sokołów                                       10:0 (:)

Mariusz Kur-3, Łukasz Czarnocki-3, Kamil Wierzbicki-2, Jarosław Kożuchowski, Grzegorz Maliszewski

Sędziował: Sebastian Iliński

Bujały: Klimczuk M., Nasiłowski R., Czarnocki J., Czarnocki E., Bujalski K., Maliszewski G., Kur M., Czarnocki Ł., Wierzbicki K., Kożuchowski J.

MTS Sokołów: Siedlecki P., Kołodziejczuk Ł., Olichwierczuk H., Rozbicki I., Leśno ., Księżak R.

 

Kamieńczyk – NKS Białobrzegi                          5:4 (:) (Sterdyń)

Damian Kotowski-2, Marcin Puzan-2, Łukasz Zieliński # 2xLeśniczuk Łukasz, Żołnicki Rafał, samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

Kamieńczyk: Stolarczuk G., Kotowski D., Kotowski R., Steć P., Puzan M., Rutkowski D., Korman J., Tymiński Konrad, Zieliński Ł.

NKS Białobrzegi: Ślepowroński C., Steć Michał, Kur N., Kamiński K., Zieliński Ł., Szczeć S., Szczeć T., Żołnicki R., Hudon M., Steć Maciej, Zieliński D,Wilk R.

 

BG Sokołów – Dzierzby                                               2:2 (1:0) (Repki-Orlik)

Hubert Wasilewski, Piotr Ornowski # Jacek Toczyski-2

Sędziował: Marek Szybka

BG Sokołów: Mieczkowski D., Mieczkowski K., Kosina D., Bieliński A., Ornowski P., Matysiak K., Wasilewski H., Paprocki W., Rozbicki J., Przybyszewski K., Noowotniak B., Chudź P.

Dzierzby: Oleszczuk Ł., Toczyski D., Toczyski J., Zębrowski R., Gawrysiuk M., Wrzosek P, Arczewski Ł., Wrzosek S., Danielczyk M., Milik G., Milik M., Polak D.

 

Sokołów I – Rytele Święckie                             8:3 (:) (Repki-Orlik)

Sławomir Radawiec-3,  Michał Wasiluk-2, Kamil Jurczak-2, Bartłomiej Gajzler # Rafał Skorek-2, Paweł Dawidowski

Sędziował: Marek Szybka

Sokołów I: Jarosz P., Gajzler B., Chomać G., Wasiluk M., Wasiluk J., Radawiec S., Sawicki Ł., Jurczak K.

Rytele Święckie: Zębrowski D., Laskowiecki Rafał, Laskowiecki Radosław, Dawidowski P., Jarząbek Michał, Zębrowski R., Zębrowski S., Skorek R., Kołodziej K.

 

Termin wolny: Wszebory

Tabela II ligi

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Kamieńczyk

14

31

68

24

10

1

3

2.

NKS Białobrzegi

14

31

91

41

10

1

3

3.

Bujały

13

31

62

23

10

1

2

4.

Sokołów I

14

31

69

35

10

1

3

5.

Przywózki

13

30

48

29

10

0

3

6.

BG Sokołów

13

17

54

52

5

2

6

7.

Rytele Święckie

12

14

46

44

4

2

6

8.

Nowa Wieś Grochowska

14

13

39

60

4

1

9

9.

MTS Sokołów

14

12

40

95

4

0

10

10.

Dzierzby

14

7

35

59

2

1

11

11.

Wszebory

13

0

20

110

0

0

13

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [240]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 64, wczoraj: 215
ogółem: 623 226

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka