Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

XIII kolejka PLP7 - pauza Niecieczy

  • autor: korniszon111, 2015-04-23 11:20

           W niedzielę 19.04.2015 została rozegrana XIII kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawsze spotkanie zostało rozegrane w Skrzeszewie, gdzie spotkały się dwie czołowe drużyny, gospodarze oraz BTS Kobylany. W derbach gminy Repki zwycięsko zeszli z boiska zawodnicy z Kobylan zwyciężając po zaciętym meczu 4:3. Niespodziewanie wyrównany przebieg miało spotkanie Jabłonny Lackiej z Ulkarem Karolew, gospodarze byli bliscy wywalczenia pierwszego punktu w rozgrywkach, jednak ostatecznie zwyciężyli goście 7:6. Również bardzo wyrównany przebieg miało spotkanie Kamianka- JSPNT Sokołów, był to mecz  o przysłowiowe ,,sześć punktów”, lepiej zaprezentowali się gospodarze zwyciężając 4:3. W Sabniach gospodarze pokonali dość pewnie  Czarnych Wrotnów 5:3. W Ceranowie w meczu beniaminków gospodarze zremisowali  z ATS –em Kowiesy 2:2. W tej kolejce pauzował lider rozgrywek – drużyna z Niecieczy, która zdecydowanie prowadzi w tabeli przed Sabniami, Ulkarem Karolew i BTS Kobylany. 
            W rozgrywkach II ligi zrobiło się spore zamieszanie, głównie za sprawą walkoweru w meczu BG Sokołów – Suchożebry, gdyż goście nie dojechali na mecz.  W związku z tym że drużyna Suchożebry oddała trzeci mecz walkowerem została wycofania z rozgrywek. Zgodnie z naszym regulaminem, zespół, który nie rozegrał 50% spotkań, wszystkie jego wyniki zostają anulowane. Drużyna Suchożebry rozegrała 10 meczów i do zaliczenia wszystkich spotkań zabrakło jednego meczu. W związku z tym zostaje zweryfikowana tabela rozgrywek. Najbardziej poszkodowana w tej sytuacji może poczuć się drużyna z Bujał, która straciła aż sześć punktów, najlepiej skorzystały te drużyny, które z Suchożebrami przegrały. W rozegrany spotkaniach, podobnie jak Jabłonna bliska zdobycia pierwszego punktu była drużyna Wszebory, która uległa w Ceranowie drużynie OSP Nowa Wieś Grochowska 3:4. W Sokołowie na boisku SLO MTS Sokołów przegrał z Kamieńczykiem aż 3:11, w Białobrzegach gospodarze dość pewnie pokonali Dzierzby 4:1.  Najciekawsze spotkanie dla układu tabeli zostało rozegrane w Bujałach, gdzie gospodarze pokonali Sokołów I 5:2.  Mecz Rytele Święckie- Przywózki został przełożony.  W tabeli zrobiła się mała rewolucja prowadzi drużyna NKS Białobrzegi, przed Bujałami, Kamieńczykiem i drużyną Sokołów I. Dystansu do czołówki nie traci jeszcze drużyna Przywózki.  

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XIII kolejka 19.04.2015

Sabnie – THC Czarni Wrotnów                          5:3 (2:1) (Sabnie)

Damian Bogucki-3, Remigiusz Krzymowski, Hubert Kobus # Damian Kołodziejek-2, Marcin Pajka

Sędziował: Marek Szybka

Sabnie: Ładziak K., Jurczak M., Sójka T., Kobus H., Kobus D., Krzymowski R., Bogucki D., Saczuk K.

THC Czarni Wrotnów: Postek J., Matusik D., Matusik T., Postek E., Jabłoński H., Kołodziejek D., Pajak M., Ufnal M., Strąk K.

 

GKS Ceranów – ATS Kowiesy                                      2:2 (2:1) (Ceranów)

Mariusz Kamiński, Przemysław Jakubik # Bartłomiej Czerkas, Patryk Miszczuk

Sędziował: Piotr Wyszyński

GKS Ceranów: Świderski T., Plas Ł., Jakubik Kamil, Jakubik P., Jakubik C., Waszczuk J., Rzeszotek A., Czaplarski M., Kamiński M., Byczkowski A.,

ATS Kowiesy: Jedliński P., Romanowski P., Romanowski S., Jasiński K., Karcz R., Iliński S., Czerkas B., Gębicki J., Gębicki D., Rosak J., Miszczuk P., Chmielewski D.

 

Kamianka – JSPNT Sokołów                              4:3             

Sędziował: Adam Chruścicki

Kamianka: Czyż P., Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Kondraciuk M., Sidorzak M., Błoński D., Polak T., Ignaciuk K., Sulawiak J., Miłobędzki K.

JSPNT Sokołów:

 

Jabłonna Lacka – Ulkar Karolew                       6:7

# Bartosz Karcz-3, Adam Sołowiński-3, Leszek Roguszewski

Sędziował: Andrzej Pietranik

Jabłonna Lacka:

Ulkar Karolew: Rostek A., Sołowiński A., Roguszewski L., Karcz B., Karcz M., Kondraciuk E., Małko W., Świnarski A.

 

Skrzeszew – BTS Kobylany                                3:4 (:) (Skrzeszew)

Jarosław Łachecki-2, Kamil Rejmuza # Mateusz Omieciuch-3, Hubert Trębicki

Sędziował: Andrzej Pietranik

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski Daniel, Rejmuza K., Rusiniak P., Czerkas T., Łachecki J., Łachecki R.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Trębicki R., Trębicki H., Nasiłowski L., Ornowski M., Frankowski T., Błoński P., Kisieliński B., Jaczewski P., Omieciuch M.

                  

Tabela I ligi (Stan 19.04.2015)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

11

33

117

20

11

0

0

2.

Sabnie (p)

12

25

59

36

8

1

3

3.

Ulkar Karolew

12

22

69

62

7

1

4

4.

BTS Kobylany

12

22

68

43

7

1

4

5.

Skrzeszew (b)

12

19

44

38

6

1

5

6.

GKS Ceranów (b)

12

17

27

30

5

2

5

7.

ATS Kowiesy (b)

12

14

55

72

4

2

6

8.

JSPNT Sokołów

12

13

43

56

4

1

7

9.

Kamianka

12

12

52

69

4

0

8

10.

THC Czarni Wrotnów

12

12

36

60

3

3

6

11.

Jabłonna Lacka

11

0

38

122

0

0

11

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XIII kolejka 19.04.2015

NKS Białobrzegi – Dzierzby                               4:1 (2:0) (Białobrzegi)

Sylwester Szczeć-2, Tomasz Szczeć, Łukasz Leśniczuk # Jacek Toczyski

Sędziował: Piotr Wyszyński

NKS Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć J., Szczeć T., Szczeć S., Ślepowroński C., Zieliński D., Żołnicki R., Hudon M., Leśniczuk Ł

Dzierzby: Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Milik G., Tabaczek S., Danielczuk M., Toczyski J., Toczyski D., Zębrowski R., Gawrysiuk M., Wrzosek P.

 

BG Sokołów – Suchożebry                                 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Bujały – Sokołów I                                             5:2 (3:1) (Bujały)

Mariusz Kur-2, Kamil Wierzbicki-2, Grzegorz Maliszewski # Kamil Jurczak-2

Sędziował: Marek Szybka

Bujały: Czarnocki Ł., Czarnocki J., Czarnocki E., Szulawiak M., Nasiłowski R., Klimczuk M., Bujalski K., Maliszewski G., Wierzbicki K., Kur M.

Sokołów I: Jarosz P., Gajzler B., Radawiec S., Radawiec P., Wasiluk M., Ratyński I., Chomać G., Ptaszyński P., Jurczak K., Replin S., Maliszewski Z.

 

MTS Sokołów – Kamieńczyk                              3:11 (0:4) (Sokołów, SLO)

Olichwierczuk -2, Łukasz Kołodziejczuk # Marcin Puzan-4, Łukasz Zieliński-3, Dawid Rutkowski-3, Rafał Witkowski

Sędziował: Mariusz Rutkowski

MTS Sokołów:

Kamieńczyk: Karman J., Tymiński Konrad, Kotowski R., Witkowski R., Zieliński Ł., Stolarczuk G., Rutkowski D., Puzan M.

 

Wszebory – OSP Nowa Wieś Grochowska                  3:4 (2:2) (Ceranów)       

Piotr Mąka, Paweł Iwanowski, Mariusz Laskowski # Karol Skonieczny-3, Ariel Kupisz

Sędziował: Piotr Wyszyński

Wszebory: Harasim D., Mąka P., Adamski W., Laskowiecki A., Iwanowski P., Bernabiuk T., Laskowiecki M.

OSP Nowa Wieś Gr.: Wilk S., Wilk M., Grygla M., Kupisz A., Skonieczny K., Pogorzelski P., Rytel K.

 

Rytele Święckie – Przywózki – mecz przełożony

Tabela II ligi (Stan na 19.04.2015, po wycofaniu drużyny Suchożebry)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

NKS Białobrzegi

12

28

82

33

9

1

2

2.

Bujały

11

25

48

20

8

1

2

3.

Kamieńczyk

12

25

60

20

8

1

3

4.

Sokołów I

12

25

54

31

8

1

3

5.

Przywózki

11

24

34

26

8

0

3

6.

BG Sokołów

11

16

50

43

5

1

5

7.

Rytele Święckie

11

14

43

36

4

2

5

8.

Nowa Wieś Grochowska

12

13

36

50

4

1

7

9.

MTS Sokołów

12

12

36

80

4

0

8

10.

Dzierzby

12

6

30

53

2

0

10

11.

Wszebory

12

0

20

102

0

0

12

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [116]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 39, wczoraj: 215
ogółem: 623 201

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka