Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Klasyfikacja strzelców I ligi po 10 kolejkach

  • autor: korniszon111, 2015-04-13 05:55
Klasyfikacja strzelców Ligi Siódemek po 10 kolejkach
1 Nazwisko Imię Drużyna  Bramki
2 Bolesta Patryk Nieciecz 37
3 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 27
4 Pniewski Andrzej Nieciecz 24
5 Abramczuk Hubert Nieciecz 20
6 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 14
7 Byszkowski Adrian GKS Ceranów  13
8 Czerkas Tomasz Skrzeszew 13
9 Bogucki Damian Sabnie  11
10 Kisieliński Bartosz BTS Kobylany 11
11 Kobus Jarosław Sabnie  11
12 Niewiadomski Sylwester ATS Kowiesy 11
13 Błoński Patryk BTS Kobylany 10
14 Chmielewski Daniel ATS Kowiesy 10
15 Krochmal Konrad Nieciecz 10
16 Jaszczuk Tomasz JSPNT Sokołów 9
17 Głogowski Kamil Skrzeszew 8
18 Markowski Konrad Ulkar Karolew 8
19 Roguszewski Leszek Ulkar Karolew 8
20 Ignaciuk Adam Nieciecz 8
21 Łachecki Jarosław Skrzeszew 7
22 Ukboaja Wiktor Ulkar Karolew 7
23 Głogowski Daniel Skrzeszew 7
24 Jaroszewski Grzegorz JSPNT Sokołów 6
25 Jurczak  Radosław Jabłonna Lacka 6
26 Płachetko Konrad Skrzeszew 6
27 Skupiewski Maciej Nieciecz 6
28 Zawadzki Łukasz Kamianka 6
29 Jagiełło  Kamil Sabnie  5
30 Jasiński Kamil ATS Kowiesy 5
31 Krasnodębski Maciej Kamianka 5
32 Matusik Piotr Ulkar Karolew 5
33 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 5
34 Oleszczuk Hubert JSPNT Sokołów 5
35 Zawadzki Mateusz Kamianka 5
36 Andrzejczuk Piotr ATS Kowiesy 5
37 Chaciński Robert JSPNT Sokołów 4
38 Domagała Piotr JSPNT Sokołów 4
39 Marczak Karol THC Czarni Wrotnów 4
40 Pałka Marcin ATS Kowiesy 4
41 Graw Piotr Sabnie  3
42 Ignaciuk Krzysztof Kamianka 3
43 Jurczak  Tomasz Jabłonna Lacka 3
44 Kamiński Oktawian GKS Ceranów  3
45 Karcz Artur ATS Kowiesy 3
46 Kobus Dawid Sabnie  3
47 Król Maciej JSPNT Sokołów 3
48 Kowalski Tomasz Jabłonna Lacka 3
49 Pniewski Paweł Nieciecz 3
50 Pniewski Robert Nieciecz 3
51 Rosak Jakub ATS Kowiesy 3
52 Stefaniak Jakub Kamianka 3
53 Żurawiński Paweł Ulkar Karolew 3
54 Adamczuk Piotr Jabłonna Lacka 2
55 Bąk Michał Ulkar Karolew 2
56 Florczuk Maciej JSPNT Sokołów 2
57 Gargul Adam JSPNT Sokołów 2
58 Gębicki Jakub ATS Kowiesy 2
59 Hanusz Bartłomiej Jabłonna Lacka 2
60 Jurczak  Marcin Sabnie  2
61 Karcz Mateusz Ulkar Karolew 2
62 Kazanecki Łukasz Jabłonna Lacka 2
63 Kobus Hubert Sabnie  2
64 Kołodziejek Damian THC Czarni Wrotnów 2
65 Kondraciuk Michał Kamianka 2
66 Markowski Konrad Ulkar Karolew 2
67 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2
68 Miszczuk Patryk ATS Kowiesy 2
69 Piesak Krzysztof Ulkar Karolew 2
70 Polkowski  Michał Ulkar Karolew 2
71 Popławski Piotr Ulkar Karolew 2
72 Toczyski Łukasz Jabłonna Lacka 2
73 Supeł Mariusz THC Czarni Wrotnów 2
74 Świniarski Andrzej Ulkar Karolew 2
75 Toczyski Adrian Jabłonna Lacka 2
76 Trębicki Hubert BTS Kobylany 2
77 Wałachowski Dawid Jabłonna Lacka 2
78 Zdunek Cezary Skrzeszew 2
79 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 2
80 Batorowicz Dominik Ulkar Karolew 1
81 Bąk Paweł Ulkar Karolew 1
82 Benedykciuk Jarosław Sabnie  1
83 Brzezik Marcin JSPNT Sokołów 1
84 Domański Marcin Ulkar Karolew 1
85 Fedorczyk Marcin BTS Kobylany 1
86 Fedorczyk Marek BTS Kobylany 1
87 Gębicki Dawid ATS Kowiesy 1
88 Głogowski Damian Skrzeszew 1
89 Guzek Mateusz THC Czarni Wrotnów 1
90 Jabłoński Hubert THC Czarni Wrotnów 1
91 Jakubiak Patryk Sabnie  1
92 Jakubik Przemysław GKS Ceranów  1
93 Jasiński Damian ATS Kowiesy 1
94 Jastrzębski  Hubert JSPNT Sokołów 1
95 Kamiński Mariusz GKS Ceranów  1
96 Karaban Marek Ulkar Karolew 1
97 Karcz Bartosz Ulkar Karolew 1
98 Kołos Szymon Jabłonna Lacka 1
99 Komar Mateusz Jabłonna Lacka 1
100 Komar Paweł Jabłonna Lacka 1
101 Ładosz Mateusz THC Czarni Wrotnów 1
102 Makolewski Konrad Ulkar Karolew 1
103 Murasicki Mariusz JSPNT Sokołów 1
104 Nowakowski Dawid Sabnie  1
105 Odowski Przemysław Nieciecz 1
106 Parzonka Piotr Jabłonna Lacka 1
107 Połaski Daniel Ulkar Karolew 1
108 Rawiński Łukasz GKS Ceranów  1
109 Rudziński Łukasz Jabłonna Lacka 1
110 Strąk Kamil THC Czarni Wrotnów 1
111 Świniarski Dariusz Ulkar Karolew 1
112 Trębicki Robert BTS Kobylany 1
113 Waszczuk  Jarosław GKS Ceranów  1
114 Zdunek Nikodem Skrzeszew 1
115 Zieliński  Jakub Skrzeszew 1

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [239]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz-Sabnie (Puchar Ligi)
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 88, wczoraj: 215
ogółem: 623 250

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka