Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniku Pucharu Ligi - I runda

  • autor: korniszon111, 2015-04-09 07:11

W niedzielę 29.03.2015 została rozegrana I runda Pucharu Ligi, wszystkie drużyny I ligi awansowały do II rundy, największą niespodzianką jest odpadnięcie drużyny NKS Białobrzegi. Jedenaście drużyn I ligi + 5 drużyn II ligi (Przywózki, Bujały, Kamieńczyk Sokołów I i Rytele Święckie)  zagrają w czterech grupach a awans do turnieju finałowego z udziałem 8 drużyn.

POWIATOWA LIGA PILKARSKICH SIÓDEMEK

PUCHAR LIGI 2015

I RUNDA 29.03.2015

 

Grupa A: (Nieciecz )

Nieciecz – Kamieńczyk                    9:1

 

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Nieciecz

1

3

9-1

*

2.

Kamieńczyk

1

0

1-9

*

* drużyna Suchożebry nie dojechała na turniej.

 

Nieciecz:

Kamieńczyk:

 

Sędziował: Krzysztof Woźniak

 

Grupa B: (Repki-Orlik)

GKS Ceranów – Przywózki              1:1

Mariusz Kamiński # Damian Dmowski

GKS Ceranów – BG Sokołów          2:1

Mateusz Czaplarski-2 # Cezary Dondzbach

Przywózki- BG Sokołów                   4:0

Damian Wyszomirski-3, Kamil Rzemek

Sędziował: Piotr Wyszyński

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Przywózki

2

4

5-1

*

2.

GKS Ceranów

2

4

3-2

*

3.

BG Sokołów

2

0

1-6

 

 

Ceranów: Łukasz Plas,  Tomasz Świderski, Jarosław Waszczuk, Mariusz Kamiński, Cezary Jakubik, Adrian Byczkowski, Mateusz Czaplarski, Artur Rzeszotek, Przemysław Jakubik, Kamil Jakubik, Rafał Bieliński 

Przywózki: Tomasz Nasiłowski, Damian Dmowski, Damian Gawryś, Maciej Bieliński, Kmail Rzemek, Damian Wyszomirski, Przemysław Wyszomirski, Marcin Przywózki

BG Sokołów: Kamil Pinkwara, Kamil Matysiak, Karol Przybyszewski, Bartłomiej Nowotniak, Dawid Mieczkowski, Przemysław Chudź, Karol Mieczkowski, A. Bieliński, Konrad Baranek, Piotr Ornowski, Cezary Dondzbach

Sędziował: Piotr Wyszyński

 

Grupa C: (Sabnie)

Sabnie – Sokołów I                           4:3

Marcin Jurczak, Hubert Goworek, Jarosław Benedykciuk, Damian Bogucki # Michał Wasiluk-2, Piotr Radawiec

Sabnie – Hołowienki                         2:1

Marcin Jurczak, Damian Bogucki # Krzysztof Mielańczuk

Sokołów I – Hołowienki                    3:2 
Sławomir Replin-3 # Krzysztof Mielańczuk, Łukasz Kołodziejczuk

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie

2

6

7-5

*

2.

Sokołów I

2

3

6-6

*

3.

Hołowienki

2

0

3-5

 

* drużyna Nowa Wieś Grochowska nie dojechała

 

Sabnie: Ładziak K., Saczuk K., Tomczuk M., Jurczak M., Chendoszko Ł., Benedykciuk J., Goworek H., Bogucki D.

Sokołów I: Paweł Jarosz, Tomasz Jarosz, Piotr Ptaszyński, Ignacy Ratyński, Michał Wasiluk, Jacek Wasiluk, Sławomir Radawiec, Piotr Radawiec, Sławomir Replin

Hołowienki: Krzysztof Mielańczuk, Łukasz Kołodzijczuk, Dawid Błoński, Tomasz Olichwierczuk, Hubert Olichwierczuk, Jakub Miściorak, Konrad Przywózki, Adrian Rogoziński

Sędziował: Marek Szybka

 

Grupa D: (SLO Sokołów)

 

BTS Kobylany – Bujały                               7:1

Przemysław Jaczewski-3, Hubert Lemieszek, Patryk Błoński, Bartosz Kisieliński, Cezary Rytel# Kamil Wierzbicki

BTS Kobylany – MTS Sokołów                  3:0

Przemysław Jaczewski, Bartosz Kisieliński, Marcin Fedorczyk

Bujały – MTS Sokołów                                4:0
Grzegorz Maliszewski-2, Kamil Wierzbicki, bramka samobójcza

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

BTS Kobylany

2

6

10-1

*

2.

Bujały

2

3

5-7

*

3.

MTS Sokołów

2

0

0-7

 

 

BTS Kobylany: Ernest Wierzbicki, Jakub Wierzbicki, Leszek Gałecki, Hubert Lemieszek, Łukasz Nasiłowski, Marcin Fedorczyk, Tomasz Frankowski, Robert Trębicki, Hubert Trębicki, Cezary Rytel, Przemysław Jaczewski, Patryk Błoński, Bartosz Kisieliński, Tomasz Poziemski

Bujały: Mateusz Klimczuk, Grzegorz Maliszewski, Emil Czarnocki, Łukasz Czarnocki, Rafał Nasiłowski, Jarosław Kożuchowski, Kamil Wierzbicki, Marek Szulawiak, Kamil Bujalski

MTS Sokołów: Księżak R., Bocian M., Jagiełło C., Załoga W., Kowalski L., Siedlecki P., Sidorzak H., Zegadło A., Brzezik M., Rozbicki I., …………..

Sędziował: Mariusz Rutkowski:

 

Grupa E: (Węgrów- Orlik)

Ulkar Karolew- Rytele Święckie                 7:1 (1:0)
Leszek Roguszewski-2, Marcin Domański-2, Emil Kondraciuk, Adam Sołowiński, bramka samobójcza # Jakub Krysiak

Ulkar Karolew – NKS Białobrzegi              7:5 (4:2)
Adam Sołowiński-3, Marcin Domański-3, Leszek Roguszewski # Tomasz Szczeć-2, Mariusz Steć, Łukasz Zieliński, Mateusz Hudon
Rytele Święckie – NKS Białobrzegi            6:3 (3:1)

Rafał Skorek-3, Konrad Zębrowski-2, Jakub Krysiak # Tomasz Szczeć-2, Mateusz Hudon

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Ulkar Karolew

2

6

14-6

*

2.

Rytele Święckie

2

3

7-10

*

3.

NKS Białobrzegi

2

0

8-13

 

 

Ulakar Karolew: Adam Rostek, Adam Sołowiński, Marcin Domański, Michał Bąk, Leszek Roguszewski, Dominik Batorowicz, Emil Kondraciuk, Mateusz Posyła, Adrian Sopyła

NKS Białobrzegi: Mariusz Steć, Maciej Steć, Łukasz Zieliński, Daniel Zieliński, Kamil Kamiński, Norbert Kur, Tomasz Szczeć, Mateusz Hudon, Cezary Ślepowroński

Rytele Święckie: Konrad Zębrowski, Rafał Zębrowski, Daniel Zębrowski, Paweł Dawidowski, Marcin Jarząbek, Kamil Kołodziej, Rafał Skorek, Radosław Laskowieski, Emil Laskowiecki, Rafał Laskowiecki, Jakub Krysiak

Sędziował: Wiesław Soliński

 

Grupa F: (Jabłonna Lacka-Orlik)

 

Skrzeszew – Jabłonna Lacka                       3:2 (1:0)

Daniel Głogowski-2, Kamil Głogowski # Paweł Komar, Grzegorz Maciejec

Skrzeszew – Dzierzby                                   5:2 (4:0)
Kamil Głogowski-2, Daniel Głogowski-2, Jarosław Łachecki #

Jabłonna Lacka – Dzierzby                          5:2 (:)

Paweł Komar-2, Piotr Adamczuk, Eryk Wielogórski, Maciej Demianiuk

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Skrzeszew

2

6

8-4

*

2.

Jabłonna Lacka

2

3

7-5

*

3.

Dzierzby

2

0

4-10

 

 

Skrzeszew: Cezary Krukowski, Kamil Rejmuza, Cezary Zdunek, Daniel Głogowski, Kamil Głogowski, Tomasz Czerkas, Jarosław Łachecki, Robert Łachecki, Piotr Rusiniak

Jabłonna Lacka: Bartosz Wielogórski, Eryk Wielogórski, Radosław Jurczak, Tomasz Kowalski, Łukasz Toczyski, Adrian Toczyski, Łukasz Fabijańczuk, Wojciech Sękal, Tomasz Plichta, Rafał Pieczara, Paweł Komar, Maciej Demianiuk, Piotr Adamczuk, Grzegorz Maciejec

Dzierzby:

 

Sędziował: Adam Chruścicki

 

Grupa G: (Miedzna-Orlik)

ATS Kowiesy – THC Czarni Wrotnów        1:2

# Karol Marczak, Matusz Guzek

 

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

THC Czarni Wrotnów

1

3

2-1

*

2.

ATS Kowiesy

1

0

1-2

*

* drużyna Wszebory nie dojechała na turniej

 

ATS Kowiesy:

THC Czarni Wrotnów: Dawid Matusik, Artur Matusik, Tomasz Matusik, Jakub Postek, Emil Postek, Maciej Marczak, Karol Marczak, Mateusz Ufnal, Damian Kołodziejek, Hubert Jabłoński, Mateusz Guzek, Mateusz Ładosz

 

Sędziował: Piotr Pniewski

 

Grupa H. (Repki-Orlik)

JSPNT Sokołów – Kamianka                         0:3 (0:3)

Maciej Krasnodębski-2, Jakub Stefaniak

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kamianka

1

3

3-0

*

2.

JSPNT Sokołów

1

0

0-3

*

* drużyna Czereśnie Sokołów nie dojechała na turniej

 

JSPNT Sokołów:

Kamianka: ….. Czyż, Maciej Krasnodębski, Jakub Stefaniak, Wojciech Ignaciuk, … Błoński, Karol Miłobędzki, Tomasz Polak, Hubert Kołodziejczuk, Jarosław Sulawiak, Marcin Sidorzak, Łukasz Zawadzki, Sebastian Ziółkowski

 

Sędziował: Piotr Wyszyński

 

II runda: Grupa I: (AiH) , grupa J (B-G), grupa K (CiF), grupa L ( D i E), z zaliczeniem wyników z I rundy 

II runda

 

Grupa I

Mecze z zaliczeniem:

Nieciecz – Kamieńczyk                          9:1

Kamianka – JSPNT Sokołów                 3:0

Nieciecz – JSPNT Sokołów

Kamianka – Kamieńczyk

JSPNT Sokołów – Kamieńczyk

Nieciecz - Kamianka

 

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Nieciecz

1

3

9-1

*

2.

Kamianka

1

3

3-0

*

3.

JSPNT Sokołów

1

0

0-3

 

4.

Kamieńczyk

1

0

1-9

 

 

Grupa J:

Mecze z zaliczeniem:

Przywózki – GKS Ceranów                   1:1

THC Czarni Wrotnów – ATS Kowiesy    2:1

 

Przywózki – ATS Kowiesy

THC Czarni Wrotnów – GKS Ceranów

GKS Ceranów – ATS Kowiesy

Przywózki – THC Czarni Wrotnów

 

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

THC Czarni Wrotnów

1

3

2-1

*

2.

Przywózki

1

1

1-1

*

3.

GKS Ceranów

1

1

1-1

 

4.

ATS Kowiesy

1

0

1-2

 

 

Grupa K:

Mecze z zaliczeniem

Sabnie – Sokołów I                             4:3

Skrzeszew  Jabłonna Lacka                  3:2

 

Sabnie – Jabłonna Lacka

Skrzeszew – Sokołów I

Jabłonna Lacka – Sokołów I

Sabnie – Skrzeszew

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie

1

3

4-3

*

2.

Skrzeszew

1

3

3-2

*

3.

Sokołów I

1

0

3-4

 

4.

Jabłonna Lacka

1

0

2-3

 

 

Grupa L:

Mecze z zaliczeniem:

BTS Kobylany – Bujały                         7:1

Ulkar Karolew – Rytele Święckie          7:1

 

BTS Kobylany- Rytele Święckie

Ulkar Karolew – Bujały

Bujały – Rytele Święckie

BTS Kobylany – Ulkar Karolew

 

 

 

L.P.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

BTS Kobylany

1

3

7-1

*

1.

Ulakr Karolew

1

3

7-1

*

3.

Bujały

1

0

1-7

 

3.

Rytele Święckie

1

0

1-7

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [392]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 48, wczoraj: 215
ogółem: 623 210

statystyki szczegółowe

Kalendarium

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka