Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki X kolejki

  • autor: korniszon111, 2015-03-27 22:19

W rozwinięciu newsa wyniki meczów. 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

ZALEGŁA KOLEJKA 22.03.2015

ATS Kowiesy – Skrzeszew                       3:7 (3:4) (Repki- Orlik)

Piotr Andrzejczuk, Kamil Jasiński, Sylwester Niewiadomski # Kamil Głogowski-2, Konrad Płachetko-2, Daniel Głogowski, Damian Głogowski, Tomasz Czerkas

Sędziował: Łukasz Nasiłowski

ATS Kowiesy: Romanowski P., Chmielewski D., Gębicki D., Niewiadomski S., Pałka M., Rosak J., Księżopolski M., Romanowski S., Jasiński K., Andrzejczuk P., Iliński S.

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Głogowski Daniel, Głogowski Damian, Zdunek C., Zdunek N., Łachecki J., Czerkas T., Rusiniak P., Płachetko K.

 

BTS Kobylany- Jabłonna Lacka                18:4 (8:0) (Repki-Orlik)

Bartosz Kisieliński- -5 (6,21,27, 48,61); Przemysłąw Jaczewski-5 (12,32, 34,46,54); Patryk Błoński-4 (15,36,60,66); Hubert Trębicki -2 (50,56); Marek Fedorczyk (35) # Łukasz Kozanecki (40), Radosław Jurczak (46),Tomasz Kowalski (47),  Dawid Wałachowski (68)

Sędziował: Sebastian Iliński

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Poziemski T., Nasiłowski Ł., Trębicki H., Jaczewski P., Kisieliński B., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Błoński P., Frankowski T.

Jabłonna Lacka: Jurczak R., Jurczak T., Kowalski T., Toczyski A., Kozanecki Ł., Sękal W., Fabjańczuk Ł., Adamczyk M., Wałachowski D.

 

GKS Ceranów – THC Czarni Wrotnów      1:3 (:) (Ceranów)

Adrian Byczkowski # Kamil Strąk, Damian Kołodziejek, Mateusz Guzek

Sędziował: Adam Chruścicki

GKS Ceranów: Kamiński M., Byczkowski A., Czaprarski M., Rzeszotek A., Piepióra Arkadiusz, Rawiński Ł., Nowak A., Jakubik C., Jakubik P., Jakubik Kamil, Waszczuk J., Bieliński R., Plas Ł.

THC Czarni Wrotnów: Matusik D., Postek J., Guzek M., Supeł M., Marczak M., Marczak K., Ufnal M., Kołodziejek D., Strąk K., Jabłoński H., Postek E.,

 

JSPNT Sokołów – Nieciecz                       2:12 (0:3) (Sokołów, SLO)

Grzegorz Jaroszewski, Tomasz Jaszczuk # Andrzej Pniewski-4, Konrad Krochmal-3, Maciej Skupiewski, Robert Pniewski, Adam Ignaciuk, Patryk Bolesta, bramka samobójcza

Sędziował: Krzysztof Woźniak

JSPNT Sokołów: Jaroszewski G., Jaszczuk T., ……….

Nieciecz: Grzymała J., Ignaciuk A., Pniewski R., Pniewski P., Bielarski M., Krochmal K., Skupiewski M., Pniewski A., Bolesta P.

 

 

Sabnie – Kamianka                                   7:1 (3:1) (Sabnie)

Dawid Kobus-3, Hubert Kobus, Jarosław Benedykciuk, Kamil Jagiełło, Marcin Jurczak # bramka samobójcza

Sędziował: Adam Chruścicki

Sabnie: Chendoszko Ł., Jakubiak P., Kryszczuk T., Saczuk K., Bogucki D., Jurczak M., Jagiełło K., Benedykciuk J., Kobus H., Kobus D.

Kamianka: Stefaniak J., Ziółkowski S., Czyż P., Sidorzak M., Zawadzki Ł., Polak T., Ignaciuk W., Kołodziejczuk H., Zawadzki Maciej, Ignaciuk K., Sulawiak J.

 

Tabela I ligi (Stan 22.03.2015)

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

10

30

113

17

10

0

0

2.

BTS Kobylany

10

19

61

36

6

1

3

3.

Ulkar Karolew

10

19

58

51

6

1

3

4.

Sabnie (p)

10

19

49

31

6

1

3

5.

Skrzeszew (b)

10

19

40

32

6

1

3

6.

GKS Ceranów (b)

10

16

23

23

5

1

4

7.

ATS Kowiesy (b)

10

10

47

66

3

1

6

8.

JSPNT Sokołów

10

10

38

51

3

1

6

9.

Kamianka

10

9

44

60

3

0

7

10.

THC Czarni Wrotnów

10

9

28

51

2

3

5

11.

Jabłonna Lacka

10

0

32

115

0

0

10

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

Mecze zaległe 15.03.2015

NKS Białobrzegi – Kamieńczyk                              3:3 (:) (Białobrzegi)

Rafał Żołnicki-2, Łukasz Zieliński # Dawid Rutkowski, Paweł Stolarczuk, Paweł Krysiak

Sędziował: Adam Chruścicki

NKS Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć Maciej, Steć J., Szczeć S., Szczeć T., Zieliński Ł., Hudon M., Kur N., Leśniczuk Ł., Żołnicki R., Ślepowroński C.

Kamieńczyk: Korman J., Kotowski R., Krysiak P., Stolarczuk P., Tymiński K., Zieliński Ł., Witkowski R., Puzan M., Rutkowski D.,

 

BG Sokołów – MTS Sokołów                                  7:1 (2:0) (Repki)

Bartłomiej Nowotniak-3, Hubert Wasilewski-2, Przemysław Chudź, Kamil Matysiak # Cezary Jagiełło

Sędziował: ……………..Rymuza

BG Sokołów: Pinkwara K., Matysiak K., Nowotniak B., Przybyszewski K., Bieliński A., Paprocki W., Baranek K., Wasilewski H., Mieczkowski K., Chudź P.

MTS Sokołów: Bocian M., Załoga W., Rozbicki I., Siedlecki P., Jagiełło C., Sidorzak H., Księżak R.

 

Rytele Święckie – Dzierzby                                     3:2 (:) (Rytele Święckie)

Konrad Zębrowski-2, Paweł Dawidowski # Jacek Toczyski, Łukasz Oleszczuk

Sędziował: Adam Chruścicki

Rytele Święckie: Zębrowski D., Zębrowski K., Zębrowski S., Dawidowski P., Zębrowski R., Laskowiecki Radosław, Skorek R., Kołodziej K.,

Dzierzby: Toczyski J., Oleszczuk Ł., Toczyski D., Oleszczuk D., Milik G., Milik M., Tabaczek S., Arczewski Ł., Danielczyk M.

 

Mecze zaległe 22.03.2015

Suchożebry – Sokołów I                                           6:10 (2:5) (Suchożebry-Orlik)

# Kamil Jurczak-3, Michał Wasiluk-3, Łukasz Sawicki-2, Grzegorz Chomać, Bartłomiej Gajzler

Sędziował:

Suchożebry:

Sokołów I: Jarosz P., Maliszewski Z., Ratyński I., Chomać G., Gajzler B., Radawiec S., Sawicki Ł., Wasiluk M., Jurczak K., Ptaszyński P.

 

Wszebory – MTS Sokołów                                       5:7 (1:2) (Ceranów)                           
Norbert Dąbkowski-4, Patryk Kołek  #         

Sędziował:

Wszebory: Żochowski P., Żochowski W., Waszczuk A., Krawczykowski A., Kołek P., Dąbkowski N., Laskowiecki M., Laskowiecki B., Młyński S, Bernabiuk T., Maliszewski A.

MTS Sokołów:

 

Kamieńczyk – BG Sokołów                                     3:4 (1:2) (Sterdyń)

Konrad Tymiński, Łukasz Zieliński, Damian Kotowski # Bartłomiej Nowotniak-2, Wojciech Paprocki-2

Sędziował: Adam Chruścicki

Kamieńczyk: Korman J., Rutkowski D., Witkowski R., Kotowski R., Kotowski D., Stolarczuk P., Krysiak P., Zieliński Ł,  Steć P., Tymiński K.

BG Sokołów:  Nowotniak B., Paprocki W., Pinkwara K., Baranek K., Bieliński A., Chudź P., Mieczkowski K., Kosina D., Przybyszewski K.

 

OSP Nowa Wieś Grochowska- Rytele Świeckie    3:5 (:) (Nowa Wieś Grochowska)

Mikołaj Gryglas, Kamil Olszewski, bramka samobójcza # Konrad Zębrowski-3, Rafał Laskowiecki, Rafał Zębrowski

Sędziował: Jarosław Łachecki

OSP Nowa Wieś Grochowska: Olszewski S., Gryglas M., Rytel K., Olszewski K., Skonieczny K., Protaziuk S., Sypka M., Kożuchowski M.,

Rytele Święckie: Jarząbek Michał, Jarząbek Mateusz, Dawidowski P., Zębrowski K., Zębrowski S., Zębrowski R., Skorek R., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał

 

Przywózki – Bujały                                                   1:5 (:) (Przywózki)

Przemysław Wyszomirski # Kamil Wierzbicki-2, Mariusz Kur-2, Marek Szulawiak

Sędziował: Jarosław Łachecki

Przywózki: Oziębło W., Oziębło S., Gawryś D., Gawryś Ł., Wyszomirski D., Wyszomirski P., Nasiłowski T., Wierzbicki M., Wierzbicki Z., Przywózki M., Kisieliński D.

Bujały: Czarnocki J., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Wierzbicki K., Wierzbicki M., Kur M., Szulawiak M., Nasiłowski R., Maliszewski G., Klimczuk M.

 

 

Tabela II ligi (Stan 23.03.2015)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

NKS Białobrzegi

11

25

84

39

8

1

2

2.

Bujały

11

25

51

19

8

1

2

3.

Sokołów I

11

25

57

30

8

1

2

4.

Kamieńczyk

11

22

50

20

7

1

3

5.

Przywózki

11

21

30

27

7

0

4

6.

BG Sokołów

11

19

59

43

6

1

4

7.

Suchożebry

11

15

60

77

5

0

6

8.

Rytele Święckie

11

14

39

34

4

2

5

9.

MTS Sokołów

11

12

35

69

4

0

7

10.

Nowa Wieś Grochowska

11

10

41

48

3

1

7

11.

Dzierzby

11

6

33

52

2

0

9

12.

Wszebory

11

0

19

101

0

0

11

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [130]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Skibniew 02.05.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 152, wczoraj: 17
ogółem: 623 099

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka