Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

TERMINARZ ROZGRYWEK RUNDY WIOSENNEJ

  • autor: korniszon111, 2015-03-04 01:54

          W rozwinięciu newsa terminarz rozgrywek rundy wiosennej I i II Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W marcu odbędą się spotkania zaległe z rundy jesiennej oraz I runda Pucharu Ligi. 

W dniu 29.03.2015 odbędzie się I runda Pucharu Ligi, podobnie jak w latach ubiegłych będzie rozstawienie grup według tabeli po rundzie jesiennej. 

Transfery zawodników do innych drużyn mogą być dopiero od kwietnia, gdyż w marcu kończymy rundę jesienną ( nie dotyczy Pucharu Ligi)

           

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2014/2015

Terminarz rozgrywek

Runda wiosenna

 spotkania zaległe

22.03.2015

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

GKS Ceranów

THC Czarni Wrotnów

 

 

Sabnie

Kamianka

 

 

ATS Kowiesy

Skrzeszew

 

 

JSPNT Sokołów

Nieciecz

 

 

BTS Kobylany

Jabłonna Lacka

 

 

 

 

 

 

XII kolejka

12.04.2015

THC Czarni Wrotnów

Ulkar Karolew

 

 

BTS Kobylany

Nieciecz

 

 

JSPNT Sokołów

Skrzeszew

 

 

ATS Kowiesy

Kamianka

 

 

Sabnie

GKS Ceranów

 

 

Jabłonna Lacka

Pauza

 

 

XIII kolejka

19.04.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

Sabnie

THC Czarni Wrotnów

 

 

GKS Ceranów

ATS Kowiesy

 

 

Kamianka

JSPNT Sokołów

 

 

Skrzeszew

BTS Kobylany

 

 

Nieciecz

Pauza

 

 

Jabłonna Lacka

Ulkar Karolew

 

 

XIV kolejka

26.04.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

THC Czarni Wrotnów

Jabłonna Lacka

 

 

Ulkar Karolew

Nieciecz

 

 

Skrzeszew

pauza

 

 

BTS Kobylany

Kamianka

 

 

JSPNT Sokołów

GKS Ceranów

 

 

ATS Kowiesy

Sabnie

 

 

XV kolejka

03.05.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

ATS Kowiesy

THC Czarni Wrotnów

 

 

Sabnie

JSPNT Sokołów

 

 

GKS Ceranów

BTS Kobylany

 

 

Kamianka

pauza

 

 

Skrzeszew

Ulkar Karolew

 

 

Nieciecz

Jabłonna Lacka

 

 

XVI kolejka

10.05.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

THC Czarni Wrotnów

Nieciecz

 

 

Jabłonna Lacka

Skrzeszew

 

 

Ulkar Karolew

Kamianka

 

 

GKS Ceranów

pauza

 

 

BTS Kobylany

Sabnie

 

 

JSPNT Sokołów

ATS Kowiesy

 

 

XVII kolejka

17.05.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

JSPNT Sokołów

THC Czarni Wrotnów

 

 

ATS Kowiesy

BTS Kobylany

 

 

Sabnie

pauza

 

 

GKS Ceranów

Ulkar Karolew

 

 

Kamianka

Jabłonna Lacka

 

 

Skrzeszew

Nieciecz

 

 

XVIII kolejka

24.05.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

THC Czarni Wrotnów

Skrzeszew

 

 

Nieciecz

Kamianka

 

 

Jabłonna Lacka

GKS Ceranów

 

 

Ulkar Karolew

Sabnie

 

 

ATS Kowiesy

pauza

 

 

BTS Kobylany

JSPNT Sokołów

 

 

XIX kolejka

31.05.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

BTS Kobylany

THC Czarni Wrotnów

 

 

JSPNT Sokołów

pauza

 

 

ATS Kowiesy

Ulkar Karolew

 

 

Sabnie

Jabłonna Lacka

 

 

GKS Ceranów

Nieciecz

 

 

Kamianka

Skrzeszew

 

 

XX kolejka

07.06.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

THC Czarni Wrotnów

Kamianka

 

 

Skrzeszew

GKS Ceranów

 

 

Nieciecz

Sabnie

 

 

Jabłonna Lacka

ATS Kowiesy

 

 

Ulkar Karolew

JSPNT Sokołów

 

 

BTS Kobylany

pauza

 

 

XXI kolejka

14.06.2015

Gospodarze

Goście

 

Wynik

THC Czarni Wrotnów

pauza

 

 

BTS Kobylany

Ulkar Karolew

 

 

JSPNT Sokołów

Jabłonna Lacka

 

 

ATS Kowiesy

Nieciecz

 

 

Sabnie

Skrzeszew

 

 

GKS Ceranów

Kamianka

 

 

XXII kolejka

21.06.2015

 

Gospodarze

Goście

 

Wynik

THC Czarni Wrotnów

GKS Ceranów

 

 

Kamianka

Sabnie

 

 

Skrzeszew

ATS Kowiesy

 

 

Nieciecz

JSPNT Sokołów

 

 

Jabłonna Lacka

BTS Kobylany

 

 

Ulkar Karolew

pauza

 

 

 

28.06.2015 Powiatowy turniej juniorów i oldbojów

 

29.03.2015      I runda Pucharu Ligi

1.05.2015        II runda Pucharu Ligi

4.06.2015        Turniej finałowy ,,Pucharu Ligi”

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

SEZON 2014/2015

Terminarz rozgrywek

Runda wiosenna

Spotkania zaległe

15.03.2015

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

NKS Białobrzegi

Kamieńczyk

 

 

Rytele Święckie

Dzierzby

 

 

Rudniki

MTS Sokołów

 

 

Sokołów I

Wszebory

 

 

 

 

 

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Spotkania zaległe

22.03.2015

Przywózki

Bujały

 

 

Nowa Wieś Grochowska

Rytele Święckie

 

 

Kamieńczyk

Rudniki

 

 

Wszebory

MTS Sokołów

 

 

Suchożebry

Sokołów I

 

 

XII kolejka

12.04.2015

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Nowa Wieś Grochowska

MTS Sokołów

 

 

Sokołów I

NKS Białobrzegi

 

 

Suchożebry

Bujały

 

 

Przywózki

Rudniki

 

 

Wszebory

Rytele Święckie

 

 

Kamieńczyk

Dzierzby

 

 

XIII kolejka

19.04.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Wszebory

Nowa Wieś Grochowska

 

 

Rytele Święckie

Przywózki

 

 

Rudniki

Suchożebry

 

 

Bujały

Sokołów I

 

 

NKS Białobrzegi

Dzierzby

 

 

MTS Sokołów

Kamieńczyk

 

 

XIV kolejka

26.04.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Kamieńczyk

Nowa Wieś Grochowska

 

 

NKS Białobrzegi

MTS Sokołów

 

 

Dzierzby

Bujały

 

 

Sokołów I

Rudniki

 

 

Suchożebry

Rytele Święckie

 

 

Przywózki

Wszebory

 

 

XV kolejka

03.05.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Przywózki

Nowa Wieś Grochowska

 

 

Wszebory

Suchożebry

 

 

Sokołów I

Rytele Święckie

 

 

Rudniki

Dzierzby

 

 

MTS Sokołów

Bujały

 

 

Kamieńczyk

NKS Białobrzegi

 

 

XVI kolejka

10.05.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Nowa Wieś Grochowska

NKS Białobrzegi

 

 

Bujały

Kamieńczyk

 

 

MTS Sokołów

Rudniki

 

 

Dzierzby

Rytele Święckie

 

 

Wszebory

Sokołów I

 

 

Suchożebry

Przywózki

 

 

XVII kolejka

17.05.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Suchożebry

Nowa Wieś Grochowska

 

 

Przywózki

Sokołów I

 

 

Dzierzby

Wszebory

 

 

MTS Sokołów

Rytele Święckie

 

 

Rudniki

Kamieńczyk

 

 

Bujały

NKS Białobrzegi

 

 

XVIII kolejka

24.05.2015

 

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Bujały

Nowa Wieś Grochowska

 

 

NKS Białobrzegi

Rudniki

 

 

Kamieńczyk

Rytele Święckie

 

 

MTS Sokołów

Wszebory

 

 

Przywózki

Dzierzby

 

 

Sokołów I

Suchożebry

 

 

XIX kolejka

31.05.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Sokołów I

Nowa Wieś Grochowska

 

 

Dzierzby

Suchożebry

 

 

MTS Sokołów

Przywózki

 

 

Wszebory

Kamieńczyk

 

 

Rytele Święckie

NKS Białobrzegi

 

 

Rudniki

Bujały

 

 

XX kolejka

07.06.2015

 

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Nowa Wieś Grochowska

Rudniki

 

 

Rytele Święckie

Bujały

 

 

NKS Białobrzegi

Wszebory

 

 

Kamieńczyk

Przywózki

 

 

Suchożebry

MTS Sokołów

 

 

Sokołów I

Dzierzby

 

 

XXI kolejka

14.06.2015

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Nowa Wieś Grochowska

Dzierzby

 

 

MTS Sokołów

Sokołów I

 

 

Suchożebry

Kamieńczyk

 

 

Przywózki

NKS Białobrzegi

 

 

Wszebory

Bujały

 

 

Rytele Święckie

Rudniki

 

 

XXII kolejka

21.06.2015

Gospodarze

Goście

Miejsce

Wynik

Rytele Święckie

Nowa Wieś Grochowska

 

 

Rudniki

Wszebory

 

 

Bujały

Przywózki

 

 

NKS Białobrzegi

Suchożebry

 

 

Kamieńczyk

Sokołów I

 

 

MTS Sokołów

Dzierzby

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [128]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 41, wczoraj: 17
ogółem: 622 988

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka