Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

III Turniej - 4 miejsce oraz 3 Tytuł Króla Strzelców dla...

  • autor: korniszon111, 2015-02-18 15:44
III Turniej - 4 miejsce oraz 3 Tytuł Króla Strzelców dla Huberta Abramczuka - Gr

„Czereśnie” ponownie najlepsze

W ubiegłą niedzielę rozegrano trzeci zimowy turniej halowy pod przewodnictwem Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Tym razem piłkarze rywalizowali o Puchar Starosty Sokołowskiego, Leszka Iwaniuka. Na halach w Sabniach i Repkach zmierzyło się aż 21 drużyn, które zostały podzielone na cztery grupy. Wcześniej utworzono podgrupy  z których najlepsi awansowali do grupowego finału, gdzie zwycięstwo dawało automatyczny awans do najlepszej czwórki całej imprezy. Mimo dość skomplikowanego systemu już na samym turnieju zaskoczeń nie było Pierwsze miejsce zajęła ekipa „Czereśni” I Sokołów(drugi raz z rzędu) przed Sabniami i „Czereśniami” II. Tuż za podium uplasował się zespół z Niecieczy. Pierwsze trzy drużyny otrzymały okazałe puchary z rąk Starosty sokołowskiego Leszka Iwaniuka. Statuetkę otrzymał także król strzelców Hubert Abramczuk (Nieciecz) zdobywca 14 bramek. 

POWIATOWY HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI

SABNIE, REPKI 8.02.2015

Grupa A1(Sabnie)

Nieciecz – Hołowienki                                 4:0
Hubert Abramczuk 3, Patryk Bolesta
Nieciecz – Dzierzby                                       7:1
Hubert Abramczuk 3, Patryk Bolesta, Przemysław Odowski # Damian Toczyski
Hołowienki – Dzierzby                                                4:2
Hubert Kołodziejczuk 4 # Jacek Toczyski, Marcin Pogorzelski
Grupa A2(Sabnie)
ATS I Kowiesy – Kiełpiniec                         1:2

Kacper Komycz # Marcin Puzan, Mateusz Miszczuk
ATS I Kowiesy – Łazów                                 2:1
Bartłomiej Czerkas, Kamil Jasiński # Damian Kotowski
Kiełpiniec – Łazów                                         3:1
Marcin Puzan 2, Mateusz Miszczuk # Konrad Tymiński

Półfinały grupy A
Nieciecz – ATS I Kowiesy                            10:0

Patryk Bolesta 5, Hubert Abramczuk 3, Adam Ignaciuk, Łukasz Bolesta
Kiełpiniec – Hołowienki                              0:3
Daniel Olichwierczuk 2, Hubert Kołodziejczuk

Finał grupy A
Nieciecz – Hołowienki                                 3:0

Hubert Abramczuk 2, Patryk Bolesta

Grupa B1(Sabnie)
Białobrzegi – JSPNT II Sokołów                                4:0

Daniel Zieliński 3, Mateusz Hudon
Skibniew – Białobrzegi                                                4:1
Artur Zegadło 2, Przemysław Supeł, Marcin Goworek # Mateusz Hudon
JSPNT II Sokołów – Skibniew                    2:3
Jakub Janista, Piotr Domagała # Marcin Goworek 2, Artur Zegadło

Grupa B2(Sabnie)
Sabnie – Chądzyń                                           6:0

Dawid Kobus 3, Hubert Kobus 2, Damian Bogucki
Sabnie – ATS II Kowiesy                              5:2
Damian Bogucki, Dawid Kobus, Hubert Kobus, Hubert Goworek, Piotr Jakubiak # Marcin Księżopolski 2
Chądzyń – ATS II Kowiesy                           3:2
Rafał Kur 2, Łukasz Buczyński # Marcin Pałka, Marcin Księżopolski

Półfinały grupy B
Skibniew – Chądzyń                                      3:2

Artur Zegadło, Przemysław Supeł, Marcin Goworek # Rafał Kur, Łukasz Buczyński

Sabnie – Białobrzegi                                     5:1
Dawid Kobus 2, Damian Bogucki, Kamil Jagiełło, Hubert Kobus # Daniel Zieliński

Finał grupy A

Sabnie – Skibniew                                         5:1
Dawid Kobus 2, Damian Bogucki, Hubert Kobus, Hubert Goworek # Marcin Goworek
 

Grupa C1(Repki)

Czereśnie I Sokołów – Skrzeszew II        4:2
Łukasz Sawicki 2, Patryk Błoński 2 # Tomasz Czerkas 2
Czereśnie I Sokołów – Skrzeszew II        3:1
Marcin Siedlecki 3 # Nikodem Zdunek

Grupa C2(Repki)
Rudniki I – MTS Sokołów                            2:0

Karol Przybyszewski, Hubert Wasilewski
Rudniki I – BTS Kobylany                             4:1
Hubert Wasilewski 2, Przemysław Chudź, Cezary Dondzbach # Bartosz Kisieliński
MTS Sokołów – BTS Kobylany                   0:5
Mateusz Omieciuch 3, Mateusz Mateusiak, Jakub Rosak

Półfinały grupy C
Rudniki I – Skrzeszew II                               1:0

Przemysław Chudź
BTS Kobylany – Czereśnie I Sokołów     0:5
Marcin Siedlecki 2, Łukasz Sawicki 2, Bartłomiej Barbarski

Finał grupy C
Czereśnie I Sokołów – Rudniki I               4:0

Marcin Siedlecki, Patryk Błoński, Bartłomiej Barbarski, Łukasz Sawicki

Grupa D1(Repki)
Skrzeszew I – Rudniki II                               5:0

Jarosław Łachecki 3, Daniel Głogowski, Kamil Głogowski
Skrzeszew I – Rudniki II                               2:2
Jarosław Łachecki 2 # Wojciech Paprocki, Dawid Mieczkowski

Grupa D2(Repki)

Czereśnie II Sokołów – Sokołów I           4:1
Kamil Jurczak 2, Damian Skorupka 2 # Sławomir Radawiec
Sokołów I – Czereśnie II Sokołów           0:2
Kamil Jurczak, Bartosz Mróz

Półfinały grupy D
Skrzeszew I – Sokołów I                              3:0
Bramki: 
Jarosław Łachecki 3
Czereśnie II Sokołów – Rudniki II            1:0
Mariusz Borkowski

Finał grupy A
Skrzeszew I – Czereśnie II Sokołów        0:0 k. 2:3

FAZA FINAŁOWA TURNIEJU:

Czereśnie I Sokołów – Nieciecz                               5:3
Marcin Siedlecki 3, Łukasz Sawicki 2 # Hubert Abramczuk 3
Czereśnie II Sokołów – Sabnie                 0:2
Damian Bogucki, Dawid Kobus

O 3 miejsce:
Czereśnie II Sokołów – Nieciecz              k. 4:3

 

Finał:
Czereśnie I Sokołów – Sabnie                   2:0

Łukasz Sawicki 2

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Czereśnie I Sokołów                                 25 pkt.
2. Sabnie                                                     21 pkt.
3. Czereśnie II Sokołów                                      18 pkt.
4. Nieciecz                                                        15 pkt.
5. Rudniki I                                                        12 pkt.
6. SLKS Skibniew                                             11 pkt.
7. Skrzeszew I                                                  10 pkt.
8. Hołowienki                                                  9 pkt.

9-12       ATS I Kowiesy                                   7 pkt.
                NKS Białobrzegi                              7 pkt.
                BTS Kobylany                                 7 pkt.
                Rudniki II                                        7 pkt.
13-16     BZG Kiełpiniec                                   5 pkt.
                Chądzyń                                         5 pkt.
                Skrzeszew II                                   5 pkt.
                Sokołów I                                       5 pkt.
17-21     Dzierzby                                           3 pkt.
                Łazów                                           3 pkt.
                ATS II Kowiesy                              3 pkt.
                JSPNT II Sokołów                          3 pkt.
                MTS Sokołów                                3 pkt.                                   

 

 

KLASYFIKACJA PO TRZECH TURNIEJACH

l.p.

Drużyna

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

Bonus

Suma Punktów

1.

Czereśnie I Sokołów

12

25

25

 

 

62

2.

Nieciecz

25

21

15

 

 

61

3.

Sabnie

9

18

21

 

 

48

4.

Czereśnie II Sokołów

15

12

18

 

 

45

5.

NKS Białobrzegi

18

11

7

 

 

36

6.

Paragony Suchożebry

21

5

-

 

 

26

7.

BTS Kobylany

10

5

7

 

 

22

8.

ATS I Kowiesy

-

15

7

 

 

22

9.

Sokołów I

7

7

5

 

 

19

10.

Skibniew

7

1

11

 

 

19

11.

Hołowienki

-

7

9

 

 

16

12.

JSPNT I Sokołów

5

10

-

 

 

15

13.

BZG Kiełpiniec

7

3

5

 

 

15

14.

Rudniki I

-

3

12

 

 

15

15.

MTS Sokołów

11

-

3

 

 

14

16.

Dzierzby

5

5

3

 

 

13

17.

Chądzyń

5

3

5

 

 

13

18.

Tatra Szkopy

5

7

-

 

 

12

19.

JSPNT II Sokołów

3

5

3

 

 

11

20.

Skrzeszew I

-

-

10

 

 

10

21.

Kamianka

-

9

-

 

 

9

22.

GKS Ceranów

-

7

-

 

 

7

23.

Kamieńczyk

7

-

-

 

 

7

24.

Rudniki II

-

-

7

 

 

7

25.

ATS II Kowiesy

-

3

3

 

 

6

26.

Skrzeszew II

-

-

5

 

 

5

27.

Łazów

-

1

3

 

 

4

28.

Junior Jabłonna Lacka

-

3

-

 

 

3

29.

OSP Nowa Wieś Gr.

-

3

-

 

 

3

30.

Junior Sokołów

-

3

-

 

 

3

31.

KMB Sokołów

3

-

-

 

 

3


Składy drużyn:
Sabnie: Dawid Kobus, Damian Bogucki, Hubert Kobus, Hubert Goworek, Kamil Jagiełło, Patryk Jakubiak
Nieciecz: Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk, Adam Ignaciuk, Przemysław Odowski, Łukasz Bolesta,…..

Hołowienki: Hubert Kołodziejczuk, Daniel Olichwierczuk, …………….

NKS Białobrzegi: Daniel Zieliński, Mateusz Hudon, ………

JSPNT II Sokołów:  Jakub Janista, Piotr Domagała, …………………

Łazów: Damian Kotowski, Konrad Tymiński, ……………….

BZG Kiełpiniec: Marcin Puzan, Mateusz Miszczuk, ………………

Dzierzby: Damian Toczyski, Jacek Toczyski, Marcin Pogorzelski, …………….

SLKS Skibniew: Artur Zegadło, Przemysław Supeł, Marcin Goworek, ……………

ATS I Kowiesy: Kacper Komycz, Bartłomiej Czerkas, Kamil Jasiński, …………

ATS II Kowiesy: Marcin Księżopolski, Marcin Pałka, …………………..

Chądzyń: Rafał Kur, Łukasz Buczyński, …………………

Czereśnie II Sokołów: Robert Jurczak, Kamil Jurczak, Tomasz Kamiński, Bartosz Mróz, Damian Skorupka, Mariusz Borkowski
Skrzeszew I: Kamil Lewczuk, Damian Głogowski, Kamil Głogowski, Daniel Głogowski, Jarosław Łachecki
Rudniki I: Kamil Pinkwara, Karol Mieczkowski, Dawid Mieczkowski, Adrian Bieliński, Wojciech Paprocki, Konrad Baranek
Czereśnie I Sokołów: Radosław Karczewski, Bartłomiej Barbarski, Łukasz Sawicki, Marcin Siedlecki, Patryk Błoński
Skrzeszew II: Cezary Krukowski, Robert Łachecki, Cezary Zdunek, Nikodem Zdunek, Kamil Rejmuza, Piotr Rusiniak, Tomasz Czerkas
Rudniki II: Kamil Rzemek, Hubert Wasilewski, Bartosz Nowotniak, Karol Przybyszewski, Cezary Dondzbach, Przemysław Chudź
MTS Sokołów: Marcin Jówko, Marcin Bocian, Wojciech Załoga, Ignacy Rozbicki, Hubert Sidorzak, Jakub Sawicki, Cezary Jagiełło, Leszek Kowalski
BTS Kobylany: Ernest Wierzbicki, Hubert Trębicki, Tomasz Frankowski, Mateusz Śmieciuch, Krzysztof Mosiej, Bartosz Kisieliński, Mateusz Mateusiak, Jakub Rosak, Łukasz Nasiłowski
Sokołów I: Paweł Jarosz, Sławomir Radawiec, Michał Wasiluk, Mateusz Puzan, Ignacy Ratyński, Piotr Ptaszyński, Łukasz Waszczuk


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [92]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Sokołów I 25.04.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 183, wczoraj: 17
ogółem: 623 130

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka