Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

2 Turniej Halowy - 2 miejsce

  • autor: korniszon111, 2015-01-27 09:58

W niedzielę, 11 stycznia na halach w Sabniach, Sterdyni, Bielanach i Repkach odbył się II turniej z cyklu zimowych rozgrywek pod przewodnictwem Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Tym razem turniej był wyjątkowy, bowiem wszystkie zebrane pieniądze trafiły na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W rywalizacji brało udział 25 drużyn dzięki czemu na rzecz WOŚP wpłynęło ponad tysiąc złotych. W zawodach bezkonkurencyjna była ekipa „Czereśni” I Sokołów, która w spotkaniu finałowym pewnie pokonała Nieciecz, trzecie miejsce przypadło drużynie z Sabni, natomiast tuż za podium uplasował się zespół ATS I Kowiesy.

Grupa A(Sabnie)

Sabnie – Jabłonna                                                         7:0
Damian Bogucki 4, Dawid Kobus, Hubert Kobus, Krzysztof Saczuk
Nieciecz –JSPNT II Sokołów                                       2:1
Hubert Abramczuk 2 # Piotr Domagała
Junior Sokołów – Skibniew                                       3:1
Piotr Wiśniewski 2, Michał Sobieszczuk # Sebastian Pogorzelski
Hołowienki – Jabłonna                                                               3:1
Łukasz Kołodziejczuk, Kamil Małkiński, Adrian Rogoziński # Dawid Wierzbicki
Sabnie – Skibniew                                                         4:0
Damian Bogucki 2, Dawid Kobus, Hubert Goworek
Hołowienki – JSPNT II Sokołów                               5:2
Łukasz Kołodziejczuk 2, Adrian Rogoziński 2, Ignacy Rozbicki # Marcin Brzezik, Łukasz Oleszczuk
Nieciecz – Jabłonna                                                      8:1
Hubert Abramczuk 4, Patryk Bolesta 4 # Dawid Wierzbicki
Nieciecz – Junior Sokołów                                         7:0
Hubert Abramczuk 6, Patryk Bolesta
Sabnie – Hołowienki                                                    8:0
Hubert Kobus 2, Dawid Kobus 2, Damian Bogucki 2, Piotr Graw, bramka samobójcza
Skibniew – JSPNT II Sokołów                                    0:3
Łukasz Oleszczuk, Bartłomiej Oleszczuk, Marcin Brzezik
Nieciecz – Sabnie                                                          1:6
Patryk Bolesta # Damian Bogucki 2, Hubert Goworek 2, Dawid Kobus, Hubert Kobus
Junior Sokołów – Hołowienki                                   1:4
Michał Sobieszczuk – Łukasz Kołodziejczuk 4
Skibniew – Jabłonna                                                    3:1
Artur Zegadło 3 – Sebastian Żółkowski
Nieciecz – Hołowienki                                                 11:0
Hubert Abramczuk 6, Patryk Bolesta 3, Adam Ignaciuk, Konrad Krochmal
Junior Sokołów – Sabnie                                            0:6
Damian Bogucki 2, Hubert Goworek 2, Dawid Kobus, Piotr Graw
Jabłonna – JSPNT II Sokołów                                     2:1
Kamil Wierzbicki 2 # Piotr Domagała

Nieciecz – Skibniew                                                     5:1
Patryk Bolesta 2, Hubert Abramczuk 2, Adam Igniaciuk # Marcin Goworek
Junior Sokołów – JSPNT II Sokołów                        1:2
Piotr Wiśniewski # Hubert Jastrzębski, Piotr Domagała
Sabnie – JSPNT II Sokołów                                         5:0
Hubert Goworek 2, Hubert Kobus, Dawid Kobus, Tomasz Sójka
Junior Sokołów – Jabłonna                                        3:3
Piotr Wiśniewski 2, Damian Zbucki –  Wiktor Przesmycki 2, Rozbicki
Hołowienki – Skibniew                                               4:1
Łukasz Kołodziejczuk 2, Dawid Błoński, Damian Bińkowski – Sebastian Pogorzelski

Tabela grupa A

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie

6

18

36

1

*

2.

Nieciecz

6

15

34

9

*

3.

Hołowienki

6

9

16

24

 

4.

JSPNT II Sokołów

6

6

9

15

 

5.

Junior Sokołów

6

4

8

23

 

6.

Junior Jabłonna Lacka

6

4

8

25

 

7.

Skibniew

6

3

6

20

 

 

 

Grupa B(Sterdyń)

Białobrzegi – Chądzyń                                                 1:0
Łukasz Zieliński
Kiełpiniec – Łazów                                                        4:1
Marcin Puzan, Patryk Flaziński, Paweł Komar, Rafał Witkowski # Paweł Krysiak
Ceranów – JSPNT I Sokołów                                      3:0
Oktawian Kamiński 2, Mariusz Kamiński
Białobrzegi – Kiełpiniec                                              3:1
Mateusz Steć, Łukasz Zieliński, Mateusz Hudon # Paweł Komar
Chądzyń – Łazów                                                            1:2
Michał Osipiak # Konrad Płachetko- 2
Ceranów – Dzierzby                                                      2:1
Oktawian Kamiński, Łukasz Rawiński # Jarosław Łachecki
Białobrzegi – Łazów                                                      6:2
Daniel Zieliński 4, Mateusz Steć , Łukasz Zieliński # Konrad Płachetko, Rafał Kotowski
Chądzyń – Kiełpiniec                                                    2:0
Michał Osipiak, Hubert Osipiak
JSPNT I Sokołów – Dzierzby                                       1:0
Jakub Protaziuk
Białobrzegi – Ceranów                                                                6:1
Daniel Zieliński 3, Mateusz Steć 2, Łukasz Zieliński # Łukasz Rawiński
Chądzyń – JSPNT I Sokołów                                       1:1
Rafał Protaziuk – Michał Osipiak
Kiełpiniec – Dzierzby                                                   1:2
Dawid Rutkowski – Grzegorz Milik, Nikodem Zdunek
Białobrzegi – JSPNT I Sokołów                                 0:1
Hubert Oleszczuk
Chądzyń – Ceranów                                                      0:2
Oktawian Kamiński 2
Łazów – Dzierzby                                                           2:5
Paweł Krysiak, Rafał Kotowski # Nikodem Zdunek 2, Jarosław Łachecki 2, Daniel Toczyski
Kiełpiniec – Ceranów                                                   2:1
Marcin Puzan 2 # Oktawian Kamiński
Łazów – JSPNT I Sokołów                                            1:4
Paweł Krysiak # Jakub Protaziuk 3, Hubert Oleszczuk
Białobrzegi – Dzierzby                                                 3:2
Mateusz Steć 2, Łukasz Zieliński # Nikodem Zdunek 2
Kiełpiniec – JSPNT I Sokołów                                    0:3
Hubert Oleszczuk, Jakub Protaziuk, Adam Gargul
Łazów – Ceranów                                                           0:4
Mariusz Kamiński 2, Cezary Jakubik, Rafał Bieliński
Dzierzby – Chądzyń                                                      0:0

Tabela grupa B

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

NKS Białobrzegi

6

15

19

7

*

2.

JSPNT I Sokołów

6

13

10

5

*

3.

GKS Ceranów

6

12

13

9

 

4.

Dzierzby

6

7

10

9

 

5.

BZG Kiełpiniec

6

6

8

12

 

6.

Chadzyń

6

5

4

6

 

7.

Łazów

6

3

8

24

 

 

 

Grupa C (Repki)

Czereśnie II Sokołów – Rudniki                                       3:0
Hubert Fabisiak, Kamil Jurczak, Tomasz Kamiński
Kamianka – Nowa Wieś Grchowska                              4:0
Mateusz Zawadzki 2, Marcin Sidor, Tomasz Polak
Tatra Szkopy – BTS Kobylany                                            6:0
Marcin Górski 2, Dominik Grzymała 2, Kamil Horowicz, Karol Skonieczny
Czereśnie II Sokołów – Kamianka                                  1:2
Hubert Fabisiak # Mateusz Zawadzki 2
Nowa Wieś Grochowska  – BTS Kobylany                   1:7
Ariel Kupisz # Przemysław Jaczewski 6, Cezary Rytel
Rudniki – Tatra Szkopy                                                        0:1
Karol Skonieczny
Kamianka – BTS Kobylany                                                  3:3
Przemysław Jaczewski 2, Cezary Rytel # Krzysztof Ignaciuk 2, Tomasz Polak
Czereśnie II Sokołów – Nowa Wieś Grochowska    4:1
Tomasz Kamiński 3, Kamil Jurczak # Jakub Sawicki
Rudniki – BTS Kobylany                                                      1:4
Bartłomiej Nowotniak # Przemysław Jaczewski 3, Bartosz Kisieliński
Czereśnie II Sokołów – BTS Kobylany                           3:0
Hubert Fabisiak, Kamil Jurczak, Tomasz Kamiński
Kamianka – Tatra Szkopy                                                   5:0
Mateusz Zawadzki 4, Krzysztof Ignaciuk
Czereśnie II Sokołów – Tatra Szkopy                             1:1
Kamil Jurczak – Dominik Grzymała
Rudniki – Nowa Wieś Grochowska                                               4:3
Bartłomiej Nowotniak 2, Przemysław Chudź, Hubert Wasilewski # Mikołaj Gryglas,  Ariel Kupisz, Kamil Rytel
Tatra Szkopy – Nowa Wieś Grochowska                     6:1
Kamil Horowicz 3, Marcin Górski 2, Karol Skonieczny # Kamil Rytel
Kamianka – Rudniki                                                             2:1
Krzysztof Ignaciuk, Mateusz Zawadzki # Bartłomiej Nowotniak
 

Tabela grupa C

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Kamianka

5

13

16

5

*

2.

Czereśnie II Sokołów

5

10

12

4

*

3.

Tatra Szkopy

5

10

14

7

 

4.

BTS Kobylany

5

7

14

14

 

5.

Rudniki

5

3

6

13

 

6.

Nowa Wieś Gr.

5

0

6

25

 

 

 

Grupa D (Bielany)

Sokołów I – Pagarony Suchożebry                          2:2
Ignacy Ratyński, Sławomir Radawiec # Patryk Komar 2
Czereśnie I Sokołów – ATS I Kowiesy                   4:0
Przemysław Głowacz, Marcin Siedlecki, Łukasz Sawicki, Bartłomiej Barbarski
ATS II Kowiesy – Pagarony Suchożebry                2:2
Marcin Pałka, Sylwester Niewiadomski # Krystian Anusiewicz 2
Czereśnie I Sokołów – Sokołów I                            4:1
Przemysław Głowacz 2, Bartłomiej Barbarski 2 # Łukasz Waszczuk
ATS I Kowiesy – AST II Kowiesy                               3:1
Bartłomiej Czerkas 2, Kacper Komycz # Artur Karcz
Pagarony Suchożebry – Czereśnie I Sokołów    2:5
Niegowski 2 # Łukasz Sawicki 2, Marcin Siedlecki, Patryk Błoński, Przemysław Głowacz
ATS II Kowiesy – Sokołów I                                        3:3
Michał Wasiluk 2, Ignacy Ratyński # Marcin Pałka 2, Daniel Chmielewski
Pagarony Suchożebry – ATS I Kowiesy                 0:3
Kacper Komycz 3
ATS II Kowiesy – Czereśnie I Sokołów                  3:9
Daniel Chmielewski, Marcin Pałka, Sylwester Niewiadomski # Przemysław Głowacz 5, Łukasz Sawicki 2, Patryk Błoński, bramka samobójcza
ATS I Kowiesy – Sokołów I          BRAK WYNIKU                              

 

Tabela grupa D
 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Czereśnie I Sokołów

4

12

22

6

*

2.

ATS I Kowiesy

4

9

 

 

*

3.

Sokołów I

4

2

 

 

 

4.

Paragony Suchożebry

4

2

6

12

 

5.

ATS II Kowiesy

4

2

9

17

 

 

 

ĆWIERFINAŁY

Nieciecz – Białobrzegi                                         3:2
Hubert Abramczuk 2, Patryk Bolesta # Mateusz Steć, Łukasz Zieliński
ATS I Kowiesy – Kamianka                                 1:1 k. 2:1
Kacper Komycz # Mateusz Zawadzki
Sabnie – JSPNT I Sokołów                                  1:1 k. 2:1
Damian Bogucki – Jakub Protaziuk
Czereśnie I Sokołów – Czereśnie II Sokołów 2:1
Przemysław Głowacz 2 # Hubert Fabisiak

PÓŁFiNAŁY:

Nieciecz – ATS I Kowiesy                                    3:1
……………………. # …………………..
Czereśnie I Sokołów – Sabnie                          2:1

Przemysław Głowacz, Marcin Siedlecki # Dawid Kobus

O 3 miejsce:

ATS I Kowiesy – Sabnie                                       k. 0:2

FINAŁ:

Nieciecz – Czereśnie I Sokołów                       0:3
Przemysław Głowacz 3

Skład zwycięzców: Radosław Karczewski, Bartłomiej Barbarski, Marcin Siedlecki, Łukasz Sawicki, Przemysław Głowacz, Patryk Błoński.

Opracowanie: Przemysław Wiatrowski

 

Klasyfikacja końcowa II turnieju

1.Czereśnie I Sokołów                                             25 pkt.

2.Nieciecz                                                                     21 pkt.

3.Sabnie                                                                        18 pkt.

4.ATS I Kowiesy                                                          15 pkt.

5.Czereśnie II Sokołów                                            12 pkt.

6.NKS Białobrzegi                                                      11 pkt.

7.JSPNT I Sokołów                                                     10 pkt.

8.Kamianka                                                                  9 pkt.

9-12                                                                                    
-  Hołowienki                                                                   7 pkt.
- GKS Ceranów                                                                7 pkt.
- Tatra Szkopy                                                                  7 pkt.
-  Sokołów I                                                                       7 pkt.

13-16                                                                                    
- JSPNT II Sokołów                                                         5 pkt.
- Dzierzby                                                                          5 pkt.
- BTS Kobylany                                                                5 pkt.
-Pagarony Suchożebry                                                 5 pkt.
17-23                   
- Junior Sokołów                                                            3 pkt.
- BZG Kiełpiniec                                                                             3 pkt.
- Rudniki                                                                            3 pkt.
- ATS II Kowiesy                                                                              3 pkt.   
- Junior Jabłonna Lacka                                                               3 pkt.
- Chądzyń                                                                          3 pkt.
- OSP Nowa Wieś Grochowska                                 3 pkt.

24-25
- Skibniew                                                                         1 pkt.
- Łazów                                                                               1 pkt.

KLASYFIKACJA PO DWÓCH TURNIEJACH

l.p.

Drużyna

I turniej

II turniej

III turniej

IV turniej

Bonus

Suma Punktów

1.

Nieciecz

25

21

 

 

 

46

2.

Czereśnie I Sokołów

12

25

 

 

 

37

3.

NKS Białobrzegi

18

11

 

 

 

29

4.

Czereśnie II Sokołów

15

12

 

 

 

27

5.

Sabnie

9

18

 

 

 

27

6.

Paragony Suchożebry

21

5

 

 

 

26

7.

BTS Kobylany

10

5

 

 

 

15

8.

JSPNT I Sokołów

5

10

 

 

 

15

9.

ATS I Kowiesy

-

15

 

 

 

15

10.

Sokołów I

7

7

 

 

 

14

11.

Tatra Szkopy

5

7

 

 

 

12

12.

MTS Sokołów

11

-

 

 

 

11

13.

Dzierzby

5

5

 

 

 

10

14.

BZG Kiełpiniec

7

3

 

 

 

10

15.

Kamianka

-

9

 

 

 

9

16.

Skibniew

7

1

 

 

 

8

17.

JSPNT II Sokołów

3

5

 

 

 

8

18.

Chądzyń

5

3

 

 

 

8

19.

GKS Ceranów

-

7

 

 

 

7

20.

Hołowienki

-

7

 

 

 

7

21.

Kamieńczyk

7

-

 

 

 

7

22.

KMB Sokołów

3

-

 

 

 

3

23.

Junior Sokołów

-

3

 

 

 

3

24.

Rudniki

-

3

 

 

 

3

25.

ATS II Kowiesy

-

3

 

 

 

3

26.

Junior Jabłonna Lacka

-

3

 

 

 

3

27.

OSP Nowa Wieś Gr.

-

3

 

 

 

3

28.

Łazów

-

1

 

 

 

1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [171]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 26, wczoraj: 92
ogółem: 622 508

statystyki szczegółowe

Kalendarium

14

11-2018

środa

15

11-2018

czwartek

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka