Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Podział na grupy i rozpiska meczów - II Turniej Halowy

  • autor: korniszon111, 2015-01-10 19:53

W najbliższą niedzielę odbędzie się II Turniej halowy, tym razem będzie to wyjątkowy turniej, gdyż będzie rozgrywany w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, będzie rozgrywany aż na czterech halach jednocześnie:
Grupa A (Sabnie): Nieciecz, Sokołów Jr, Sabnie, Hołowienki, SLKS Skibniew, JSPNT II Sokołów, Junior Jabłonna Lacka
Grupa B (Sterdyń) NKS Białobrzegi, Chądzyń, Kiełpiniec, Łazów, Ceranów, Dzierzby, JSPNT I Sokołów
Grupa C (Repki) Czereśnie II Sokołów, Rudniki, Kamianka, OSP Nowa Wieś Grochowska, Tatra Szkopy, BTS Kobylany,
Grupa D (Bielany) Pagarony Suchożebry, ATS I Kowiesy, ATS II Kowiesy, MTS Sokołów, Sokołów I, Czereśnie I Sokołów

 Początek zawodów godz. 10.30 na każdej hali, czas gry 12 min., wpisowe 50 zł od drużyny ( w całości będzie przeznaczone na konto WOŚP). W każdej grupie gramy systemem każdy z każdym, awans do ćwierćfinału wywalczą po dwa najlepsze zespoły z każdej grupy. Ćwierćfinały 1A-2B i 1B -2A w Sabniach, 1C-2D i 1D-2C w Repkach, półfinały i finały w Sabniach. O przydziale do danej grupy decydowało kryterium geograficzne, rozstawione zostały cztery najlepsze drużyny z I turnieju: Nieciecz, Pagarony Suchożebry, NKS Białobrzegi oraz Czereśnie II Sokołów

HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI 
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015

Program minutowy

HALA W SABNIACH

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

A

1030

Nieciecz – Sokołów Jr

 

2.

A

1045

Sabnie- Hołowienki

 

3.

A

1100

SLKS Skibniew- JSPNT II Sokołów

 

4.

A

1115

Nieciecz – Sabnie

 

5.

A

1130

Sokołów Jr- Hołowienki

 

6.

A

1145

SLKS Skibniew – Junior Jabłonna Lacka

 

7.

A

1200

Nieciecz – Hołowienki

 

8.

A

1215

Sokołów Jr – Sabnie

 

9.

A

1230

JSPNT II Sokołów – Junior Jabłonna Lacka

 

10.

A

1245

Nieciecz – SLKS Skibniew

 

11.

A

1300

Sokołów Jr- JSPNT II Sokołów

 

12.

A

1315

Sabnie – Junior Jabłonna Lacka

 

13.

A

1330

Nieciecz – JSPNT II Sokołów

 

14.

A

1345

Sokołów Jr – SLKS Skibniew

 

15.

A

1400

Hołowienki – Junior Jabłonna Lacka

 

16.

A

1415

Sabnie – SLKS Skibniew

 

17.

A

1430

Hołowienki – JSPNT II Sokołów

 

18.

A

1445

Nieciecz – Junior Jabłonna Lacka

 

19.

A

1500

Sabnie – JSPNT II Sokołów

 

20.

A

1515

Hołowienki – SLKS Skibniew

 

21.

A

1530

Sokołów Jr- Junior Jabłonna Lacka

 

21.

¼ 1A-2B

1545

 

 

22.

¼ 1B-2A

1600

 

 

23.

½ FINAŁU

1615

 

 

24.

½ FINAŁU

1630

 

 

25.

O 3 MIEJSCE

1645

 

 

26.

FINAŁ

1700

 

 

 

HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI 
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015

Program minutowy

HALA W STERDYNI

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

B

1030

NKS Białobrzegi  – Chądzyń

 

2.

B

1045

Kiełpiniec- Kamieńczyk

 

3.

B

1100

Ceranów- JSPNT I Sokołów

 

4.

B

1115

NKS Białobrzegi  – Kiełpiniec

 

5.

B

1130

Chądzyń – Łazów

 

6.

B

1145

Ceranów – Dzierzby

 

7.

B

1200

NKS Białobrzegi  – Łazów

 

8.

B

1215

Chądzyń – Kiełpiniec

 

9.

B

1230

JSPNT I Sokołów – Dzierzby

 

10.

B

1245

NKS Białobrzegi  – Ceranów

 

11.

B

1300

Chądzyń - JSPNT I Sokołów

 

12.

B

1315

Kiełpiniec – Dzierzby

 

13.

B

1330

NKS Białobrzegi  – JSPNT I Sokołów

 

14.

B

1345

Chądzyń – Ceranów

 

15.

B

1400

Łazów – Dzierzby

 

16.

B

1415

Kiełpiniec – SLKS Skibniew

 

17.

B

1430

Łazów– JSPNT I Sokołów

 

18.

B

1445

NKS Białobrzegi  – Dzierzby

 

19.

B

1500

Kiełpiniec – JSPNT I Sokołów

 

20.

B

1515

Łazów – Ceranów

 

21.

B

1530

Chądzyń – Dzierzby

 

 

HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI 
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015

Program minutowy

HALA W REPKACH

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

C

1030

Czereśnie II Sokołów – Rudniki

 

2.

C

1045

Kamianka – OSP Nowa Wieś Grochowska

 

3.

C

1100

Tatra Szkopy – BTS Kobylany

 

4.

C

1115

Czereśnie II Sokołów – Kamianka

 

5.

C

1130

OSP Nowa Wieś Grochowska - BTS Kobylany

 

6.

C

1145

Rudniki - Tatra Szkopy

 

7.

C

1200

Kamianka - BTS Kobylany

 

8.

C

1215

Czereśnie II Sokołów - OSP Nowa Wieś Grochowska

 

9.

C

1230

Rudniki - BTS Kobylany

 

10.

C

1245

Czereśnie II Sokołów - Tatra Szkopy

 

11.

C

1300

Rudniki - OSP Nowa Wieś Grochowska

 

12.

C

1315

Kamianka - Tatra Szkopy

 

13.

C

1330

Czereśnie II Sokołów - BTS Kobylany

 

14.

C

1345

Rudniki – Kamianka

 

15.

C

1400

OSP Nowa Wieś Grochowska - Tatra Szkopy

 

16.

¼ 1C-2D

1415

 

 

17.

1/41D-2C

1430

 

 

 

 

HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI 
(II turniej) Sabnie, Sterdyń, Repki, Bielany 11.01.2015

Program minutowy

HALA W BIELANACH

l.p.

Grupa

Godzina

Mecz pomiędzy drużynami

Wynik

1.

C

1030

Pagarony Suchożebry – ATS II Kowiesy

 

2.

C

1045

Sokołów I – MTS Sokołów

 

3.

C

1100

ATS I Kowiesy – Czereśnie I Sokołów

 

4.

C

1115

Pagarony Suchożebry – Sokołów I

 

5.

C

1130

MTS Sokołów - Czereśnie I Sokołów

 

6.

C

1145

ATS II Kowiesy - ATS I Kowiesy

 

7.

C

1200

Sokołów I - Czereśnie I Sokołów

 

8.

C

1215

Pagarony Suchożebry - MTS Sokołów

 

9.

C

1230

ATS II Kowiesy - Czereśnie I Sokołów

 

10.

C

1245

Pagarony Suchożebry - ATS I Kowiesy

 

11.

C

1300

ATS II Kowiesy - MTS Sokołów

 

12.

C

1315

Sokołów I - ATS I Kowiesy

 

13.

C

1330

Pagarony Suchożebry - Czereśnie I Sokołów

 

14.

C

1345

ATS II Kowiesy – Sokołów I

 

15.

C

1400

MTS Sokołów - ATS I Kowiesy


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [241]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sabnie 26.06.2011
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 37, wczoraj: 28
ogółem: 622 787

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka