Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Klasyfikacja strzelców po 9 kolejkach

  • autor: korniszon111, 2014-12-16 18:57

          9 kolejka wprowadziła niewielkie przetasowanie w czołówce klasyfikacji strzelców. W rozwinięciu newsa sporządzona klasyfikacja z opublikowanych wyników na www.siodemkigokis.futbolowo.pl

1 Nazwisko Imię Drużyna  Bramki
2 Bolesta Patryk Nieciecz 36
3 Jaczewski Przemysław BTS Kobylany 22
4 Abramczuk Hubert Nieciecz 20
5 Pniewski Andrzej Nieciecz 20
6 Kołodziejczuk Hubert Kamianka 14
7 Byszkowski Adrian GKS Ceranów  12
8 Czerkas Tomasz Skrzeszew 12
9 Bogucki Damian Sabnie  11
10 Kobus Jarosław Sabnie  11
11 Chmielewski Daniel ATS Kowiesy 10
12 Niewiadomski Sylwester ATS Kowiesy 10
13 Markowski Konrad Ulkar Karolew 8
14 Jaszczuk Tomasz JSPNT Sokołów 8
15 Roguszewski Leszek Ulkar Karolew 8
16 Ignaciuk Adam Nieciecz 7
17 Krochmal Konrad Nieciecz 7
18 Łachecki Jarosław Skrzeszew 7
19 Ukboaja Wiktor Ulkar Karolew 7
20 Błoński Patryk BTS Kobylany 6
21 Głogowski Daniel Skrzeszew 6
22 Głogowski Kamil Skrzeszew 6
23 Kisieliński Bartosz BTS Kobylany 6
24 Zawadzki Łukasz Kamianka 6
25 Jaroszewski Grzegorz JSPNT Sokołów 5
26 Jurczak  Radosław Jabłonna Lacka 5
27 Krasnodębski Maciej Kamianka 5
28 Matusik Piotr Ulkar Karolew 5
29 Mosiej Krzysztof BTS Kobylany 5
30 Oleszczuk Hubert JSPNT Sokołów 5
31 Skupiewski Maciej Nieciecz 5
32 Zawadzki Mateusz Kamianka 5
33 Andrzejczuk Piotr ATS Kowiesy 4
34 Chaciński Robert JSPNT Sokołów 4
35 Domagała Piotr JSPNT Sokołów 4
36 Jagiełło  Kamil Sabnie  4
37 Jasiński Kamil ATS Kowiesy 4
38 Marczak Karol THC Czarni Wrotnów 4
39 Pałka Marcin ATS Kowiesy 4
40 Płachetko Konrad Skrzeszew 4
41 Graw Piotr Sabnie  3
42 Ignaciuk Krzysztof Kamianka 3
43 Jurczak  Tomasz Jabłonna Lacka 3
44 Kamiński Oktawian GKS Ceranów  3
45 Karcz Artur ATS Kowiesy 3
46 Król Maciej JSPNT Sokołów 3
47 Pniewski Paweł Nieciecz 3
48 Rosak Jakub ATS Kowiesy 3
49 Stefaniak Jakub Kamianka 3
50 Żurawiński Paweł Ulkar Karolew 3
51 Adamczuk Piotr Jabłonna Lacka 2
52 Bąk Michał Ulkar Karolew 2
53 Florczuk Maciej JSPNT Sokołów 2
54 Gargul Adam JSPNT Sokołów 2
55 Gębicki Jakub ATS Kowiesy 2
56 Hanusz Bartłomiej Jabłonna Lacka 2
57 Karcz Mateusz Ulkar Karolew 2
58 Kondraciuk Michał Kamianka 2
59 Kowalski Tomasz Jabłonna Lacka 2
60 Markowski Konrad Ulkar Karolew 2
61 Mikołajewski Karol Ulkar Karolew 2
62 Miszczuk Patryk ATS Kowiesy 2
63 Piesak Krzysztof Ulkar Karolew 2
64 Pniewski Robert Nieciecz 2
65 Polkowski  Michał Ulkar Karolew 2
66 Popławski Piotr Ulkar Karolew 2
67 Toczyski Łukasz Jabłonna Lacka 2
68 Supeł Mariusz THC Czarni Wrotnów 2
69 Świniarski Andrzej Ulkar Karolew 2
70 Toczyski Adrian Jabłonna Lacka 2
71 Zdunek Cezary Skrzeszew 2
72 Żurawiński Tomasz Ulkar Karolew 2
73 Batorowicz Dominik Ulkar Karolew 1
74 Bąk Paweł Ulkar Karolew 1
75 Brzezik Marcin JSPNT Sokołów 1
76 Domański Marcin Ulkar Karolew 1
77 Fedorczyk Marcin BTS Kobylany 1
78 Gębicki Dawid ATS Kowiesy 1
79 Jabłoński Hubert THC Czarni Wrotnów 1
80 Jakubiak Patryk Sabnie  1
81 Jakubik Przemysław GKS Ceranów  1
82 Jasiński Damian ATS Kowiesy 1
83 Jastrzębski  Hubert JSPNT Sokołów 1
84 Jurczak  Marcin Sabnie  1
85 Kamiński Mariusz GKS Ceranów  1
86 Karaban Marek Ulkar Karolew 1
87 Karcz Bartosz Ulkar Karolew 1
88 Kazanecki Łukasz Jabłonna Lacka 1
89 Kobus Hubert Sabnie  1
90 Kołodziejek Damian THC Czarni Wrotnów 1
91 Kołos Szymon Jabłonna Lacka 1
92 Komar Mateusz Jabłonna Lacka 1
93 Komar Paweł Jabłonna Lacka 1
94 Ładosz Mateusz THC Czarni Wrotnów 1
95 Makolewski Konrad Ulkar Karolew 1
96 Murasicki Mariusz JSPNT Sokołów 1
97 Nowakowski Dawid Sabnie  1
98 Odowski Przemysław Nieciecz 1
99 Parzonka Piotr Jabłonna Lacka 1
100 Połaski Daniel Ulkar Karolew 1
101 Rawiński Łukasz GKS Ceranów  1
102 Rudziński Łukasz Jabłonna Lacka 1
103 Świniarski Dariusz Ulkar Karolew 1
104 Trębicki Robert BTS Kobylany 1
105 Wałachowski Dawid Jabłonna Lacka 1
106 Waszczuk  Jarosław GKS Ceranów  1
107 Zdunek Nikodem Skrzeszew 1
108 Zieliński  Jakub Skrzeszew 1

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [214]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 219, wczoraj: 17
ogółem: 623 166

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka