Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

I Turniej Halowy - pierwsze zwycięstwo

  • autor: korniszon111, 2014-12-08 20:00

 W niedzielę w halach sportowych Sterdyni oraz Sabniach odbył się turniej piłki nożnej o puchar prezesa firmy P.H.U „Jacek”. Do rywalizacji przystąpiło 18 drużyn podzielonych na dwie pięcio i dwie czterozespołowe  grupy. Na halach w Sabniach i w Sterdyni zaprezentowało się 118 zawodników. Po bardzo zaciętych pojedynkach pierwsze miejsce zajęła drużyna z Niecieczy wyprzedzając Suchożebry i Białobrzegi. Każda z tych ekip otrzymała nagrody pieniężne, okazałe puchary  i pamiątkowe dyplomy. Statuetkę otrzymał także król strzelców turnieju Hubert Abramczuk (Nieciecz) – zdobywca 17 bramek. Warto wspomnieć, że każda drużyna przed zawodami otrzymała paczki żywnościowe ufundowane przez sponsora imprezy. Poniżej przedstawiamy wyniki.

    

Grupa A

Sabnie – Tatra Szkopy 7:1

Bramki: Damian Bogucki 4, Jarosław Kobus 2, Piotr Graw – Piotr Trendyk

Czereśnie I Sokołów – JSPNT II Sokołów 5:1

Bramki: Przemysław Głowacz 2, Paweł Buczyński 2, Bartłomiej Barbarski – Tomasz Król

Sabnie – Ekipka Sokołów 7:0

Bramki: Jarosław Kobus 5, Damian Bogucki 2

Czereśnie I Sokołów – Tatra Szkopy 3:0

Bramki: Przemysław Głowacz, Paweł Buczyński, Patryk Błoński

Ekipka Sokołów – Tatra Szkopy 4:3

Bramki: Łukasz Grzywiński 2, Maciej Florczuk, Artur Zegadło – Dominik

Grzymała, Karol Skonieczny

Sabnie – Czereśnie I Sokołów 3:1

Bramki: Jarosław Kobus 2, Hubert Goworek – Przemysław Głowacz

Ekipka Sokołów – JSPNT II Sokołów 1:0

Bramka: Łukasz Grzywiński

JSPNT II Sokołów – Tatra Szkopy 1:4

Bramki: Artur Kuryłek – Karol Skonieczny 2, Cezary Horowicz, Dominik Grzymała

Czereśnie I Sokołów – Ekipka Sokołów 9:2

Bramki: Paweł Buczyński 2, Łukasz Sawicki 2, Patryk Błoński 2, Przemysław Głowacz 2, Bartłomiej Barbarski – Łukasz Grzywiński 2

Tabela:

1.Sabnie 4 12 – awans

2.Czereśnie I Sokołów 4 9 - awans

3.Ekipka Sokołów 4 6

4.Tatra Szkopy 4 3

5.JSPNT II Sokołów 4 0

Grupa B

Nieciecz – JSPNT Sokołów 3:1

Bramki: Hubert Abramczuk 3 – Hubert Oleszczuk

KMB Sokołów – Sokołów I 0:1

Bramka: Michał Wasiluk

Nieciecz – Czereśnie II Sokołów 3:2

Bramki: Patryk Bolesta, Hubert Abramczuk, Jakub Grzymała – Hubert Fabisiak, Mariusz Borkowski

KMB Sokołów – JSPNT I Sokołów 1:5

Bramki: Grzegorz Paluch – Krzysztof Mielańczuk, Grzegorz Jaroszewski, Jakub Protaziuk 2, Hubert Oleszczuk

Nieciecz – Sokołów I 5:3

Bramki: Hubert Abramczuk 3, Adam Ignaciuk, Patryk Bolesta – Michał Wasiluk, Jacek Wasiluk, Mateusz Puzan

Czereśnie II Sokołów – JSPNT I Sokołów 2:1

Bramki: Damian Skorupka 2 – Grzegorz Jaroszewski

Nieciecz – KMB Sokołów 7:2

Bramki: Hubert Abramczuk 3, Patryk Bolesta 3, Maciej Skupiewski- Grzegorz Paluch 2

Czereśnie II Sokołów – Sokołów I 2:1

Bramki: Damian Skorupka 2 – Michał Wasiluk

KMB Sokołów – Czereśnie II Sokołów 1:7

Bramki: Maciej Borowy – Hubert Fabisiak 3, Damian Skorupka 2, Mariusz Borkowski 2

Sokołów I – JSPNT I Sokołów 2:2

Bramki: Michał Wasiluk, bramka samobójcza – Hubert Oleszczuk, Jakub Protaziuk

Tabela:

1.Nieciecz 4 12 - awans

2.Czereśnie II Sokołów 4 9 – awans

3.Sokołów I 4 4

4.JSPNT I Sokołów 4 4

5.KMB Sokołów 4 0

Grupa C

BTS Kobylany – Dzierzby 2:0

Bramki : Hubert Trębicki, Krzysztof Mosiej

MTS Sokołów – Kamieńczyk 1:1

Bramki: Konrad Płachetko – Cezary Jagiełło

MTS Sokołów – Dzierzby 2:0

Bramki: Hubert Sidorzak, Robert Maksymiak

Kamieńczyk – BTS Kobylany 3:4

Bramki: Konrad Tymiński 2, Kamil Kamiński – Hubert Trębicki 3, Bartosz Kisieliński

Dzierzby – Kamieńczyk 4:6

Bramki: Konrad Płachetko 5, Kamil Kamiński – Daniel Toczyski 2, Jacek Toczyski, Łukasz Oleszczuk

MTS Sokołów – BTS Kobylany 3:0

Bramki: Hubert Sidorzak, Leszek Kowalski Paweł Maksymiak

Tabela:

1.MTS Sokołów 3 7 – awans

2.BTS Kobylany 3 6 – awans

3.Kamieńczyk 3 4

4.Dzierzby 3 0

 

Grupa D

Białobrzegi – Suchożebry 8:1

Bramki: Mateusz Steć 4, Mariusz Steć 2, Łukasz Wilk,  Mateusz Hudoń - bramka samobójcza

Chądzyń – Kiełpiniec 1:2

Jakub Siedlecki – Sylwester Szczeć 2

Chądzyń – Suchożebry 0:2

Bramki: Daniel Rybiński, Patryk Komar

Białobrzegi – Kiełpiniec 4:0

Bramki: Mateusz Steć, Mariusz Steć, Łukasz Wilk, Mateusz Hudoń

Białobrzegi – Chądzyń 5:1

Bramki: Mateusz Steć, Mateusz Hudoń, Konrad Porzeziński 3 – Jakub Siedlecki

Kiełpiniec – Suchożebry 0 :3

Bramki: Krystian Anusiewicz 3

Tabela:

1.Białobrzegi 3 9

2.Suchożebry 3 6

3.Kiełpiniec 3 3

4.Chądzyń 3 0

 

Ćwierćfinały:

Sabnie – Czereśnie II Sokołów 0:0 k. 2:3

Nieciecz – Czereśnie I Sokołów 4:3

Bramki: Hubert Abramczuk 2, Patryk Bolesta 2 – Paweł Buczyński 2, Bartłomiej Barbarski

MTS Sokołów – Suchożebry 0:0 k. 1:3

Białobrzegi – BTS Kobylany        3:0 vo

Półfinały:

Nieciecz – Białobrzegi 6:0

Bramki: Hubert Abramczuk 3, Adam Ignaciuk, Patryk Bolesta, Łukasz Bolesta

Czereśnie II Sokołów – Suchożebry 2:3

0 3 miejsce:

Czereśnie II Sokołów – Białobrzegi 1:2

Finał:

Nieciecz – Suchożebry 6:1

Bramki: Hubert Abramczuk 2, Patryk Bolesta 2, Adam Ignaciuk, Maciej Skupiewski – Daniel Rybiński

 

Składy:

Nieciecz

1.Konrad Krochmal

2.Patryk Bolesta

3.Łukasz Bolesta

4.Hubert Abramczuk

5.Adam Ignaciuk

6.Maciej Skupiewski

7.Jakub Grzymała

Sokołów I

1.Paweł Jarosz

2.Piotr Radawiec

3.Sławomir Radawiec

4.Jacek Wasiluk

5.Michał Wasiluk

6.Ignacy Ratyński

7.Mateusz Puzan

 

Czereśnie II Sokołów

1.Adam Wiśniewski

2.Mariusz Borkowski

3.Damian Skorupka

4.Bartosz Mróz

5.Piotr Zdzieborski

6.Tomasz Kamiński

7.Grzegorz Kopówka

8.Hubert Fabisiak

 

JSPNT I Sokołów

1.Krzysztof Mielańczuk

2.Hubert Olichwierczuk

3.Grzegorz Jaroszewski

4.Jakub Protaziuk

5.Hubert Oleszczuk

6.Mariusz Murasicki

7.Krzysztof Parzych

 

Sabnie

1.Krzysztof Ładziak

2.Piotr Graw

3.Damian Bogucki

4.Hubert Goworek

5.Kamil Jagiełło

6.Jarosław Kobus

7.Krzysztof Saczuk

 

Tatra Szkopy

1.Adrian Grochowski

2.Cezary Horowicz

3.Karol Skonieczny

4.Michał Łęczycki

5.Piotr Trendyk

6.Dominik Grzymała

7.Marcin Górski

8.Jakub Grabowski

 

Ekipka Sokołów:

1.Łukasz Grzywiński

2.Tomasz Seroczyński

3.Tomasz Jaszczuk

4.Maciej Florczuk

5.Tomasz Pogorzelski

6.Artur Zegadło

7.Marcin Bierdziński

Czereśnie I Sokołów

1.Radosław Karczewski

2.Bartłomiej Barbarski

3.Łukasz Sawicki

4.Paweł Buczyński

5.Patryk Błoński

6.Przemysław Głowacz

KMB Sokołów:

1.Maciej Borowy

2.Karol Mikołajczuk

3.Grzegorz Paluch

4.Sebastian Wojtkowski

5.Patryk Konik

6.Bartosz Kotowski

7.Michał Kaniuk

BTS Kobylany:

1.Ernest Wierzbicki

2.Krzysztof Mosiej

3.Bartosz Kisieliński

4.Hubert Trębicki

5.Tomasz Frankowski

Dzierzby:

1.Łukasz Oleszczuk

2.Grzegorz Milik

3.Łukasz Arczewski

4.Mariusz Kwiek

5.Jacek Toczyski

6.Daniel Toczyski

7.Sebastian Tabaczek

 

MTS Sokołów:

1.Marcin Bocian

2.Robert Maksymiak

3.Paweł Maksymiak

4.Cezary Jagiełło

5.Wojciech Załoga

6.Mariusz Rutkowski

7.Hubert Sidorzak

Chądzyń:

1.Piotr Siedlecki

2.Jakub Siedlecki

3.Robert Księżak

4.Marcin Kur

5.Hubert Osipiak

6.Szymon Tymiński

Kamieńczyk:

1.Paweł Stolarczuk

2.Paweł Krysiak

3.Konrad Tymiński

4.Patryk Steć

5.Konrad Płachetko

6.Kamil Kamiński

7.Marcin Walczuk

Białobrzegi:

1.Cezary Ślepowroński

2.Łukasz Wilk

3.Łukasz Zieliński

4.Mateusz Steć

5.Daniel Zieliński

6.Konrad Porzeziński

7.Mariusz Steć

8.Mateusz Hudon

Kiełpiniec:

1.Kamil Chędoska

2.Dawid Rutkowski

3.Marcin Puzan

4.Rafał Witkowski

5.Sylwester Szczeć

6.Tomasz Szczeć

7.Krzysztof Zieliński

Suchożebry:

1.Krystian Anusiewicz

2.Mateusz Niegowski

3.Karol Niegowski

4.Karol Kadej

5.Daniel Rybiński

6.Patryk Komar

7.Artur Skwierczyński


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [176]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 82, wczoraj: 28
ogółem: 622 832

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka