Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 10 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-11-23 21:43

W niedzielę 16.11.2014 w dniu wyborów samorządowych została rozegrana X kolejka spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W tej kolejce zostało rozegranych kilka bardzo ciekawych spotkań. Najbardziej zacięte były spotkania w Węgrowie, gdzie Ulkar Karolew przegrywał już 2:4, ostatecznie zwyciężył 5:4 z drużyną BTS Kobylany. Sporą niespodziankę sprawiło drużyna Skrzeszewa, która pokonała Sabnie 2:1, dzięki zwycięstwo bardzo zbliżyła się do czołówki rozgrywek. W Kaniance niespodziewanie łatwe zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy pokonując GKS Ceranów 6:3, drużyna gości pod koniec rundy złapała zadyszkę formy i straciła kilka punktów. W Jabłonie gospodarze nie sprostali drużynie JSPNT Sokołów, przegrywając 4:7. Kolejny raz klasę dla rywali pokazała drużyna z Niecieczy, zwyciężając ATS Kowiesy aż 16:2. W tabeli Nieciecz powiększa przewagę nad rywalami, jednak walka o drugie miejsce zapowiada się pasjonująco pomiędzy zespołami: Sabni, ULkar Karolew, Srzeszewa i BTS Kobylany. W bardzo trudniej sytuacji znajduje się drużyna z Jabłonny, która zamyka stawkę, z dużą stratą do rywali.
            W rozgrywkach II ligi w Suchożebrach niespodziewanie gospodarze pokonali NKS Białobrzegi 12:8. W Przywózkach gospodarze wygrali mecz walkowerem, gdyż nie stawiła się drużyna gości z Kamieńczyka. W Dzierzbach gospodarze dość pewnie pokonali Nową Wieś Grochowską 3:0. W derbach Sokołowa, lepsza drużyna Sokołów I, która pokonała MTS Sokołów 5:1. W drugim spotkaniu w Repkach Rudniki pokonały Wszebory 10:3. Pauzowały drużyny: Retele Święckie i Bujały. 
      W tabeli  prowadzi drużyna NKS Białobrzegi przed Bujałami, drużyną Sokołów, Przywózkami i Kamieńczykie, różnice punktowe są bardzo małe, rywalizacja do końca rozgrywek zapowiada się interesująco. Na końcu Wszebory bez zdobyczy punktowej.  

    

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

X kolejka, 16.11.2014

Skrzeszew – Sabnie                                 2:1 (1:1) (Skrzeszew)

Tomasz Czerkas, Daniel Głogowski # Damian Bogucki

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Skrzeszew: Rusiniak P, Głogowski D., Głogowski K., Zdunek N., Zdunek C., Rejmuza K., Łachecki J., Czerkas T., Żałobka P.

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Jakubiak P., Nowakowski D., Saczuk K., Goworek H., Kobus H., Jurczak M. 

 

Nieciecz – ATS Kowiesy                                     16:2 (5:1) (Nieciecz)

Patryk Bolesta-8, Hubert Abramczuk-5, Andrzej Pniewski, Maciej Skupiewski, Adam Ignaciuk# Daniel Chmielewski, Patryk Miszczuk

Sędziował: Andrzej Pietranik

Nieciecz: Grzymała J., Ignaciuk A., Pniewski P., Skupiewski M., Bolesta P., Bolesta Ł., Pniewski A., Abramczuk H.

ATS Kowiesy: Romanowski P., Romanowski P., Andrzejczuk P., Gębicki J., Gębicki D., Chmielewski D., Miszczuk P., Jaworowski Ł., Pałka M., Iliński S.

 

Kamianka – GKS Ceranów                        6:3 (4:3) (Kamianka)

Mateusz Zawadzki-2 (25,38), Hubert Kołodziejczuk (3), Maciej Krasnodębski (9), Jakub Stefaniak (31), Łukasz Zawadzki (62) # Adrian Byczkowski -3 (1, 16, 22)

Sędziował: Robert Łachecki

Kamianka: Sidorzak M., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Stefaniak J., Kołodziejczuk H., Krasnodębski M., Ignaciuk K., Miłobędzki K., Ignaciuk W., Polak T.

GKS Ceranów: Piepióra A., Kamiński M., Plas Ł., Byczkowski A., Jakubik C., Jakubik P., Jakubik Kamil, Kamiński O., Rzeszotek A.,

 

Jabłonna Lacka- JSPNT Sokołów             4:7 (2:4) (Jabłonna –Orlik)

Tomasz Kowalski-2, Piotr Parzonka, Radosław Jurczak # Grzegorz Jaroszewski-3, Maciej Król-2, Tomasz Jaszczuk, Piotr Domagała

Sędziował: Andrzej Pietranik

Jabłonna Lacka: Jurczak R., Jurczak T., Kowalski T., Parzonka P., Fabijańczuk Ł., Krawczyk P., Komar P., Kołos Sz.

JSPNT Sokołów: Murasicki M., Dobrzyński T., Jastrzębski H., Domagała P., Król M., Jaroszewski G., Kuryłem A., Mróz B., Parzych K., Oleszczuk H., Oleszczuk B., Parzonka M., Jaszczuk T., Brzezik M.

 

Ulkar Karolew – BTS Kobylany                          5:4 (2:1) (Węgrów- Orlik)

Wiktor Ugboaja-3, Marcin Domański, Leszek Roguszewski # Przemysław Jaczewski-2, Bartosz Kisieliński-2

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Rostek A., Roguszewski L., Batorowicz D., Kondraciuk E., Ugboaja W., Popławski P., Bąk M., Domański M., Żurawiński P., Świnarski A., Karaban M.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Błoński P., Nasiłowski Ł., Madoń H., Mosiej K., Frankowski T., Trębicki R., Kisieliński B., Jaczewski P., Fedorczyk Marcin 

 

Termin wolny: THC Czarni Wrotnów

Tabela I ligi (Stan 16.11.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

9

27

101

15

9

0

0

2.

GKS Ceranów (b)

9

16

22

20

5

1

3

3.

Sabnie (p)

9

16

42

30

5

1

3

4.

BTS Kobylany

9

16

43

32

5

1

3

5.

Ulkar Karolew

10

19

58

51

6

1

3

6.

Skrzeszew (b)

9

16

33

29

5

1

3

7.

ATS Kowiesy (b)

9

10

45

60

3

1

5

8.

JSPNT Sokołów

9

10

36

39

3

1

5

9.

Kamianka

9

9

43

53

3

0

6

10.

THC Czarni Wrotnów

9

6

26

51

1

3

5

11.

Jabłonna Lacka

9

0

27

97

0

0

9

 

 

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XI kolejka, 16.11.2014

Suchożebry – NKS Białobrzegi                 12:8 (7:4) (Suchożebry-Orlik)

Patryk Komar-4, Daniel Rybiński-3, Mateusz Niegowski-2, Artur Skwierzyński, Karol Niegowski, Krystian Anusiewicz # Mateusz Steć-2, Łukasz Leśniczuk-2, Daniel Zieliński-2, Rafał Żołnicki, Mariusz Steć

Sędziował: Mateusz Kruk

Suchożebry: Anusiewicz K., Niegowski K., Niegowski M., Skwierzyński A., Komar P., Rybiński D., Lewczuk P., Starak B.

NKS Białobrzegi: Żołnicki R., Steć Mateusz, Steć Mariusz, Szczeć T., Leśniczuk Ł., Zieliński D., Zieliński Ł., Kur N., Steć J.

 

Rudniki- Wszebory                                   9:3 (5:3) (Repki-Orlik)

Bartłomiej Nowotniak-3, (8,10,61); Karol Przybyszewski -2 (4,53); Damian Kosina (6), Sebastian Chmielak (65), Hubert Wasilewski (41) #  Adam Krawczykowski (28), Norbert Dąbkowski (29), Sylwester Młyński (35)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Rudniki: Przybyszewski K., Nowotniak B., Chmielak S., Wasilewski H., Kosina D., Rymuza J., Paprocki S., Chudź P., Antoniak P., Matysiak K.

Wszebory: Harasim D., Młyński S., Bernabiuk T., Kędzior D., Krawczykowski A., Laskowiecki M., Kobus R., Dąbkowski M., Maliszewski A., Kołek P.

 

Przywózki – Kamieńczyk                          3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Dzierzby – Nowa Wieś Grochowska                  3:0 (2:0) (Dzierzby)

Daniel Toczyski, Łukasz Oleszczuk, Przemysław Wrzosek

Sędziował: Bogdan Wrzosek

Dzierzby: Arczewski Ł., Milik G., Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Kwiek M., Zębrowski R., Toczyski J., Toczyski D., Wrzosek P., Tabaczek S., Gawrysiuk M., Polak D.

Nowa Wieś Gr.: Olszewski S., Kożuchowski M., Rytel K., Gryglas M., Onisk M., Pogorzelski P., Wilk M., Sypka M.

 

Sokołów I- MTS Sokołów                         5:1 (2:1) (Repki-Orlik)

Łukasz Sawicki (19), Bartosz Gajzler (22), Bartłomiej Barbarski (59), Łukasz Waszczuk (65), Michał Wasiluk (64) # Hubert Sidorzak (10)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Replin S., Barbarski B., Sawicki Ł., Ratyński I., Waszczuk Ł., Puzan M., Wasiluk M., Chomać G., Maliszewski Z., Gajzler B.

MTS Sokołów: Siedlecki P., Bocian M., Załoga W., Maksymiak P., Kowalski L., Ornowski P., Koprowski A., Księżak R., Sidorzak H.

Czerwona kartka: Tomasz Jarosz (Sokołów I)

 

Tabela II ligi (Stan 16.11.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

NKS Białobrzegi

10

24

81

36

8

0

2

2.

Bujały

10

22

46

18

7

1

2

3.

Sokołów I

10

22

47

24

7

1

2

4.

Przywózki

10

21

29

22

7

0

3

5.

Kamieńczyk

9

21

44

13

7

0

2

6.

Suchożebry

10

15

54

67

5

0

5

7.

Rudniki

9

13

48

39

4

1

4

8.

Nowa Wieś Grochowska

10

10

38

43

3

1

6

9.

MTS Sokołów

9

9

27

57

3

0

6

10.

Rytele Święckie

9

8

31

29

2

2

5

11.

Dzierzby

10

6

31

49

2

0

8

12.

Wszebory

10

0

14

94

0

0

10


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [149]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 192, wczoraj: 17
ogółem: 623 139

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka