Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 9 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-11-16 00:05

          W ramach 9 kolejki rozegranej 9 listopada najciekawsze spotkanie rozgrywała nasz drużyna z Sabniami. Zawsze mecze naszych drużyn stały na wysokim poziomie i nie jeden raz jedna bramka decydowała o zwycięstwie. Wielkie derby Gminy Sabnie oraz w pojedynku Mistrza Ligi z Vice mistrzem górą okazaliśmy się my wygrywając rekordowo wysoko bo aż 2-15. Jest to chyba ich najdotkliwsza porażka w historii występów w lidze siódemek. W innym ciekawym meczu niedoceniana przez wielu drużyna ze Skrzeszewa ograła rewelację tych rozgrywek drużynę GKS Ceranów na ich terenie 1-4. Najwięcej bramek padło w meczu ATS Kowiesy z Jabłonną Lacką, bo aż 26 bramek. Wyrównane i zacięte spotkanie na Orliku u Salezjan rozegrał JSPNT z Ulkarem, górą jednak okazali się goście wygrywając 4-5. Zacięte spotkanie rozegrano także w Kamiance, gdzie goście z THC Wrotnów ulegli 6-4. W tej kolejce pauzowała drużyna BTS Kobylany. Sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa. Nieciecz umocniła się na pozycji lidera i wyprzedza 4 drużyny z dorobkiem 16 punktów ( GKS Ceranów, Sabnie, BTS Kobylany oraz Ulkar Karolew). 3 oczka mniej ma ekipa Skrzeszewa z aspiracjami gry o wyższą lokatę, która rozegra teraz spotkanie z Sabniami. Stawkę zamyka drużyna z Jabłonny Lackiej bez zdobyczy punktowej.   

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

IX kolejka, 9.11.2014

Sabnie – Nieciecz                                               2:15 (:) (Sabnie)

Jarosław Kobus, bramka samobójcza # Patryk Bolesta-6, Hubert Abramczuk5, Paweł Pniewski, Andrzej Pniewski, Konrad Krochmal, Maciej Skupiewski

Sędziował: Marek Szybka

Sabnie: Ładziak K., Saczuk K., Mikołajczyk D., Jagiełło K., Bogucki D., Chendoszko Ł., Bolesta P., Kobus J., Jakubiak P.

Nieciecz: Grzymała J., Ignaciuk A., Skupiewski M., Pniewski P., Krochmal K., Bolesta P., Bolesta Ł., Pniewski A., Abramczuk H.

 

JSPNT Sokołów – Ulkar Karolew             4:5 (2:3) (Sokołów-SLO)

Maciej Florczuk-2, Hubert Oleszczuk, Tomasz Jaszczuk # Paweł Żurawiński-3, Wiktor Ugboaja-2

Sędziował: Krzysztof Woźniak

JSPNT Sokołów:

Ulkar Karolew:

 

Kamianka- THC Czarni Wrotnów             6:4

Sędziował:

Kamianka:

THC Czarni Wrotnów:

 

ATS Kowiesy – Jabłonna Lacka                20:6 (9:3) (Repki-Orlik)

Sylwester Niewiadomski-5 (8,37,44,45,54); Daniel Chmielewski-3 (1,43,67); Marcin Pałka -3 (10,27,63); Piotr Andrzejczuk-3 (14,21,46); Kamil Jasiński-2 (23,65); Artur Karcz-2 (24,28), Jakub Rosak (59), Jakub Gębicki (66) # Łukasz Toczyski -2 (6, 55); Arian Toczyski (17), Tomasz Jurczak (35), Piotr Adamczuk (57), Dawid Wałachowski (69) 

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

ATS Kowiesy: Iliński S., Chmielewski D., Niewiadomski S., Pałka M., Romanowski P., Romanowski S., Gebicki J., Jasiński K., Miszczuk P., Karcz A., Roska J., Andrzejczuk P., Jaworowski Ł.

Jabłonna Lacka: Jurczak T., Fabijańczuk Ł., Moczulski G., Sęka l W., Adamczuk P., Toczyski A., Toczyski Ł., Kanabrodzki D., Wałachowski D.

 

GKS Ceranów – Skrzeszew                      1:4 (1:2) (Ceranów)

Przemysław Jakubik # Tomasz Czerkas, Cezary Zdunek, Kamil Głogowski, bramka samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

GKS Ceranów: Kamiński M., Plas Ł., Byczkowski A., Jakabik Kamil, Jakubik C., Jakubik P., Waszczuk J., Kmaiński O., Rzeszotek A.

Skrzeszew: Lewczuk K., Łachecki J., Łachecki R., Rejmuza  K., Głogowski K., Głogowski D., Zdunek C., Czerkas T., Rusiniak P.

Termin wolny: BTS Kobylany  

Tabela I ligi (Stan 2.11.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

8

24

85

13

8

0

0

2.

GKS Ceranów (b)

8

16

19

14

5

1

2

3.

Sabnie (p)

8

16

41

28

5

1

2

4.

BTS Kobylany

8

16

39

27

5

1

2

5.

Ulkar Karolew

9

16

53

47

5

1

3

6.

Skrzeszew (b)

8

13

31

28

4

1

3

7.

ATS Kowiesy (b)

8

10

43

44

3

1

4

8.

JSPNT Sokołów

8

7

29

35

2

1

5

9.

Kamianka

8

6

37

50

2

0

6

10.

THC Czarni Wrotnów

9

6

26

51

1

3

5

11.

Jabłonna Lacka

8

0

24

90

0

0

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

IX kolejka, 9.11.2014

Bujały – Wszebory                                   14:1 (4:0) (Bujały)

Kamil Wierzbicki-4, Sławomir Bojar-3, Grzegorz Maliszewski-3, Mariusz Kur-2, Janusz Czarnocki, Łukasz Czarnocki # Mariusz Laskowiecki

Sędziował: Adam Chruścicki

Bujały: Szulawiak M., Wierzbicki K., Bojar S., Maliszewski G., Kur M., Czarnocki J., Czarnocki Ł.

Wszebory: Bernabiuk T., Brzozowski T., Młyński S., Kobus R., Maliszewski A., Laskowiecki M.

 

Nowa Wieś Grochowska- Sokołów I        2:3 (:) (Nowa Wieś Gr.)  

Kamil Olszewski, Mateusz Sypka # Michał Wasiluk-2, Grzegorz Szybka

Sędziował: Marek Szybka

Nowa Wieś Gr.: Gryglas M., Olszewski K., Olszewski S., Pogorzelski P., Kożuchowski M., Kupisz A., Sypka M., Rytel K., Wilk M., Wilk S., Onisk M.

Sokołów I: Jarosz P., Maliszewski Z., Szybka G., Wasiluk M., Gajzler B., Barbarski B., Sawicki Ł., Chomać G., Waszczuk Ł.

 

Rytele Święckie – Kamieńczyk                2:3 (2:1) (Rytele Święckie)

Michał Jarząbek-2 (11,26) # Dawid Rutkowski (32-k), Marcin Puzan (61), Konrad Tymiński (63)

Sędziował: Adam Romańczuk

Rytele Święckie: Żębrowski D., Zębrowski S., Zębrowski .., Rytel-Andrianik R., Skorek R., Laskowiecki E., Jarząbek M.,

Kamieńczyk: Zieliński K., Zieliński Ł., Krysiak P., Tymiński K., Puzan M., Rutkowski D., Steć P., Stolarczuk P.

 

Rudniki – NKS Białobrzegi                       8:6 (5:2) (Repki-Orlik)

Hubert Wasilewski-3, Przemysław Antoniak-2, Przemysław Chudź-2, Kamil Matysiak # Mateusz Steć-3, Tomasz Szczeć, Daniel Zieliński, Konrad Porzeziński

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Rudniki: Rymuza J., Przybyszewski K., Nowotniak B., Baranek K., Mieczkowski D., Chmielak S., Kosina D., Chudź P., Antoniak P., Matysiak K., Wasilewski H.

NKS Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Mateusz, Szczeć T., Zieliński Ł., Zieliński D., Kamiński K., Porzeziński K., Hudon M.

 

Dzierzby – MTS Sokołów                          3:6 (2:4) (Dzierzby)

Łukasz Oleszczuk, Daniel Toczyski, Jacek Toczyski # Robert Maksymiak-2, Hubert Sidorzak-2, Ignacy Rozbicki, Piotr Ornowski

Sędziował: Adam Chruścicki

Dzierzby: Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Toczyski J.,  Toczyski D.,  Lipka D.,  Zembrowski R., Danielczuk M., Milik G., Polak D., Tabaczek S., Kwiek M

MTS Sokołów: Koprowski A., Księżak R., Bocian M., Rozbicki I., Maksymiak R., Maksymiak P., Ornowski P., Sidorzak H., Jagiełło C., Kowalski L.

Termin wolny: Przywózki, Suchożebry

X kolejka, 11.11.2014

 

Rytele Święckie – Suchożebry                 3:0 walkower

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Wszebory – Sokołów I                              1:8 (0:3) (Ceranów) 

Adam Krawczykowski # Bartłomiej Barbarski-3, Michał Wasiluk-2, Łukasz Waszczuk, Grzegorz Chomać, Sławomir Replin

Sędziował: Adam Chruścicki

Wszebory: Harasim D., Maliszewski A., Brzozowski T., Żochowski W., Kobus R., Kołek P., Bernabiuk T., Młyński S., Laskowiecki M., ….. Łukasz

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Barbarski B., Wasiluk M., Chomać G., Replin S., Waszczuk Ł., Maliszewski Z., Maliszewski P., Rtayński I.

 

MTS Sokołów – Bujały                              2:6 (1:4) (Sokołów-SLO)

# Grzegorz Maliszewski-2, Sławomir Bojar, Daniel Czarnocki, Kamil Wierzbicki, Mariusz Kur

Sędziował: Jarosław Kobus

MTS Sokołów:

Bujały: Szulawiak M., Bojar S., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Czarnocki J., Kur M., Nasiłowski R., Maliszewski G., Wierzbicki K. Wierzbicki M.

 

Dzierzby – Rudniki                                   2:5 (:) (Dzierzby)

Jacek Toczyski, Marcin Danielczyk # K. Przybyszewski-2, Hubert Wasilewski-2, Dawid Mieczkowski

Sędziował: Adam Chruścicki

Dzierzby: Tabaczek S., Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Toczyski J., Toczyski D.,  Danielczuk M., Lipka D., Zembrowski R.

Rudniki: Rymuza J., Chmielak S., Przybyszewski K., Chudź P., Matysiak K., Mieczkowski D., Nowotniak B., Kopówka G., Baranek K., Wasilewski H.

 

NKS Białobrzegi – Przywózki                            6:2 (3:2) (Białobrzegi)

Mateusz Steć-2, Tomasz Szczeć, Sylwester Szczeć, Daniel Zieliński, Rafał Żołnicki
# Zbigniew Wierzbicki, Damian Dmowski

Sędziował: Piotr Wyszyński

NKS Białobrzegi: Ślepowroński C., Steć Mariusz, Steć Mateusz, Zieliński Ł., Szczeć T., Hudon M., Żołnicki R., Kamiński K., Szczeć S., Zieliński D., Hudon B., Leśniczuk Ł.

Przywózki: Oziębło S., Ozięblo W., Wierzbicki Z., Dmowski D., Kisieliński D., Nasiłowski T., Nasiłowski G., Rzemek K., Wyszomirski P., Przywózki M.

 

OSP Nowa Wieś Grochowska – Kamieńczyk     0:7 (0:1) (Nowa Wieś Gr.)

Marcin Puzan-3, Dawid Rutkowski-3, Łukasz zieliński

Sędziował: Marek Szybka

OSP Nowa Wieś Gr.: Gryglas M., Olszewski S., Olszewski K., Sypka M., Pogorzelski P., Rytel K., Wilk M., Wilk S., Onisk M.

Kamieńczyk: Zieliński K., Zieliński Ł., Puzan M., Rutkowski D., Korman J., Chendoska K., Tymiński K., Stolaczuk P., Krysiak P.

Tabela II ligi (Stan 11.11.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

NKS Białobrzegi

9

24

73

24

8

0

1

2.

Bujały

10

22

46

18

7

1

2

3.

Kamieńczyk

8

21

44

10

7

0

1

4.

Sokołów I

9

19

42

23

6

1

2

5.

Przywózki

9

18

26

22

6

0

 

6.

Suchożebry

9

12

42

59

4

0

5

7.

Nowa Wieś Grochowska

9

10

38

40

3

1

5

8.

Rudniki

8

10

39

36

3

1

4

9.

MTS Sokołów

8

9

26

52

3

0

5

10.

Rytele Święckie

9

8

31

29

2

2

5

11.

Dzierzby

9

3

28

49

1

0

8

12.

Wszebory

9

0

11

85

0

0

9


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [219]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Karolew
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 86, wczoraj: 17
ogółem: 623 033

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka