Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 7 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-10-29 13:38

W ramach 7 kolejki drużyna z Niecieczy rozegrała mecz wyjazdowy z Kamianką. Gospodarze od pierwszych minut starali się nie dopuszczać do sytuacji strzeleckich zawodników z Niecieczy. Sytuacja ta jednak nie udawała się, wynik po pierwszej połowie to 6-0 dla gości. W drugiej połowie wdarło się trochę błędów, ale wynik końcowy to 13-3. Trzeba zwrócić też uwagę na rażąco niską skuteczność zawodników z Kamianki, dzięki którym wynik nie zmniejszył się znacząco. Najbardziej wyrównane było spotkanie w Skrzeszewie, gdzie gospodarze zremisowali z drużyną THC Czarni Wrotnów 1:1. W pozostałych spotkaniach przewaga jednego z zespołów była bardzo widoczna. W Sokołowie JSPNT Sokołów przegrał z BTS Kobylany 2:6. W Sabniach gospodarze rozgromili Ulkar Karolew aż 11:0. W Kamiance gospodarze przegrali z Niecieczą aż 3:13. Niedoszło do skutku spotkanie GKS Ceranów – Jabłonna Lacka, gdyż goście nie dojechali na mecz. W tej kolejce pauzowała drużyna ATS Kowiesy. Liderem rozgrywek została drużyna Niecieczy, która wyprzedza GKS Ceranów i BTS Kobylany. Na końcu tabeli znajduje się drużyna z Jabłonny Lackiej bez dorobku punktowego. 
            W II lidze ponownie wyższość nad rywalami pokazała drużyna NKS Białobrzegi pokonując w Ceranowie Wszebory aż 11:1. W Repkach na Orliku Rudniki po emocjonującym pojedynku niespodziewanie przegrały z Nową Wsią Grochowską 4:5. W Przywózkach lider rozgrywek drużyna gospodarzy niespodziewanie przegrała z drużyną Suchożebry 2:4. W Bujałch, w derbach gminy Jabłonna Lacka gospodarze pokonali Dzierzby 2:1. W Rytelach Świeckich po zaciętym pojedynku gospodarze ulegli drużynie MTS Sokołów 1:2. Niestety nie doszło do skutku spotkanie Grodzisk- Kamieńczyk, gdyż gospodarze nie zebrali składu na mecz. Nowym liderem została drużyna NKS Białobrzegi, która wyprzedza Przywózki i Bujały.   

   

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

VII kolejka, 26.10.2014

JSPNT Sokołów – BTS Kobylany              2:6 (1:2) (Sokołów, SLO)

Marcin Brzezik, Maciej Król # Przemysław Jaczewski-4, Patryk Błoński, Krzysztof Mosiej        

Sędziował: Marek Szybka

JSPNT Sokołów: Brzezik M., Parzych K., Dobrzyński T., Kuryłek A., Murasicki M., Jaroszewski G., Jaszczuk T., Oleszczuk H., Oleszczuk B., Król M.  M

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Poziemski T., Trębicki H., Frankowski T., Mosiej K., Błoński P., Jaczewski P., Fedorczyk Marek, Ornowski M., Kisieliński B.

 

Sabnie – Ulkar Karolew                                     11:0 (:) (Sabnie)

Jarosław Kobus-4, Damian Bogucki-4, Kamil Jagiełło, Hubert Kobus, Marcin Jurczak

Sędziował: Piotr Wyszyński

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Tomczuk M., Krzymowski R., Przewoźnik D., Saczuk K., Bogucki D., Kobus J., Kobus H., Jagiełło K.

Ulkar Karolew: Rostek A., Karcz M., Karcz B., Roguszewski L., Żurawiński P., Świnarski A., Matusik P., Kąkol A.

 

Kamianka- Nieciecz                                  3:13 (:) (Kaminaka)

Hubert Kołodziejczuk-2, Michał Kondraciuk # Patryk Bolesta-4, Andrzej Pniewski-4, Adam Ignaciuk-3, Konrad Krochmal, Maciej Skupiewski

Sędziował: 

Kamianka: Błoński D., Kondraciuk M., Sulawiak J., Sidorzak M., Zawadzki Ł., Kołodziejczuk H., Miłobędzki K., Polak T., Ignaciuk K.,

Nieciecz: Grzymała J., Bolesta Ł., Bolesta P., Pniewski A., Pniewski R., Skupiewski M., Ignaciuk A., Bielarski M., Krochmal K.

 

Skrzeszew – THC Czarni Wrotnów          1:1 (0:1) (Skrzeszew)

Jarosław Łachecki (59) # Karol Marczak (14)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski       

Skrzeszew: Lewczuk K., Łachecki R., Łachecki J., Głogowski K., Głogowski Daniel, Bartosiak G., Rusiniak P., Zdunek C., Czerkas T.

THC Czarni Wrotnów: Marczak M., Marczak K., Supeł M., Postek J., Jabłoński H., Matusik T., Matusik A., Matusik D., Wyszomirski M., Ufnal M., Postek E.

 

GKS Ceranów – Jabłonna Lacka               3:0 vo

  • drużyna gości nie dojechała na mecz

 

ATS Kowiesy – termin wolny

Tabela I ligi (Stan 26.10.2014)

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

6

18

67

11

6

0

0

2.

GKS Ceranów (b)

6

16

18

7

5

1

0

3.

BTS Kobylany

7

15

36

24

5

0

 

4.

Sabnie (p)

6

13

34

11

4

1

1

5.

Ulkar Karolew

7

12

42

37

4

0

3

6.

Skrzeszew (b)

6

7

23

26

2

1

3

7.

JSPNT Sokołów

7

7

25

30

2

1

4

8.

ATS Kowiesy (b)

6

6

17

32

2

0

4

9.

THC Czarni Wrotnów

7

5

19

42

1

2

4

10.

Kamianka

6

3

30

42

1

0

5

11.

Jabłonna Lacka

6

0

16

65

0

0

6

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

VII kolejka, 26.10.2014

Wszebory – NKS Białobrzegi                    1:11(:) (Ceranów)

Mariusz Laskowiecki # Tomasz Szczeć-3, Daniel Zieliński-2, Rafał Żołnicki-2, Łukasz Zieliński, Konrad Porzeziński, Mateusz Steć, Sylwester Szczeć

Sędziował: Andrzej Pietranik

Wszebory: Dąbrowski M., Kołek P., Harasim D., Bartczak M., Bartczak D., Bernabiuk T., Młyński S., Rytel R., Laskowiecki M., Kobus R., Maliszewski A.
NKS Białobrzegi: Steć Mariusz, Steć Mateusz, Steć J., Kur N., Kamiński K., Żołnicki R., Porzeziński K., Szczeć S., Szczeć T., Zieliński D., Zieliński Ł. 

 

Grodzisk – Kamieńczyk                                      0:3 vo
* drużyna gospodarzy nie zebrała składu

 

Rudniki – Nowa Wieś Grochowska           4:5 (2:1) (Repki-Orlik)

Przemysław Chudź-2, Marcin Dowbas, Hubert Wasilewski # Mikołaj Gryglas-3, Kamil Olszewski

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Rudniki:

Nowa Wieś Gr.:

 

Przywózki – Suchożebry                          2:4 (2:2) (Przywózki)

Maciej Bieliński-2 # Mateusz Niegowski-2, Daniel Rybiński, Piotr Niegowski
Sędziował: Marek Szybka

Przywózki: Wyszomirski P., Wyszomirski D., Oziębło S., Kisieliński D., Wierzbicki M., Wierzbicki Z., Bieliński M., Nasiłowski T., Przywózki M., Rzemek Ł., Rzemek K., Gawryś D.

Suchożebry: Niegowski B., Anusiewicz K., Niegowski P., Niegowski M., Niegowski K., Kadej K., Rybiński D., Soszyński Ł.

 

Bujały – Dzierzby                                               2:1(:) (Bujały)

Mariusz Kur, Janusz Czarnocki #

Sędziował: Adam Chruścicki

Bujały: Czarnocki E., Czarnocki Ł., Wierzbicki K., Wierzbicki M., Kur A., Kur M., Czarnocki J., Kożuchowski J., Maliszewski G., Nasiłowski R., Bojar S., Klimczuk M.

Dzierzby:

 

Rytele Święckie – MTS Sokołów              1:2 (:) (Rytele Święckie)

Rafał Skorek # Piotr Ornowski-2

Sędziował: Andrzej Pietranik

Rytele Święckie: Zębrowski D., Zębrowski R., Skorek R., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki K., Zębrowski M., Jarząbek M., Kołodziej K., Dawidowski P., Laskowiecki E., Mleczko J.

MTS Sokołów: Ornowski P., Maksymiak P., Maksymiak R., Kowalski L., Siedlecki P., Koprowski A., Rozbicki I., Bocian M., Sidorzak G., Sidorzak I., Księżak R., Jagiełło C.

 

Termin wolny: Sokołów I

 

Tabela II ligi (Stan 19.10.2014)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

NKS Białobrzegi

7

18

55

15

6

0

1

2.

Przywózki

7

18

23

9

6

0

1

3.

Bujały

7

16

25

13

5

1

1

4.

Kamieńczyk

6

15

35

7

5

0

1

5.

Suchożebry

8

12

42

56

4

0

4

6.

Nowa Wieś Grochowska

7

10

33

26

3

1

3

7.

Sokołów I

6

10

24

19

3

1

2

8.

Rytele Święckie

7

7

26

22

2

1

4

9.

Rudniki

6

6

25

24

2

0

4

10.

Grodzisk

6

6

14

26

2

0

4

11.

MTS Sokołów

6

6

18

40

2

0

4

12.

Dzierzby

6

3

21

30

1

0

5

13.

Wszebory

7

0

9

63

0

0

7

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [171]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 215, wczoraj: 17
ogółem: 623 162

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka