Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 6 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-10-29 09:57

          W ramach 6 kolejki przyszło nam się zmierzyć z ekipą Skrzeszewa. Mecz w naszym wykonaniu to chyba najsłabszy mecz w tym sezonie. Raziła duża nieskuteczność i duża ilość nie wymuszonych błędów. Wynik końcowy to 8-4 dla Niecieczy. Do zaciętego spotkania doszło w Miedznej gdzie THC Czarni Wrotnów zremisowali 4-4 z JSPNT Sokołów Podlaski. W Węgrowie rewelacja tyvh rozgrywek drużyna GKS Ceranów wygrała z Ulkarem Karolew 6-2. W Repkach na Orliku BTS Kobylany rozbił beniaminka ATS Kowiesy aż 9-3. W Jabłonnie Lackiej młodzi zawodnicy nie sprostali ekipie Kamianki przegrywając wysoko 13:4.  Nie doszło do skutku spotkanie Sabnie- SLKS Skibniew, drużyna gości nie dojechała na mecz, informując że z powodów kadrowych wycofuje się z rozgrywek. W związku z tym, wszystkie rozegrane mecze przez drużynę SLKS Skibniew zostają anulowane.

            W II lidze w Białobrzegach gospodarze rozgromili bardzo dobrze dotychczas spisującą się drużynę Rytel Świeckich aż 14:1. W Nowej Wsi Grochowskiej kolejne zwycięstwo odniosła drużyna Przywózki zwyciężając 3:2. W Sokołowie drużyna MTS Sokołów, która po czterech sromotnych porażkach zdecydowanie wzmocniła skład i pewnie pokonała Grodzisk 8:2 . Niespodziewanie w Repkach pierwszej porażki doznała drużyna z Kamieńczyka przegrywając z drużyną Sokołów I 2:4. W Suchożebrach po remisowej pierwszej połowie gospodarze pokonali Wszebory 10:4. W Bujałach po bardzo zaciętym i wyrównanym pojedynku gospodarze pokonali Rudniki 3:2.   

    

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

VI kolejka, 19.10.2014

Nieciecz – Skrzeszew                               8:4 (3:2) (Nieciecz)

Patryk Bolesta-4, Andrzej Pniewski, Robert Pniewski, Hubert Abramczuk, Konrad krochmal # Tomasz Czerkas-2, Jarosław Łachecki, Kamil Głogowski

Sędziował: Adam Chruścicki

Nieciecz: Grzymała J., Ignaciuk A., Bielarski M., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Bolesta P., Abramczuk H., Krochmal K., Skupiewski M.

Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Rusiniak P., Zdunek C., Zdunek N., Głogowski K., Głogowski D., Łachecki J., Łachecki R., Zieliński J., Czerkas T.

 

Ulkar Karolew – GKS Ceranów                 2:6 (1:2) (Wegrów-Orilk)

Mateusz Karcz, Wiktor Ugboaja # Oktawian Kamiński-3, Adrian Byczkowski-2,  Jarosław Waszczuk

Sędziował: Wiesław Soliński
Ulkar Karolew: Rostek A., Bąk M., Ugboaja W., Ugboaja B., Domański M., Mikołajewski K., Świnarski A., Szczęsny M., Karcz M., Roguszewski L., Karcz B., Kisieliński R., Kondraciuk E.

GKS Ceranów: Świderski T., Plas Ł., Kamiński M., Byczkowski A., Kamiński O., Jakubik  C., Jakubik P., Jakubik Kamil, Jakubik Konrad, Nowak A., Waszczuk J., Bieliński R.

 

BTS Kobylany – ATS Kowiesy                            9:3 (4:2) (Repki-Orlik)

Przemysław Jaczewski-7 (10,15,32,42, 43,62,63); Bartosz Kisieliński (22), Patryk Błoński (53) # Daniel Chmielewski-2 (11,55); Kamil Jasiński (51)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Poziemski T., Tębicki R., Trębicki S., Frankowski T., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Mosiej K., Błoński P., Jaczewski P., Kisieliński B.

ATS Kowiesy: Iliński S., Jaworowski L., G ębicki J., Jasiński K., Chmielewski D., Rosak J., Pałka M., ….. Marcin, ……Patryk

 

THC Czarni Wrotnów – JSPNT Sokołów   4:4 (:) (Miedzna-Orlik)

Mariusz Supeł-2, Karol Marczak, Mateusz Ładosz # Piotr Domagała-2, Tomasz Jaszczuk, Grzegorz Jaroszewski

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów: Postek J., Ładosz D., Ładosz M., Supeł M., Matusik T., Matusik D., Gąsior P., Jabłoński H., Ufnal M.,

JSPNT Sokołów: Jaszczuk T., Jaroszewski G., Parzych K., Mróz B., Brzezik M., Murasicki M., Domagała P., Kuryłek A., Dobrzyński T., Chaciński R.

 

Jabłonna Lacka – Kamianka                     4:13 (1:5) (Jabłonna Lacka-Orlik)

Radosław Jurczak, Łukasz Kozanecki, Łukasz Rudziński, Piotr Adamczuk # Hubert Kołodziejczuk -6, Łukasz Zawadzki-3, Mateusz Zawadzki-2, Jakub Stefaniak, Michał Kondraciuk

Sędziował: Andrzej Pietranik

Jabłonna Lacka: Jurczak T., Jurczak R., Fabijańczuk Ł., Rudziński Ł., Kozanecki Ł., Moczulski G., Sekal W., Adamczuk P.

Kamianka: Zawadzki Ł., Zawadzki M., Sidorzak M., Stefaniak J., Ignaciuk K., Ignaciuk W., Kołodziejczuk H., Sulawiak J., Kondraciuk M., Miłobędzki K.

 

Sabnie – termin wolny

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
 

 

VI kolejka, 19.10.2014

 

NKS Białobrzegi – Rytele Święckie          14:1 (3:0) (Białobrzegi)

Tomasz Szczeć- 5, Daniel Zieliński -3, Mateusz Steć-2, Maciej Steć, Mateusz Hudon, Łukasz Zieliński # Emil Laskowiecki

Sędziował: Andrzej Pietranik

NKS Białobrzegi: Steć Maciej, Steć Mateusz, Steć Mariusz, Steć J., Hudon M., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Zieliński D., Szczeć T., Szczeć S., Kur N.

Rytele Święckie: Zębrowski D., Laskowiecki E., Laskowiecki Rafał, Laskowiecki Radosław, Skorek R., Kołodziej K., Jarząbek Marcin, Kur M., Dawidowski ., Mleczko J., Andrianik R.

 

Nowa Wieś Gr. – Przywózki                     2:3 (1:1) (Nowa Wieś Grochowska)

Kamil Rytel, Michał Kożuchowski # Damian Dmowski-3

Sędziował: Marek Szybka

Nowa Wieś Gr.: Gryglas M., Sypka M., Kożuchowski M,, Skonieczny K., Rytel K., Kupisz A., Olszewski S., Olszewski K., Protaziuk S., Wilk S., Wilk M., Onyśk M.

Przywózki: Dmowski D., Wyszomirski P., Wyszomirski D., Rzemek K., Rzemek Ł., Oziębło S., Oziębło W., Przywózki M., Nasiłowski T.

 

MTS Sokołów – Grodzisk                          8:2 (4:0) (Sokołów, SLO)

Robert Maksymiak-3, Leszek Kowalski-2, Robert Księżak-2, Piotr Ornowski # Patryk Chrostowski, Piotr Judasz

Sędziował: Krzysztof Woźniak

MTS Sokołów: Siedlecki P., Załoga W., Bocian M., Maksymiak R., Maksymiak P., Sidorzak H., Kowalski L., Księżak R., Ornowski P., Kotowski A., Czapski M., Rozbicki I.

Grodzisk: Rogoziński S., Kotowski K., Judasz P., Chrostowski P., Osipiak P., Młynarczuk H., Osipiak D., Rogoziński A.

 

Sokołów – Kamieńczyk                             4:2 (2:2) (Repki-Orlik)

Łukasz Sawicki-2 (9,65), Łukasz Waszczuk (34), Zdzisław Maliszewski (53)
# Łukasz Zieliński-2 (12,13)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Maliszewski Z., Sawicki Ł., Wasiluk M. ……….(9)

Kamieńczyk: Zieliński Ł., Zieliński K., Rutkowski D., Waszkiewicz J., Chędoska K., Tymiński K., Puzan M., Steć P., Krysiak P., Walczuk M., Stolarczuk P.

 

Suchożebry – Wszebory                            10:4 (2:2) (Suchożebry)          

Krystian Anusiewicz-4, Patryk Komar-2, Artur Skwierzyński, Karol Niegowski-2, Daniel Rybiński # Adam Karczykowski-2, Mateusz Bartczak-2

Sędziował: Mateusz …………

Suchożebry: Starak B., Anusiewicz K., Niegowski K., Lewczuk P., Komar P., Skwierzyński A., Rybiński D., Hardej K.

Wszebory: Bernabiuk T., Marczak D., Krawczykowski A., Laskowiecki M., Młyński S., Maliszewski A., Świderski M., Bartczak M., Żochowski W., Dąbkowski P., Litwińczuk J.

 

Bujały – Rudniki                                        3:2 (:) (Bujały)

Grzegorz Maliszewski-2, Sławomir Bojar

Sędziował: Adam Chruścicki                                    

Bujały: Kur M., Kur A., Czarnocki J., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Wierzbicki K., Nasiłowski R., Maliszewski G., Bojar S.
Rudniki: 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [186]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Luźne zdjęcia
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 44, wczoraj: 17
ogółem: 622 991

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka