Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 5 kolejki PLP7

  • autor: korniszon111, 2014-10-16 08:49

          W dniu 12 października rozgrywana była 5 kolejka. Najciekawsze spotkanie rozegrane zostało na boisku w Sabniach, gdzie vicemistrz z zeszłego sezonu  ekipa z Sabni podejmowała brązowego medalistę BTS Kobylany. Atut własnego boiska nie wykorzystali gospodarze przegrywając 1-4, a to się bardzo rzadko zdarza w wykonaniu drużyny z Sabni. Drużyna z Niecieczy podejmowała na własnym boisku THC Czarni Wrotnów. Dzięki nieprzemyślanej interwencji jednego z obrońców, sędzia pokazał czerwona kartkę i do końca meczu grali w osłabieniu. Ułatwiło to zadanie drużynie gospodarzy, którzy wygrali 13-0. Ciekawe spotkanie odbyło się w Kamiance, gdzie gospodarze podejmowali bardzo dobrze spisującą sie w tym sezonie drużynę Ulkara Karolew. Po ciekawym meczu wygrali gości 2-6. Dobrą formę potwierdzili też zawodnicy ze Skrzeszewa, którzy ograli Jabłonnę Lacką 2-8. W Repkach faworyzowani gospodarze ATS Kowiesy dość nieoczekiwanie przegrali z JSPNT Sokołów 2-7, chodź na przerwę to oni schodzili w lepszych nastrojach prowadząc 2-1. Nie odbyło się spotkanie GKS Ceranów z SLKS Skibniew.   

 W II lidze powoli odzyskuję formę  drużyna NKS Białobrzegi, która pokonała w Sokołowie MTS aż 13:3. W Rytelach Świeckich gospodarze pokonali Grodzisk 6:2. W Dzierzbach gospodarze ulegli drużynie Sokołów I 2:7. W Sabniach Kamieńczyk pokonał Suchożebry 7:3. W Nowej Wsi Grochowskiej gospodarze zremisowali z Bujałami 3:3. Nie doszło do skutku spotkanie Wszebory- Przywózki, gdyż gospodarze nie zebrali składu na mecz. W tabeli II ligi prowadzą Przywózki przed NKS Białobrzegi i Kamieńczykiem.

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

V kolejka, 12.10.2014

Sabnie – BTS Kobylany                                      1:4 (1:2) (Sabnie)
Kamil Jagiełło # Bartosz Kisieliński-2, Krzysztof Mosiej-2

Sędziował: Piotr Wyszyński

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Jagiełło K., Saczuk K., Krzymowski R., Chendoszko Ł., Kobus J., Kobus H., Bogucki D., Mikołajczyk D.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Fedorczyk Marcin, Ornowski M., Poziemski T., Nasiłowski Ł., Trębicki H., Trębicki S., Mosiej K., Frankowski T., Kisieliński B.

 

Nieciecz – THC Czarni Wrotnów              13:0 (2:0) (Nieciecz)

Andrzej Pniewski-5,  Patryk Bolesta-5,  Konrad Krochmal, Maciej Skupiewski, Hubert Abramczuk    

Sędziował: Piotr Wyszyński

Nieciecz: Grzymała J., Pniewski R., Pniewski P., Pniewski A., Ignaciuk A., Skupiewski M., Abramczuk H., Bolesta P., Krochmal K.

THC Czarni Wrotnów: Chrzanowski B., Postek E., Matusik T., Jabłoński H., Marczak M., Pajka M., Matusik A., Hardej M., Supeł M., Kołodziejek D., Guzek M.

Czerwona kartka: Marcin Pajka (THC Czarni Wrotnów)- 10 min.

 

Skrzeszew – Jabłonna Lacka                   8:2 (5:1) (Skrzeszew)

Jarosław Łachecki-2 (18,44); Tomasz Czerkas-2 (11,52); Kamil Głogowski (48), Daniel Głogowski (17), Jakub Zieliński (35), Konrad Płachetko (20) # Adrian Toczyski (20), …………………………..

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Skrzeszew: Rusiniak P., Rejmuza K., Głogowski K., Głogowski Daniel, Głogowski Damian, Łachecki J., Czerkas T., Zdunek N., Zdunek C., Zieliński J., Płachetko K.

Jabłonna Lacka: Jurczak T., Jurczak R., Komar P., Komar M., Kozanecki Ł., Tokarski S., Parzonka P., Adamczuk P., Toczyski A., Moczulski G., Fabijańczuk Ł.

 

ATS Kowiesy – JSPNT Sokołów                2:7 (2:1) (Repki- Orlik)

Jakub Rosak (19), Patryk Miszczuk (20) # Tomasz Jaszczuk -2 (16,59); Robert Chaciński -2 (43,48); Hubert Oleszczuk -2 (65,69); Mariusz Murasicki (63)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

ATS Kowiesy: Romanowski P., Romanowski S., Miszczuk P., Gębicki D., Gebicki J., Karcz A., Jaworowski Ł., Jasiński K., Niewiadomski S., Andrzejczuk P., Iliński S., Chmielewski D., Rosak J.
JSPNT Sokołów: Murasicki M., Oleszczuk B., Oleszczuk H., Brzeziński T., Chaciński R., Jaszczuk T., Jaroszewski G., Kuryłek A., Parzych K., Król M.

 

Kamianka- Ulkar Karolew                        2:6 (:) (Kamianka)

Hubert Kołodziejczuk -2 # Leszek Roguszewski-3, Karol Mikołajewski, Andrzej Świnarski, Tomasz Żurawiński

Sędziował: Marek Szybka

Kamianka: Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Miłobędzki K., Sidorzak M., Błoński D., Polak T., Stefaniak J., Krasnodębski M., Kondraciuk M.

Ulkar Karolew: Rostek A., Bąk M., Roguszewski L., Batorowicz D., Mikołajewski K., Szczęsny M., Swinarski A., Chabiera M., Żurawiński  T., Kondraciuk E., Kisieliński R.

 

GKS Ceranów  SLKS Skibniew                  3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz  

Tabela I ligi (Stan 12.10.2014)

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

GKS Ceranów (b)

5

13

12

5

4

1

0

2.

Nieciecz (m)

4

12

46

4

4

0

0

3.

Ulkar Karolew

5

12

40

20

4

0

1

4.

Sabnie (p)

5

10

23

11

3

1

1

5.

Skrzeszew (b)

5

9

25

17

3

0

2

6.

BTS Kobylany

5

9

21

19

3

0

2

7.

JSPNT Sokołów

5

6

19

20

2

0

3

8.

ATS Kowiesy (b)

5

6

14

23

2

0

3

9.

Kamianka

5

3

19

25

1

0

4

10.

THC Czarni Wrotnów

5

3

14

37

1

0

4

11.

SLKS Skibniew

3

0

0

15

0

0

3

12.

Jabłonna Lacka

4

0

12

49

0

0

4

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

V kolejka, 12.10.2014

Rytele Święckie – Grodzisk                               6:2 (:) (Rytele Święckie)

Sędziował: Adam Chruścicki

Rytele Święckie:

Grodzisk:

 

Dzierzby- Sokołów I                                          2:7 (0:5) (Dzierzby)

Robert Zębrowski (36), Grzegorz Milik (69) # Michał Wasiluk-2 (5, 34); Grzegorz Szybka -2 (29,50), Łukasz Waszczuk (18), Paweł Jarosz (26), Sławomir Radawiec (46)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Dzierzby: Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Danielczyk M., Toczyski J., Toczyski D., Wilik M., Wilik G., Tabaczek S., Zębrowski R., Gawrysiuk M., Kwiek M., Lipka D., Wrzosek P.

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Szybka G., Chomać G., Radawiec S., Maliszewski Z., Sawicki Ł., Barbarski B., Waszczuk Ł., Ratyński I., Wasiluk M.

 

Kamieńczyk – Suchożebry                                 7:3 (3:1) (Sabnie)

Łukasz Zieliński-3, Patryk Steć, Marcin Puzan, Paweł Stolarczuk, bramka samobójcza # Krystian Anusiewicz, Patryk Komar, bramka samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

Kamieńczyk: Zieliński Ł., Zieliński K., Rutkowski D., Korman J., Steć P., Stolarczuk P., Puzan M., Waszkiewicz J., Tymiński Konrad, Walczuk M.

Suchożebry: Anusiewicz K., Niegowski P., Komar P., Niegowski M., Niegowski K., Kadej K., Starak B., Skwierzyński A., Lewczuk P., Grabowski M.

 

Wszebory – Przywózki                                       0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie zebrała składu

 

OSP Nowa Wieś Gr. – Bujały                             3:3 (:) (Nowa Wieś Gr.)

Kamil Olszewski, Mikołaj Gryglas, Ariel Kupisz # Mariusz Kur-2, Maciej Niemirka

Sędziował: Marek Szybka

OSP Nowa Wieś Gr.: Protaziuk S., Kupisz A., Sypka M., Wilk M., Ankiewicz M., Skonieczny K., Rytel K., Kożuchowski M., Olszewski K., Gryglas M.

Bujały: Kur M., Nasiłowski R., Kur A., Klimczuk M., Czarnocki J., Czarnocki Ł., Wierzbicki K., Maliszewski G., Niemirka M.

 

MTS Sokołów – NKS Białobrzegi                       3:13 (:) (Sokołów SLO)  

# Tomasz Szczeć-6, Łukasz Zieliński-2, Daniel Zieliński-2, Mateusz Steć, Mateusz Hodon, Mateusz Trusiak

Sędziował: Krzysztof Woźniak

MTS Sokołów:

NKS Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć Maciej, Steć Mateusz, Hudon M., Szczeć T., Kamiński K., Szczeć S., Trusiak M., Zieliński Ł., Zieliński D., Żołnicki R.

 

Tabela II ligi (Stan 5.10.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Przywózki

5

15

18

3

5

0

0

2.

NKS Białobrzegi

5

12

30

13

4

0

1

3.

Kamieńczyk

4

12

30

3

4

0

0

4.

Bujały

5

10

20

10

3

1

1

5.

Rytele Święckie

5

7

24

6

2

1

2

6.

Nowa Wieś Grochowska

5

7

26

19

2

1

2

7.

Sokołów I

5

7

20

17

2

1

2

8.

Rudniki

4

6

19

16

2

0

2

9.

Grodzisk

4

6

12

15

2

0

2

10.

Suchożebry

6

6

28

50

2

0

4

11.

Dzierzby

5

3

20

28

1

0

4

12.

MTS Sokołów

4

0

8

37

0

0

4

13.

Wszebory

5

0

4

42

0

0

5


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [162]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 98, wczoraj: 28
ogółem: 622 848

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka