Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki IV kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-10-08 12:22

        W ramach 4 kolejki największą niespodziankę sprawiła drużyna GKS Ceranów, która na wyjeździe pokonała BTS Kobylany 2-1. Drużyna z Ceranowa wyrasta na jednego z pretendentów do zdobycia tytułu Mistrza Ligi. Drużyna z Niecieczy osłabiona brakami po niespełna kilku minutach przegrywała z odmłodzoną drużyna z Jabłonny Lackiej 2-0. Na szczęście szybko odrobiła straty i końcowy wynik to 13-2 dla gości. Pewne zwycięstwo odniosła także drużyna z Sabni pokonując na wyjeździe JSPNT Sokołów 6-1. Pierwsze zwycięstwo odnotowała w tym sezonie odnotowała ekipa Kamianki, która gładko pokonała SLKS Skibniew 5-0. Na Orliku w Miedznej THC Wrotnów niespodziewanie przegrał z ATS Kowiesy 4-5. Natomiast w Węgrowie Ulkar Karolew wygrał z drużyną ze Skrzeszewa 4-3. Po czterech kolejkach liderem jest drużyna Sabnie, która wyprzedza beniaminka drużynę GKS Ceranów lepszą różnicą bramek. Na trzeciej pozycji znajduję się drużyna z Niecieczy, która wygrała wszystkie spotkania, lecz rozegrała jedno spotkanie mniej.   

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

IV kolejka, 5.10.2014

JSPNT Sokołów – Sabnie                                   1:6 (1:3) (Sokołów, SLO)

Piotr Domagała # Damian Bogucki-4, Jarosław Kobus, Kamil Jagiełło

Sędziował: Marek Szybka

JSPNT Sokołów: Brzezik M., Domagała P., Dobrzyński T., Jaroszewski G., Chaciński R., Kuryłek A., Oleszczuk H., Oleszczuk B., Murasicki M.  

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Korczewski R., Bogucki D., Goworek H., Saczuk K., Jakubiak P., Tomczuk M., Jagiełło K., Jurczak M.

 

Kamianka – SLKS Skibniew                               5:0 (3:0) (Kamianka)

Maciej Krasnodębski-2, Hubert Kołodziejczuk, Krzysztof Ignaciuk, Mateusz Zawadzki

Sędziował: Adam Chruścicki

Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk K., Kołodziejczuk H., Sidorzak M., Sulawiak J., Krasnodębski M., Stefaniak J., Kondraciuk M., Miłobędzki K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., 

SLKS Skibniew:

 

Jabłonna Lacka – Nieciecz                                 2:13 (:) (Jabłonna- Orlik)

Tomasz Jurczak, Paweł Komar # Hubert Abramczuk-6, Patryk Bolesta-4, Maciej Skupiewski, Paweł Pniewski, Robert Pniewski

Sędziował: Andrzej Pietranik

Jabłonna Lacka: Jurczak T., Jurczak R., Pieczara R., Fabijańczuk Ł., Michalczuk M., Komar P., Hanusz B., Kozanecki Ł., Tokarski S.,

Nieciecz: Puchała J., Skupiewski M., Abramczuk H., Pniewski R., Pniewski P., Ignaciuk A., Bielarski M., Bolesta P.

 

Ulkar Karolew – Skrzeszew                               4:3 (4:1) (Węgrów- Orlik)

Piotr Matusik-2, Paweł Bąk, Daniel Połaski # Daniel Głogowski, Kamil Głogowski, Jarosław Łachecki

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Rostek A., Roguszewski L., Połaski D., Świnarski D., Bąk M., Bąk P., Markowski K., Kąkol K., Kąkol A., Karcz M., Karcz B., Matusik P.

Skrzeszew: Zdunek N., Zdunek C., Łachecki J., Głogowski D., Głogowski K., Rejmuza K., Rusiniak P., Czerkas T., Bartosiak G., Żałobka P.

 

BTS Kobylany – GKS Ceranów                           1:2 (1:1) (Wyrozęby)

Krzysztof Mosiej # Mariusz Kamiński, Adrian Byczkowski

Sędziował: Marek Szybka

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Mieczkowski D., Fedorczyk Marcin, Fedorczyk Marek, Kisieliński B., Jaczewski P., Błoński P., Mosiej K., Trębicki H., Jaczewski J.

GKS Ceranów: Plas Ł., Świderski T., Byczkowski A., Waszczuk J., Jakubik P., Jakubik C., Kamiński M., Jakubik Kamil, Bieliński R.

 

THC Czarni Wrotnów- ATS Kowiesy                           4:5 (:) (Miedzna-Orlik)

Karol Marczak-2, Damian Kołodziejek# Daniel Chmielewski-2, Jakub Rosak, Sylwester Niewiadomski

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów: Postek J., Postek P., Marczak M., Marczak K., Postek E., Kołodziejek D., Matusik D., Buzek M., Kornacki B., Chrzanowski B., Matusik T., Strąk K., Supeł M.,

ATS Kowiesy: Romanowski P., Romanowski S., Chmielewski D., Gebicki J., Rosak J., Jaworowski Ł., Miszczuk P., Karcz A., Jasiński K., Niewiadomski S., Andrzejczuk P.

 

Tabela I ligi (Stan 5.10.2014)

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Sabnie (p)

4

10

22

7

3

1

0

2.

GKS Ceranów (b)

4

10

9

5

3

1

0

3.

Nieciecz (m)

3

9

33

4

3

0

0

4.

Ulkar Karolew

4

9

34

18

3

0

1

5.

Skrzeszew (b)

4

6

17

15

2

0

2

6.

BTS Kobylany

4

6

17

18

2

0

2

7.

ATS Kowiesy (b)

4

6

12

16

2

0

2

8.

Kamianka

4

3

17

19

1

0

3

9.

JSPNT Sokołów

4

3

12

18

1

0

3

10.

THC Czarni Wrotnów

4

3

14

24

1

0

3

11.

SLKS Skibniew

2

0

0

12

0

0

2

12.

Jabłonna Lacka

3

0

10

41

0

0

3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

IV kolejka, 5.10.2014

Grodzisk – Rudniki                                             2:5 (:) (Grodzisk)

Adrian Rogoziński -2 # Przemysław Chudź-2, Karol Przybyszewski, Mariusz Borkowski, Cezary Dondzbach

Sędziował: Adam Chruścicki

Grodzisk: Rogoziński S., Rogoziński A., Judasz P., Kotowski K., Strzała M., Chrostowski P., Młynarczuk H., Osipiak P.

Rudniki: Chudź P., Dondzbach P., Borkowski M., Przybyszewski K., Chmielak S., Baranek K., Pinkwara K., Marysiak K., Nowotniak B., Kosina D.

 

Nowa Wieś Grochowska- Wszebory                  5:2 (3:1) (Nowa Wieś Gr.)
Mikołaj Gryglas-2(5, 70), Karol Skonieczny (18), Kamil Olszewski (66), bramka samobójcza (57) # Adam Karawczykowski (57), bramka samobójcza (25)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

Nowa Wieś Gr.: Olszewski S., Olszewski K., Gryglas M., Kożuchowski M., Sypka M., Rytel K., Pogorzelski P., Wilk S., Skonieczny K., Protaziuk S., Wilk M., Ankiewicz M.

Wszebory: Dąbrowski M., Brzozowski T., Marczak D., Jarosiński K., Żochowski W., Dąbkowski P., Krawczykowski A., Laskowiecki M., Maliszewski A.

 

Rytele Święckie- Sokołów I                               2:2 (1:1) (Rytele Święckie) # Grzegorz Chomać, Michał Wasiluk                

Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele Święckie:  

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Chomać G., Maliszewski Z., Ratyński I., Sawicki Ł., Barbarski B., Replin S., Radawiec S., Waszczuk Ł., Wasiluk M

 

Przywózki – MTS Sokołów                                 8:1 (2:1) (Przywózki)

Damian Dmowski-5, Damian Gawryś-2, Łukasz Rzemek # Hubert Sidorzak

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Przywózki: Nasiłowski T., Dmowski D., Gawryś D., Bieliński M., Gawryś Ł., Rzemek K. Rzemek Ł., Wyszomierski P., Wyszomierski D., Wierzbicki Z., Oziębło S., Oziębło W., Kisieliński D.
MTS Sokołów: Siedlecki P., Bocian M., Rozbicki I., Sidorzak H., Osipiak H., Tymiński S., Krasnodębski M.

 

Suchożebry – Dzierzby                                                9:4

Sędziował: Marcin Czeżyk

Suchożebry:

Dzierzby:

 

NKS Białobrzegi - Bujały                                    3:2

Kamil Wierzbicki, Rafał Nasiłowski

Sędziował: Piotr Wyszyński

NKS Białobrzegi:

Bujały: Kur M., Kur A., Czarnocki J., Maliszewski G., Klimczuk M., Bujalski K., Bojar S., Kożuchowski J., Wierzbicki K., Nasiłowski R.

 

Tabela II ligi (Stan 5.10.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Przywózki

4

12

15

3

4

0

0

2.

Kamieńczyk

3

9

23

0

3

0

0

3.

Bujały

4

9

17

7

3

0

1

4.

NKS Białobrzegi

4

9

17

10

3

0

1

5.

Nowa Wieś Grochowska

6

6

23

16

2

0

2

6.

Rudniki

4

6

19

16

2

0

2

7.

Grodzisk

3

6

10

9

2

0

1

8.

Suchożebry

5

6

25

43

2

0

3

9.

Rytele Święckie

4

4

18

4

1

1

2

10.

Sokołów I

4

4

13

15

1

1

2

11.

Dzierzby

4

3

18

21

1

0

3

12.

MTS Sokołów

3

0

5

24

0

0

3

13.

Wszebory

4

0

4

39

0

0

4


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [114]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Karolew
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 202, wczoraj: 17
ogółem: 623 149

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka