Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Po dwu tygodniowej przerwie na boiska powróciły rozgrywki Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi najciekawiej zapowiadało się spotkanie w Niecieczy: gospodarzy z drużyną Ulkara Karolew, który po dwóch kolejkach prowadziła w rozgrywkach. Jednak drużyna gospodarzy pewnie pokonała gości aż 10:2. W Sabniach pewne zwycięstwo odniosła drużyna gospodarzy pokonując ATS Kowiesy 6:2. W Ceranowie po wyrównanym pojedynku gospodarze pokonali JSPNT Sokołów 3:2. W Kamiance gospodarze nie sprostali drużynie BTS Kobylany przegrywając 4:9. W Skrzeszewie gospodarze pewnie pokonali SLKS Skibniew 7:0 natomiast w Jabłonnie Lackiej gospodarze ulegli drużynie THC Czarni Wrotnów 4:7. W tabeli na prowadzenie wyszła drużyna Sabnie przed Ceranowem i Niecieczą. Drużyna z Niecieczy rozegrała jedno spotkanie mniej.
W II lidze po trzech kolejkach bez straty nawet bramki znajduje się drużyna z Kamieńczyka, która tym razem pokonała Wszebory 5:0, zwycięstwo jednak nie przyszło łatwo, gdyż wszystkie bramki padły dopiero w II części meczu. W Białobrzegach gospodarze pewnie pokonali drużynę OSP Nowa Wieś Grochowska 6:1. W Skrzeszewie Rudniki uległy drużynie Sokołów I 1:4. W Dzierzbach po dość wyrównanym pojedynku gospodarze przegrali z Przywózkami 1:2. O dużym pechu może mówić drużyna Rytele Święckie, która przegrała drugi mecz z rzędu 0:1 po bramkach w ostatnich minutach meczu, w dodatku w meczu w Bujałach przegrali po bramce samobójczej.
Niestety bardzo nieprzyjemny przebieg miało spotkanie w Sokołowie, gdzie drużyna MTS Sokołów uległa drużynie Suchożebry 4:6. Trwa wyjaśnianie sytuacji podczas meczu, gdyż dwóch zawodników gospodarzy zostało ukaranych czerwonymi kartkami. Niestety nie mam protokołu z tego meczu. W związku z zaistniałą sytuacją drużynie MTS Sokołów grozi walkower lub nawet wykluczenie z rozgrywek. Czekam na wyjaśnienie sytuacji ze strony gospodarzy.
POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
III kolejka, 28.09.2014
Sabnie – ATS Kowiesy 6:2 (3:1) (Sabnie)
Jarosław Kobus-3, Piotr Graw, Dawid Nowakowski, Damian Bogucki # Jakub Gębicki, Kamil Jasiński
Sędziował: Marek Szybka
Sabnie: Ładziak K., Jakubiak P., Graw P., Saczuk K., Kobus J., Jurczak M., Krzymowski R., Bogucki D., Chendoszko Ł., Goworek H., Mikołajczyk D., Tomczuk M.
ATS Kowiesy: Iliński S., Miszczuk P., Chmielewski D., Gębicki J., Gębicki D., Jaworowski Ł., Jasiński K.
Jabłonna Lacka- THC Czarni Wrotnów 4:7 (:) (Jabłonna- Orlik)
R. Jurczak-3, Szymon Kołos #
Sędziował: Andrzej Pietranik
Jabłonna Lacka: Kozanecki Ł., Pieczara R., Fabijańczuk Ł., Krawczyk P., Jurczak R., Kołos Sz., Moczulski G., Kowalski T.
THC Czarni Wrotnów:
Nieciecz – Ulkar Karolew 10:2 (:) (Nieciecz)
Andrzej Pniewski-5, Patryk Bolesta-4, Przemysław Odowski # Karol Mikołajewski, Mateusz Karcz
Sędziował: Marek Szybka
Nieciecz: Krochmal K., Pniewski A., Pniewski R., Pniewski P., Odowski P., Skupiewski M., Ignaciuk A., Abramczuk H., Bolesta P.
Ulkar Karolew: Markowski K., Mikołajewski K., Świnarski D., Świnarski A., Bąk M., Rostek A., Karcz M., Kąkol K., Roguszewski L.
Skrzeszew- SLKS Skibniew 7:0 (3:0) (Skrzeszew)
Tomasz Czerkas-3 (16,26,65); Konrad Płachetko-2 (11,40); Jarosław Łachecki (50), Kamil Głogowski (64)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Głogowski K., Głogowski Daniel, Głogowski Damian, Rusiniak P., Czerkas T., Łachecki J., Zdunek C., Zdunek N., Płachetko K., Zieliński J., Bartosiak G.
SLKS Skibniew:
Kamianka – BTS Kobylany 4:9 (3:3) (Kamianka)
Hubert Kołodziejczuk(10), Krzysztof Ignaciuk (11), Łukasz Zawadzki (16), Maciej Krasnodębski (41) # Przemysław Jaczewski-5 (24,38,52,62,64); Patryk Błoński -3 (5,31,46); bramka samobójcza (70)
Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Kamianka: Ignaciuk K., Sidorzak M., Krasnodębski M., Stefaniak J., Kołodziejczuk H., Miłobędzki K., Zawadzki Ł., Polak T., Błoński D.
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Jaczewski P., Mosiej K., Błoński P., Ornowski M., Trębicki H., Trębicki R., Frankowski T.
GKS Ceranów – JSPNT Sokołów 3:2 (2:1) (Ceranów)
Adrian Byczkowski-3 # Tomasz Jaszczuk, Hubert Jastrzębski
Sędziował: Piotr Wyszyński
GKS Ceranów: Plas Ł., Kamiński M., Byczkowski A., Piepióra Arkadiusz, Rzeszotek A., Waszczuk J., Jakubik P., Jakubik C., Świderski T., Bieliński R.
JSPNT Sokołów: Brzezik M., Parzonka M., Murasicki M., Jaroszewski G., Parzych K., Chaciński R., Dobrzyński T., Kuryłek A., Oleszczuk H., Jaszczuk T., Oleszczuk B., Jastrzębski H.
Tabela I ligi (Stan 28.09.2014)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Sabnie (p) | 3 | 7 | 16 | 6 | 2 | 1 | 0 |
2. | GKS Ceranów (b) | 3 | 7 | 7 | 4 | 2 | 1 | 0 |
3. | Nieciecz (m) | 2 | 6 | 20 | 2 | 2 | 0 | 0 |
4. | Ulkar Karolew | 3 | 6 | 30 | 15 | 2 | 0 | 1 |
5. | Skrzeszew (b) | 3 | 6 | 14 | 11 | 2 | 0 | 1 |
6. | BTS Kobylany | 3 | 6 | 16 | 16 | 2 | 0 | 1 |
7. | JSPNT Sokołów | 3 | 3 | 11 | 12 | 1 | 0 | 2 |
8. | ATS Kowiesy (b) | 3 | 3 | 7 | 12 | 1 | 0 | 2 |
9. | THC Czarni Wrotnów | 3 | 3 | 10 | 19 | 1 | 0 | 2 |
10. | Kamianka | 3 | 0 | 12 | 19 | 0 | 0 | 3 |
11. | SLKS Skibniew | 1 | 0 | 0 | 7 | 0 | 0 | 1 |
12. | Jabłonna Lacka | 2 | 0 | 8 | 28 | 0 | 0 | 2 |
POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK
III kolejka, 28.09.2014
NKS Białobrzegi – OSP Nowa Wieś Grochowska 6:1(:) (Białobrzegi)
Sędziował: Andrzej Pietranik
NKS Białobrzegi:
OSP Nowa Wieś Grochowska:
Bujały – Rytele Święckie 1:0 (0:0) (Bujały)
bramka samobójcza (70)
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Bujały:
Rytele Święckie:
MTS Sokołów – Suchożebry 4:6 (:) (Sokołów SLO)
Andrzej Koprowski, Piotr Ornowski, Hubert Osipiak, Piotr Siedlecki # Daniel Rybiński-4, Łukasz Soszyński, Michał Anusiewicz
Sędziował: Marek Szybka
MTS Sokołów:
Suchożebry:
Czerwone karki: Robert Księżak, …….
Rudniki – Sokołów I 1:4 (0:1) (Skrzeszew)
Hubert Wasilewski # Łukasz Waszczuk, Zdzisław Maliszewski, Michał Wasiluk, bramka samobójcza
Sędziował: Adam Chruścicki
Rudniki: Pinkwara K., Kosina D., Zaranek K., Chmielak S., Borkowski M., Dondzbach C., Wasilewski H., Bochaj P., Bieliński A., Antosiak P.
Sokołów I: Jarosz P., Szybka G., Waszczuk Ł., Radawiec P., Sawicki Ł., Replin S., Maliszewski Z., Ratyński I., Wasiluk M.
Dzierzby – Przywózki 1:2 (0:1) (Dzierzby)
Damian Lipka # Maciej Bieliński-2
Sędziował: Adam Chruścicki
Dzierzby: Oleszczuk Ł., Oleszczuk D., Zębrowski R., Kwiek M., Gawrysiuk M., Milik M., Lipka D., Danielczuk M., Toczyski J., Toczyski D., Arczewski Ł., Wrzosek P., Kwiek P.
Przywózki: Przywózki M., Kisieliński D., Gawryś D., Rzemek K., Wyszomirski P., Bieliński M., Dmowski D., Oziębło S., Oziębło W., Wierzbicki Z., Nasiłowski T., Rzemek Ł.
Kamieńczyk – Wszebory 5:0 (0:0) (Sterdyń)
Rafał Rutkowski-2, Dawid Rutkowski, Marcin Puzan, Patryk Steć
Sędziował: Piotr Wyszyński
Kamieńczyk: Korman J., Zieliński Ł., Zieliński K., Rutkowski D., Rutkowski R., Puzan M., Witkowski R., Kotowski R., Waszkiewicz J., Steć P., Stolarczuk P., Tymiński K.
Wszebory: Dąbkowski M., Maliszewski A., Krawczykowski A., Dąbkowski P., Laskowiecki M., Rytel R., Młyński S., Żochowski W., Mastalerczuk M., Żochowski K., Młyński M.
Tabela II ligi (Stan 7.09.2014)
l.p | Drużyna | Mecze | Punkty | Bramki | Wygrane | Remisy | Porażki | |
1. | Kamieńczyk | 3 | 9 | 23 | 0 | 3 | 0 | 0 |
2. | Bujały | 3 | 9 | 15 | 4 | 3 | 0 | 0 |
3. | Przywózki | 3 | 9 | 7 | 2 | 3 | 0 | 0 |
4. | Grodzisk | 2 | 6 | 8 | 4 | 2 | 0 | 0 |
5. | NKS Białobrzegi | 3 | 6 | 14 | 8 | 2 | 0 | 1 |
6. | Rytele Święckie | 3 | 3 | 16 | 2 | 1 | 0 | 2 |
7. | Nowa Wieś Grochowska | 3 | 3 | 18 | 14 | 1 | 0 | 2 |
8. | Dzierzby | 3 | 3 | 14 | 12 | 1 | 0 | 2 |
9. | Rudniki | 3 | 3 | 14 | 14 | 1 | 0 | 2 |
10. | Sokołów I | 3 | 3 | 11 | 13 | 1 | 0 | 2 |
11. | Suchożebry | 4 | 3 | 16 | 39 | 1 | 0 | 3 |
12. | MTS Sokołów | 2 | 0 | 4 | 16 | 0 | 0 | 2 |
13. | Wszebory | 3 | 0 | 2 | 34 | 0 | 0 | 3 |
źródło www.siodemkigokis.futbolowo.pl
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 81, wczoraj: 1955
ogółem: 926 777
statystyki szczegółowe
|