Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki II kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-09-25 19:43

W niedzielę 17.09.2014 została rozegrana II kolejka spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi rekordowe zwycięstwo odniosła drużyna Ulkara Karolew pokonując w Węgrowie Jabłonne Lacką aż 21:4. Pewne zwycięstwo w Repkach nad Skrzeszew odniosła drużyna BTS Kobylany zwyciężając 7:2, również pewne zwycięstwo odniosła na wyjeździe drużyna z Sabni pokonując w Miedznej THC Czarnych Wrotnów 8:2. Bardzo emocjonujące było spotkanie w Sokołowie, gdzie JSPNT Sokołów pokonał Kamiankę 5:4. W meczu beniaminków I lig ATS Kowiesy przegrał 0:2 z Ceranowem. Spotkanie Nieciecz- Skibniew zostało przełożone na inny termin. Liderem został drużyna Ulkar Karolew z sześcioma punktami i efektownym bilansem bramkowym.
            W II lidze bardzo rzadko spotykany wynik uzyskano w Przywózkach, gdzie gospodarze pokonali Rytele Święckie 1:0 zdobywając bramkę w przedostatniej minucie meczu. W Grodzisku gospodarze niespodziewanie pokonali NKS Białobrzegi 3:2. W Sabniach Kamieńczyk rozgromił debiutującą drużynę MTS Sokołów 10:0. W Ceranowie drużyna Wszebory przegrała z Dzierzbami aż 2:13. W Repkach na Orliku Sokołów I uległ drużynie z Bujał 3:6. W Suchożebrach na Orliku gospodarze przegrali z Rudnikami 6:12.

W meczu rozegranym awansem OSP Nowa Wieś Grochowska pokonała na własnym boisku Suchożebry aż 15:3. Nowym liderem został drużyna  Kamieńczyka z sześcioma punktami i bez straty bramki.    

 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II kolejka, 14.09.2014

THC Czarni Wrotnów – Sabnie                 2:8 (0:4) (Miedzna-Orlik)

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów:

Sabnie:

 

SLKS Skibniew – Nieciecz –mecz przełożony na inny termin

 

BTS Kobylany – Skrzeszew                      7:2 (1:0) (Repki- Orlik)

Przemysław Jaczewski-3 (30,50,53); Marcin Fedorczyk (43), Bartosz Kisieliński (61), Robert Trębicki (62), bramka samobójcza (54) # Daniel Głogowski (63), Tomasz Czerkas (66)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Fedorczyk Marcin, Jaczewski P., Mosiej K., Sawicki M., Nasiłowski Ł., Trębicki R., Trębicki S., Trębicki H., Kisieliński B., Ornowski M., Frankowski T., Błoński P., Mieczkowski D.
Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski Daniel, Głogowski K., Rejmuza K., Bartosiak G., Zdunek C., Czerkas T., Rusiniak P., Żałobka P., Zieliński J.

 

JSPNT Sokołów – Kamianka                    5:4 (:) (Sokołów, SLO)

Robert Chaciński-2, Adam Gargul, Hubert Oleszczuk, Tomasz Jaszczuk # Łukasz Zawadzki, Krzysztof Ignaciuk, Jakub Stefaniak, Maciej Krasnodębski

Sędziował: Marek Szybka

JSPNT Sokołów: Brzezik M., Chaciński R., Oleszczuk B., Oleszczuk H., Murasicki M., Gargul A., Kuryłek A., Parzych K., Jaszczuk T.

Kamianka: Sulawiak J., Ignaciuk K., Ignaciuk W., Błoński D., Krasnodębski M., Ignaciuk D., Kondraciuk M., Miłobędzki K., Stefaniak J., Sidorzak M., Zawadzki Ł.,

 

Ulkar Karolew – Jabłonna Lacka              21:4 (11:2) (Węgrów-Orlik)

Konrad Markowski-8, Leszek Roguszewski-4, Piotr Matusik-3, Piotr Popławski-2, Andrzej Świnarski, Dariusz Świnarski, Bartosz Karcz, Dominik Batorowicz # Bartłomiej  Hanusz-2, Mateusz Komar, Tomasz Jurczak

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Rostek A., Świnarski A., Popławski P., Batorowicz D., Markowski K., Bąk M., Karcz M., Karcz B., Matusik P., Roguszewski L., Gierłowski K.,  Świnarski D.
Jabłonna Lacka: Kowalski T., Moczulski G., Jurczak R., Parzonka P., Hanusz B., Komar M., Sękal W., Jurczak T.

 

ATS Kowiesy – Ceranów                          0:2 (0:1) (Repki-Orlik)

Adrian Byczkowski-2 (31,49)

Sędziował: Bartosz Andrzejewski

ATS Kowiesy: Romanowski P., Romanowski S., Miszczuk P., Pałka M., Gębicki D., Gębicki J., Rosak J., Karcz A., Niewiadomski S., Chmielewski D.
Ceranów: Plas Ł., Jakubik C., Jakubik P., Jakubik Kamil, Rawiński Ł., Rzeszotek A., Kamiński M., Byczkowski A., Dmowski K., Rytel G.

 

Tabela I ligi (Stan 14.09.2014)

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Ulkar Karolew

2

6

28

5

2

0

0

2.

Sabnie (p)

2

4

10

4

1

1

0

3.

GKS Ceranów (b)

2

4

4

2

1

1

0

4.

Nieciecz (m)

1

3

10

0

1

0

0

5.

JSPNT Sokołów

2

3

9

9

1

0

1

6.

ATS Kowiesy (b)

2

3

5

6

1

0

1

7.

Skrzeszew (b)

2

3

7

11

1

0

1

8.

BTS Kobylany

2

3

7

12

1

0

1

9.

SLKS Skibniew

0

0

0

0

0

0

0

10.

Kamianka

2

0

8

10

0

0

2

11.

THC Czarni Wrotnów

2

0

3

15

0

0

2

12.

Jabłonna Lacka

1

0

4

21

0

0

1

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

 

Mecz rozegrany awansem: 7.09.2014
OSP Nowa Wieś Grochowska- Suchożebry        15:3 (8:2) 
(Nowa Wieś Gr.)
Kamil Olszewski-7, Michał Kożuchowski-3, Mikołaj Gryglas-3, Karol Skonieczny, Ariel Kupisz # Paweł Lewczuk-2, Krystian Wojewódzki

Sędziował: Adrian Zdanowski
OSP Nowa Wieś Gr.: Gryglas M., Olszewski K., Rytel K., Wilk M., Wilk S., Pogorzelski P., Kupisz A., Skonieczny K., Kożuchowski M.
Suchożebry: Sadłowski A., Wojewódzki K., Kosieradzki P., Sterak B., Niegowski K., Korneć P., Lewczuk P., Mikołajewicz D., Błoński M., Gawron B., Fałkowski A.

 

II kolejka, 14.09.2014

Kamieńczyk – MTS Sokołów                     10:0 (:) (Sabnie)

Dawid Rutkowski-4, Rafał Rutkowski-3, Paweł Stolarczuk, Łukasz Zieliński, Marcin Puzan

Sędziował: Piotr Wyszyński

Kamieńczyk: Korman J., Zieliński Ł., Zieliński K., Puzan M., Stolarczuk P., Walczuk M., Steć P., Rutkowski R., Rutkowski D.

MTS Sokołów:

 

Grodzisk – NKS Białobrzegi                      3:2 (2:0) (Grodzisk)
Adrian Rogoziński, Piotr Judasz, Patryk Chrostowski # Konrad Porzeziński-2

Sędziował: Andrzej Pietranik
Grodzisk: Ospiak P., Judasz P., Mielańczuk P., Stzrała M., Mikołajczuk R., Bińkowski D., Rogoziński A., Młynarczuk H., Chrostowski P.
NKS Białobrzegi: Gniazdowski P., Szczeć T., Szczeć S., Zieliński Ł., Zieliński D., Żołnicki R., Porzeziński K., Steć Mariusz

 

Wszebory – Dzierzby                                2:13 (0:4) (Ceranów)

# Damian Lipka-6, Jacek Toczyski-4, Robert Zembrowski, Przemysław Kwiek, bramka samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

Wszebory:

Dzierzby: Gawrysiuk M., Tabaczek S., Lipka D., Oleszczuk Ł., Oleszczuk B., Kwiek P., Toczyski J., Toczyski D., Zębrowski R., Milik M.,

 

Przywózki- Rytele Święckie                     1:0 (0:0) (Przywózki)

Damian Dmowski (69)

Sędziował: Marek Szybka

Przywózki: Przywózki M., Dmowski D., Nasiłowski T., Rzemek K., Rzemek Ł., Gawryś D., Bieliński M., Wyszomirski D., Wyszomirski P., Wierzbicki M., Wierzbicki Z., Oziębło S., Nasiłowski G., Kisieliński D.

Rytele Święckie: Zębrowski D., Mleczko J., Kołodziej K., Jarząbek M., Jarząbek M., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał, Zębrowski K., Dawidowski P., Skorek R., Rytel-Andrianik M.

 

Suchożebry – Rudniki                               6:12 (2:8) (Suchożebry-Orlik)

Krystian Wojewódzki-2 (14, 42); Mateusz Niegowski -2 (38,43); Bartosz Sterak (26), Karol Niegowski (52) # Damian Kosina-4 (8, 17, 20, 31); Cezary Dondzbach-2 (3, 34); Dawid Mieczkowski-2 (32, 53), Bartosz Nowotniak (16), Przemysław Chudź (57), Konrad Baranek (59), Sebastian Chmielaki (62)

Sędziował: Marcin Czeżyk

Suchożebry: Rawa P., Wojewódzki K., Kozieradzki P., Sterak B., Bloński M., Fałkowski A., Lewczuk P., Talecha B., Niegowski K., Niegowski M., Korneć P., Sadłowski A.

Rudniki: Pinkwara K., Chudź P., Kosina D., Nowotniak B., Baranek K., Matysiak K., Mieczkowski D., Chmielak S., Dondzbach C.

 

Sokołów I -  Bujały                                   3:6 (2:4) (Repki- Orlik)

Michał Wasiluk-2, Sławomir Replin # Kamil Wierzbicki-2, Grzegorz Maliszewski, Daniel Czarnocki, Łukasz Czarnocki, Rafał Nasiłowski

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Sokołów I:
Bujały: 
Kur M., Kur A., Klimczuk M., Bojar S., Czarnocki E., Wierzbicki K., Maliszewski G., Czarnocki D., Czarnocki Ł.

 

Nowa Wieś Grochowska- termin wolny

 

Tabela II ligi (Stan 7.09.2014)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Kamieńczyk

2

6

18

0

2

0

0

2.

Bujały

2

6

14

4

2

0

0

3.

Grodzisk

2

6

8

4

2

0

0

4.

Przywózki

2

6

5

1

2

0

0

5.

Rytele Święckie

2

3

16

1

1

0

1

6.

Nowa Wieś Grochowska

2

3

17

8

1

0

1

7.

Rudniki

2

3

13

10

1

0

1

8.

Dzierzby

2

3

13

10

1

0

1

9.

NKS Białobrzegi

2

3

8

7

1

0

1

10.

Sokołów I

2

0

7

12

0

0

2

11.

MTS Sokołów

1

0

0

10

0

0

1

12.

Suchożebry

3

0

10

35

0

0

3

13.

Wszebory

2

0

2

29

0

0

2


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [168]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 196, wczoraj: 17
ogółem: 623 143

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka