Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki I kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-09-25 19:42

WYNIKI I KOLEJKI SPOTKAŃ POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

            W niedzielę 31.08.2014 zastały zainaugurowane rozgrywki XVII edycji Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Po raz pierwszy w historii do rozgrywek przystąpiła drużyna Suchożebry, po kilku latach przerwy powróciła do rywalizacji drużyna Dzierzby. Z różnych przyczyn do rozgrywek nie przystąpiły dwie drużyny, które spadły z I ligi: Axan Kowiesy oraz Repki. Również do rywalizacji nie przystąpiła drużyna Chadzania. Pierwsza kolejka spotkań nie była udana dla debiutantów, Suchożebry przegrały w Bujałach aż 1:8, natomiast Dzierzby na własnym boisku uległy Kamieńczykowi 0:8. W rywalizacji drugoligowej za największą niespodziankę można uznać rozmiary zwycięstwa drużyny Rytele Święckie nad Wszeborami aż 16:0. Od zwycięstwa rozpoczęła rywalizację w II lidze drużyna NS Białobrzegi pokonując Sokołów I 6:4. W Grodzisku pewne zwycięstwo odnieśli gospodarze pokonując Nową Wieś Grochowską 5:2. W Skrzeszewie Rudniki uległy drużynie Przywózki 1:4.   Nowy liderem została drużyna Rytele Święckie.
            W rywalizacji I ligi nie doszło do skutku spotkanie Jabłonna Lacka- SLKS Skibniew, z powodu organizacyjnych nie było otwarte boisko (zmiana osoby odpowiedzialnej za Orlika). W związku  z tym mecz zostanie rozegrany w innym terminie, natomiast drużyna gospodarzy musi pokryć koszty dojazdu drużynie gości- w tym przypadku będzie to potrącenie  50 % kaucji na konto drużyny ze Skibniewa.
            W rozegranych spotkaniach największa niespodzianka – to hit kolejki Nieciecz- BTS Kobylany, w spotkaniu pierwszej i trzeciej drużyny ubiegłego sezonu, mecz zakończył się zwycięstwem Niecieczy aż 10:0. Bardzo dobrą postawą wykazali się beniaminkowie Ceranów zremisował 2:2 z wicemistrzem z poprzedniego sezonu drużyną z Sabni 2:2, Skrzeszew pokonał JSPNT Sokołów 5:4, natomiast ATS Kowiesy niespodziewanie pokonał w Kamiance gospodarzy również 5:4. Miłą niespodziankę sprawiła drużyna Ulkara Karolew, która pokonała w Węgrowie Czarnych Wrotnów aż 7:1. Liderem po I kolejce została drużyna Niecieczy.     

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

I LIGA

I kolejka, 31.08.2014

GKS Ceranów – Sabnie                   2:2 (0:0) (Ceranów)
Łukasz Rawiński, Adrian Byczkowski # Piotr Graw-2
Sędziował: Piotr Wyszyński
GKS Ceranów: . Świderski T., Plas Ł., Jakubik Kamil, Jakubik P., Jakubik C., Bieliński R., Kamiński M., Poźniak P., Waszczuk J., Rzeszotek A., Byczkowski E., Byczkowski A., Rawiński Ł., Dmowski K.,  Piepiora Arkadiusz
Sabnie: Kobus J., Kobus H., Jakubiak P., Tomczuk M., Bogucki D., Graw P., Mikołajczyk D., Kamiński Ł.
 

Nieciecz – BTS Kobylany                          10:0

Konrad Krochmal-3, Andrzej Pniewski-3, Hubert Abramczuk-2, Paweł Pniewski, Adam Ignaciuk

Sędziował: Marek Szybka

Nieciecz: Krochmal K., Strzała A., Pniewski A., Pniewski P., Pniewski R., Ignaciuk A., Odowski P., Abramczuk H., Skupiewski M., Bolesta P., Bielarski M., Skorupka D.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Trębicki R., TRębicki H., Frankowski T., Nasiłowski Ł., Błoński P., Ornowski M., Jaczewski J., Kisieliński B., Mosiej K.

 

Jabłonna Lacka- SLKS Skibniew – mecz nie rozegrany

Ulkar Karolew- THC Czarni Wrotnów      7:1 (4:0) (Wegrów-Orlik)
Michał Bąk-2 (3, 8); Konrad Markowski-2 (15, 67); Krzysztof Piesak -2 (50,60); bramka samobójcza # Hubert Jabłoński (39)

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Rostek A., Batorowicz D., Bąk M., Gierłowski K., Piesak K., Piesak M., Kąkol K., Świnarski D., Karcz M., Karcz B., Markowski K.

THC Czarni Wrotnów: Jabłoński H., Matusik D., Matusik A., Marczak K., Marczak M., Postek E., Postek P., Postek J., Wyszomirski M., Guzek Mateusz, Supeł M.,  Kołodziejek D., Gąsior P., Strąk K., Kornacki B.

Kamianka – ATS Kowiesy                         4:5 (2:2) (Kamianka)
# Sylwester Niewiadomski-3, Damian Jasiński, Artur Karcz

Sędziował: Bartosz Andrzejewski
Kamianka:

ATS Kowiesy: Romanowski P., Rosak J., Gebicki J., Gębicki D., Sawicki P., Iliński S., Karcz A., Andrzejczuk P., Jasiński D., Niewiadomski S.

 

Skrzeszew – JSPNT Sokołów                   5:4 (4:0) (Skrzeszew)
Tomasz Czerkas-2, Daniel Głogowski, Konrad Płachetko, Nikodem Zdunek # Hubert Oleszczuk, Grzegorz Jaroszewski, Adam Gargul, Tomasz Jaszczuk

Sędziował: Adam Chruścicki
Skrzeszew: Krukowski C., Lewczuk K., Czerkas T., Głogowski Daniel, Głogowski Damian, Głogowski K., Płachetko K., Zdunek N., Zdunek C., Rusiniak P., Rejmuza K., Żałobka P.

JSPNT Sokołów: Sawicki R., Oleszczuk H., Oleszczuk B., Murasicki M., Jastrzębski H., Pankiewicz J., Parzych K., Parzonka M., Kuryłek A., Chaciński R., Jaszczuk T., Gargul A., Jaroszewski G. 

Tabela I ligi (Stan 31.08.2014)

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz (m)

1

3

10

0

1

0

0

2.

Ulkar Karolew

1

3

7

1

1

0

0

3.

ATS Kowiesy (b)

1

3

5

4

1

0

0

4.

Skrzeszew (b)

1

3

5

4

1

0

0

5.

Sabnie (p)

1

1

2

2

0

1

0

6.

GKS Ceranów (b)

1

1

2

2

0

1

0

7.

SLKS Skibniew

0

0

0

0

0

0

0

8.

Jabłonna Lacka

0

0

0

0

0

0

0

9.

Kamianka

1

0

4

5

0

0

1

10.

JSPNT Sokołów

1

0

4

5

0

0

1

11.

THC Czarni Wrotnów

1

0

1

7

0

0

1

12.

BTS Kobylany

1

0

0

10

0

0

1

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

II LIGA

 

I kolejka, 31.08.2014

NKS Białobrzegi – Sokołów I                   6:4 (2:1) (Sterdyń)        

Łukasz Zieliński-3, Konrad Porzeziński-2, Daniel Zieliński # Michał Wasiluk, Jacek Wasiluk, Sławomir Radawiec, Łukasz Waszczuk
Sędziował: Andrzej Pietranik
NKS Białobrzegi:

Sokołów I: 
 

Dzierzby – Kamieńczyk                            0:8 (0:2) (Dzierzby)
Łukasz Zieliński-3, Rafał Witkowski-3, Marcin Puzan-2

Sędziował: Andrzej Pietranik

Dzierzby:

Kamieńczyk:

 

Rudniki – Przywózki                                 1:4 (0:2) (Skrzeszew)

Mariusz Borkowski # Damian Dmowski-2, Zbigniew Wierzbicki, Kamil Rzemek

Sędziował: Adam Chruścicki

Rudniki: Kosina D., Baranek K., Rosłan P., Matysiak K., Chmielak S., Benedykciuk N., Nowotniak B., Ornowski P., Mieczkowski D., Wasilewski H.

Przywózki: Bieliński M., Dmowski D., Dmowski P., Wierzbicki Z., Rzemek Ł., Rzemek K., Wyszomierski P., Wyszomierski D., Oziębło W., Oziębło S.

 

Rytele Święckie – Wszebory                    16:0 (9:0) (Rytele Święckie)
Konrad Zębrowski-5, Paweł Dawidowski-4, Rafał Zębrowski-3, Michał Jarząbek, Jarosław Mleczko, Kamil Kołodziej, Radosław Laskowiecki
’Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele Święckie: Zębrowski D., Jarząbek Marcin, Jarząbek Michał, Mleczko J., Rytel-Andrianik M., Skorek R., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał, Dawidowski P., Zębrowski K., Rytel M., Kołodziej K., Laskowiecki E., Zębrowski R.,

Wszebory: Żochowski P., Maliszewski A., Rytel R., Waszczuk A., Żochowski W., Bernabiuk T., Brzozowski T., Krawczykowski A., Marczak D., Młyński S.

 

Bujały – Suchożebry                                 8:1 (:) (Bujały)
Grzegorz Maliszewski-3, Kamil Wierzbicki-3, Mariusz Kur, Łukasz Czarnocki # Przemysław Korneć
Sędziował: Marek Szybka
Bujały: Kur M., Kur A., Czarnocki Ł., Czarnocki J., Czarnocki E., Czarnocki D., Wierzbicki M., Wierzbicki K., Bojar S., Maliszewski G., Nasiłowski R., Klimczuk M., Kowalski T., 

Suchożebry: Wojewódzki K., Sadłowski A., Kozieradzki P., Błoński M., Sterak B., Niegowski K., Korneć P., Lewczuk P., Lewczuk Ł.

 

Grodzisk – Nowa Wieś Grochowska                  5:2 (3:0) (Grodzisk)

Bartosz Osipiak-3, Piotr Kalinowski, Adrian Rogoziński # Mikołaj Gryglas, Kamil Olszewski
Sędziował: Krzysztof Woźniak
Grodzisk:

Nowa Wieś Grochowska:

Tabela II ligi (Stan 31.08.2014)

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Rytele Święckie

1

3

16

0

1

0

0

2.

Kamieńczyk

1

3

8

0

1

0

0

3.

Bujały

1

3

8

1

1

0

0

4.

Grodzisk

1

3

5

2

1

0

0

5.

Przywózki

1

3

4

1

1

0

0

6.

NKS Białobrzegi

1

3

6

4

1

0

0

7.

Sokołów I

1

0

4

6

0

0

1

8.

Nowa Wieś Grochowska

1

0

2

5

0

0

1

9.

Rudniki

1

0

1

4

0

0

1

10.

Suchożebry

1

0

1

8

0

0

1

11.

Dzierzby

1

0

0

8

0

0

1

12.

Wszebory

1

0

0

16

0

0

1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [105]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Sokołów I 25.04.2010
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 179, wczoraj: 17
ogółem: 623 126

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka