Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Czas rozstrzygnięć

  • autor: korniszon111, 2014-07-03 02:36

W dniu 15.06.2014 została rozegrana XXI kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Najciekawsze spotkanie zostało rozegrane w Kamiance, gdzie toczyła się walka o utrzymanie się w I lidze. W meczu o przysłowiowe sześć punktów zwyciężyła drużyna gospodarzy 6:2, w Jabłonnie Lackiej gospodarze ulegli drużynie THC Czarni Wrotnów 1:5, w Węgrowie na Orliku miłą niespodziankę sprawili zawodnicy Ulkar Karolew remisując z liderem rozgrywek drużyna Niecieczy 3:3. W Białobrzegach gospodarze przegrali wiceliderem drużyną z Sabni 2:10. Trzeci walkower zanotowali zawodnicy z Repek, nie stawiając się na meczu na własnym boisku z drużyną BTS Kobylany. Trzeci walkower oznacza wykluczenie z rozgrywek. Spotkanie Jawor Sokołów- SLKS Skibniew zostało przełożone na innym termin. W rozgrywkach II ligi największą niespodziankę sprawiła drużyna Przywózki pokonując faworyzowaną drużynę ATS –u Kowiesy 4:3. W Jabłonnie Lackiej Chądzyń przegrał z drużyną Sokołów I 5:9, W Rytelach Świeckich gospodarze nie sprostali drużynie ze Skrzeszewa przegrywając 1:7. W Kosowie Lackim Wszebory przegrały z Bujałami 1:5. Nowa Wieś Grochowska przegrała na własnym boisku z Grodziskiem 3:8, natomiast w drugim meczu w Białobrzegach Nowa Wieś Grochowska grała z Kamieńczykiem (brak wyniku). Nie dojechał na mecz do Ceranowa drużyna Rudniki, w związku z tym gospodarze otrzymali punkty walkowerem.
             Już w dniu 19.06.2014 została rozegrana XXII kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W I lidze była to ostatnia kolejka, natomiast w II lidze trzecia od końca. W I lidze najbardziej istotne było spotkanie w Skibniewie, gdzie gospodarze przegrali wysoko z Kamianką aż 2:9, ten wynik zapewnił drużynie Kaminaki utrzymanie w lidze. Również bardzo ważne dla układu tabeli miało być spotkanie Axan Kowiesy- NKS Białobrzegi, które zakończyło się pewnym zwycięstwem gospodarzy 6:2. Mimo zwycięstwa w tym meczu gospodarzom nie udało się zapewnić utrzymania w I lidze. W Repkach na Orliku BTS Kobylany rozgromił Jabłonne Lacką aż 15:4, aż 8 bramek w tym meczu zdobył Mateusz Omieciuch. W Miedznej THC Czarni Wrotnów pokonali po zaciętym meczu Jawor Sokołów 5:4. W Sabniach gospodarze pokonali Ulkar Karolew 9:5, punkty walkowerem z Repkami otrzymała drużyna Niecieczy, gdyż Repki zostały wykluczone z rozgrywek.  
            W II lidze Sokołów I pewnie pokonał Kamieńczyk 8:2, Przywózki również pewnie konały Grodzisk, Skrzeszew zwyciężył Bujały 4:1, W Repkach ATS  Kowiesy zdobył punkty bez gry, gdyż drużyna z Rytel nie dojechała na mecz. Chadzyń pokonał w Sterdyni Nową Wieś Grochowska 6:4, natomiast w Nowej Wsi gospodarze ulegli drużynie Ceranowa 1:4. W Skrzeszewie Rudniki niespodziewanie zremisowały z Wszeborami 4:4. 
            W dniu 22.06.2014 został rozegrana XXIII kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek II ligi oraz dwa spotkania zaległe I ligi. W meczach zaległych I ligi THC Czarni Wrotnów po wyrównanym spotkaniu przegrał z Niecieczą 1:2. Natomiast w Sokołowie Jawor Sokołów pokonał 6:3  Skibniew. Trzy ostatnie bramki dla gospodarzy padły w końcówce meczu. 
            W meczach II ligi Wszebory zremisowały z Rytelami 1:1, ATS Kowiesy sensacyjnie przegrał w Repkach z drużyną Sokołów I 4:11, w meczu derbowym gminy Repki Rudniki przegrały po bardzo zaciętym pojedynku z Skrzeszewem 2:3. Bardzo zacięte spotkanie było również w Grodzisku gdzie gospodarze przegrali w ostatnich sekundach mecz z Kamieńczykiem 4:6. W Bujałach gospodarze pewnie pokonali Nową Wieś Grochowską  6:1, natomiast w Przywózkach również pewnie zwyciężyli gospodarze pokonując Nową Wieś Grochowską aż 9:1. Do dużego zamieszania doszło w meczu Chądzyń – Ceranów, gdyż na skutek imprezy w Bujałach Orlik w Jabłonnie był w tym dniu zamknięty. O tym fakcie nie została poinformowana drużyna Chądzynia. Wobec takiej sytuacji sędzia miał prawo mecz przełożyć na innym termin lub na zaproponować rozegranie tego meczu na innym boisku (padły propozycję dwóch boisk). Całą sytuację skomplikowali sobie gospodarze tego meczu drużyna Chadzania, którzy przybyli na ten mecz z dwudziesto minutowym opóźnieniem, wówczas tylko zgoda drużyny przeciwnej pozwoliła by na rozegranie tego meczu na innym boisku. Drużyna z Ceranowa nie wyraziła zgody na rozegranie meczu, dlatego goście otrzymali walkower.  
            W dniu 29.06.204 została rozegrana ostatnia kolejka Powiatowej II ligi Piłkarskich Siódemek. Aż w dwóch przypadkach nie doszło do rozegrania meczu, do Ceranowa nie dojechała drużyna Grodziak, natomiast do Rytel nie dojechała drużyna Kamieńczyka.
          W Skrzeszewie Rudniki przegrali z Sokołowem I 2:4, W Repkach na Orliku ATS Kowiesy pewnie pokonał Bujały 9:4. Największą niespodziankę sprawiła drużyna Chadzania pokonując na wyjeździe Przywózki 5:4.  W Nowej Wsi Grochowskiej gospodarze w pierwszym meczu pokonali Wszebory 2:1, natomiast w drugim meczu ulegli drużynie ze Skrzeszewa 0:9. 
            Do II ligi spadają zespoły: NKS Białobrzegi, Axan Kowiesy oraz Repki, awans do I ligi wywalczyły Ceranów, ATS Kowiesy oraz Skrzeszew.       

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK 

XXI kolejka 15.06.2014

Jabłonna Lacka – THC Czarni Wrotnów   1:5

Sędziował:

Jabłonna Lacka:

THC Czarni Wrotnów:

 

Repki- BTS Kobylany                                0:3 vo

* drużyna gospodarzy nie stawiła się na meczu

 

Ulkar Karolew – Nieciecz                         3:3 (1:0) (Węgrów- Orlik)        

Radosław Replin, Piotr Popławski, Konrad Markowski # Adam Ignaciuk-2, Patryk Bolesta

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Rostek A., Replin R., Bąk M., Popławski P., Świnarski A., Roguszewski L., Cienkowski M., Karaban M., Ugboaja W., Ugboaja B., Sołowiński A., Markowski K.

Nieciecz: Grzymała J., Krochmal K., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Bolesta Ł., Bolesta P., Ignaciuk A., Wrzosek S.

 

NKS Białobrzegi – Sabnie                         2:10 (1:5) (Białobrzegi)

# Jarosław Kobus-7, Remigiusz Krzymowski-2, Kamil Jagiełło

Sędziował:

NKS Białobrzegi:

Sabnie:Ładziak K., Kobus J., Krzymowski R., Jagiełło K., Kryszczuk T., Jurczak M., Saczuk K., Bolesta P.

 

Kamianka- Axan Kowiesy                        6:2 (3:0) (Kamianka)

Mateusz Zawadzki-3, Łukasz Zawadzki, Hubert Kołodziejczuk, Damian Ignaciuk
# Radosław Sawicki, Daniel Podgórzak

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Kamianka: Ignaciuk W., Zawadzki M., Zawadzki Ł., Ignaciuk K., Ignaciuk M., Ignaciuk D., Sidorzak M., Stefaniak J., Kołodziejczuk H., Kołodziejczuk M., Błoński D., Miłobędzki K., Polak T.

Axan Kowiesy: Sawicki R., Romanowski S., Dmowski J., Podgórzak D., Kozak K., Skup P., Sikorski W., Sikorski J., Mazurek A.

 

Jawor Sokołów – SLKS Skibniew- mecz przełożony na 25.06.2014

 

 

XXII kolejka 19.06.2014

THC Czarni Wrotnów- Jawor Sokołów

Sędziował:

THC Czarni Wrotów:

Jawor Sokołów:

 

SLKS Skibniew- Kamianka                       2:9 (1:4) (Skibniew)

# Mateusz Zawadzki-2, Krzysztof Ignaciuk-2, Jarosław Sulawiak, Marcin Sidorzak, Michał Kondraciuk, Hubert Kołodziejczuk, Damian Ignaciuk

Sędziował: brak

SLKS Skibniew:

Kamianka: Ignaciuk W. Zawadzki M., Ignaciuk K., Sulawiak J., Sidorzak M., Kondraciuk M., Kołodziejczuk H., Ignaciuk D., Stefaniak J., Zawadzki Ł., Błoński D., Miłobędzki K.

 

Axan Kowiesy – NKS Białobrzegi             6:2 (3:0) (Patrykozy)
Michał Kozak-3, Karol Klewek-3 # Daniel Zieliński, Łukasz Leśniczuk

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Axan Kowiesy: Sawicki R., Mikołajczyk D., Romanowski S., Kozak K., Kozak M., Podgórzak D., Sikorski W., Skup P., Dmowski J., Klewek K., Kamiński T.

NKS Białobrzegi: Kamiński K., Steć Maciej, Kur N., Steć Mariusz I, Szczeć S., Zieliński Ł., Wilk Ł., Trusiak M., Zieliński D., Leśniczuk Ł.

 

Nieciecz – Repki                                       3:0 vo

* drużyna z Repek została wycofana z rozgrywek

 

BTS Kobylany – Jabłonna Lacka               15:4 (5:1) (Repki- Orlik)

Mateusz Omieciuch-8, Bartosz Kisieliński-3, Jakub Jaczewski-2, Marek Fedorczyk, Cezary Rytel # Andrzej Kondraciuk-2, Sebastian Tokarski-2

Sędziował: Mariusz Rutkowski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Fedorczyk Marek, Sawicki M., Dmochowski P., Kisieliński B., Jaczewski J., Trębicki R., Omieciuch M., Rytel C.

Jabłonna Lacka: Kondraciuk A., Grzyb R., Kozanecki Ł., Tokarski S., Rudziński Ł., Kanabrodzki D.

 

Sabnie- Ulkar Karolew                             9:5 (4:2) (Sabnie)

Jarosław Kobus-3, Hubert Kobus-3, Kamil Jagiełło-2, Piotr Graw # Michał Chabiera-2, Leszek Roguszewski, Piotr Popławski, bramka samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

Sabnie: Ładziak K., Saczuk K., Nowakowski D., Graw P., Kobus H., Kobus J., Jagiełło K., Bolesta P., Jurczak M.

Ulkar Karolew: Rostek A., Świnarski A., Roguszewski L., Ugboaja B., Ugboaja W., Popławski P., Replin R., Chabiera M., Ryczkowski M., Karaban M., Bąk M. 

 

Mecze zaległe: 22.06.2014

Jawor Sokołów – SLKS Skibniew             6:3 (3:2) (Sokołów- SLO)

Piotr Domagała-2, Hubert Jastrzębski-2, Grzegorz Jaroszewski, Patryk Błoński # Damian Bogucki-2, Artur Zegadło

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów: Kurelek A.,  Jastrzębski H., Gargul A., Kuryłek A. Brzezik M.,, Dobrzyński T., Oleszczuk B., Mróz B., Błoński P., Domagał P., Jaroszewski G., Murasicki M., 

SLKS Skibniew: Skibniewski P., Bieliński T., Zegadło A., Sobotka P., Głodowski G., Pogorzelski M., Uściński M., Bogucki D.

 

THC Czarni Wrotnów – Nieciecz              1:2   

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów:

Nieciecz:

 

Mecz powtórzony:

NKS Białobrzegi- THC Czarni Wrotnów   4:2

Sędziował: Andrzej Pietranik

NKS Białobrzegi:

THC Czarni Wrotnów:

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

 Wygrane

 Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

22

62

153

37

20

2

0

2.

Sabnie

22

58

155

38

19

1

2

3.

BTS Kobylany (m,p)

22

49

108

57

16

1

5

4.

Jawor Sokołów

22

32

91

82

10

2

10

5.

THC Czarni Wrotnów (b)

22

29

78

75

9

2

11

6.

Jabłonna Lacka (b)

22

25

68

110

8

1

13

7.

SLKS Skibniew

22

25

64

102

7

4

11

8.

Kamianka

22

24

83

105

7

3

12

9.

Ulkar Karolew

22

23

91

132

7

2

13

10.

NKS Białobrzegi

22

22

79

115

7

1

14

11.

Axan Kowiesy

22

22

62

107

6

4

12

12.

Repki (b)

22

12

59

131

3

3

16

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK 

                            3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Chądzyń – Sokołów I                               5:9 (:) (Jabłonna – Orlik)

Rafał Kur-2, Damian Kotowski-2, Ignacy Sidorzak #

Sędziował: Adam Chruścicki

Chadzyń: Siedlecki P., Zubow J., Pawluk M., Kur R., Kotowski D., Sidorzak I., Osipiak M.

Sokołów I:

 

Przywózki – ATS Kowiesy                        4:3 (1:2) (Przywózki)

Łukasz Gawryś, Damian Gawryś, Damian Dmowski, Przemysław Wyszomirski # Sylwester Niewiadomski, Dawid Gębicki, bramka samobójcza

Sędziował:

Przywózki: Rzemek K., Nasiłowski T., Oziębło W., Wyszomirski P., Wyszomirski D., Wierzbicki Z., Gawryś D., Gawryś Ł., Dmowski D., Przywózki M., Oziębło S., Kisieliński D., Rzemek Ł.

ATS Kowiesy: Jedliński P., Karcz R., Pliszka A., Karcz A., Jaworowski Ł., Niewiadomski S., Pałka M., Jasiński D., Makolewski M., Gębicki D., Iliński S.

 

Rytele- Skrzeszew                                   1:7 (1:5) (Rytele Święckie)

Bartłomiej Floryszczyk # Jarosław Łachecki-3, Kamil Głogowski-2, Daniel Głogowski, Cezary Zdunek

Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele: Zębrowski D., Floryszczyk B., Laskowiecki E., Laskowiecki M., Laskowiecki Rafał, Kołodziej K., Skorek R., Zębrowski S., Tatarczuk K., Zębrowski K., Zebrowski M.

Skrzeszew: Krukowski C., Zdunek C., Głogowski Daniel, Głogowski K., Głogowski Damian, Łachecki R., Łachecki J., Rejmuza K.

 

Wszebory- Bujały                                              1:5 (0:4) (Kosów Lacki)

Adam Krawczykowski # Mariusz Kur, Grzegorz Maliszewski, Kamil Wierzbicki, Łukasz Czarnocki, Sławomir Bojar

Sędziował: Piotr Wyszyński

Wszebory: Żochowski P., Waszczuk A., Krawczykowski A., (………..Konrad), Jurczak D., Dąbkowski P., Brzozowski T., Bernabiuk T., Michałowski T., Waszczuk E., Zalewski M., Wyszomirski G., Maliszewski A., Dąbkowski N.

Bujały: Kur M., Bojar S., Wierzbicki K., Wierzbicki M., Maliszewski G., Kur A., Klimczuk M., Nasiłowski R., Czarnocki Ł., Czarnocki J., Bujalski K.

 

Nowa Wieś Grochowska- Grodzisk         3:8 (2:5) (Nowa Wieś Grochowska)

Dariusz Kozaczuk, bramki samobójcze-2 # Bartosz Osipiak-3, Piotr Osipiak-2, Adrian Rogoziński, Patryk Chrostowski, Piotr Judasz

Sędziował:

Nowa Wieś Gr.: Gryglas M., Protaziuk S., Rytel K., Kożuchowski M., Onisk M., Kupisz A., Wilk S., Wilk M., Komycz K., Kozaczuk D., Ankiewicz M.

Grodzisk: Kotowski K., Osipiak P, Strzała M., Chrostowski P., Osipiak B., Osipiak D., Mikołajczuk R., Rogoziński A., Młynarczuk H., Judasz P.

 

Kamieńczyk – Nowa Wieś Grochowska   

Sędziował:

Kamieńczyk:

Nowa Wieś Gr.

 

XXII kolejka, 19.06.2014

Sokołów I – Kamieńczyk                          8:2 (2:0) (Repki- Orlik)

Michał Wasiluk-3, Grzegorz Chomać-3, Łukasz Waszczuk, Jacek Wasiluk # Dawid Rutkowski, Rafał Kotowski

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Radawiec S., Gajzler B., Waszczuk Ł., Wasiluk J., Wasiluk M., Chomać G.

Kamieńczyk: Tymiński Konrad, Zieliński Ł., Rutkowski D., Rutkowski R., Krysiak P., Stolarczuk P., Witkowski R., Korman J., Chędoska K., Kotowski R.

 

Przywózki- Grodzisk                                7:2 (3:0) (Przywózki)     
Damian Dmowski-3, Damian Gawryś-2, Zbigniew Wierzbicki, bramka samobójcza # Adrian Rogoziński-2        

Sędziował: Robert Mosiej

Przywózki: Nasiłowski T., Dmowski D., Gawryś D., Wierzbicki Z., Rzemek K., Rzemek Ł., Gawryś Ł., Oziębło W., Oziębło Ł., Wyszomirski D., Wyszomirski P., Kisieliński D., Przywózki M., Bieliński M.

Grodzisk: Kotowski K., Rogoziński A., Mielańczuk P., Chrostowski P., Osipiak P., Mikołajczuk R., Judasz P., Strzała M., Kalinowski P., Młynarczuk H.

 

Skrzeszew- Bujały                                    4:1 (1:0) (Skrzeszew)

Jarosław Łachecki, Robert Łachecki, Tomasz Czerkas, bramka samobójcza # 

Sędziował:  

Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Zdunek C., Rusiniak P., Głogowski D., Głogowski K., Łachecki J., Łachecki R., Płachetko K., Czerkas T.

Bujały:

 

ATS Kowiesy- Rytele                               3:0 vo

* drużyna z Rytel nie dojechała na zawody

 

Rudniki- Wszebory

Sędziował:

Rudniki:

Wszebory:

 

Chadzyń – Nowa Wieś Grochowska                   6:4 (4:2) (Sterdyń)

Hubert Sidorzak-2, Damian Kotowski, Hubert Osipiak, Bartosz Łagoda, Damian Kotowski #

Sędziował:

Chądzyń:Siedlecki P., Zubow J., Bocian M., Pawluk M., Łagoda B, Osipiak H., Rozbicki I., Sarna D., Sidorzak H., Sidorzak G., Sidorzak I., Kotowski D.

Nowa Wieś Gr.

 

Nowa Wieś Grochowska- Ceranów          1:4 (:) (Nowa Wieś Gr.)

Maciej Ankiewicz # Adrian Byczkowski-3, Łukasz Rawiński

Sędziował: brak sędziego

Nowa Wies Gr.:Mąka S., Ankiewicz M., Grygla M., Dziewulski D., Skonieczny K., Onisk M., Kożuchowski M., Górski J., Górski M., Kupisz A., Protaziuk S., Wilk S., Sypka M

Ceranów: Świderski T., Plas Ł., Rzeszotek A., Waszczuk J., Jakubik Konrad, Jakubik C., Kamiński M., Rawiński Ł., Byczkowski A., Jakubik P., Dmowski K.

 

XXIII kolejka, 22.06.2014

Wszebory – Rytele                          1:1

Sędziował:

Wszebory:

Rytele:

 

ATS Kowiesy – Sokołów I               4:11 (3:2) (Repki- Orlik)

Sylwester Niewiadomski-2, Patryk Komycz-2 # Łukasz Waszczuk-5, Sławomir Replin-2, Michał Wasiluk-2, Sławomir Radawiec, Bartłomiej Gajzler

Sędziował: Henryk Rymuza

ATS Kowiesy: Jedliński P., Miszczuk P., Gębicki D., Gębicki J., Pałka M., Niewiadomski S., Komycz P., Iliński S., Karcz A.

Sokołów I: Ratyński I., Szybka G., Chomać G., Jurczak T., Gajzler B., Radawiec S., Replin S., Waszczuk Ł., Wasiluk M.

 

Rudniki- Skrzeszew                        2:3 (0:0) (Skrzeszew)

Piotr Ornowski, Grzegorz Kopówka # Jarosław Łachecki-2, Konrad Płachetko

Sędziował: Marek Szybka

Rudniki:

Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Zdunek C., Głogowski D., Głogowski K., Czerkas R., Płachetko K., Łachecki R., Łachecki J.

 

Grodzisk – Kamieńczyk                            4:6 (1:1) (Grodzisk)

Adrian Rogoziński-2, Piotr Judasz, Patryk Chrostowski # Rafał Rutkowski-3, Dawid Rutkowski, Paweł Stolarczuk, bramka samobójcza

Sędziował: Jarosław Kobus

Grodzisk:

Kamieńczyk:

 

Chądzyń – Ceranów                                 0:3 vo

 

Bujały – Nowa Wieś Grochowska            6:1   

Mariusz Kur-2, Łukasz Czarnocki-2, Kamil Wierzbicki, Daniel Czarnocki #

Sędziował: Adam Chruścicki

Bujały: Kur M., Czarnocki Ł., Wierzbicki K., Czarnocki D., Czarnocki J., Bojar S., Nasiłowski R., Kur A.

Nowa Wieś Gr.

 

Przywózki – Nowa Wieś Grochowska      9:1 (6:0) (Przywózki)     

Damian Dmowski-5, Przemysław Wyszomirski-2, Maciej Bieliński, Zbigniew Wierzbicki # Kamil Rytel

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Przywózki:

Nowa Wieś Gr.:

XXIV kolejka, 29.06.2014

Rytele- Kamieńczyk                                 3:0 vo
* drużyna z Kamieńczyka nie dojechał na mecz

 

Rudniki- Sokołów I                                  2:4 (1:2) (Skrzeszew)

# Michał Wasiluk-2, Sławomir Radawiec, Paweł Jarosz

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Rudniki:

Sokołów I: Jarosz P., Radawiec S., Wasiluk M., Wasiluk J., Gajzler B., Maliszewski Z., Waszczuk Ł., Chomać G., Szybka G.

 

ATS Kowiesy – Bujały                              9:4 (:) (Repki- Orlik)      

Marcin Pałka-4, Kamil Jasiński-3, Jakub Gębicki, Dawid Gębicki# Mariusz Kur-2, Mateusz Klimczuk, Łukasz Czarnocki

Sędziował: Mariusz Rutkowski

ATS Kowiesy:

Bujały: Kur M., Czarnocki Ł., Klimczuk M., Czarnocki J., Czarnocki E., Wierzbicki K., Nasiłowski R.

 

Ceranów – Grodzisk                                 3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Przywózki – Chadzyń                               4:5 (2:2) (Przywózki)

# Damian Kotowski-3, Jakub Siedlecki, Hubert Sidorzak

Sędziował: Robert Mosiej

Przywózki:

Chądzyń: Siedlecki J., Siedlecki P., Zubow J., Sarna D., Załoga W., Osipiak H., Kotowski D., Sidorzak H., Rozbicki I.

 

Nowa Wieś Grochowska- Wszebory

Sędziował: Marek Szybka

Nowa Wieś Gr.:

Wszebory:

 

Nowa Wieś Grochowska- Skrzeszew       0:9 (0:2) (Nowa Wieś Grochowska)

Grzegorz Bartosiak-2, Konrad Płachetko-2, Jarosław Łachecki-2, Daniel Głogowski, Kamil Głogowski, Tomasz Czerkas

Sędziował: Marek Szybka

Nowa Wieś Gr.

Skrzeszew: Krukowski C., Zunek C., Rejmuza K., Bartosiak G.,

Głogowski D., Płachetko K., Głogowski K., Czerkas T., Łachecki J., Zieliński J.

 

 

Tabela II ligi (Tabela końcowa sezon 2013/2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

 Wygrane

 Remisy

Porażki

1.

Ceranów (b)

24

60

99

29

19

3

2

2.

ATS Kowiesy

24

58

179

65

19

1

4

3.

Skrzeszew

24

58

123

51

19

1

4

4.

Przywózki (b)

24

38

107

75

11

5

8

5.

Sokołów I

24

38

136

93

12

2

10

6.

Bujały

24

35

73

65

10

5

9

7.

Grodzisk

24

34

87

74

10

4

10

8.

Kamieńczyk (b)

23

28

60

85

8

4

11

9.

Rudniki

24

26

52

76

7

5

12

10.

Chądzyń

24

23

96

104

7

2

15

11.

Rytele (b)

24

22

45

117

7

1

16

12.

Nowa Wieś Groch. (b)

23

20

64

126

6

2

15

13.

Wszebory (b)

24

6

43

204

1

3

20

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [262]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 188, wczoraj: 17
ogółem: 623 135

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka