Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI 20 Kolejki PLP&

  • autor: korniszon111, 2014-06-19 11:19

W niedzielę 1.06.2014 roku została rozegrana XX kolejka spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Najciekawsze spotkanie w I lidze zostało rozegrane w Patrykozach, gdzie Axan Kowiesy po bardzo wyrównanym meczu zremisował z Jaworem Sokołów 2:2. Również ciekawe spotkanie rozegrano w Repkach, gdzie BTS pokonał Ulkar Karolew 4:2, mimo prowadzenia gości do przerwy 1:0. Kolejne pewne zwycięstwa odniosła drużyna z Niecieczy pokonując na własnym boisku NKS Białobrzegi aż 10:1. Również pewnie Sabnie pokonały Kamiankę 8:2. W Miedznej THC Czarni Wrotnów pokonali faworyzowany Skibniew 8:4. Nie doszło do spotkania w Jabłonnie Lackiej, gdyż drużyna z Repek nie dojechała na mecz. W tabeli bez większych zmian, Nieciecz jest już bardzo blisko mistrzostwa, Sabnie II miejsca a BTS Kobylany III miejsca. Drużyna Repek pogodziła się już chyba ze spadkiem do II ligi, natomiast walka o utrzymanie jest coraz bardziej ciekawa.
            W II lidze znamy już drużyny które awansowały do I ligi, po wywalczeniu awansu radzą sobie bardzo różnie, zupełnie formę straciła drużyna z Skrzeszewa, która doznała bardzo wysokiej porażki w Przywózkach aż 0:9. ATS rozgromił Nową Wieś Grochowską aż 23:4, również Sokołów I zdeklasował rywali pokonując Nową Wieś Grochowską 20:0. Kamieńczyk pewnie pokonał Wszebory 7:1. W Repkach Rudniki niespodziewanie wysoko uległy drużynie z Bujał aż 2:7. W Rytelach Święckich gospodarze przegrali z Ceranowem 1:5, natomiast Grodzisk pokonał Chądzyń walkowerem, gdyż goście nie dojechali na mecz.  

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XX kolejka 1.06.2014

Sabnie- Kamianka                                    8:2 (:) (Sabnie)

Jarosław Kobus-3, Tomasz Kryszczuk-3, Kamil Jagiełło-2 #

Sędziował: Adam Chruścicki

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Kobus J., Jagiełło K., Saczuk K., Kobus H., Jurczak M., Kryszczuk T., Chendoszko Ł.

Kamianka:

 

Nieciecz- NKS Białobrzegi                        10:1 (:) (Nieciecz)

# Sylwester Szczeć

Sędziował: Adam Chruścicki

NKS Białobrzegi: Steć Patryk, Szczeć S., Leśniczuk Ł., Zieliński Ł., Wilk Ł., Kur N., Kamiński K., Wawer D., Trusiak M.

 

THC Czarni Wrotnów- SLKS Skibniew      8:4 (:) (Miedzna- Orlik)

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów:

SLKS Skibniew:

 

Jabłonna Lacka – Repki                           3:0 vo

  • drużyna gości nie dojechała na mecz

 

BTS Kobylany – Ulkar Karolew                 4:2 (0:1) (Repki- Orlik)

Mateusz Omieciuch, Krzysztof Mosiej, Robert Trębicki, Ernest Wierzbicki # Wiktor Ugboaja, Konrad Markowski

Sędziował: Mariusz Rutkowski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Trębicki R., Trębicki H., Mosiej K., Omieciuch M., Fedorczyk Marek, Grzeszek D., Jaczewski J.

Ulkar Karolew: Świnarski A., Żurawiński P., Rostek A., Popławski P., Ugboaja W., Ugboaja B., Replin R., Markowski K., Bąk M., Karaban M.,

 

Axan Kowiesy – Jawor Sokołów               2:2 (:) (Patrykozy)

Daniel Podgórzak, Daniel Rybiński

Sędziował: Adrian Zdanowski

Axan Kowiesy: Sawicki R., Mikołajczyk D., Romanowski S., Kozak K., Kozak M., Klewek K., Skup P., Podgórzak D., Rybiński D., Sikorski J.

Jawor Sokołów:

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

19

55

145

33

18

1

0

2.

Sabnie

20

52

136

31

17

1

2

3.

BTS Kobylany (m,p)

20

43

90

53

14

1

5

4.

Jawor Sokołów

20

29

81

74

9

2

9

5.

SLKS Skibniew

20

25

59

79

7

4

9

6.

Jabłonna Lacka (b)

20

25

64

87

8

1

11

7.

NKS Białobrzegi

20

25

69

88

8

1

11

8.

THC Czarni Wrotnów (b)

19

23

65

67

7

2

10

9.

Ulkar Karolew

20

19

73

115

6

1

11

10.

Axan Kowiesy

20

19

54

99

5

4

11

11.

Kamianka

20

18

68

101

5

3

12

12.

Repki (b)

20

12

59

125

3

3

14

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XX kolejka, 1.06.2014

Sokołów I – Nowa Wieś Grochowska       20:0 (:) (Repki- Orlik)

Michał Wasiluk-5, Sławomir Radawiec-5, Łukasz Waszczuk-4, Sławomir Replin-3, Grzegorz Chomać-2, Łukasz Sawicki

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Gajzler B., Wasiluk M., Chomać G., Radawiec S., Replin S., Waszczuk Ł., Sawicki Ł.

Nowa Wieś Gr.:

 

ATS Kowiesy- Nowa Wieś Grochowska    23:4 (:) (Repki- Orlik)

Marcin Pałka-5, Sylwester Niewiadomski-4, Daniel Chmielewski-4, Kacper Komycz-3, Patryk Miszczuk-2, Łukasz Jaworowski-2, Artur Pliszka, Kamil Jasiński, Damian Jasiński #Michał Gryglas, Dariusz Kozaczuk, Mariusz Wilk, bramka samobójcza

Sędziował: Mariusz Rutkowski

ATS Kowiesy: Romanowski P., Karcz A., Iliński S., Pałka M., Niewiadomski S., Chmielewski D., Komycz K., Miszczuk P., Jaworowski Ł., Pliszka A., Jasiński K., Jasiński D.

Nowa Wieś Gr.:

 

Rytele- Ceranów                                      1:5 (:) (Rytele Święckie)

# Adrian Byczkowski-3, Mariusz Kamiński, bramka samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele:

Ceranów: Plas Ł., Piepiórka Arkadiusz, Jakubik Konrad, Jakubik Kamil, Byczkowski A., Rzeszotek A., Poźniak P., Jakubik C., Jakubik P., Bieliński R., Rawiński Ł., Waszczuk J., Kamiński M.

 

Przywózki- Skrzeszew                              9:0 (:) (Przywózki)

Sędziował: Adrian Zdanowski

Przywózki:

Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Rusiniak P., Zdunek C., Łachecki J., Łachecki R., Czerkas T., Załobka P., Zieliński J.

 

Rudniki- Bujały                                         2:7 (2:2) (Repki- Orlik)

Mariusz Borkowski # Kamil Wierzbicki-3, Grzegorz Maliszewski-2, Łukasz Czarnocki, Marek Szulawiak

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Rudniki: Rosłan P., Chmielak S., Bochaj P., Koprowski A., Wasilewski H., Nowotniak B., Baranek K., Pinkwara K., Paprocki W., Rosłan K., Borkowski M.

Bujały: Wierzbicki K., Maliszewski G., Czarnocki Ł., Szulawiak M., Czarnocki D., Czarnocki J., Klimczuk M., Bojar S., Nasiłowski R., Niemirka M

 

Grodzisk- Chądzyń                          3:0 vo

  • goście nie dojechali na mecz
  •  

Kamieńczyk- Wszebory                   7:1 (:) (Białobrzegi)

Rafał Witkowski-3, Paweł Krysiak-2, Rafał Kotowski, Łukasz Zieliński #

Sędziował: Piotr Wyszyński

Kamieńczyk: Walczuk M., Bień R., Chedoska K., Rutkowski D., Stolarczuk P., Tymiński Konrad, Tymiński Kamil, Zieliński Ł., Kotowski R., Krysiak P., Witkowski R.

Wszebory:

 

Tabela II ligi (Stan na 1.06.2014)

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

ATS Kowiesy

20

52  

160

45

17

1

2

2.

Ceranów (b)

20

48

86

28

15

3

2

3.

Skrzeszew

20

46

102

45

15

1

4

4.

Grodzisk

20

31

73

55

9

4

7

5.

Przywózki (b)

20

29

83

64

8

5

7

6.

Bujały

20

29

57

50

8

5

7

7.

Sokołów I

20

26

104

80

9

2

9

8.

Kamieńczyk (b)

20

25

52

70

7

4

9

9.

Rudniki

20

22

46

72

6

4

10

10.

Chądzyń

20

20

90

86

6

2

12

11.

Rytele (b)

20

18

40

106

6

0

14

12.

Nowa Wieś Groch. (b)

16

17

51

85

5

2

9

13.

Wszebory (b)

20

4

36

192

1

1

17

Przeczytaj dodatkowo:

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [220]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Zdjęcia drużynowe
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 27, wczoraj: 17
ogółem: 622 974

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka