Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 19 kolejki PLP 7

  • autor: korniszon111, 2014-06-19 11:18

WYNIKI POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK Z DNIA 25.05.2014

W niedzielę 25.05.2014 została rozegrana XIX kolejka spotkań Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi pewne zwycięstwa wyjazdowe odniosły dwa czołowe zespoły: Nieciecz i Sabnie. Nieciecz zwyciężyła w Kamiance gospodarzy 11:4, natomiast Sabnie zwyciężyły w Sokołowie Jawor 5:2. Niespodziewanie mecz walkowerem oddała drużyna BTS Kobylany nie stawiając się na meczu w Białobrzegach. Bardzo cenne punkty wywalczyła drużyna Ulkara Karolew zwyciężając Jabłonne Lacką 7:5. W bardzo trudnej sytuacji znajduje się drużyna z Repek, która tym razem uległa na własnym boisku drużynie THC Czarni Wrotnów aż 1:12. Wciąż w grze o utrzymanie pozostaje drużyna Axana Kowiesy, która niespodziewanie pokonała na wjeździe SLKS Skibniew 4:2. Na czele stawki bez zmian, prowadzi Nieciecz przed Sabniami i drużyną BTS Kobylany. W tej chwili na pozycjach spadkowych znajdują się Kamianka, Axan Kowiesy i Repki. 
            W rozgrywkach II ligi najciekawsze spotkanie rozegrano w Ceranowie, gdzie spotkały się zespoły z drugiego i trzeciego miejsca w tabeli. Po wyrównanym meczu zwyciężyli gospodarze 4:2. Stratę punktów przez Skrzeszew wykorzystała drużyna ATS Kowiesy pokonując w Kosowie Lackim Wszebory aż 15:0. W Bujałach gospodarze pokonali Kamieńczyk aż 9:1. W Jabłonnie Chadzyń pokonał Rudniki 10:5, jednak ten mecz prawdopodobnie zostanie zweryfikowany jako walkower dla gości ze względu na udział aż czterech zawodników zrzeszonych w drużynie gospodarzy. (Czekam na formalne potwierdzenie). Bez gry punkty w Przywózkach wywalczyli gospodarze, gdyż drużyna gości – Rytele nie dojechały na mecz. W Repkach na Orliku Sokołów I po bardzo wyrównanym meczu zremisował z Grodziskiem 4:4.   W tabeli prowadzi ATS Kowiesy przed Skrzeszewem i Ceranowem- wszystkie te zespoły zapewniły sobie awans do I ligi. W środku tabeli bardzo ciasno, każda kolejka przynosi duże zmiany, tabelę zamyka drużyna Wszebory. 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

Repki- THC Czarni Wrotnów                    1:12 (1:5) (Repki- Orlik)

Marcin Horowicz # Sebastian Kresa-5, Hubert Jabłoński-2, … Ładosz -2, Tomasz Matusik, Karol Marczak, Mateusz Wyszomirski

Sędziował: Marek Szybka

Repki:Olszewski S., Olszewski K., Waszczuk A., Horowicz M., Andrzejczuk P., Gawroński D., Borys Ł., Andrzejewski B.

THC Czarni Wrotnów: Kresa S., Postek J., Marczak K., Marczak M., Matusik D., Matusik A., Matusik T., Supeł M., Ufnal M., Wyszomirski M., Postek E., Jabłoński H., Ładosz ..

 

Ulkar Karolew- Jabłonna Lacka               7:5 (4:1) (Węgrów- Orlik)

Adam Sołowiński-3, Andrzej Świnarski-2, Wiktor Ugboaja, Radosław Replin # Łukasz Rudziński-2, Rafał Pieczara-2, Piotr Krawczyk

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew: Świnarski D., Świnarski A., Bąk M., Popławski P., Żórawiński P., Sołowiński A., Karaban M., Ugboaja W., ,Replin R., Ugboaja B., Roguszewski L.

Jabłonna Lacka: Plichta T., Moczulski T., Rudziński Ł., Kondraciuk E., Kondraciuk A., Przesmycki M., Sękal W., Pieczara R., Krawczyk P.

 

Kamianka- Nieciecz                                  4:11 (2:5) (Kamianka)

Łukasz Zawadzki-2, Krzysztof Ignaciuk, Marcin Sidorzak # Andrzej Pniewski-5, Maciej Skupiewski-4, Adam Ignaciuk, Konrad Krochmal

Sędziował: Marek Szybka

Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk K., Sulawiak J., Zawadzki Ł., Sidorzak M., Stefaniak J., Kondraciuk M., Ignaciuk D., Błoński D., Miłobędzki K.

Nieciecz: Grzymała J., Pniewski R., Pniewski A., Skupiewski M., Krochmal K., Ignaciuk A., Bielarski M., Błoński A.

 

NKS Białobrzegi – BTS Kobylany              3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Jawor Sokołów – Sabnie                          2:5 (1:2) (Sokołów, SLO)

Bartłomiej Barbarski, Adam Gargul # Jarosław Kobus-2, Hubert Kobus-2, Kamil Jagiełło

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Murasicki M., Dobrzyński T., Kuryłek A., Parzonka M., Oleszczuk B., Barbarski B., Domagała P., Mróz B., Błoński P., Gargul A., Puzan M., Jaroszewski G.  

Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Benedykciuk J., Jurczak M., Saczuk K., Kryszczuk T., Jagiełło K., Kobus J., Kobus H.

 

SLKS Skibniew- Axan Kowiesy                 2:4 (1:3) (Skibniew)

Marcin Goworek, Mateusz Miszczuk # Michał Kozak-2, Przemysław Skup, Karol Klewek

Sędziował: Robert Mosiej

SLKS Skibniew: Pogorzelski M., Zegadło A., Miszczuk M., Pogorzelski S., Wyszomirski P., Goworek M.

Axan Kowiesy: Sawicki R., Romanowski S., Klewek K., Mikołajczyk D., Skup P., Kozak K., Kozak M., Sikorski J.

 

Tabela I ligi (Stan na 25.05.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

 Remisy

 Porażki

1.

Nieciecz

18

52

135

32

17

1

0

2.

Sabnie

19

49

128

29

16

1

2

3.

BTS Kobylany (m,p)

19

40

86

51

13

1

5

4.

Jawor Sokołów

19

28

79

72

9

1

9

5.

SLKS Skibniew

19

25

55

79

7

4

8

6.

Jabłonna Lacka (b)

19

22

61

90

7

1

11

7.

NKS Białobrzegi

19

25

68

78

8

1

10

8.

THC Czarni Wrotnów (b)

18

20

57

63

6

2

10

9.

Ulkar Karolew

19

19

71

111

6

1

10

10.

Kamianka

19

18

66

93

5

3

11

11.

Axan Kowiesy

19

18

52

97

5

3

11

12.

Repki (b)

19

12

59

122

3

3

13

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XIX kolejka, 25.05.2014

Ceranów – Skrzeszew                     4:2 (3:2) (Ceranów)

Adrian Byczkowski, Mariusz Kamiński, Jarosław Waszczuk, Łukasz Rawiński
# Jarosław  Łachecki, Konrad Płachetko

Sędziował: Piotr Wyszyński

Ceranów: Świderski T., Rzeszotek A., Byczkowski E., Piepióra Arkadiusz, Dmowski K., Jakubik Konrad, Jakubik Kamil, Jakubik P., Jakubik C., Poźniak P., Bieliński R., Byczkowski A., Rawiński Ł., Kamiński M., Waszczuk J.

Skrzeszew: Krukowski C., Zdunek C., Zdunek N., Głogowski D., Łachecki J., Łachecki R., Czerkas T., Płachetko K.

 

Przywózki- Rytele                           3:0

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Sokołów I – Grodzisk                      4:4   

Sędziował: Adrian Zdanowski

Sokołów I:

Grodzisk:

 

Chądzyń – Rudniki                          10:5 (3:1) (Jabłonna  Orlik)

Damian Kotowski-5, Hubert Osipiak-2, Rafał Kur-2, Ignacy Sidorzak #  

Sędziował: Adam Chruścicki

Chadzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Kur R., Rozbicki I., Zubow J., Osipiak H., Bocian M., Łagoda B., Kotowski D., Sidorzak I.

Rudniki:

 

Bujały – Kamieńczyk                       9:1 (:) (Bujały)

M. Niemirka-4, R. Nasiłowski-2, Sławomir Bojar-2, Grzegorz Maliszewski #

Sędziował: Adam Chruścicki

Bujały: Czarnocki Ł., Czarnocki J., Czarnocki D., Wierzbicki K., Klimczuk M., Kur M., Maliszewski G., Niemirka M., Nasiłowski R., Bojar S.

Kamieńczyk:

 

Wszebory – ATS Kowiesy                0:15  (Kosów Lacki)

Kamil Jasiński-5, Sylwester Niewiadomski-2, Marcin Makolewski-2, Daniel Chmielewski-2, Marcin Pałka-2, Jakub Gębicki, Łukasz Jaworowski

Sędziował: Piotr Wyszyński

Wszebory: Bernabiuk T., Krawczykowski A., Maliszewski A., Wyszomierski G., Waszczuk A., Kędzior D., Żochowski P., Rytel K., Brzozowski T.

ATS Kowiesy: Jedliński P., Karcz R., Gębicki J., Chmielewski D., Jaworowski Ł., Gebicki D., Niewiadomski S., Jasiński K., Karcz A., Pałka M., Iliński S., Makolewski M.

 

Tabela II ligi (Stan na 25.05.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

ATS Kowiesy

19

49  

137

42

16

1

2

2.

Skrzeszew

19

46

102

38

15

1

3

3.

Ceranów (b)

19

45

81

27

14

3

2

4.

Grodzisk

19

28

70

55

8

4

7

5.

Przywózki (b)

19

26

74

64

7

5

7

6.

Bujały

19

26

50

48

7

5

7

7.

Sokołów I

19

23

84

80

8

2

9

8.

Kamieńczyk (b)

19

22

45

69

6

4

9

9.

Rudniki

19

22

44

65

6

4

9

10.

Chądzyń

19

20

90

83

6

2

11

11.

Rytele (b)

19

18

39

101

6

0

13

12.

Nowa Wieś Groch. (b)

14

17

48

42

5

2

7

13.

Wszebory (b)

19

4

35

185

1

1


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [196]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 160, wczoraj: 17
ogółem: 623 107

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka