Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI XVIII Kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-05-30 15:02

W dniu 18 maja została rozegrana XVIII kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Rozgrywki wchodzą w decydującą fazę. O ile walka o czołowe miejsca zarówno w I lidze jak i II lidze wydaję się już tylko formalnością, o tyle walka o utrzymanie się w I lidze zapowiada się pasjonująco. Różnice w punktacji Są bardzo małe i walka o utrzymanie będzie się toczyła chyba aż do ostatniej kolejki. W rozgrywkach I ligi pewne zwycięstwa odniosły trzy czołowe zespoły:: Nieciecz pokonała Jawor 5:0, Sabnie aż 9:2 pokonały SLKS Skibniew, natomiast BTS Kobylany pewnie pokonał Kamiankę 8:3. W meczu o przysłowiowe sześć punktów walka toczyła się w trzech pozostałych spotkaniach. Niespodziankę sprawiła drużyna Axanu pokonując na wyjeździe Czarnych Wrotnów 4:3, również w Repkach zwyciężyli goście drużyna Ulkara Karolwe pokonała gospodarzy aż 13:3, w Jabłonnie pewnie zwyciężyli gospodarze pokonując NKS Białobrzegi 9:3.     
            W rozgrywkach II ligi hitem kolejki miał być spotkanie ATS Kowiesy i Skrzeszewa, niespodziewanie wicelider ATS rozgromił lidera aż 9:1, tym samym spychając drużynę ze Skrzeszewa na II miejsce w tabeli. Zwycięstwo ATS-u zapewniło tej drużynie awans do I ligi.
          Swój awans mogła przypieczętować drużyna z Ceranowa, jednak niespodziewanie uległa w Bujałach gospodarzom 1:2. W Rytelach po zaciętym spotkaniu gospodarze ulegli drużynie z Grodziska 2:3. W Przywózkach kolejne zwycięstwo odnieśli gospodarze pokonując Wszebory 8:4, mimo porażki drużyna gości pozostawiła dobre wrażenie, z meczu na mecz ta drużyna gra coraz lepiej. W Białobrzegach w derbach gminy Sterdyń Kamieńczyk niespodziewanie bardzo łatwo pokonał Chadzyń 5:0. W Nowej Wsi gospodarze tradycyjnie rozegrali aż dwa spotkania, w pierwszym pewnie pokonali Sokołów I 5L1, natomiast w drugim meczu ulegli co raz lepiej grającej drużynie z Rudnik 1:4.

 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XVIII kolejka, 18.05.2014

THC Czarni Wrotnów – Axan Kowiesy     3:4 (2:3) (Miedzna – Orlik)

Emil Postek, Adrian Gąsior, Maciej Marczak # Kamil Paczuski-2, Piotr Bieniek

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów: Matusik D., Matusik T., Guzek M., Postek E., Supeł M., Gąsior A., Postek E., Kołodziejek D., Marczak M., Jabłoński H., Postek J., Marczak K., 

Axan Kowiesy: Sawicki R., Romanowski S., Kozak K., Kozak M., Kicman M., Bieniek P., Paczuski K., Krasnodębski R., Sosnowski P., Sikorski J.

 

Sabnie – SLKS Skibniew                           9:2 (3:1) (Sabnie)

Jarosław Kobus-6, Kamil Jagiełło-2, Hubert Kobus # Damian Bogucki, Artur Zegadło

Sedziował: Marek Szybka

Sabnie: Ładziak K., Kryszczuk T., Jurczak M., Nowakowski D., Kobus J., Kobus H., Saczuk K., Chendoszko Ł., Jagiełło K.

SLKS Skibniew: Bieliński T., Pogorzelski M., Zegadło A., Goworek M., Głodowski G., Pogorzelski T., Wyszomirski P., Bogucki D., Uściński M., Pogorzelski S.

 

Nieciecz – Jawor Sokołów                        5:0 (2:0) (Nieciecz)

Patryk Bolesta-2, Marcin Bielarski, Hubert Adamczuk, Łukasz Boelsta

Sędziował: Marek Szybka

Nieciecz: Nasiłowski R., Bolesta P., Bolesta Ł., Abramczuk H., Ignaciuk A., Pniewski A., Pniewski R., Bielarski M.

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Dobrzyński T., Jaroszewski G., Mróz B., Oleszczuk B., Parzonka M., Murasicki M., Domagała P.

 

BTS Kobylany- Kamianka                         8:3 (2:1) (Repki-Orlik)

Mateusz Omieciuch-4, Hubert Trębicki, Robert Tębicki, Bartosz Kisieliński, Jakub Jaczewski # Hubert Kołodziejczuk, Krzysztof Ignaciuk, bramka samobójcza

Sędziował: Mariusz Rutkowski

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Kisieliński B., Fedorczyk Marcin, Ornowski M., Jaczewski J., Trębicki R., Trębicki H., Omieciuch M., Mosiej K.,  

Kamianka: Ignaciuk W., Ignaciuk D., Kołodziejczuk H., Sidorzak M., Zawadzki Ł., Ignaciuk K., Kondraciuk M., Miłobędzki K., Sulawiak J.

 

Jabłonna Lacka- NKS Białobrzegi            9:3

# Łukasz Zieliński-2, Łukasz Leśniczuk

Sędziował: Andrzej Pietranik

Jabłonna Lacka:                                                                   

NKS Białobrzegi: Wawer D., Zieliński Ł.,Szczeć S., Steć Patryk, Szczeć T., Kur N., Komar P., Leśniczuk Ł.,

 

Repki – Ulkar Karolew                                       3:13 (0:6) (Repki-Orlik)

Kamil Olszewski, Piotr Andrzejczuk, bramka samobójcza # Marcin Domański-3, Michał Bąk-2,  Bernard Ugboaja-2, Andrzej Świnarski-2, Wiktor Ugboaja -2, Konrad Markowski, Paweł Krasnodębski
Sędziował: Mariusz Rutkowski

Repki: Olszewski S., Olszewski K., Andrzejczuk P., Bartosiak D., Horowicz M., Daniluk K., Andrzejewski B.

Ulkar Karolew: Rostek A., Świnarski D., Świnarski A., Ugboaja W., Ugboaja B., Markowski K., Domański M., Bąk M., Karaban M., Krasnodębski P. 

 

 

Tabela I ligi (Stan na 18.05.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

 Punkty

Bramki

Wygrane

 Remisy

 Porażki

1.

Nieciecz

17

49

124

28

16

1

0

2.

Sabnie

18

46

123

27

15

1

2

3.

BTS Kobylany (m,p)

18

40

86

48

13

1

4

4.

Jawor Sokołów

18

28

77

67

9

1

8

5.

SLKS Skibniew

18

25

53

75

7

4

7

6.

Jabłonna Lacka (b)

18

22

56

83

7

1

10

7.

NKS Białobrzegi

18

22

65

78

7

1

10

8.

Kamianka

18

18

62

82

5

3

10

9.

THC Czarni Wrotnów (b)

17

17

45

62

5

2

10

10.

Ulkar Karolew

18

16

64

106

5

1

10

11.

Axan Kowiesy

18

15

48

95

4

3

11

12.

Repki (b)

18

12

58

110

3

3

12

 

POWIATOWA II LIG APIŁKARSKICH SIÓDEMEK
 

XVIII kolejka, 18.05.2014

Bujały – Ceranów                                     2:1 (1:0 ) (Bujały)

Mariusz Kur-2 # Mariusz Kamiński

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Bujały: Niemirka M., Nasiłowski R., Czarnocki Ł., Czarnocki J., Czarnocki D., Czarnocki E., Wierzbicki K., Wierzbicki M., Szulawiak M., Bujalski K., Kożuchowski J., Kur M., Kur A., Maliszewski G., Bojar S.

Ceranów: Świderski T., Byczkowski A., Kamiński M., Rzeszotek A., Rawiński Ł., Jakubik C., Jakubik Kamil, Jakubik Konrad, Jakubik P., Dmowski K.

 

Kamieńczyk – Chądzyń                             5:0 (2:0) (Białobrzegi)

Sędziował: Piotr Wyszyński

Kamieńczyk:

Chądzyń: Osipiak M., Siedlecki P., Siedlecki J., Kur R., Osipiak H., Kotowski D., Tymiński S.

 

ATS Kowiesy- Skrzeszew                         9:1 (3:1) (Repki- Orlik)

Kacper Komycz-4, Sylwester Niewiadomski-2, Łukasz Jaworowski, Damian Jasiński,  bramka samobójcza # Kamil Głogowski

Sędziował: Mariusz Rutkowski

ATS Kowiesy: Jedliński P., Karcz A., Jaworowski Ł., Chmielewski D., Miszczuk P., Gębicki J., Niewiadomski S., Pałka M., Jasiński D., Jasiński K., Iliński S., Plisza A., Komycz K.

Skrzeszew: Krukowski C., Rejmuza K., Rusiniak P., Zdunek N., Zdunek C., Głogowski D., Głogowski K., Łachecki J., Łachecki R., Bartosiak G., Płachetko K., Czerkas T. 

 

Rytele – Grodzisk                                              2:3

# Bartosz Osipiak-2, Adrian Rogoziński

Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele:

Grodzisk: Kotowski K.,Osipiak P., Osipiak K., Osipiak B., Osipiak D., Rogoziński A., Rogoziński S., Strzała M., Chrostowski P., Judasz P., Młynarczuk H.

 

Przywózki- Wszebory                               8:4

Sędziował: Robert Mosiej

Przywózki:

Wszebory:

 

Nowa Wieś Gr.- Sokołów I                       5:1

Sędziował: Robert Mosiej

Nowa Wieś Gr.:

Sokołów I:

 

Nowa Wieś Gr.- Rudniki                           1:4

Sędziował: Robert Mosiej

Nowa Wieś Gr.:

Rudniki:

Tabela II ligi (Stan na 18.05.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

ATS Kowiesy

18

46  

122

42

15

1

2

2.

Skrzeszew

18

46

100

34

15

1

2

3.

Ceranów (b)

18

42

77

25

13

3

2

4.

Grodzisk

18

27

66

51

8

3

7

5.

Przywózki (b)

18

23

71

64

6

5

7

6.

Bujały

18

23

41

47

6

5

7

7.

Sokołów I

18

22

80

76

8

1

9

8.

Kamieńczyk (b)

18

22

44

60

6

4

8

9.

Rudniki

18

22

39

55

6

4

8

10.

Rytele (b)

18

18

39

98

6

0

12

11.

Chądzyń

18

17

80

78

5

2

11

12.

Nowa Wieś Groch. (b)

14

17

48

42

5

2

7

13.

Wszebory (b)

18

4

35

170

1

1

15

 

 

  • Komentarzy [0]
  • czytano: [150]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 104, wczoraj: 28
ogółem: 622 854

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka