Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

WYNIKI XVII Kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-05-17 12:29

WYNIKI POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK Z DNIA 11.05.2014

            W niedzielę 11.05.2014 została rozegrana XVII kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. Niestety aż dwa spotkania nie zostały rozegrane z powodu niestawiennictwa drużyny gości. W I lidze na mecz do Białobrzegów nie dojechała drużyna Repki, natomiast w II lidze do Skrzeszewa nie dojechała drużyna Grodzisk. Najciekawsze spotkanie w I lidze odbyło się w Kamiance, gdzie gospodarze podejmowali drużynę z Jabłonny Lackiej, obie drużyny walczą o utrzymanie się w I lidze. Drużyna gospodarzy objęła prowadzenie 2:0, i wydawało się że pewnie dowiezie zwycięstwo do końca meczu, jednak pościg drużyny gości przyniósł efekt bramkowy,  na cztery minuty przed końcem goście objęli prowadzenie, wówczas wydarzyła się dziwna sytuacja, gdyż chyba rozluźniona drużyna gości straciła w ostatnich minutach aż trzy bramki i mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 5:3. W Skibniewie pewne zwycięstwo odniósł lider rozgrywek drużyna z Niecieczy pokonując gospodarzy 4:0, również pewne zwycięstwo w Patrykozach nad drużyna Axana Kowiesy odniósł wicelider drużyna z Sabni zwyciężając 8:3. Również zwycięstwo odniosła trzecia drużyna w tabeli BTS Kobylany zwyciężając w Sokołowie Jawor 5:2.  W Węgrowie drużyna Ulkara Karolew pewnie zwyciężyła zespół THC Czarni Wrotnów 5:1. W tabeli bez większych zmian w czołówce tabeli prowadzi Nieciecz przed Sabniami i drużyną BTS Kobylany. 
W dole tabeli cały czas są przetasowania, chyba do ostatniej kolejki będzie trwała walka o utrzymanie się w I lidze.
            W rozgrywkach II ligi wydarzyły się trzy sytuacje, które wystąpiły po raz pierwszy w historii lub występują bardzo rzadko. W meczu na szczycie drugiego i trzeciego zespoły w tabeli w Ceranowie gospodarze zremisowali z zespołem ATS Kowiesy 0:0, jak dobrze pamiętam jest to dopiero drugi bezbramkowy remis w historii rozgrywek od 1999 roku.
            Druga bardzo rzadka sytuacja wystąpiła w meczu Nowa Wieś Grochowska- Rytele, gdyż pierwszy raz mecz został zakończony na pięć minut przed końcem z powodu braku regulaminowej liczby zawodników w zespole, drużyna gości przyjechała w sześciu osobowym składzie i dwóch zawodników otrzymało czerwone kartki. Ponieważ wynik meczu w momencie przerwania meczu był aż 20:1 dla gospodarzy, decyzją Zarządu Ligi wynik  został utrzymany z boiska i uznany jako końcowy. Ukarani zawodnicy otrzymują karę pauzy w najbliższym meczu ligowym. 
            Trzecia bardzo dziwna sytuacja wyniknęła w meczu Nowa Wieś Grochowska- Kamieńczyk, mecz zakończył się wynikiem 1:4 na korzyść drużyny z Kamieńczyka, jednak została podważona tożsamość jednego z zawodników gości, na prośbę sędziego zawodnik drużyny gości nie chciał poddać się weryfikacji, dlatego też automatycznie drużyna gospodarzy otrzymała punkty walkowerem. 
            W innych spotkaniach bez większych niespodzianek Chądzyń uległ w Jabłonnie drużynie z Bujał 1:4, natomiast w Przywózkach gospodarze pokonali 3:1 Rudniki. W Repkach na Orliku Sokołów I po wyrównanym meczu pokonał Wszebory 7:6. W tabeli II ligi sytuacja na górze tabeli jest już praktycznie wyklarowana, na siedem kolejek przed końcem awans do I ligi zapewniła sobie drużyna ze Skrzeszewa, o krok od awansu jest ATS Kowiesy i Ceranów, natomiast walka o miejsca IV-XII jest bardzo otwarta, gdyż jest mała różnica punktowa pomiędzy czwartym a dwunastym zespołem. 

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XVII kolejka, 11.05.2014

Ulkar Karolew – THC Czarni Wrotnów              5:1 (4:1) (Węgrów, Orlik)
Benek Ugboaja-2, Wiktor Ugboaja, Andrzej Świnarski, Piotr Popławski # Mateusz Ufnal

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulka Karolew: Krasnodębski P., Bak M., Domański M., Karaban M., Replin R., Sołowiński A., Ugboaja W., Ugboaja B., Świnarski A., Popławski P., Roguszewski L.

THC Czarni Wrotnów: Matusik D., Jabłoński H., Matusik A., Wyszomirski M., Postek J., Postek E., Marczak K., Marczak M., Guzek M., Ufnal M.

Czerwona kartka: Artur Matusik

 

NKS Białobrzegi – Repki                                    3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Kamianka – Jabłonna Lacka                              5:3 (1:0) (Kamianka)

Hubert Kołodziejczuk-2, Krzysztof Ignaciuk, Maciej Krasnodębski, Łukasz Zawadzki #Łukasz Kozanecki, Piotr Krawczyk, Tomasz Plichta  

Sędziował: Adam Chruścicki

Kamianka: Ignaciuk W., Sulawiak J., Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Zawadzki Ł., Ignaciuk Krzysztof, Ignaciuk D., Sidorzak M., Korczewski A., Miłobędzki K., Kondraciuk M., Stefaniak J.

Jabłonna Lacka: Kondraciuk E., Peczara R., Sękal W., Rudziński Ł., Kozanecki Ł., Krawczyk P., Plichta T., Przesmycki M.

 

Jawor Sokołów – BTS Kobylany                        2:5 (2:4) (Sokołów SLO)

Piotr Domagała, Adam Gargul # Bartosz Kisieliński-2, Krzysztof Mosiej, Hubert Lemieszek, bramka samobójcza

Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Brzezik M., Gargul A., Barbarski B., Oleszczuk B., Mróz B., Parzonka M., Błoński P., Jaroszewski G., Domagała P., Korczewski R.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Kisieliński B., Trębicki R., Trębicki H., Mosiej K., Lemieszek H., Ornowski M., Jaczewski J., Fedorczyk Marcin

 

SLKS Skibniew – Nieciecz                                  0:4 (0:2) (Skibniew)

Andrzej Pniewski-3, Patryk Bolesta

Sędziował: Krzysztof Woźniak

SLKS Skibniew: Skibniewski P., Bińkowski D., Bogucki D., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Goworek M., Miszczuk M., Sobotka P., Głodowski G.

Nieciecz: Grzymała J., Bolesta Ł., Bolesta P., Bielarski M., Odowski P., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Skupiewski M.

 

Axan Kowiesy – Sabnie                                              3:8 (2:4) (Patrykozy)

Karol Klewek-2, Daniel Rybiński # Jarosław Kobus-4, Hubert Kobus-3, Kamil Jagiełło

Sędziował: Marek Szybka

Axan Kowiesy: Sawicki R., Mikołajczyk D., Romanowski S., Kozak K., Podgórzak D., Klewek K., Rybiński D., Sikorski W., Sikorski J.,  

Sabnie: Ładziak K., Kobus J., Jakubiak P., Bolesta P., Nowakowski D., Jagiełło K., Kobus H., Saczuk K.,

 

Tabela I ligi (Stan na 11.05.2014)

 

l.p

Drużyna

Mecze

 Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

16

46

119

28

15

1

0

2.

Sabnie

17

43

114

25

14

1

2

3.

BTS Kobylany (m,p)

17

37

78

45

12

1

4

4.

Jawor Sokołów

17

28

77

62

9

1

7

5.

SLKS Skibniew

17

25

51

66

7

4

6

6.

NKS Białobrzegi

17

22

62

69

7

1

9

7.

Jabłonna Lacka (b)

17

19

47

80

6

1

10

8.

Kamianka

17

18

59

74

5

3

9

9.

THC Czarni Wrotnów (b)

16

17

42

58

5

2

9

10.

Ulkar Karolew

17

13

51

103

4

1

10

11.

Repki (b)

17

12

55

97

3

3

11

12.

Axan Kowiesy

17

12

44

92

3

3

11

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XVII kolejka, 11.05.2014

Ceranów – ATS Kowiesy                          0:0 (0:0) (Ceranów)    

Sędziował: Piotr Wyszyński

Ceranów: Świderski T., Byczkowski A., Kamiński M., Poźniak P., Waszczuk J., Rzeszotek A., Rawiński Ł., Jakubik Kamil, Jakubik C., Jakubik P., Plas Ł., Dmowski K., Piepióra Arkadiusz

ATS Kowiesy: Romanowski P., Gebicki J., Gębicki D., Chmielewski D., Niewiadomski S., Jasiński K., Jasiński D., Karcz A., Miszczuk P., Palka M., Jaworowski Ł., Iliński S.

 

Skrzeszew- Grodzisk                                3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Chadzyń – Bujały                                               1:4 (1:1) (Jabłonna – Orlik)

Rafał Kur # Kamil Wierzbicki-2, Grzegorz Maliszewski, P. Przywózki

Sędziował: Adam Chruścicki

Chadzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Kur R., Zubow J., Sarna D., Sidorzak H., Sidorzak I., Łagoda B., Rozbicki I., Osipiak H., Kotowski D., Pawluk M.

Bujały: Kur M., Kur A., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Czarnocki J., Bojar S., Wierzbicki K, Maliszewski G., Przywózki P., ………………, …………………

 

Przywózki – Rudniki                                 3:1 (3:0) (Przywózki)

Kamil Rzemek, Norbert Mazurczak, Zbigniew Wierzbicki # Mariusz Borkowski

Sędziował: Marek Szybka

Przywózki: Nasiłowski G., Wierzbicki Z., Gawryś D., Oziębło W., Gawryś Ł., Wyszomirski P., Wyszomirski D., Rzemek K., Rzemek Ł., Wierzbicki M., Mazurczak N., Dmowski B., Oziębło S., Sikorski A.

Rudniki: Mieczkowski D., Rosłan P., Kosina D., Paprocki W., Chmielak S., Baranek K., Kopówka G., Bochaj P., Wasilewski H., Kopówka A., Borkowski M.,

 

Sokołów I – Wszebory                              7:6 (4:1) (Repki- Orlik)

Sławomir Replin-2, Michał Wasiluk, Sławomir Radawiec, Kamil Jurczak, Bartosz Gajzler, Łukasz Waszczuk # Konrad Jarosiński-3, Patryk Dąbkowski-2, Robert Rytel,

Sędziował: Andrzej Pietranik

Sokołów I: Wasiluk J., Wasiluk M., Jurczak K., Jarosz T., Radawiec S., Chomać G., Waszczuk Ł., Replin S., Skupiewski M., Gajzler B.

Wszebory: Dąbrowski M., Brzozowski T., Rytel R., Żochowski P., Dąbkowski N., Dąbkowski P., Jarosiński K., Maliszewski A., Michałowski Z.

 

Nowa Wieś Grochowska – Rytele            20:1 (6:1) (Nowa Wieś Gr.)

Mikołaj Gryglas-4, Karol Skonieczny -4, Paweł Skonieczny-3, Marcin Górski-2, Sebastian Mąka-2, Patryk Pogorzelski, Jarosław Górski, Sebastian Protaziuk, Michał Kożuchowski, Mateusz Sypka # Konrad Zębrowski

Sędziował: Robert Mosiej

Nowa Wieś Gr.: Gryglas M., Sypka M., Kożuchowski M., Pogorzelski P., Protaziuk S., Górski M., Górski J., Wilk S., Skonieczny P., Skonieczny K., Mąka S., Miszczuk M.

Rytele: Zębrowski D., Zębrowski K., Laskowiecki M., Laskowiecki R……., Skorek R., Kołodziej K.

Czerwone kartki: Konrad Zębrowski, Mariusz Laskowiecki

* kara 1 mecz

Nowa Wieś Grochowska – Kamieńczyk    3:0 vo

* na boisku 1:4, mecz został zweryfikowany jako walkower 3:0 dla  gospodarzy z powodu odmowy poddania się weryfikacji jednego z zawodników gości.

Sędziował: Robert Mosiej        

 Tabela II ligi (Stan na 11.05.2014)  

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Skrzeszew

17

46

99

25

15

1

1

2.

ATS Kowiesy

17

43

113

41

14

1

2

3.

Ceranów (b)

17

42

76

23

13

3

1

4.

Grodzisk

17

24

63

49

7

3

7

5.

Sokołów I

17

22

79

71

7

1

9

6.

Przywózki (b)

17

20

63

60

5

5

7

7.

Bujały

17

20

39

46

5

5

7

8.

Rudniki

17

19

35

54

5

4

8

9.

Kamieńczyk (b)

17

19

39

60

5

4

8

10.

Rytele (b)

17

18

37

95

6

0

11

11.

Chądzyń

17

17

80

73

5

2

10

12.

Nowa Wieś Groch. (b)

12

14

42

37

4

2

6

13.

Wszebory (b)

17

4

31

162

1

1

14


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [191]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Zdjęcia drużynowe
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 31, wczoraj: 17
ogółem: 622 978

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka