Brak aktywnych ankiet. |
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
Walkower dla naszej drużyny. Ekipa z Kowies nie stawiła się na naszym boisku, także mamy trzy punkty bez walki ...
XVI kolejka, 4.05.2014
THC Czarni Wrotnów – Sabnie 1:7 (:)
Karol Marczak # Jarosław Kobus-4, Patryk Jakubiak2, Tomasz Kryszczuk
Sędziował: Piotr Pniewski
THC Czarni Wrotnów:Kołodziejek D., Marczak M., Marczak K., Supeł M., Ładosz M., Matusik T., Jabłoński H., Ufnal M., Ładosz D., Wyszomirski M.
Sabnie: Ładziak K., Nowakowski D., Saczuk K., Przewoźnik D., Krzymowski R., Chendoszko Ł., Kobus J., Jakubiak P., Kryszczuk T.
Nieciecz – Axan Kowiesy 3:0 vo
* drużyna gości nie dojechała na mecz
BTS Kobylany – SLKS Skibniew 6:1
Przemysław Jaczewski-4, Krzysztof Mosiej, Bartosz Kisieliński # Damian Bogucki
Sędziował:
BTS Kobylany: Wierzbicki E., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marcin, Trębicki H., Fedorczyk Marek, Kisieliński B., Mosiej K., Jaczewski P., Jaczewski J., Trębicki R., Ornowski M.
SLKS Skibniew: Skibniewski P., Sójka T., Bogucki D., Bińkowski D., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Głodowski G.
Jabłonna Lacka – Jawor Sokołów 5:2 (:) (Jabłonna L.- Orlik)
Łukasz Kazanecki-2, Sylwester Ewiak, Rafał Pieczara, Piotr Krawczyk # Marcin Brzezik, Hubert Jastrzębski
Sędziował: Piotr Wyszyński
Jabłonna Lacka: Sękal W., Kondraciuk E., Moczulski K., Pieczara R., Rudziński Ł., Moczulski T., Plichta T., Kozanecki Ł., Ewiak S., Ewiak M., Krawczyk P.
Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Brzezik M., Murasicki M., Dobrzyński T., Parzonka M., Oleszczuk B., Kuryłek A., Mróz B., Gargul A.
Repki- Kamianka 3:3 (2:1) (Repki- Orlik)
Bartosz Andrzejewski, Piotr Andrzejczuk, Kamil Olszewski # Hubert Kołódziejczuk-2, Maciej Krasnodębski
Sędziował: Marek Szybka
Repki: Olszewski S., Olszewski K., Andrzejczuk P., Gawroński R., Gawroński D., Horowicz M., Andrzejewski B., Borys Ł., Adamczuk P.
Kamianka: Ignaciuk W., Sulawiak J., Ignaciuk Krzysztof, Krasnodębski M., Kołodziejczuk H., Błoński D., Ignaciuk Konrad., Miłobędzki K., Korczewski A., Krasnodębski R.,
Ulkar Karolew – NKS Białobrzegi 10:8 (5:2)
Mateusz Ryszkowski-3, Michał Chabiera-3, Marcin Ardej-3, Wiktor Ugboaja # Łukasz Leśniczuk-4, Łukasz Zieliński-2, Łukasz Wilk, Patryk Steć
Sędziował:Wiesław Soliński
Ulkar Karolew: Krasnodębski P., Karaban M., Ryszkowski M., Chabiera M., Popławski P., Ardej M., Ugboaja W., Świnarski A., Bąk M., Ugboaja B., Replin R., Gierłowski K., Rostek P., Batorowicz D., Rostek A., Roguszewski L., Filipiak D.
NKS Białobrzegi: Steć Mariusz I, Steć Patryk, Steć T., Szczeć S., Wilk Ł., Zieliński Ł., Leśniczuk Ł., Kur N., Żołnicki R.
ATS Kowiesy | 0:16 | Nieciecz |
2015-06-21, 17:00:00 |
||
oceny zawodników » |
Najbliższa kolejka 23 |
Ostatnia kolejka 22 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Inne rozgrywki » I liga | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
dzisiaj: 199, wczoraj: 1955
ogółem: 926 895
statystyki szczegółowe
|