Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wynik 15 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-05-13 08:58

         Szlagier w 15 kolejce drużyny z Niecieczy i Sabni, które zajmują dwa pierwsze miejsca i to prawdopodobnie te drużyny będą walczyć do końca o tytuł Mistrza !!! Wynik meczu to zwycięstwo Niecieczy , które nie przyszło łatwo. 

XV kolejka, 1.05.2014

NKS Białobrzegi – THC Czarni Wrotnów           1:3

# Damian Kołodziejek, Tomasz Matusik, Mateusz Ufnal

Sędziował: Piotr Wyszyński

BKS Białobrzegi:

THC Czarni Wrotnów:Kołodziejek D., Marczak M., Marczak K., Supeł M., Ładosz M., Matusik T., Jabłoński H., Ufnal M., Ładosz D., Wyszomirski M.

Kamianka – Ulkar Karolew                                3:0 vo

* drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Jawor Sokołów – Repki                                               10:2 (3:2) (Sokołów- SLO)

Adam Gargul-5, Patryk Błoński-2, Bartosz Mróz-2, Piotr Domagała # Patryk Adamczuk, bramka samobójcza

Sędziował: Marek szybka

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Domagała P., Brzezik M., Murasicki M., Kuryłek A., Mróz B., Oleszczuk B., Dobrzyński T., Parzonka M., Jaroszewski G., Błoński P., Gargul A.

Repki: Olszewski S., Waszczuk A., Gawroński D., Andrzejewski B., Andzrejczuk P., Adamczuk P., Daniluk K.

 

Skibniew – Jabłonna Lacka                               1:3 (1:1) (Skibniew)

Damian Bogucki # Maciej Przesmycki, Maciej Michalczuk, Tomasz Plichta

Sędziował: Robert Mosiej

Skibniew:Głodowski G., Pogorzelski M., Pogorzelski S., Bińkowski D., Bogucki D., Skorupka D., Goworek M., Miszczuk M., Wyszomierski P., Zegadło A.,

Jabłonna Lacka: Parzonka P., Adamczuk P., ,Michalczuk M., Przesmycki M., Pieczara R., Kozanecki Ł., Hanusz S., Plichta T., Krawczyk P., Tokarski S.

 

Axan Kowiesy – BTS Kobylany                          1:6 (0:1) (Patrykozy)
Łukasz Chruściel # Przemysław Jaczewski-2, Krzysztof Mosiej, Łukasz Nasiłowski, Bartosz Kisieliński, Robert Trębicki

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Axan Kowiesy: Mazurek P., Mikołajczyk D., Bieniek P., Krasnodębski R., Czarnocki M., Kicman M., Kozak M., Kozak K., Chruściel Ł., Podgórzak D., Rybiński D., Sikorski J.

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Fedorczyk Marcin, Fedorczyk M., Trębicki H., Trębicki R., Jaczewski P., Jaczewski J., Kisieliński B., Ornowski M., Nasiłowski Ł., Mosiej K.

                          

 

Sabnie – Nieciecz                                                        2:3 (0:3) (Sabnie)

Dawid Nowakowski, Remigiusz Krzymowski # Hubert Abramczuk-2, Andrzej Pniewski

Sędziował: Marek Szybka

Sabnie: Kobus J., Kobus H., Nowakowski D., Graw P., Kyszczuk T., Krzymowski R., Saczuk K., Przewoźnik D.

Nieciecz: Krochmal K., Ignaciuk A., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Bielarski M., Bolesta P., Abramczuk H., Skupiewski M.

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [129]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

GP Gminy Sterdyń - Jawor vs Nieciecz
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 231, wczoraj: 223
ogółem: 670 582

statystyki szczegółowe

Kalendarium

18

09-2019

środa

19

09-2019

czwartek

20

09-2019

piątek

21

09-2019

sobota

22

09-2019

niedziela

23

09-2019

pon.

24

09-2019

wtorek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka