Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 13 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-05-13 08:42

WYNIKI POWIATOWEJ LIGI PIŁKARSKICH SIÓDEMEK Z DNIA 13.04.2014

        W niedzielę 13.04.2014 została rozegrana XIII kolejka Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi hitem kolejki było spotkanie trzeciej drużyny w tabeli: BTS Kobylany z liderem rozgrywek drużyną z Niecieczy, po pierwszej bezbramkowej połowie, w drugiej obie drużyny strzeliły po dwie bramki i mecz zakończył się podziałem punktów, była to pierwsza strata punktów przez drużynę z Niecieczy. W Sabniach nie doszło do meczu gospodarzy z Jabłonną Lacką, gdyż goście nie dojechali na mecz, jest to drugi walkower w rozgrywkach. W Sokołowie na boisku SLO Jawor Sokołów pokonał NKS Białobrzegi 3:1. W Kamiance gospodarze po wyrównanym meczu zremisowali z drużyną THC Czarni Wrotnów 4:4. W Skibniewie gospodarze po dość wyrównanym meczu pokonali Ulkar Karolew 5:3. Niespodziewanie w Repkach gospodarze rozgromili drużynę Axan Kowiesy aż 10:1. W tabeli bez większych zmian w czołówce, prowadzi Nieciecz przed Sabniami i BTS Kobylany. Na dole tabeli każda kolejka przynosi przetasowanie w tabeli. Aż sześć zespołów z końca dzieli tylko różnica dwóch punktów. 
            W rozgrywkach II ligi debiut na własnym boisku zaliczyła drużyna Nowa Wieś Grochowska, jednak w obu meczach musieli uznać wyższość rywali, w pierwszym meczu przegrali z Bujałami 2:3, natomiast  w drugim ulegli drużynie ATS Kowiesy 3:11. Pewne zwycięstwo w Przywózkach odnieśli gospodarze pokonując Sokołów I 8:2. W Skrzeszewie po wyrównanej I połowie gospodarze pokonali Chądzyń 4:1. W Rytelach Świeckich gospodarze ulegli drużynie Rudniki 0:4, w Kosowie Lackim Wszebory doznały wysokiej porażki z Grodziskiem aż 0:10. W Ceranowie gospodarze pewnie zwyciężyli Kamieńczyk 4:0. W tabeli II ligi zdecydowanie prowadzą Skrzeszew, ATS Kowiesy i Ceranów. Tabelę zamyka drużyna Nowa Wieś Grochowska, jednak rozegrała dopiero tylko cztery spotkania.  

POWIATOWA I LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XIII kolejka, 13.04.2014

BTS Kobylany – Nieciecz                          2:2 (0:0) (Repki- Orlik)

Przemysław Jaczewski, Krzysztof Mosiej # Konrad Krochmal, Andrzej Pniewski

Sędziował: Andrzej Pietranik

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Jaczewski P., Jaczewski J., Trębicki H., Trębicki R., Nasiłowski Ł., Fedorczyk Marcin, Fedorczyk Marek, Mosiej K., Omieciuch K., Lemieszek H., Ornowski M.

Nieciecz: Nasiłowski R., Pniewski P., Pniewski R., Pniewski A., Krochmal K., Ignaciuk A., Bolesta P., Skupiewski M., Bielarski M., Wrzosek S.

 

Sabnie – Jabłonna Lacka                                   3:0 vo (Sabnie)

  • drużyna gości nie dojechała na mecz

 

Jawor Sokołów – NKS Białobrzegi                     3:1 (:) (SLO Sokołów)  

Adam Kuryłek, Bartosz Mróz, Grzegorz Jaroszewski # Łukasz Leśniczuk
Sędziował: Marek Szybka

Jawor Sokołów:

NKS Białobrzegi:

 

Kamianka – THC Czarni Wrotnów                     4:4 (2:2) (Kamianka)     

Hubert Kołodziejczuk-2, Mateusz Zawadzki-2 # Artur Matusik-2, Karol Marczak, Tomasz Matusik
Sędziował: Marek Szybka

Kamianka:Ignaciuk W., Ignaciuk K., Zawadzki Ł., Zawadzki M., Kondraciuk K., Błoński D., Sulawiak J., Kołodziejczuk H., Krasnodębski M., Sulawiak A.

THC Czarni Wrotnów: Matusik A., Matusik T., Marczak K., …………………………………………………………………………………………..

 

SLKS Skibniew – Ulkar Karolew                        5:3 (2:1) (Skibniew)

Marcin Goworek-3, Damian Bogucki-2 # Radosław Replin-2, Piotr Popławski

Sędziował: Robert Mosiej

SLKS Skibniew:Pogorzelski M., Pogorzelski S., Miszczuk M., Radzikowski M., Bieliński T., Ołdakowski S., Sobotka P., Bińkowski D., Bogucki D., Goworek M.

Ulkar Karolew:Świnarski D., Swinarski A., Ugboaja W., Ugboaja B., Popławski P., Replin R., Bąk M., Kąkol K.

 

Repki – Axan Kowiesy                                       10:1 (:) (Repki- Orlik)

Kamil Olszewski-2, Adrian Waszczuk-2, Rafał Gawroński-2, Patryk Adamczuk, Bartosz Andrzejewski, Kamil Daniluk, Piotr Andrzejczuk # Michał Kozak

Sędziował: Marek Szybka

Repki: Olszewski K., Waszczuk A., Gawroński R., Adamczuk P., Andrzejewski B., Daniluk K., …………………………………………………………………………………………..

Axan Kowiesy:Mazurek P., Mikołajczyk D., Puzan M., Skup P., Romanowski S., Dmowski J., Kozak M., Kozak K., Podgórzak D., Rybiński D., Sikorski J.

 

 

Tabela I ligi (Stan na 13.04.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

 Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

13

37

109

26

12

1

0

2.

Sabnie

13

34

91

14

11

1

1

3.

BTS Kobylany (m,p)

13

28

57

35

9

1

3

4.

Jawor Sokołów

13

22

57

48

7

1

5

5.

SLKS Skibniew

13

22

42

48

6

4

3

6.

THC Czarni Wrotnów (b)

13

17

40

43

5

2

6

7.

Jabłonna Lacka (b)

13

12

33

69

4

0

9

8.

Kamianka

13

11

45

64

3

2

8

9.

Repki (b)

13

11

45

74

3

2

8

10.

Axan Kowiesy

13

11

37

72

3

2

8

11.

NKS Białobrzegi

13

10

49

66

3

1

9

12.

Ulkar Karolew

13

10

44

90

3

1

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

XIII kolejka, 13.04.2014

Nowa Wieś Grochowska – Bujały             2:3 (1:2) (Nowa Wieś Groch.)

Mikołaj Gryglas, Karol Skonieczny # Mariusz Kur, Łukasz Czarnocki, Mateusz Zalewski

Sędziował: Robert Mosiej 

Nowa Wies Grochowska: Gryglas M., Grabowski J., Kupisz A., Kozaczuk D., Ankiewicz M., Protaziuk S., Onisk M., Mąka S., Skonieczny K., Górski J., Górski A.,  Sypka M., Miszczuk M.

Bujały: Kur M., Kur A., Czarnocki Ł., Czarnocki E., Czarnocki J., Wierzbicki K., Zalewski Michał, Zalewski Mateusz, Maliszewski G., Szulawiak M., Bojar S.

 

 

Nowa Wieś Grochowska – ATS Kowiesy  3:11 (2:3) (Nowa Wieś Groch.)

Karol Skonieczny, Mikołaj Gryglas, Sebastian Mąka # Sylwester Niewiadomski-4, Marcin Pałka-3,  Daniel Chmielewski-2, Dawid Gębicki, bramka samobójcza 

Sędziował: Robert Mosiej

Nowa Wies Grochowska: Gryglas M., Grabowski J., Kupisz A., Kozaczuk D., Ankiewicz M., Protaziuk S., Onisk M., Mąka S., Skonieczny K., Górski J., Sypka M., Miszczuk M.

ATS Kowiesy: Romanowski P., Gębicki J., Jasiński K., Jasiński D., Chmielewski D., Miszczuk P., Karcz A., Pałka M., Pliszka A., Iliński S.

 

Skrzeszew – Chądzyń                               4:1 (1:1) (Skrzeszew)

Jarosław Łachecki-3, Tomasz Czerkas # Damian Kotowski

Sędziował: Andrzej Pietranik

Skrzeszew: Krukowski C., Głogowski K., Rejmuza k., Bartosiak G., Czerkas T., Zdunek N., Zdunek C., Rusiniak P., Łachecki J., Łachecki R., Płachetko K.

Chądzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Sidorzak G., Sidorzak I., Kur R., Pawluk M., Kotowski D., Zubow J., Osipiak H., Sarna D.

 

Rytele – Rudniki                                       0:4 (0:2) (Rytele Święckie)

Patryk Bochaj-2 (62,67); Hubert Wasilewski (2), Mariusz Borkowski (8)

Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele: Zębrowski D., Skorek R., Zębrowski K., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki Rafał, Kołodziej K.,  Laskowiecki E., Zębrowski R., Laskowiecki M.

Rudniki: Rosłan P., Kopówka G., Wasilewski H., Bochaj P., Borkowski M., Chmielak S., Koprowski A., Kosina D., Pinkwara K., Matysiak K., Mieczkowski D., Nowotniak B., Baranek K. 

 

Wszebory- Grodzisk                                 0:10 (0:6) (Kosów Lacki)

Piotr Osipiak-4, Adrian Rogoziński-2, Piotr Judasz-2,  Sylwester Rogoziński, bramka samobójcza

Sędziował: Piotr Wyszyński

Wszebory: Żochowski K., Krawczykowski A., Maliszewski A., Walczuk A., Brzozowski T., Kędzior D., Marczak D., Żochowski P., Wojtczuk Ł., Marczak M., Rytel W., Wyszomierski G., Zalewski Z., Bernabiuk  T.

Grodzisk: Kotowski K., Osipiak D., Osipiak P., Rogoziński S., Chrostowski P., Kalinowski P., Judasz P., Rogoziński A., Osipiak K.

 

Ceranów – Kamieńczyk                                     4:0 (1:0) (Ceranów)

Łukasz Rawiński (9), Mariusz Kamiński (43), Cezary Jakubik (50), Kamil Jakubik (57)

Sędziował: Piotr Wyszyński

Ceranów: Świderski T., Kamiński M., Byczkowski A., Rawiński Ł., Jakubik C., Jakubik P., Poźniak P., Jawoszek G., Waszczuk J., Bieliński R., Jakubik Kamil, Dmowski K., Plas Ł., Rzeszotek A., Jakubik Konrad

Kamieńczyk: Łach M., Tymiński Konrad, Boruta R., Stolarczuk P., Krysiak P., Zieliński Ł., Zieliński K., Bień R.

 

Przywózki – Sokołów I                             8:2 (5:1) (Przywózki)

Damian Dmowski-4, Przemysław Wyszomirski-2, Norbert Mazurczak, Łukasz Gawryś # Grzegorz Szybka-2

Sędziował: Krzysztof Woźniak

Przywózki: Wierzbicki Z., Wierzbicki M., Oziębło S., Oziębło W., Wyszomirski D., Gawryś D., Rzemek K., Nasiłowski T., Nasiłowski G., Kisieliński D., Borys Ł., Przywózki M., Wyszomirski P., Mazurczak N., Dmowski D., Gawryś Ł.,

Sokołów I: Jarosz P., Jarosz T., Chomać G., Skupiewski M., Maliszewski Z., Szybka G., Borowy G., Dmowski K., Ratyński I., Waszczuk Ł., Wasiluk M., Radawic S.

 

 

Tabela II ligi (Stan na 13.04.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

 Remisy

Porażki

1.

Skrzeszew

13

34

68

22

11

1

1

2.

ATS Kowiesy

13

33

97

37

11

0

2

3.

Ceranów (b)

13

32

56

21

10

2

1

4.

Grodzisk

13

22

58

37

7

1

5

5.

Kamieńczyk (b)

13

19

36

38

5

4

4

6.

Rudniki

13

17

30

42

5

2

6

7.

Sokołów I

13

16

62

55

5

1

7

8.

Rytele (b)

13

15

30

54

5

0

8

9.

Bujały

13

14

30

38

3

5

5

10.

Przywózki (b)

13

11

44

51

2

5

6

11.

Chądzyń

13

8

42

63

2

2

9

12.

Wszebory (b)

12

4

21

109

1

1

11

13.

Nowa Wieś Groch. (b)

4

3

10

17

1

0


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [132]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - ULKAR Karolew 1.5.11
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 65, wczoraj: 28
ogółem: 622 815

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka