Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Wyniki 12 kolejki

  • autor: korniszon111, 2014-05-13 08:40

          W niedzielę 6.04.2014 zostały zainaugurowane rozgrywki rundy wiosennej Powiatowej Ligi Piłkarskich Siódemek. W rozgrywkach I ligi pewne zwycięstwa odniosły trzy prowadzące zespoły: Nieciecz pokonała w Jabłonnie gospodarzy aż 13:3, Sabnie  w Repkach pokonały gospodarzy 7:0, natomiast BTS Kobylany również w Repkach pokonał Czarnych Wrotnów 5:2.  W Kamiance gospodarze po wyrównanym meczu ulegli drużynie Jawor Sokołów 3:4. W Węgrowie gospodarz Ulkar Karolew pokonał Axan Kowiesy 7:4, natomiast w Białobrzegach gospodarze przegrali z drużyną SLKS Skibniew 2:5. W tabeli ukształtowały się trzy grupy drużyn, zdecydowanie prowadzące Nieciecz, Sabnie i BTS Kobylany, trzy drużyny w środku stawki Jawor Sokołów, SLKS Skibniew oraz Czarni Wrotnów oraz aż sześć pozostałych zespołów walczących o utrzymanie się w lidze. Różnica pomiędzy siódmym zespołem a dwunastym wynosi tylko cztery punkty. 
            W rozgrywkach II ligi zadebiutowała drużyna Nowa Wieś Grochowska, która pokonała w Kosowie drużynę Wszebory 4:1 oraz uległa w Rytelach Święckich gospodarzom 1:2. Bardzo zacięte spotkania stoczyły trzy zespoły liderujące w tabeli: Skrzeszew, przegrywał nawet 2:5, by ostatecznie zwyciężyć 9:5 drużynę Sokołów I, ATS Kowiesy pokonał po zaciętym meczu drużynę Chądzynia 4:3. Na uwagę zasługuję fakt, że bramkę dla gości zdobył najstarszy zawodnik w lidze Wojciech Załoga. Trzecia drużyna w tabeli -  Ceranów podejmował na wyjeździe drużynę Przywózki, zwyciężając po zaciętym meczu 3:2. Był to pierwszy mecz rozegrany na nowym boisku w Przywózkach. W Bujałach gospodarze zremisowali z Grodziskiem 1:1, podobnie w Skrzeszewie Rudniki zremisowały z Kamieńczykiem 2:2. W tabeli bez zmian prowadzi Skrzeszew przed ATS-em Kowiesy i Ceranowem.

XII kolejka, 6.04.2014

Kamianka – Jawor Sokołów                     3:4 (1:1) (Kamianka)

Hubert Kołodziejczuk, Maciej Krasnodębski, bramka samobójcza # Grzegorz Jaroszewski-2, Hubert Jastrzębski, Bartosz Oleszczuk

Sędziował: Andrzej Pietranik

Kamianka:Sulawiak J., Sulawiak A., Karsnodębski M., Kołodziejczuk H., Zawadzki K., Zawadzki Ł., Ignaciuk K., Stefaniak J., Sidorzak M., Kondraciuk M., Błoński D.

Jawor Sokołów: Jastrzębski H., Murasicki M., Brzezik M., Kuryłek A., Jaroszewski G., Mróz B., Oleszczuk B., Gargul A., Parzonka M.

 

NKS Białobrzegi – SLKS Skibniew            2:5 (:) (Białobrzegi)

# Paweł Sobotka-2, Damian Bińkowski, Sebastian Pogorzelski, Przemysław Wyszomirski

Sędziował: Adam Chruścicki

NKS Białobrzegi:

SLKS Skibniew:Pogorzelski S., Pogorzelski M., Bieliński T., Bogucki D., Bińkowski D., Sobotka P., Uściski M., Wyszomirski P.

 

Jabłonna Lacka – Nieciecz                       3:13 (Jabłonna Lacka- Orlik)

Piotr Krawczyk-2, Łukasz Rudziński #

Sędziował: Adam Chruścicki

Jabłonna Lacka: Sękal W., Plichta T., Rudziński Ł., Moczulski T., Pieczara R., Poziemski T., Kondraciuk A., Krawczyk P., Kondracki ., Hanusz S.

Nieciecz:  

 

BTS Kobylany – Czarni Wrotnów             5:2 (2:1) (Repki- Orlik)

Przemysław Jaczewski-2, Jakub Jaczewski, Bartosz Kisieliński, Robert Trębicki # Damian Kołodziejek, Tomasz Matusik

Sędziował:Marek Szybka

BTS Kobylany:Wierzbicki E., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Trębicki H., Trzebicki R., Kisieliński B., Omieciuch K., Nasiłowski Ł., Jaczewski P., Jaczewski J., 

Czarni Wrotnów: Postek J., Supeł M., Marczak M., Marczak K., Matusik D., Matusik A., Matusik T., Guzek Mateusz, Kołodziejewk D., Pajak M., Postek E., Postek P., Ładosz P., Gąsior P., Kornacki B., Jabłoński H.

 

Ulkar Karolew – Axan Kowiesy                7:4 (5:2) (Węgrów- Orlik)

Radosław Walczyk-2, Wiktor Ugboaja-2, Benek Ugboaja, Leszek Roguszewski, Radosław Replin # Jakub Waszkiewicz, Marcin Puzan, Michał Kozak, Daniel Rybiński

Sędziował: Wiesław Soliński

Ulkar Karolew:Rostek A., Replin R., Batorowicz D., Świnarski A., Bąk M., Popławski P., Walczyk R., Cienkowski M., Ugboaja W., Ugboaja B., Roguszewski L., Filipek J.

Axan Kowiesy:Mazurek P., Kamiński T., Mikołajczyk D., Sikorski J., Waszkiewicz J., Puzan M., Wyszomieski J., Romanowski S., Dmowski J., Kozak M., Kozak K., Podgórzak D., Korneć P., Rybiński D.

 

Repki- Sabnie                                           0:7 (0:3) (Repki- Orlik)

Jarosław Kobus-4, Hubert Kobus, Kamil Jagiełło, Marcin Jurczak

Sędziował: Marek Szybka

Repki: Mazur A., Andrzejczuk P., Olszewski K., Waszczuk A., Adamczuk P., Daniluk K., Horowicz M., Gawroński R., Borowski A.

Sabnie:Ładziak K., Nowakowski D., Saczuk K., Kobus J., Kobus H., Benedykciuk J., Jagiełło K., Jurczak M., Kryszczuk T.

 

 

 

Tabela I ligi (Stan na 6.04.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

 Remisy

Porażki

1.

Nieciecz

12

36

107

24

12

0

0

2.

Sabnie

12

31

88

14

10

1

1

3.

BTS Kobylany (m,p)

12

27

55

33

9

0

3

4.

Jawor Sokołów

12

19

54

47

6

1

5

5.

SLKS Skibniew

12

19

37

45

5

4

3

6.

THC Czarni Wrotnów (b)

12

16

36

39

5

1

6

7.

Jabłonna Lacka (b)

12

12

33

66

4

0

8

8.

Axan Kowiesy

12

11

36

62

3

2

7

9.

NKS Białobrzegi

12

10

48

63

3

1

8

10.

Kamianka

12

10

41

60

3

1

8

11.

Ulkar Karolew

12

10

41

85

3

1

8

12.

Repki (b)

12

8

35

73

2

2

8

POWIATOWA II LIGA PIŁKARSKICH SIÓDEMEK

Runda wiosenna

XII kolejka, 6.04.2014

Wszebory – Nowa Wieś Grochowska       1:4 (:) (Kosów Lacki)

Adam Krawczykowski # Paweł Skonieczny-2, Karol Skonieczny, Mateusz Sypka

Sędziował: Piotr Wyszyński

Wszebory: Marczak D., Krawczykowski A., Brzozowski T., Żochowski W., Maliszewski A., Waszczuk A., Żochowski K., Żochowski P., Wyszomierski G.

Nowa Wieś Grochowska: Sypka M., Grabowski J., Kupisz A., Górski J., Górski A., Skonieczny P., Skonieczny K., Mąka S., Górski A., Pogorzelski P.

 

Rytele – Nowa Wieś Grochowska            2:1 (:) (Rytele Święckie)

Rafał Skorek, Rafał Zębrowski # Ariel Kupisz

Sędziował: Piotr Wyszyński

Rytele: Zębrowski D.,Skorek R., Laskowiecki Radosław, Laskowiecki M., Laskowiecki E., Laskowiecki Rafał, Dawidowski P., Zębrowski R., Floryszczyk B.

Nowa Wieś Grochowska: Sypka M., Grabowski J., Kupisz A., Górski J., Górski A., Skonieczny P., Skonieczny K., Mąka S., Górski A., Pogorzelski P.

 

Przywózki – Ceranów                               2:3 (:) (Przywózki)

Damian Dmowski, Damian Gawryś # Adrian Byczkowski, Przemysław Jakubik, Mariusz Kamiński

Sędziował: Robert Mosiej

Przywózki: Nasiłowski T., Oziębło W., Dmowski D., Gawryś D., Przywózki M., Wierzbicki Z., Wyszomirski D., Wyszomirski P., Kisieliński D., Borys Ł.

Ceranów:Świderski T., Piepióra Arkadiusz, Kamiński M., Jakubik P., Rzeszotek A., Waszczuk J., Jakubik C., Jakubik Kamil, Bieliński R., Jawoszek G., Byczkowski A.

 

ATS Kowiesy – Chądzyń                           4:3 (2:1) (Repki- Orlik)

Sylwester Niewiadomski-3, Kamil Jasiński #  Jakub Siedlecki, Grzegorz Sidorzak, Wojciech Załoga

Sędziował: Andrzej Pietranik

ATS Kowiesy: Owsianko K., Romanowski P., Miszczuk P., Karcz A., Jaworowski Ł., Niewiadomski S., Pałka M., Gębicki J., Gębicki D., Jasiński K., Sawicki P., Iliński S.

Chądzyń: Siedlecki P., Siedlecki J., Pawluk M., Siorzak G., Załoga W., Kotowski D., Walczuk A., Łagoda B., Waszewski Ł., Waszewski K., Zubow J.

 

Rudniki- Kamieńczyk                                2:2 (2:2) (Skrzeszew)

Hubert Wasilewski-2 # Konrad Tymiński-2

Sędziował: Marek Szybka

Rudniki:Rosłan P., Kopówka G., Wasilewski H., Baranek K., Pinkwara K., Chmielak S., Mieczkowski D., Kosina D., Borkowski M., Bochaj P., Paprocki W., Matysiak K., Koprowski A.

Kamieńczyk: Tymiński Kamil, Tymiński Konrad, Stolarczuk P., Zieliński K., Bruta R., Bień R., Krysiak P., Walczuk M., Zieliński Ł., Chędoska K.

 

Bujały – Grodzisk                                               1:1 (:) (Bujały)

Kamil Wierzbicki # Sylwester Rogoziński

Sędziował: Jarosław Kobus

Bujały: Bujalski K., Kożuchowski J., Czarnocki J., Czarnocki Ł., Czarnocki D., Klimczuk M., Wierzbicki K., Zalewski Michał, Szulawiak M., Maliszewski G., Bojar S., Kur A., Kur M.

Grodzisk:Kotowski K., Rogoziński A., Rogoziński S., Osipiak K., Osipiak P., Osipiak M., Judasz P., Chrostowski P., Młynarczyk H.

 

Sokołów I – Skrzeszew                                      5:9 (4:2) (Repki- Orlik)

Grzegorz Chomać-2, Zdzisław Maliszewski, Kamil Jurczak, bramka samobójcza
# Konrad Płachetko, Kamil Głogowski-3, Jarosław Łachecki-2, Grzegorz Bartosiak

Sędziował:Krzysztof Woźniak

Sokołów I: Jurczak P., Jurczak T., Replin S., Wasiluk M., Wasiluk J., Maliszewski Z., Ratyński I., Waszczuk Ł., Chomać G., Jurczak K., Gajzler B., Borowy G.

Skrzeszew:Krukowski C., Głogowski K., Bartosiak G., Rejmuza K., Czerkas T., Płachetko K., Rusiniak P., Zdunek C., Zdunek N., Zieliński K., Łachecki J.

 

 

Tabela II ligi (Stan na 6.04.2014)

 

 

 

l.p

Drużyna

 Mecze

Punkty

Bramki

Wygrane

Remisy

Porażki

1.

Skrzeszew

12

31

64

21

10

1

1

2.

ATS Kowiesy

12

30

86

34

10

0

2

3.

Ceranów (b)

12

29

52

21

9

2

1

4.

Kamieńczyk (b)

12

19

36

34

5

4

3

5.

Grodzisk

12

19

48

37

6

1

5

6.

Sokołów I

12

16

60

47

5

1

6

7.

Rytele (b)

12

15

30

50

5

0

7

8.

Rudniki

12

14

26

42

4

2

6

9.

Bujały

12

11

27

36

2

5

5

10.

Przywózki (b)

12

8

36

49

1

5

6

11.

Chądzyń

12

8

41

59

2

2

8

12.

Wszebory (b)

12

4

21

99

1

1

10

13.

Nowa Wieś Grochowska

2

3

5

3

1

0

1

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [138]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Zdjęcia drużynowe
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 36, wczoraj: 17
ogółem: 622 983

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka