Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

PUCHAR LIGI - I RUNDA wyniki

  • autor: korniszon111, 2014-05-13 08:36

           Wyniki I rundy Pucharu Ligi. 

Poniżej przedstawiam wyniki I rundy Pucharu Ligi, Niespodziewanie już w I rundzie odpadły trzy zespoły I ligi: Kamianka, Ulkar Karolew oraz NKS Białobrzegi. Największą niespodziankę sprawiła drużyna Nowa Wieś Grchowska która zadebiutowała w rozgrywkach siódemek. Debiut okazał sie bardzo udany, gdyż zakończył się awansem do II rundy z bagażem trzech puktów.  Bez większych problemów awansowały najlepsze zespoły I ligi: Nieciecz, Sabnie i BTS Kobylany. Na uwagę zasługuję również efektowne zwycięstwo drużyny z Chądzynia nad drużyną NKS Białobrzegi aż 8:1.

POWIATOWA LIGA PIŁKARSKICH SIÓDMEEK

PUCHAR LIGI

I RUNDA

30.03.2014

 

Grupa A (Nieciecz)

 

Nieciecz- Kamieńczyk                                  3:2

Adam Ignaciuk, Maciej Skupiewski, Andrzej Pniewski.# Krzysztof Zieliński, Paweł Stolarczuk

Nieciecz – Grodzisk                                      8:1

3x Andrzej Pniewski, 2x Ignaciuk Adam, 2x Patryk Bolesta, 1x Konrad Krochmal # Adrian Rogoziński

Kamieńczyk  Grodzisk                                 0:0

 

Sędziował:

 

Nieciecz:A. Pniewski, P. Pniewski, R. Pniewski, A. Ignaciuk, K. Krochmal, P. Bolesta, M. Skupiewski, M. Bielarski, J. Grzymała

Kamieńczyk: Tymiński K., Krysiak P., Bień R., Zieliński Ł., Zieliński K., Walczak M., Stolarczuk P.,

Grodzisk: Osipiak P., Osipiak K., Osipiak M., Kotowski K., Młynarczuk H., Chrostowski P., Rogoziński S., Rogoziński A., Judasz P., Mikołajczuk R.

 

Tabela grupa A

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Nieciecz

2

6

11-3

*

2.

Kamieńczyk

2

1

2-3

*

3.

Grodzisk

2

1

1-8

 

 

 

Grupa B (Sabnie)

 

Sabnie – Ceranów                             4:1 (1:1)

Hubert Kobus, Marcin Jurczak, Dawid Nowakowski, Jarosław Benedykciuk # Łukasz Rawiński

Sabnie – Sokołów I                           4:0 (2:0)

Dawid Nowakowski-2, Jarosław Benedykciuk-2

Ceranów – Sokołów I                        5:0 (4:0)

Adrian Byczkowski-4, Karol Dmowski

Sędziował: Robert Mosiej

Sabnie:

Ceranów:

Sokołów I:

Tabela grupa B

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Sabnie

2

6

8-1

*

2.

Ceranów

2

3

6-4

*

3.

Sokołów I

2

0

0-9

 

 

 

Grupa C (Repki)

BTS Kobylany – ATS Kowiesy                   4:2 (2:0)

Jakub Jaczewski, Patryk Andrzejczuk, Bartosz Zieliński, bramka samobójcza # Kamil Jasiński, Daniel Chmielewski

BTS Kobylany – Rudniki                             4:2 (2:1)
Łukasz Nasiłowski-2, Robert Trębicki, bramka samobójcza # Piotr Ornowski, Andrzej Koprowski

ATS Kowiesy – Rudniki                               5:0 (1:0)

Kamil Jasiński, Jakub Gębicki, Sylwester Niewiadomski, Łukasz Jaworowski, Damian Jasiński

Sędziował: Krzysztof Woźniak

 

BTS Kobylany: Wierzbicki E., Fedorczyk Marek, Fedorczyk Marcin, Trębicki R., Trębicki H., Kisieliński B., Nasiłowski Ł., Jaczewski J., Andrzejczuk P., Omieciuch K.

ATS Kowiesy: Romanowski P., Karcz A., Gębicki J., Komycz K., Miszczuk P., Chmielewski D., Jaworowski Ł., Sawicki P., Niewiadomski S., Gębicki D., Jasiński K., Jasiński D., Pałka M., Makolewski M., Iliński S.

Rudniki:

Tabela grupa C

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

BTS Kobylany

2

6

8-4

*

2.

ATS Kowiesy

2

3

7-4

*

3.

Rudniki

2

0

2-9

 

 

 

Grupa D (Skibniew)

SLKS Skibniew – Skrzeszew                       4:3
Damian Bogucki-2, Marcin Goworek-2 # Jarosław Łachecki-2, Robert Łachecki

* drużyna Rytele nie dojechała na turniej

Sędzia: Marek Szybka

SLKS Skibniew:

Skrzeszew:

Tabela grupa D

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

SLKS Skibniew

1

3

4-3

*

2.

Skrzeszew

1

0

3-4

*

 

 

Grupa E (Miedzna)

Czarni Wrotnów – Ulkar Karolew                           10:3

Tomasz Matusik-3, Damian Kołodziejek-2, Patryk Ładosz-2, Mateusz Wyszomirski-2, Mateusz Guzek #  

Czarni Wrotnów – Bujały                                         2:0                 

Damian Kołodziejek-2

Ulkar Karolew – Bujały                                           1:10
Piotr Popławski# Grzegorz Maliszewski-3, Mariusz Kur-2, Kamil Wierzbicki-2, Marek Szulawiak, Łukasz Czarnocki, Jarosław Kożuchowski

Sędziował: Piotr Pniewski

THC Czarni Wrotnów: Matusik A., Kołodziejewk D., Guzek M., Wyszomirski M., Postek E., Kresa S., ładosz P., Postek J., Postek P., Marczak M., Marczak K., Jabłoński H., Matusik T.

Bujały: Czarnocki J., Czarnocki Ł., Czarnocki E., Wierzbicki K., Szulawiak M., Klimczuk M., Kur M., Maliszewski G., Kożuchowski J., Kur Artur

Ulkar Karolew:

Tabela grupa E

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

THC Czarni Wrotnów

2

6

12-5

*

2.

Bujały

2

3

10-3

*

3.

Ulkar Karolew

2

0

4-20

 

 

 

Grupa F (Repki)

Jawor Sokołów – Repki                               6:1
Adam Gargul-3, Tomasz Dobrzyński, Hubert Mróz, Mariusz Parzonka # ….

Jawor Sokołów – Przywózki             3:2
Adam Gargul-2, Hubert Jastrzębski # Przemysław Wyszomierski, Damian Dmowski

Repki – Przywózki                                        4:1
Marcin Horowicz-2, Kamil Olszewski, bramka samobójcza # Damian Dmowski

Sędziował: Marek Szybka
Jawor Sokołów:

Repki: Olszewski S., Olszewski K., Waszczuk A., Andrzejczuk P., Horowicz M., Gawroński D., Daniluk K., Adamczuk P.

Przywózki:

Tabela grupa F

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jawor Sokołów

2

6

9-3

*

2.

Repki

2

3

5-7

*

3.

Przywózki

2

0

3-7

 

 

 

Grupa G (Jabłonna Lacka)

Jabłonna Lacka- NKS Białobrzegi              4:3
Tomasz Poziemski, Sławomir Ewiak, Paweł Kondracki, Tomasz Moczulski # Mariusz Steć I, Tomasz Szczeć, Łukasz Leśniczuk

Jabłonna Lacka – Chądzyń                          5:0

Paweł Kondracki-2, Rafał Pieczara, Adam Chruścicki, Sylwester Hanusz

NKS Białobrzegi – Chądzyń             1:8

Łukasz Zieliński #       

Sędziował: Mariusz Rutkowski

Jabłonna Lacka: Plichta T., Kondraciuk E., Pieczara R., Ewiak S., Moczulski T., Poziemski T., Hanusz S., Kondracki P., Jurczak T., Chruścicki A.

Chadzyń:

NKS Białobrzegi: Wawer D., Wilk Ł., Steć Mariusz I, Steć J., Szczeć S., Szczeć T., Zieliński Ł., Zieliński D., Komar P., Leśniczuk Ł.   

Tabela grupa G

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Jabłonna Lacka

2

6

8-3

*

2.

Chadzyń

2

3

8-6

*

3.

NKS Białobrzegi

2

0

4:12

 

 

 

Grupa H (Kamianka)

 

Axan Kowiesy – Kamianka                                     3:1 (2:0)

Marcin Puzan-2, Michał Kozak # Krzysztof Ignaciuk

Axan Kowiesy – Nowa Wieś Grochowska              2:3 (1:2)

Michał Kozak-2 # Maciej Ankiewicz, Karol Skonieczny, Mikołaj Gryglas

Kamianka – Nowa Wieś Grochowska                    2:1 (1:1)

Hubert Kołodziejczuk, Maciej Krasnodębski # Karol Skonieczny

Sędzia: Andrzej Pietranik

 

Axan Kowiesy: Sawicki R., Romanowski S., Dmowski J., Kozak K., Kozak M., Mikołajczyk D., Puzan M., Klewek K., Sikorski W.

Nowa Wieś Grochowska: Gryglas M., Grabowski J., Kupisz A., Protaziuk S., Ankiewicz M., Skorupka M., Prokopczuk Ł., Onisk M., Skonieczny K.

Kamianka:

Tabela grupa H

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

Axan Kowiesy

2

3

5-4

*

2.

Nowa Wieś Grochowska

2

3

4-4

*

3.

Kamianka

2

3

3-4

 

 

 

* drużyna Wszebory zrezygnowała ze startu

 

 

II RUNDA 3.05.2014

GRUPA I (Nieciecz)

Mecze z zaliczenia:

Nieciecz – Kamieńczyk                                            3:2

Axan Kowiesy – Nowa Wieś Grochowska              2:3

 

Nieciecz – Nowa Wieś Grochowska

Axan Kowiesy – Kamieńczyk

Nieciecz – Axan Kowiesy

Kamieńczyk- Nowa Wieś Grochowska

 

Tabela grupa I

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

 

 

 

 

*

2.

 

 

 

 

*

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA J (Jabłonna Lacka)

Mecze z zaliczenia:

Sabnie – Ceranów                                                    4:1

Jabłonna Lacka – Chądzyń                                      5:0

 

Sabnie – Chądzyń

Jabłonna Lacka- Ceranów

Sabnie – Jabłonna Lacka

Ceranów - Chądzyń
                                                                  
Tabela grupa J

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

 

 

 

 

*

2.

 

 

 

 

*

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA K  (Repki)

Mecze z zaliczenia:
BTS Kobylany – ATS Kowiesy                               4:2

Jawor Sokołów – Repki                                           6:1

 

BTS Kobylany- Repki

Jawor Sokołów– ATS Kowiesy

ATS Kowiesy-  Repki

BTS Kobylany – Jawor Sokołów

 

Tabela grupa K

 

l.p.

Drużyna

Mecze

Punkty

Bramki

Awans

1.

 

 

 

 

*

2.

 

 

 

 

*

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

 

 

GRUPA L (Skibniew)

Mecze z zaliczenia:

SLKS Skibniew  Skrzeszew                         4:3
THC Czarni Wrotnów – Bujały                                2:0

 

SLKS Skibniew  Bujały

THC Czarni Wrotnów – Skrzeszew

Bujały- Skrzeszew
SLKS Skibniew – Czarni Wrotnów

 

Źródło www.siodemkigokis.futbolowo.pl


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [176]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - AMT Tchórznica
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 62, wczoraj: 28
ogółem: 622 812

statystyki szczegółowe

Kalendarium

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka