Nieciecz - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kontakty

Administrator
zostaw wiadomość
Administrator Strony [11659590]
status Gadu-Gadu
Kapitan drużyny [8030582]
status Gadu-Gadu

Statystyki drużyny

Ankiety

Brak aktywnych ankiet.

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Sport.pl

Zczuba.tv

Aktualności

Pechowy cały tegoroczny cykl turnieji halowych

  • autor: Sonikos88, 2010-03-10 21:13

    Niestety, pech nie opuszczał naszej drużyny od samego początku cyklu turniejów halowych w tym roku. Tak również było i podczas minionej niedzieli kiedy to Nieciecz uczestniczyła w ostatnim, podsumowującym turnieju sezonu 2009/2010. Nie udało nam się opuścić fazy grupowej, mimo iż zremisowaliśmy ze Skibniewem, ale wysoko przegraliśmy z druga ekipą Kamianki co nie pozwoliło nam wyjść z grupy. Naszej drużynie nie szło na hali, to można śmiało powiedzieć, mimo  iż często trenowaliśmy aby nie utracić formy.

Naszym juniorom również nie wyszedł ten, jak i reszta turnieji. W niedziele w swojej grupie przegrali 5:2 z Dzięciołami i 5:0 z Rozbitym Kamieniem. Nie awansowali dalej i podobnie jaki Nieciecz I zajęli odległe miejsce w klasyfikacji generalnej po 3 turniejach. 

Już niedługo inauguracja rundy wiosennej PLPS, obecnie zajmujemy 6 miejsce w tabeli, ale nie należy zapominać, że mamy 1 mecz zaległy. Śmiało możemy walczyć jeszcze o czołówkę tabeli I ligi piłkarskich siódemek,gdyż różnica punktowa wcale nie jest duża. Uda się to nam tylko wtedy, gdy będziemy skupieni podczas całej rundy i każdy będzie grał na miarę swoich możliwości oraz frekwencja zawodników na meczu będzie wysoka.

Mocno w to wierzymy i już teraz poważnie myślimy nad sposobem gry naszego zespołu, aby w rundzie wiosennej nie tracił  tylu bezsensownych punktów z głupich meczy.

Ok. 25 marca ukaże się terminarz rundy wiosennej, będzie on dostępny również na naszej stronie.

 

Poniżej przedstawiamy wyniki z ostatniego turnieju…


     W dniu 7 marca 2010 odbył się trzeci i ostatni turniej halowy w Sterdyni. Sensacyjnym zwycięzcą został Rozbity Kamień, który w finale pokonał pierwszy zespół Kamianki głównie za sprawą Piotra Żuka zdobywcy wszystkich trzech bramek dla zwycięzców. W meczu o trzecie miejsce Sabnie wygrały z Ulkarem Karolew 7:4. W klayfikacji generalnej zwyciężyła Kamianka I, a najwięcej bramek we wszystkich turniejach zdobył Jarosław Kobus z Sabni.


Gr. A

Sabnie I – MIX Sokołów 5:0

1:0 Nowakowski Dawid, 2:0 Korczewski Robert, 3:0 Kobus Jarosław, 4:0 Kobus Jarosław 5:0 Korczewski Robert

MIX Sokołów – Sabnie I 5:6

1:0 Kobus Jarosław, 2:0 Nowakowski Dawid, 3:0 Kobus Hubert, 4:0 Kobus Jarosław, 5:0 Nowakowski Dawid, 6:0 Korczewski Robert, 6:1 Kołodziejczuk Łukasz, 6:2 Czerkas Bartłomiej, 6:3 Rozbicki Igor, 6:4 Rozbicki Igor, 6:5 Sidorzak Hubert

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

Sabnie I

2

11:5

6

*

2.

MIX Sokołów

2

5:11

0

 

Gr. B

Białobrzegi – AMT Tchórznica 0:1

0:1 Rozpara Mariusz

Białobrzegi – Sabnie II 5:1

1:0 Zieliński Konrad, 2:0 Zieliński Konrad, 3:0 Zieliński Łukasz, 3:1 Świnarski Łukasz, 4:0 Zieliński Łukasz, 5:0 Zieliński Łukasz

AMT Tchórznica – Sabnie II 3:0

1:0 Mróz Bartosz, 2:0 Jurczak Kamil, 3:0 Jurczak Kamil

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

AMT Tchórznica

2

4:0

6

*

2.

Białobrzegi

2

5:2

3

 

3.

Sabnie II

2

1:8

0

 

 

Gr. C

 

Dzięcioły – Nieciecz II 5:2

1:0 Budziński Michał, 2:0 Mastalerczuk Piotr, 2:1 Jaroszewski Grzegorz, 3:1 Kur Rafał, 4:1 Kur Rafał, 4:2 Jaroszewski Grzegorz, 5:2 Budziński Michał

Dzięcioły – Rozbity Kamień 1:3

0:1 Żuk Piotr, 1:1 Kur Robert, 1:2 Żuk Piotr, 1:3 Żuk Piotr

Nieciecz II – Rozbity Kamień 0:5

0:1 Dmowski Damian, 0:2 Bareja Łukasz, 0:3 bramka samobójcza, 0:4 Żuk Piotr, 0:5 Dmowski Damian

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

Rozbity Kamień

2

8:1

6

*

2.

Dzięcioły

2

6:5

3

 

3.

Nieciecz II

2

2:10

0

 

 

Gr. D

 

Skibniew – Nieciecz I 1:1

1:0 Zegadło Artur, 1:1 Iwański Piotr

Skibniew – Kamianka II 4:4

0:1 Ambroziak Artur, 1:1 Zegadło Artur, 2:1 Goworek Marcin, 2:2 Chmielewski Damian, 2:3 Ambroziak Artur, 3:3 Goworek Marcin, 3:4 Ambroziak Artur, 4:4 Rosochacki Bartosz

Nieciecz I – Kamianka II 1:5

1:0 Bolesta Patryk, 1:1 Ambroziak Artur, 1:2 Ambroziak Artur, 1:3 Rozbicki Piotr, 1:4 Rozbicki Piotr, 1:5 Ambroziak Artur

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

Kamianka II

2

9:5

4

*

2.

Skibniew

2

5:5

2

 

3.

Nieciecz I

2

2:6

1

 

 

Gr. E

 

Kamianka I – Kurowice II 7:2

1:0 Krasnodębski Maciej, 2:0 Ignaciuk Adam, 2:1 Sójka Tomasz, 3:1 Krasnodębski Maciej, 4:1 Kołodziejczuk Hubert, 5:1 Kołodziejczuk Hubert, 6:1 Ignaciuk Adam, 7:1 Sulawiak Jarosław, 7:2 Sójka Tomasz

Kamianka I – KS Patrykozy II 3:0

1:0 Krasnodębski Maciej , 2:0 Krasnodębski Maciej, 3:0 Kołodziejczuk Hubert

Kurowice II – KS Patrykozy II 3:1

1:0 Sójka Tomasz, 2:0 Jakubiak Patryk, 2:1 bramka samobójcza, 3:1 Jakubiak Patryk

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

Kamianka I

2

10:2

6

*

2.

Kurowice II

2

5:8

3

 

3.

KS Patrykozy II

2

1:6

0

 

 

Gr. F

 

OSiR 92 Sokołów – KS Patrykozy I 3:2

0:1 Kozak Michał, 0:2 Piwowarski Kamil, 1:2 Skupiewski Maciej, 2:2 Kamiński Tomasz, 3:2 Puzan Mateusz

OSiR 92 Sokołów – Turbo Ptysie Sokołów 1:0

1:0 Kamiński Tomasz

KS Patrykozy I – Turbo Ptysie Sokołów 2:1

1:0 Kozak Michał , 2:0 Kozak Michał, 2:1 Molski Paweł

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

OSiR 92 Sokołów

2

4:2

6

*

2.

Patrykozy I

2

4:4

3

 

3.

Turbo Ptysie

2

1:3

0

 

 

Gr. G

Kurowice I – Chądzyń 3:2

1:0 Bogucki Damian, 2:0 Bogucki Damian, 2:1 Boruta Robert, 3:1 Bogucki Damian, 3:2 Stolarczuk P

Kurowice I – Kiełpiniec 2:3

0:1 Szczeć Sylwester, 0:2 Kotowski Rafał, 0:3 Szczeć Sylwester, 1:3 SójkaPiotr, 2:3 Bogucki Damian

Chądzyń – Kiełpiniec 5:2

0:1 Steć Patryk, 1:1 Goyski Krzysztof, 2:1 Boruta Robert, 2:2 Kur Robert, 3:2 Kamiński Norbert, 4:2 Krysiak Paweł, 5:2 Goyski Krzysztof

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

Chądzyń

2

7:5

3

*

2.

Kurowice I

2

5:5

3

 

3.

Kiełpiniec

2

5:7

3

 

 

Gr. H

 

Ulkar Karolew – Sokołów I 4:2

1:0 Mikołajewski Karol, 1:1 Chomać Grzegorz, 2:1 Brzezik Tomasz, 3:1 Brzezik Tomasz, 4:1 Małko Wojciech, 4:2 Wasiluk Michał

Ulkar Karolew – Kobylany 2:2

1:0 Brzezik Tomasz, 2:0 Ruszkowski Paweł, 2:1 Chmielewski Daniel, 2:2 Jaczewski Przemysław

Sokołów I – Kobylany 4:1

1:0 Wasiluk Michał, 1:1 Jaczewski Przemysław, 2:1 Wasiluk Michał, 3:1 Wasiluk Jacek, 4:1 Chomać Grzegorz

 

l.p

Drużyna

Mecze

Bramki

Punkty

Awans

1.

Ulkar Karolew

2

6:2

4

*

2.

Sokołów I

2

6:5

3

 

3.

BTS Kobylany

2

3:7

1

 

 

 

¼ FINAŁU

 

Sabnie I – AMT Tchórznica 2:0

1:0 Kobus Jarosław, 2:0 Kobus Jarosław

Rozbity Kamień – Kamianka II 0:0 (k. 2:1)

 

Kamianka I – OSiR 92 Sokołów 2:1

1:0 Kołodziejczuk Hubert, 2:0 Krasnodębski Maciej, 2:1 Skupiewski Maciej

Chądzyń – Ulkar Karolew 0:9

0:1 Turowski Maciej, 0:2 Mikołajewski Karol, 0:3 Brzezik Tomasz, 0:4 Ostrowski Damian, 0:5 Ruszkowski Paweł, 0:6 Mikołajewski Karol, 0:7 Ostrowski Damian, 0:8 Ostrowski Damian, 0:9 Małko Wojciech

 

 

½ FINAŁU

 

Sabnie I – Rozbity Kamień 1:1 (k. 2:1)

1:0 Bierdziński Mariusz, 1:1 bramka samobójcza

Kamianka I - Ulkar Karolew 3:2

1:0 Kołodziejczuk Hubert, 2:0 Kołodziejczuk Hubert, 3:0 Krasnodębski Maciej, 3:1 Turowski Maciej , 3:2 Mikołajewski Karol

 

 

MECZ O 3 MIEJSCE

 

Ulkar Karolew – Sabnie I 4:7

1:0 Ruszkowski Paweł, 2:0 Ostrowski Damian, 2:1 bramka samobójcza, 2:2 Kobus Jarosław, 3:2 Mikołajewski Karol, 3:3 Nowakowski Dawid, 3:4 Kobus Jarosław, 4:4 Ostrowski Damian, 4:5 Nowakowski Dawid, 4:6 Kobus Jarosław, 4:7 Parzonka Mariusz

 

 

FINAŁ

 

Rozbity Kamień – Kamianka I 3:1

1:0 Żuk Piotr, 2:0 Żuk Piotr, 3:0 Żuk Piotr, 3:1 Krasnodębski Maciej


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [509]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Ostatnie spotkanie

ATS KowiesyNieciecz
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
2015-06-21, 17:00:00
     
oceny zawodników »

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 23

Wyniki

Ostatnia kolejka 22
JSPNT Sokołów Podlaski 3:0 Jabłonna Lacka
ATS Kowiesy 0:16 Nieciecz
GKS Ceranów 3:3 Kamianka
Sabnie 8:4 Skrzeszew
BTS Kobylany 14:6 ULKAR Karolew

Tabela ligowa

Inne rozgrywki » I liga
1. Nieciecz 54 bz
2. Sabnie 43 plus
3. BTS Kobylany 41 minus
4. Skrzeszew 31 plus
5. ULKAR Karolew 31 minus
6. GKS Ceranów 27 bz
7. THC Czarni Wrotnów 27 plus
8. ATS Kowiesy 24 plus
9. Kamianka 22 minus
10. JSPNT Sokołów Podlaski 22 bz
11. Jabłonna Lacka 0 bz

Losowa galeria

Nieciecz - Rozbity Kamień
Ładowanie...

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 164, wczoraj: 17
ogółem: 623 111

statystyki szczegółowe

Kalendarium

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

Klikaj Codziennie !!!

Nakarm glodne dziecko - wejdz na strone
www.Pajacyk.pl

www.okruszek.org.pl

www.polskieserce.pl Pomóż zbudować Polskie Sztuczne Serce

 
 

Wyszukiwarka